Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Co z tą POLSKĄ? polityka, wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 25 kwie 2024, 07:36

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
Post: wtorek 26 maja 2015, 22:35 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Stanislaw pisze:
widze ze zwolennicy Komorowskiego calkiem sfiksowali ,myto czy Ty naprawde po polsku nie rozumiesz ze chca kupowac tylko od zakladow miesnych ktore kupuja od rolnikow[bez posrednikow],czyli Pini i wszyscy importerzy odpadaja.Za rzadow platformy i Komorowskiego calkiem zaprzepascili Polska produkcje .Gdzie jest nadzor weterynaryjny,kupcie dzis zdrowe stado loszek i knura.Rozjebane wszystko.Mialem stado wolne od myko kupujac knura z hodowli zarodowej pod ocena polsusa przywiezli mi knura z mykoplazmoza.KOMU SIE POSKARZYC.ROZJEBANY KRAJ I NAPRAWDE TRZEBA ZROBIC PORZADEK a nie robic z rolnikow idiotow.Duda na wsi mial ponad 60 % DLACZEGO?
Potrzeba matką wynalazku- jaki problem zrobić z wozaków Włocha rolników??????? Czego to Polak nie wymyśli. :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 05:04 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
sami przeczytajcie ostatnie odpowiedzi ,co to sie w Polsce porobilo.Z posrednikow mozna zrobic rolnikow .badania knura ktory ma papiery mam sobie robic sam itp itd.SAMI Z SIEBIE SOBIE ROBIMY MARKE KOMBINATOROW I OSZUSTOW.Nie tak powinno to wygladac ale skoro Wam tak pasuje to nie mamy o czym rozmawiac.POLAK TO ZLODZIEJ I OSZUST. tak nas widza na swiecie bo inaczej nie zastrzegali by sobie ze chca swinki OD ROLNIKOW a nie wleczone z calego swiata byleco


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 08:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
OD ROLNIKOW a nie wleczone z calego swiata byleco
---------------------------------------
==============
..mądre słowa !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 08:18 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Do tego oszusta i złodzieja jeszcze jak się czegoś dorobił to tradycyjnie dodaj jeszcze komuch :lol: :lol: :lol:

pomyśl trochę Stanisław jaki jest sens sprowadzać wieprzowinę z kraju w którym występuje ASF ????????????? a tym bardziej jak na około świń do bólu i tańsze i się do tego kraju upycha :lol: :lol: :lol: ale żeby nie powiedzieć nie , tak się wymyśla żeby z tak zrobić nie :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 09:38 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Naprawdę warto .
https://www.youtube.com/watch?v=4pX3WwEFTOs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 10:26 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Mietko kampania wyborcza już się skończyła :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 11:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko75 pisze:

..nie potrafisz nic od siebie powiedzieć ,tylko propagandowe bzdury wstawiasz.
Duda wespół z pisem żeby spełnić swe wszystkie obietnice to będzie musiał za PIĘĆ lat sprzedać nie tylko LASY PAŃSTWOWE ,ale i ostatni polski bank PKO ,a także zastawić w lombardzie SWÓJ PAŁAC (BELWEDER)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 18:00 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
A co ja mogą od siebie w tej kwestii napisać , nie jestem w żaden sposób z nimi spokrewniony a głupot w stylu Myko że niby to PO i PSL to jedyni uczciwi to nie mam zamiaru wypisywać .
Co z tego że kampania się skończyła ? Przecież ci złodzieje nadal przy korycie i nadal kraj pogrążają . :idea:
Prawda w oczy kole????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 18:28 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
mytotoksyna1 pisze:
mietko75 pisze:

..nie potrafisz nic od siebie powiedzieć ,tylko propagandowe bzdury wstawiasz.
Duda wespół z pisem żeby spełnić swe wszystkie obietnice to będzie musiał za PIĘĆ lat sprzedać nie tylko LASY PAŃSTWOWE ,ale i ostatni polski bank PKO ,a także zastawić w lombardzie SWÓJ PAŁAC (BELWEDER)
Powielasz tylko propagandę rządu i mediów.Poczytaj sobie skąd można finansować obietnice Dudy!!
Cytuj:
To są jednak pieniądze, które do tej pory były i są w dalszym ciągu dla obcych. Bo dla Polaków ich nie ma i nie było. Można pokazać, jaka jest skala marnotrawstwa publicznych pieniędzy, szastania bez ładu i składu dziesiątkami, setkami miliardów. Jaka jest skala patologii w spółkach skarbu państwa, z których uczyniono pewnego rodzaju folwarki władzy, Platformy i PSL-u w tym przypadku. Żeby z tego dzbana finansowego nalać i napoić Polaków, trzeba najpierw zatkać w nim wszystkie dziury powodujące, że wyciekają zeń bezpowrotnie miliardy złotych. Dziś jest to zadanie podstawowe.
Cytuj:
Szacuje się – nie ekspert Szewczak, lecz Komisja Europejska i Międzynarodowy Fundusz Walutowy – że straty w Polsce na VAT-cie można ocenić na kwotę 50 miliardów złotych. Rokrocznie! To są tzw. VAT-owskie karuzele podatkowe, czyli wyłudzenia VAT-u przez firmy, które w ogóle nie istnieją. To jest zjawisko masowe, skala gigantyczna. Międzynarodowy Fundusz Walutowy oskarża rząd PO o to, że aparat skarbowo-fiskalny jest niewydolny, nieprofesjonalny i musi – jak oni to określili – nastąpić moralno-etyczna zmiana w tym aparacie. (…) Widzę tego zatroskanego o polską kasę sztukmistrza z Londynu, byłego ministra finansów – Jana Vincenta-Rostowskiego, martwiącego się, skąd ten niepoważny Duda weźmie 15 miliardów złotych na te 500 złotych dla biednego dziecka w biednej rodzinie. A jak zmartwił go problem obniżenia wieku emerytalnego z 67 lat na 65 i 60. Widzę to i powiem tak: albo Rostowski opowiada „bajki z mchu i paproci”, bo nie rozumie mechanizmów ekonomicznych, a jeśli rozumie – to znaczy, że wchodzi w rolę lobbysty i dba o cudze interesy, o zyski obcego kapitału w Polsce i nie chce odpowiedzieć uczciwie na pytanie, skąd te pieniądze wziąć. W czasie swoich rządów człowiek ten narobił nam nowego długu na ponad 400 miliardów złotych. To jest rzecz niespotykana - jeden minister narobił przez 8 lat prawie tyle długów, co kilkunastu ministrów finansów przez poprzednie niecałe 20 lat… I to jeszcze przy dopływie środków unijnych

http://www.naszapolska.pl/index.php/cat ... rzeja-dudy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko ,Andrzej -z was ekonomisty jak z misiej d,,,y rajzen tasza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Wy ,oszołomy dążyta do takiego scenariusza PO ,ble PSL ,BLE.
Sprokurujeta tym głupkowatym tokiem myślenia przyszły rząd PIS +Kukiz
..krus pada - i przejrzyta na OCZY!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 20:08 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Ale się mądrze odniosłeś do tej mojej wklejki,jak typowy leming!!Ja i mietko nie jesteśmy ekonomistami tylko rolnikami jakbyś nie wiedział ale czytam co piszą wybitni ekonomiści!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 20:13 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Oczywiście że będzie przyszły rząd PIS- Kukiz.W końcu rozliczą tą rządzącą mafie!!Jak ich porządnie rozliczą to starczy kasy na krus i na inne rzeczy!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 20:15 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wmoim obwodzie wyborczym wygrał Komorowski o 30% a dziś nikt się nie przyznaje że na niego głosował :lol: :lol: :lol: Mykotoksyna zmarnowałeś swój głos jakbyś nas posłuchał to byś miał swój udział w odbudowywaniu wolnej Polski :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 20:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
F1 pisze:
Wmoim obwodzie wyborczym wygrał Komorowski o 30% a dziś nikt się nie przyznaje że na niego głosował :lol: :lol: :lol: Mykotoksyna zmarnowałeś swój głos jakbyś nas posłuchał to byś miał swój udział w odbudowywaniu wolnej Polski :roll:

..a ja jestem dumny ,że głosowałem na TWARDY KRĘGOSŁUP I MĄDRĄ GŁOWĘ pt. KOMOROWSKI..
.. to ,że połowa Polaków to owce to nie moja WINA.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:03 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
No podobno najlepszy wynik uzyskał w więzieniach każdy wie dlaczego :lol: :lol: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:05 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Głupich nie sieją , sami się rodzą . grzecznie proszę na tym rolniczym forum nie używać nazwiska tego ścierwa , co jest naczelnym zdrajcą Polski
https://www.youtube.com/watch?v=W2iJ6AfME7w


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:10 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
myto napisz cos o sobie ile masz lat .kim jestes ile masz kredytu co masz wspolnego z rolnictwem.MOZE BEDZIEMY MOGLI CI POMOC w Twoich problemach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:16 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Stanisław :D :D :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko75 pisze:
Głupich nie sieją , sami się rodzą . grzecznie proszę na tym rolniczym forum nie używać nazwiska tego ścierwa , co jest naczelnym zdrajcą Polski
https://www.youtube.com/watch?v=W2iJ6AfME7w


mietko -
.jak KOLUMB odkrywał Amerykę to ty temu nie wierzysz !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko
.Ogromne zagrożenie -Stonka , ni ma żartów !
.bierz słoik i jazda w kartofle .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 21:31 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Ale trzeba przyznać że Bartoszewski miał nosa.Chciał by go pochował Komorowski to wziął i umarł przed wyborami!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 22:02 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
mietko75 pisze:
Głupich nie sieją , sami się rodzą . grzecznie proszę na tym rolniczym forum nie używać nazwiska tego ścierwa , co jest naczelnym zdrajcą Polski
https://www.youtube.com/watch?v=W2iJ6AfME7w


To na ch.j to wklejasz katujesz siebie i innych ,niby patrzeć nie możecie na niego a go ogladacie i sie torturujecie :D Komorowski to już historia teraz mamy nowego prezydenta jego sobie teraz oglądajcie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 27 maja 2015, 22:04 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Zle by się stało gdyby nie było chłopskiej partii w sejmie ,ale patrząc choćby na to co się dzieje w mojej gminie ,to chyba na jesienne wybory w ogóle nie pójde. Od 25 lat rządzi PSL i ten sam burmistrz. Chyba nie muszę pisać jakie jest kolesiostwo. Doszło już nawet do tego że jeden z przedsiębiorców starał sie o wydanie decyzji o warunkach zabudowy ,a hala już stoi od roku :lol: i co najważniejsze urzędasy o tym wiedzą i decyzje w trybie expresowym przyklepały ,i tak jest w całym kraju. Zrobili sobie prywatny folwark i to dotyczy KAŻDEJ formacji politycznej . Także jak dla mnie szkoda fatygi. PO i PSL będą kontynuować stare układy ,a pisiory będą kontynuować politykę msciwosci i odwetu ,czyli żaden wybór


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 28 maja 2015, 06:55 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
nie msciwosci i odwetu ale rozliczenia tych kolesi i zlodziei.Przeciez jak ta hala stala przed wydaniem wszelkich zezwolen to mozna to udowodnic i wcale nie trzeba sie mscic.Earth gogle, geomap


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 28 maja 2015, 12:52 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
andre pisze:
Zle by się stało gdyby nie było chłopskiej partii w sejmie ,ale patrząc choćby na to co się dzieje w mojej gminie ,to chyba na jesienne wybory w ogóle nie pójde. Od 25 lat rządzi PSL i ten sam burmistrz. Chyba nie muszę pisać jakie jest kolesiostwo. Doszło już nawet do tego że jeden z przedsiębiorców starał sie o wydanie decyzji o warunkach zabudowy ,a hala już stoi od roku :lol: i co najważniejsze urzędasy o tym wiedzą i decyzje w trybie expresowym przyklepały ,i tak jest w całym kraju. Zrobili sobie prywatny folwark i to dotyczy KAŻDEJ formacji politycznej . Także jak dla mnie szkoda fatygi. PO i PSL będą kontynuować stare układy ,a pisiory będą kontynuować politykę msciwosci i odwetu ,czyli żaden wybór

A co to za partia chłopska? Oni już dawno reprezentują interes miastowych kolesi jak 5 lat odpoczną to może cośś jeszcze z nich będzie jak nie to pujdą do lamusa u mnie już nikt na nich nie głosuje co zawsze mieli 80% poparcia ludzie już przejrzeli na oczy :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 28 maja 2015, 14:19 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
Stanislaw pisze:
nie msciwosci i odwetu ale rozliczenia tych kolesi i zlodziei.Przeciez jak ta hala stala przed wydaniem wszelkich zezwolen to mozna to udowodnic i wcale nie trzeba sie mscic.Earth gogle, geomap

no ta , nikogo nie podpierda... ja tylko uprzejmie donoszę :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 29 maja 2015, 22:30 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Myko tak działa Twoja mafia .
https://www.youtube.com/watch?v=PaQUTBjT0bs
https://www.youtube.com/watch?v=C-olJ0s7o_E
https://www.youtube.com/watch?v=sKzeeV70yik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Dla mnie osoba ,która podsłuchuje drugą osobę i na nią DONOSI jest śmieciem , kiedyś w dawnych komunistycznych i czasach wojennych -mówiło się na takich GUMOWE UCHO.
Mietko , próbujesz być elokwentny i cool ,ale słabiutko to TOBIE wychodzi.
Wiadomo "polityka" to brudna sprawa i mówi się z tzw. rzeczy ciężkiego kalibru !
Kto rozumie życie ,politykę to wie ,że niech wstydzi się ten co nagrywa i podsłuchuje i UPUBLICZNIA!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 13:29 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Te , złodziei podsłuchali i dziadostwo jeszcze ma pretensje że im wodza od koryta odsuwają . To Policja też różne chwyty stosuje aby zbirów łapać .
To kim dla ciebie są ta podsłuchane śniecie , co nas wszystkich okradają i tłumaczą że to niska szkodliwość społeczna ?
Na te ścierwa nie ma innego sposobu jak całkowite odcięcie od koryta i ulokowanie w lochach , dla tego na jesieni głosuj i ty na Kukiza . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 14:28 
Offline

Rejestracja: czwartek 23 gru 2010, 14:02
Posty: 1442
Lokalizacja: podlasie
toksyna to czyli i ty jestes gumowym uchem bo swoj swego nigdy nie lubi badz twardy si sie przyznaj :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 14:42 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
http://demotywatory.pl/4506568/I-juz-ja ... nim-walcza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 15:18 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
to jednak przebija wszystko https://www.youtube.com/watch?v=DLdFHXMagOU
Juncker naćpany - pijany kto to wie????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 15:27 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
mytotoksyna1 pisze:
Dla mnie osoba ,która podsłuchuje drugą osobę i na nią DONOSI jest śmieciem , kiedyś w dawnych komunistycznych i czasach wojennych -mówiło się na takich GUMOWE UCHO.
Mietko , próbujesz być elokwentny i cool ,ale słabiutko to TOBIE wychodzi.
Wiadomo "polityka" to brudna sprawa i mówi się z tzw. rzeczy ciężkiego kalibru !
Kto rozumie życie ,politykę to wie ,że niech wstydzi się ten co nagrywa i podsłuchuje i UPUBLICZNIA!!
Ciekawa teoria - To jeśli ja bym wiedział [podsłuchał] że jakiś bandyta wyrżnął pół twojej rodziny ZA NIEWINNOŚĆ laczkiem I bym doniósł -to jestem beeee :D :D :D :D
Dobrze wiedzieć -ponieważ bym nie doniósł, tylko tego szczytnego bandziora dorwał i powiedział że ostał ci się jeszcze jeden co to z nim na leczenie już za późno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
nemezis pisze:
mytotoksyna1 pisze:
Dla mnie osoba ,która podsłuchuje drugą osobę i na nią DONOSI jest śmieciem , kiedyś w dawnych komunistycznych i czasach wojennych -mówiło się na takich GUMOWE UCHO.
Mietko , próbujesz być elokwentny i cool ,ale słabiutko to TOBIE wychodzi.
Wiadomo "polityka" to brudna sprawa i mówi się z tzw. rzeczy ciężkiego kalibru !
Kto rozumie życie ,politykę to wie ,że niech wstydzi się ten co nagrywa i podsłuchuje i UPUBLICZNIA!!
Ciekawa teoria - To jeśli ja bym wiedział [podsłuchał] że jakiś bandyta wyrżnął pół twojej rodziny ZA NIEWINNOŚĆ laczkiem I bym doniósł -to jestem beeee :D :D :D :D
Dobrze wiedzieć -ponieważ bym nie doniósł, tylko tego szczytnego bandziora dorwał i powiedział że ostał ci się jeszcze jeden co to z nim na leczenie już za późno.


Wielki mędrco -nie mieszaj spraw moralnie oczywistych z zawiścią ,chamstwem ,obłudą ,zazdrością ,głupotą .
Oczywista ,oczywistość , że poczynania kryminalne trzeba skarcić !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 16:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
jarek84 pisze:
http://demotywatory.pl/4506568/I-juz-jasne-dlaczego-tak-z-nim-walcza



.a kto przy zdrowych zmysłach założy lokatę na 12,5%? jak wszystkie banki wkoło mają lokaty 4%!!
..oj głupki. głupki.
.kłania się ekonomia ,kapitalizm i realna rzeczywistość w jakiej żyjemy (to samo tyczy frankowiczów -widziały oczy co brały)
...dziesięć razy zastanów się zanim weźmiesz KREDYT.!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 17:04 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Bronek dla Polski dużo nie zrobił ale na koniec o siebie zadbał podnosząć sobie emeryturę no w końcu mówił żze < będziemy żyć coraz dłużej i lepiej> :lol: :lol: http://www.se.pl/pieniadze/newsy/bronis ... 13671.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
F1 pisze:
Bronek dla Polski dużo nie zrobił ale na koniec o siebie zadbał podnosząć sobie emeryturę no w końcu mówił żze < będziemy żyć coraz dłużej i lepiej> :lol: :lol: http://www.se.pl/pieniadze/newsy/bronis ... 13671.html



Andrzej też tego nie odgarnie za pięć lat .
Idę o zakład ,że co nie co podwyższy aspekt tej SPRAWY!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 22:32 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
mytotoksyna1 pisze:
nemezis pisze:
mytotoksyna1 pisze:
Dla mnie osoba ,która podsłuchuje drugą osobę i na nią DONOSI jest śmieciem , kiedyś w dawnych komunistycznych i czasach wojennych -mówiło się na takich GUMOWE UCHO.
Mietko , próbujesz być elokwentny i cool ,ale słabiutko to TOBIE wychodzi.
Wiadomo "polityka" to brudna sprawa i mówi się z tzw. rzeczy ciężkiego kalibru !
Kto rozumie życie ,politykę to wie ,że niech wstydzi się ten co nagrywa i podsłuchuje i UPUBLICZNIA!!
Ciekawa teoria - To jeśli ja bym wiedział [podsłuchał] że jakiś bandyta wyrżnął pół twojej rodziny ZA NIEWINNOŚĆ laczkiem I bym doniósł -to jestem beeee :D :D :D :D
Dobrze wiedzieć -ponieważ bym nie doniósł, tylko tego szczytnego bandziora dorwał i powiedział że ostał ci się jeszcze jeden co to z nim na leczenie już za późno.


Wielki mędrco -nie mieszaj spraw moralnie oczywistych z zawiścią ,chamstwem ,obłudą ,zazdrością ,głupotą .
Oczywista ,oczywistość , że poczynania kryminalne trzeba skarcić !!
No widzę że doszliśmy do ładu :D :D Poczynania o charakterze kryminalnym [w tym przypadku afera taśmowa] konkretnie bohaterów tej afery którzy to wykazali się chamstwem itp.itd.należy jak to mówisz skarcić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 22:34 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Dziś aż 3 czarnych na mszy modliło sie za wybrańca narodu i oczywiście było Boże coś Polskę. Nie wytrzymałem i po mszy zadzwoniłem do pierwszego w parafii że jego poglądy nie bardzo mnie interesuje a msza jest do modlitwy a nie jako wiec polityczny to żeby nie użyć nie cenzuralnych słow ... odłożył słuchawke. Jak znam siebie to kolo u mnie na kolędzie nie ma co szukać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 22:47 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Andre, mam dwóch kolegów z klasy z ogólniaka w czarnej i śwagra w niebieskiej mafii. Mafia to mafia. Tak myślę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 23:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
..już niedługo zamiast lekcji EKONOMii i gospodarności w szkole będzie lekcja .........
..przypominam ,że POLSKA leży w centrum EUROPY i


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 23:33 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Lektura dla przygłupów :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:https://www.youtube.com/watch?v=AvAlWWbLDp8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 23:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko75 pisze:

.............mietko stonka amerykańska z TWOJEGO kartofliska wyzbierana ??
.widzę ,że lekceważysz problem !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 30 maja 2015, 23:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
..ma być ciężka zima 2015/2016 nie można obyć się bez kartofli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 31 maja 2015, 08:20 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
mytotoksyna1 pisze:
..już niedługo zamiast lekcji EKONOMii i gospodarności w szkole będzie lekcja .........
..przypominam ,że POLSKA leży w centrum EUROPY i

Ekonomia w dzisiejszych czasach nie ma prawa istnieć Myko dam na mszę w Twojej intencji o nawrócenie :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 31 maja 2015, 08:24 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
andre pisze:
Dziś aż 3 czarnych na mszy modliło sie za wybrańca narodu i oczywiście było Boże coś Polskę. Nie wytrzymałem i po mszy zadzwoniłem do pierwszego w parafii że jego poglądy nie bardzo mnie interesuje a msza jest do modlitwy a nie jako wiec polityczny to żeby nie użyć nie cenzuralnych słow ... odłożył słuchawke. Jak znam siebie to kolo u mnie na kolędzie nie ma co szukać

I co Ci to przeszkadzało tak Cię to boli że Bronek nie wygrał tak chciałaa większość i to uszanuj pomódl się w intencji nowego prezydenta aby Duch Święty nie pozwolił mu popełnić błędów PO mazańców wwpuść księdza na kolędę a będziesz zbawiony :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 31 maja 2015, 11:33 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
F1 pisze:
andre pisze:
Dziś aż 3 czarnych na mszy modliło sie za wybrańca narodu i oczywiście było Boże coś Polskę. Nie wytrzymałem i po mszy zadzwoniłem do pierwszego w parafii że jego poglądy nie bardzo mnie interesuje a msza jest do modlitwy a nie jako wiec polityczny to żeby nie użyć nie cenzuralnych słow ... odłożył słuchawke. Jak znam siebie to kolo u mnie na kolędzie nie ma co szukać

I co Ci to przeszkadzało tak Cię to boli że Bronek nie wygrał tak chciałaa większość i to uszanuj pomódl się w intencji nowego prezydenta aby Duch Święty nie pozwolił mu popełnić błędów PO mazańców wwpuść księdza na kolędę a będziesz zbawiony :roll:
Dobry kawał F1 dzis przy grillu powtórze go znajomym ,ale wybacz ale chciałbym aby Boga nie mieszano w sprawy partyjne a jeżeli czytałeś moje wcześniejsze wypowiedzi to pisałem że wybór należy uszanować bez względu na to jaki on jest. Zadam tylko pytanie gdzie jest rozdział państwa od kościoła ,bo z tego co obserwuje to kościół bawi się w państwo ,a w takim układzie ja udziału nie będę brał.Kobiecina wjechała po pijaku do metra i zaraz do ośrodka dla psychicznie zamknięta ,a abp Wesołowski spokojnie sobie pomieszkuje w Watykanie. O moje zbawienie sie nie martw bo ani ja ,ani Ty ,a tym bardziej czarni nie będą o tym decydować


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 31 maja 2015, 11:52 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Już byli tacy co walczyli z krzyżami,kościołem i popatrz Andre jak na tym wyszli!Przykład Palikot!!Co do biednej kobieciny to po pierwsze nie biedna,po 2.nie zaraz do ośrodka a po półtora roku
Cytuj:
31-latka, która w Centrum Warszawy spowodowała kolizję (w grudniu 2013), bo straciła panowanie nad samochodem i wjechała na schody przejścia podziemnego, została uznana przez sąd za osobę chorą psychicznie. To oznacza, że kobieta może trafić do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Za osobę niepoczytalną uznali ją psychiatrzy z podwarszawskiego szpitalu w Tworkach, gdzie kobieta była na obserwacji.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło rok temu około godziny 2:30 na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich. 31-latka zderzyła się z kierowcą opla astry, następnie staranowała między innymi bariery ochronne i zjechała na schody przejścia podziemnego, zatrzymując swój samochód w pozycji pionowej. Kobieta opuściła pojazd wychodząc z niego szyberdachem. Miała około promila alkoholu we krwi i była znana śródmiejskim policjantom. Izabella C. była już kilka razy zatrzymywana za jazdę pod wpływem alkoholu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 31 maja 2015, 12:06 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Ale z nikim nie staram i nie chcę walczyć . Chciałbym aby Polski kościól stał się choć w połowie taki jak obecny papież Franciszek ,który głosi prawdy jakie leżą u zródła chrześcijaństwa. Za to nasi ''pasterze'' :mrgreen: ukierunkowani są tylko na władze i mamone ,a o sprawiedliwości tylko mówią bo jeżeli ich temat dotyczy to udają greków. Tyle ode mnie . Pozdrowienia dla wszelkiej maści rydzyków i innych .Spokojnej niedzieli ,ide grillować i pomódlcie się za mnie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB