Indeks witryny Indeks witryny

a-one

zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 25 wrz 2020, 07:43

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: handel wyrobami

Witam:)mam pomysł kupywał bym swinki dawał kumplowi na przerób ktory ma rzeżnie i masarnie:)i myslałem by te wyroby dawac na jakies sklepy mięsne:)co o tym myslicie dobry pomysł?:)zarejestrowal bym działalnosc kupil chlodnie:)on robil by mi tylko wyroby kielbasy swojskie szynki kaszanki itp.:)za ile mógłbym sprzedawac do sklepów te wyroby?:)albo np. na targach sprzedawac albo w dużych miastach:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

┼Ťwietny pomys┼é:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

tylko za ile sprzedawac te wyroby?:)swiinka 120kg oko┼éo 550 z┼é juz z uslug─ů:)i teraz np. oko┼éo 70 kg samej kielbasy:)to za ile by toi mozna sprzedac w duzych miastach albo za ile oddawac do sklep├│w miesnych..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: :)

co o tym myslicie..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

za 18z┼é w mie┼Ťcie b─Ödzie git kupi─ů za tyle:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ale za 18 zl wezma odemnie do sklepu miesnego?:)czy sprzedawac gdzies na targach..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: :):)

to dobry pomysł na biznes..:)???????

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

Dobry. Masz moje błogosławieństwo.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

:)aod czego zaczac na targach sprzedawac czy do sklepow sie udac..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

pierwsze co zr├│b to udaj si─Ö do sanepidu po ksi─ů┼╝eczk─Ö zdrowia

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Po jak─ů ksi─ů┼╝eczk─Ö?dzwoni┼éem do sanepidu i przedstawia┼éem m├│j pomys┼é by si─Ö dowiedzie─ç czy by tak da┼éo rad─Ö to mnie przekierowali do weterynari ale nikogo nie by┼éo... I co to za ksi─ů┼╝eczka ?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ksi─ů┼╝eczka w kt├│r─ů wbijaj─ů wyniki bada┼ä chyba ka┼éu ! ale mo┼╝liwe ┼╝e czego┼Ť jeszcze, czy robali nie masz albo czego┼Ť tam takiego, musi mie─ç ka┼╝dy kto pracuje przy ┼╝ywno┼Ťci nawet hostessa w markecie:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

a to ja mam takie badania i ksi─ůzeczke bo by┼éem na praktykach w sklepie..:)sporzywczym..:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

a jak myslicie dostarczac do sklepow czy sprzedawac na targowisku..?:)i jaka cene jak na targowisko..?:0i do sklepu..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

halo..:)doradzi mi ktos..?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

a moze kup wuzek i chodz po miescie sprzedawaj albo zrob sklep internetowy z dostawa do domu poczta lub kurierem...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Zajrzyj na t─ů stronk─Ö http://www.odrolnika.pl/
nie rozgl─ůda┼éem sie tam dok┼éadnie i nie wiem czy tam s─ů jakie┼Ť wyroby czy co┼Ť takiego ale zawsze mo┼╝esz zapyta─ç :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Proponuj─Ö sprzedawa─ç do hipermarket├│w. Wjecha─ç do tesco tirem, opr├│┼╝ni─ç naczep─Ö i b─Ödzie git. :D
Najpierw zorientuj się czy podołasz przeszkodom prawnym, logistycznym, finansowym, marketingowym i dystrybucyjnym.
Znaczy si─Ö, pomys┼é jest ... orginalny i delikatnie m├│wi─ůc trudny w realizacji.
B┼é─Ödne jest rozumowanie, ┼╝e w du┼╝ych miastach s─ů du┼╝e ceny.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Aha:) a z tym aby do sklep├│w da─ç na pocz─ůtek pr├│bki kie┼ébasy miesia itp.i jak s─ů super to wtedy wywozi─ç do paru sklegow hm ?co o tym my┼Ťlicie?:)sz┼éo by ?:) i ile mogli by mi da─ç za kg ?:) wola┼ébym wywozi─ç autem ch┼éodnia:)mam 40 tys. Z┼é by w to zainwestowa─ç...i musia┼ébym mie─ç te┼╝ ch┼éodnie w dont by w─Ödliny nie le┼╝a┼éy ca┼é─ů noc na aucie ?hm chodzi mi o zarobinie kasy i otwarcie sklepu mi─Ösnego gdzie┼Ť w mie┼Ťcie:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Aha haha:) rozumiem:)czyli do hipermarketu za 15 z┼é kg kie┼ébasy swojskiej by wzi─Öli?:)i czemu trudny do zrealizowania?:)a mo┼╝e sprzedawa─ç z samochodu ?:) dzia┼éalno┼Ť─ç by by┼éa kasa fiskalna i wszystko z sanepidu i weterynari wtedy m├│g┼ébym sobie podnie┼Ť─ç ceny:)i mam pytanie kupili by kie┼ébas─Ö 25 z┼é za kg:)swojska :) bo widzia┼éem na jakiej┼Ť stronie ┼╝e pisali o takiej kasie:) hm

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Je┼Ťli nie b─Ödziesz mia┼é za┼é─ůtwionych spraw weterynaryjnych itp., nie uzyskasz zezwolenia na dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů i ┼╝aden biznesmen kabanos├│w od ciebie nie kupi.
Polecam zapozna─ç si─Ö z aktami prawnymi w tym zakresie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Okej:)pojad─Ö do weterynari:)i si─Ö dowiem:) by┼éem ostatnio ale nie by┼éo nikogo:)a co my┼Ťlisz o tym co jeszcze napisa┼éem wcze┼Ťniej ?jak─ů cena do sklep├│w itp. :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

Hubercik, widz─Ö, ┼╝e podnieci┼ée┼Ť si─Ö bardzo swoj─ů wizj─ů tego biznesu, ale mo┼╝e to i dobrze, bo do odwa┼╝nych ┼Ťwiat nalezy i nawet wielcy potentaci na naszym rynku zaczynali od zera. Ch┼éopaki nie chc─ů na tym forum z grzeczno┼Ťci gasi─ç Twojego zapa┼éu, wi─Öc mo┼╝e ja to zrobi─Ö, bo wyj─ůdkowo pod┼éy mam dzisiaj nastr├│j. Ot├│┼╝ kolego zapomnij o hipermarketach. Gdyby┼Ť poszed┼é do nich ze swoim pomys┼éem, to my┼Ťle, ┼╝e ┼Ťmiali by si─Ö g┼éosniej, ni┼╝ ┼Ťwi─ůteczne kol─Ödy lec─ůce z g┼éo┼Ťnik├│w na sklepie. To market dyktuje, jak─ů kie┼ébas─Ö masz robi─ç i po ile Ci za ni─ů zap┼éaci i, co wa┼╝ne, po ilu miesi─ůcach Ci zap┼éaci, a nie Ty. Dzi─Öki takim wytycznym powstaj─ů wyroby "kie┼ébasopodobne", bo s─ů tanie, ale sprzedaj─ů si─Ö dobrze. Poza tym nie mo┼╝esz na tym etapie zagwarantowa─ç powtarzalno┼Ťci swojego wyroby przez d┼éu┼╝szczy czas, co tez jest jednym z wymog├│w market├│w. ┼╗eby wej┼Ť─ç do marketu musisz oczywi┼Ťcie odpali─ç "wpisowe" i od czasu do czasu sk┼éada─ç si─Ö z innymi na prezenty typu "pierwsze urodziny marketu". Tak kolego, na te wszystkie samochody, telewizory sk┼éadaj─ů si─Ö dostawcy. Tak wi─Öc markety sobie odpu┼Ť─ç na chwil─Ö obecn─ů. Wi─Öksze szanse masz w ma┼éych sklepach, ale i tutaj nie b─Ödzie ┼éatwo. Na rynkach panuje taka konkurencja, ┼╝e teraz jest walka o przetrwanie. Sam widzisz, ┼╝e ma┼ée zak┼éady nie ogl─ůdaj─ů si─Ö na sklepy, tylko kupili swoje samochody sklepy, je┼╝dz─ů po wsiach, tr─ůbi─ů i chc─ů si─Ö pozderza─ç. Do takich sklep├│w sw├│j towar wstawiaj─ů te┼╝ hurtownie mi─Ösa i w─Ödlin, kt├│re na dzie┼ä dobry mog─ů zrobi─ç tak─ů promocj─Ö, ┼╝e Ty ze swoim produktem nie masz szans. Do tego operatywni przedstawiciele hurtowni, jak wejd─ů w sp├│┼é─Ö ze sklepem, to b─Öd─ů tam kr─Öci─ç niez┼ée wa┼éki na gratisach i ┼╝aden kierownik od Ciebie nie we┼║mie. Je┼╝eli robisz naprawd─Ö dobre wyroby to ja bym si─Ö raczej zastanowi┼é nad handlem obwo┼║nym, z tym, ┼╝e na pocz─ůtku mo┼╝e by─ç ci─Ö┼╝ko, ale jak sie rozreklamujesz, to b─Ödzie git. U mnie go┼Ť─ç robi┼é wspania┼ée wyroby, ale nie by┼é zarejestrowany, sklepom zacz─Ö┼éo marnie i┼Ťc, to moment go┼Ťc mia┼é kilka kontroli. No takie ┼╝ycie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Panowie a ja my┼Ťl─Ö ┼╝e hubercik po prostu robi robi sobie jaja i nabija was w butelk─Ö bo nie s─ůdz─Ö ┼╝eby by┼é a┼╝ tak g┼éupi ┼╝eby na forum radzi─ç si─Ö gdzie i za ile ma sprzedawa─ç kie┼ébas─Ö :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Haha:) rozumiem:)nie spiepszyles mi humoru:) haha:)wr─Öcz poprawi┼ées:)dowiedzia┼éem si─Ö nowych rzeczy:)i wezm─Ö to pod uwag─Ö:) o handlu obwoznym te┼╝ my┼Ťl─Ö:) i to kumpel robi┼é by mi te wyroby a ja bym mu ┼Ťwinki dostarcza┼é co kupilbym:)a co do kolegi grzesia to trafi┼é w 10:)haha:)my┼Ťl─Ö nad tym biznesem poniewa┼╝ kumpel m├│g┼éby by to robi─ç:)ale to jeszcze nie ┼╝aden pewny:)mo┼╝e b─Ödzie lepszy inny:)i my┼Ťla┼éem ┼╝e jak nie masz humoru to komu┼Ť innemu mo┼╝esz go popsu─ç:) nie:) haha:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

I do handlu obwoznego nale┼╝y mie─ç przystosowany samoch├│d:) ?chodzi mi o miejsce sprzeda┼╝y:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

Hubert, co palisz?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

aco..?:)NIC:)poprostu po co mam przez to co mi napisałes popsuc sibie humor aby sobie zaszkodze...:)to co napisałes to okej:)akceptuje i szanuje to..:)miałes zly humor i chciałes mi tez spiepszyc ale ci sie nie udało..:)i sie dziwnie czujesz..:)nie ten biznes to inni..:)przeciez na tym sie swiat nie konczy..:)wpadł mi taki pomysl do glowy.. myslalem ze sie czegos dowiem i mi ktos doradzi co z tuym zrobic itp.czy odrazu kazdy wszystko wie..?:)raczej nie:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

no wiec mysle by dac ludziom te wyroby na sprobe..:)prawdziwe swojskie:)jak beda smakowaly to bede mniał klientow..:)i raz w tym miejscu raz w tym..:)i zalezy od lokalizacji gdzie sie chce je sprzedawac..:)a kraj jest wielki.:)moj niedaleki sasias robi super pieniadze na odpadach swinskich ktore przywozi od rzezni segreguje i wywozi na karme do psow..:)nie kazdy by pomyslał albo i wysmiał ze na takim czym s mozna zrobic dobry biznes ..:)i zazwyczaj tak pisza osoby ktorym sie nie udalo...:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.