Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Modlitwa pisuara .
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piątek 29 mar 2024, 16:30

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: piątek 24 sie 2012, 20:44 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Znalezione na innym forum :
Wierze w jednego tuska, ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostkowskiego, doradce tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi dlugami. Tusk z tuska, europejskosc z europejskosci, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, wspólistotne tuskowi, a przez niego wszystko sie stalo. On to dla nas lemingów i naszego oglupienia, zstapil z Kremla i za sprawa Putina Wielkiego przyjal miliardy z Unii i stal sie komuchem. Pomógl Grecji równiez za nas i pod namowa Angeli zostal poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstapil do rzadu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a qlupstwu jego nie bedzie konca. Wierze w pancerna brzoze, Zdradka jej ozywiciela, który od tuska i Rostowskiego pochodzi, który z tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwale, który mówi przez olejnik i bzdurczoka. Wierze w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaje brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuje kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tanca z gwiazdami w TVN. JESTEM PRZECIWNY PRZERABIANIU MODLITW ,ALE TA WYDAJE MI SIE W 99% PRAWDZIWA WIEC JA ZAMIESZCZAM ...CHYBA ZE ACTA ZADZIALA I JA WYKASUJE ... :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 24 sie 2012, 21:21 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
A ja wierze że tucz kontraktowy Ci opaczność Boska wybije ze łba i zaczniesz myśleć głową a nie dupą
tego Tobie i Twojej rodzinie z całego serca źyczę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 24 sie 2012, 21:41 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
A to wierszyk który napisałem o jednym z naszych gminnych kierowników od pozyskiwania funduszy unijnych ,który wprawdzie nie ma o tej robocie pojęcia ale ma za to pisowską ligitymacię .Wierszyk traktuje także o jego relaciach z naszym pisowskim wójtem tutaj nazwanym Panem .
Drogi Leszku :
Nie matura lecz chęć szczera
zrobi z ciebie gminnego pozera .
Nie krytykuj , nie podskakuj
siedz na du pie i przytakuj .
Bądz jak pies dla swego Pana :
gdy on każe-warcz od rana !
Gdy on każe-to stul mor dę !
Choćbyś wrogów chciał lać hordę .
Pan jest carem twym i władcą .
Gdy Pan każe-to kłam gładko !
Gdy Pan każe-nie pamiętaj !
Choćby sprawa była święta !
Bo cóż świętsze jest na świecie
ponad PiS i Pana przecież ?
Żona , dzieci ,przekonanie ?
Wszystko na nic gdy nie stanie ,
Pana i sług jego dworu .
Bo kim będziesz bez honorów
jakie Pan zapewnia tobie ?
No kim będziesz ? Pomyśl sobie
ile Panu jesteś winien :
wczoraj pastuch-dziś prominent !
Tyś kierownik strategiczny
od projektów bardzo licznych
coś je wysłał do Brukseli
choć się niedowiarki śmieli .
Tak że Leszku odrzuć marność
taką jak : praca za darmo ,
honor ,godność i Dekalog .
Tym niech inni się pedalą .
Ty przy swoim warój Panie
Bądz na każde zawołanie .
Bo bez Pana jesteś zerem ,
nikim ,durniem i frajerem .
Nie myśl o tym co nastąpi
gdy Twój Pan w posły postąpi
a ciebie zostawi z niczym .
Wszak doświadczenie się liczy .
Umiesz klękać , aportować ,
szczekać na rozkaz , warować ,
kręgosłup masz wyćwiczony
co się gnie we wszystkie strony .
To się przyda gdy bez Pana
na stołki przyjdzie zamiana ,
i z gminnego kierownika
zostaniesz tym co koń nim sika .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 24 sie 2012, 21:53 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
kordian czy cham


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 24 sie 2012, 22:03 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
1963 pisze:
kordian czy cham

Ten kierownik ? Ani jedno ani drugie .Po prostu tępy PISOWSKIi sługus który do spółki z innymi tępymi PISOWSKIMI kierownikami i dzięki przychylności PISOWSKIEGO wójta OKRADA gminę .Innymi słowy jest ZŁODZIEJEM okradającym własny naród .Taka PISOWSKA je bana moralność .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 24 sie 2012, 22:35 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Buntownik twardy i uparty z Ciebie zawodnik ale niestety na rolnika masz za mięką pupcie
każda sekunda przebywania w rolnictwie oddala Ciebie od wolności , która Ci się należy jak psu buda
z przeszlością nie wygrasz , musisz o niej zapomnieć i zacząc żyć po nowemu .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota 25 sie 2012, 09:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Stan ja nigdy nie napisałem że kontrakt to najlepszy sposób zarabiania pieniędzy .Napisałem tylko że jeżeli chodzi o mnie to na razie jedyny osiągalny sposób , poza tym bezpieczny i nie obarczony praktycznie żadnym ryzykiem najbardziej odpowiadający mojej sytuacji rodzinnej .Zresztą nawet jak bym miał pieniadze na własne wstawienie to po wszystkich doswiadczeniach wolał bym iść kręcić kierownicą niż tuczyć świnie na tak niepewnym rynku jak Polska gdzie cena potrafi spaść 30 % w ciągu miesiąca . Oczywiście myślałem o tym zeby wszystko sprzedać i zacząc życie od nowa ale zaraz zaczynają się schody .Trzeba znaleść odpowiedniego kupca na nieruchomość , trzeba znaleść nowy dom , zmienić miejsce zamieszkania ,dzieci do nowej szkoły w nowe środowisko ,przede wszystkim trzeba mieć pracę która będzie przynosiła pieniądze żeby nawet mozna było coś wynając .Ale z drugiej strony kierowca który wozi paszę czy prosiaki zarabia na kraju 4000/miesiąc więc może się kiedyś spotkamy .A na razie czeka mnie mycie i kolejne wstawienie bo zołądek nie pyta za co kupuję chlebek .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB