Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Cenzura na forum .
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 23 kwie 2024, 12:25

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa 05 wrz 2012, 09:14 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Szanowny adminie dlaczego usunięto mój post w którym wyrażałem opinię mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski na temat gminnych dożynek ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: problemy inne
Post: środa 05 wrz 2012, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 14:16
Posty: 250
Lokalizacja: cała Polska
znając Twój sposób komentowania i niecenzuralność wypowiedzi....
:wink:
nie widziałem postu,ale się domyślam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 06 wrz 2012, 08:46 
Offline
Site Admin

Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 07:23
Posty: 462
Lokalizacja: Poznań
Witam Buntowniku72!

Usunąłem z FORUM TCh założony przez Ciebie nowy temat „Podziękowanie dla towarzysza infułata Kazimierz Korszniewicz” i zacytowany w nim przez Ciebie post „Gościa” z Forum gazety „Dziennik Wschodni”: Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi? (temat na forum.dziennikwschodni.pl) dlatego, że zgodnie z Regulaminem FORUM TCh (pkt. 1):

Serwis informacyjny czasopisma „Trzoda Chlewna” udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy związane głównie z szeroko pojętym rolnictwem, w tym produkcją i hodowlą świń, ale także dotyczące zainteresowań zootechników i lekarzy weterynarii oraz osób związanych z branżą rolniczą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 06 wrz 2012, 09:40 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Mój sposób wypowiedzi dostosowany jest do rzeczywistości która mnie otacza ale spróbuję grzecznie .Gmina Międzyrzec Podlaski w której mieszkam jest gminą typowo rolniczą .Mamy tu piękne tereny i wspaniałych ludzi , jest wielu producentów min.trzody chlewnej .Gospodarzem gminy jest wójt którego działalność ma bardzo duże znaczenie dla poziomu życia rolników .Istnieje duże prawdopodobieństwo że wójt niebawem otrzyma zarzuty prokuratorskie za dopuszczenie się przed wyborami korupcji politycznej .Na potwierdzenie tych zarzutów istnieją niezbite dowody na piśmie które jest powszechnie dostępne w mediach .Czyn ten poza swoją niewątpliwie naganną stroną natury moralnej skutkował również pogwałceniem pierwszego ,drugiego ,trzeciego ,piątego ,siódmego , ósmego i dziesiątego Przykazania Bożego oraz naraził gminę na niepotrzebne wielotysięczne straty finansowe .Zaprzepaszczone w ten sposób pieniądze mozna by przeznaczyć chociażby na pomoc dla dzieci tych rolników którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej .W trakcie mszy dożynkowej podczas homili ksiądz infułat Kazimierz Korszniewicz wyraził zdecydowane poparcie dla poczynań obecnego wójta .W świetle powyższych faktów i dysponując wiedzą na temat niegodnego zachowania wójta gminy uważam za swój obowiązek jako katolika , Polaka a przede wszystkim człowieka wyrazenie swojego zdecydowanego protestu przeciwko przyzwalaniu na okradanie rolników .Kapłan piastujący godnośc infułata jako pasterz Kościoła powinien jednoznacznie przeciwstawiać się nawet próbom łamania Dekalogu a nie przyklaskiwać niszczeniu obywateli i rozgrabianiu majątku gminnego .Stąd też moja tak zdecydowana reakcia .Pisząc nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać a jedynie wstrząsnąć sumieniem ludzi odpowiedzialnych za losy naszej Ojczyzny .Pozdrawiam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 06 wrz 2012, 17:00 
Offline

Rejestracja: czwartek 20 sty 2011, 14:32
Posty: 1221
Lokalizacja: CLI
a ilu ludzi z twojej gminy czyta to forum ?

bo my nic ,na tą patologię ci nie pomożemy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 06 wrz 2012, 20:25 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Buntonik czy ty myslisz ze taki BURDEL jest tylko w twojej gminie??????Tak jest wszedzie od samej góry [belweder] do samego dołu na każdym szczebelku tej hierarchii.Na łapownictwo i układy nie ma rady. Zarzuty prokuratorskie--chłopie jak znam zycie to jeszcze nie odbedzie sie rozprawa a odpowiednie osoby juz wiedza jaki sedzia i jaki wyrok bedzie.A czarny [ksiadz] to ty nie wiesz ze ta wiara dla kasy zrobi wszystko????????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 07 wrz 2012, 09:00 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Na marginesie dodam że wspomniany infułat Korszniewicz popiera ludzi którzy pogrzeb Kaczyńskiego porównali do gestu Kozakiewicza .Poza tym ci sami ludzie wiersz "Katechizm młodego Polaka " znany jako "Kto ty jesteś ? Polak mały " przerobili tak że zaczyna się od słów : "Kto ty jesteś ? Jestem Bronek .Prosty jak od szpadla trzonek " Uznałem że nie wolno patrzeć spokojnie jak infułat katolicki popiera ludzi którzy nie dość że są złodziejami i zdrajcami to jeszcze profanują wiersz za który ludzie kiedyś oddawali życie .No i nie ma się co później dziwić że widzi się w telewizji krzyż ułożony z puszek po piwie "Lech" z podpisem "Zimny Lech orzeźwia najlepiej ".Niestety smutna prawda jest taka że jak pisze nemezis wszędzie jest tak samo .Przekłada się to min. na rolnictwo i skutkuje tym , że ludzie którzy ciężko pracują są na samym końcu drabiny społecznej a nieuki siedzące przy korycie i mający odpowiednią ligitymacię opływają w nienależne im dobra .Właśnie przez takie poparcie infułata dla gminnych złodziei ten kraj wygląda tak jak wygląda .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 07 wrz 2012, 09:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Widzieliście wczoraj program u Pani Jaworowicz? To jest dopiero jazda. Pały się czują bogami w naszym kraju. Za takie coś powinni siedzieć kilka lat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 07 wrz 2012, 13:20 
Offline

Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 12:46
Posty: 468
Lokalizacja: wielkopolska
cieszy mnie że wielu z was widzi sprawy podobnie , mnie zabolał ostatni wywiad z Wałęsą na temat możliwych demonstracji ze strony solidarności i radia Ojca z Torunia - Wałęsa odbierał im prawo demonstracji i zadymy , i powiedział wprost że oni się buntują że nie było ich przy podziale dóbr podczas zmiany ustroju (zmiany w zasadzie nie ma znacznej ) i że z tego powodu im się nic nie należy - w moim rozumowaniu bliskim Korwinowi Mikke - nie o to walczyli solidarnościowcy aby ktokolwiek się czyś dzielił tylko o wolność i sprawiedliwość - a skoro Wałęsa przyznaje że jakiś podział był - to ja się poddaję -słów brakuje - i trybunał na tych zdrajców nic nie poradzi bo na prawo mają sposoby . Tu jedynie kula w potylicę sprawę rozwiąże i rozwój sytuacji w świecie do tego doprowadzi - Z grubsza krach gospodarki światowej opartej na długu jest kwestją czasu kilku lat a jedynym rozwiązaniem będzie wojna - zawsze po krachach 5-6lat jest wojna światowa - Proszę obejrzeć wywiady z korwinem mikke na you tube wspominał o tym jak i inni wolno myśliciele. Mówi o krachu analityk Piotr Kuczyński z Domu Inwestycyjnego Xelion , i inni analitycy Wojna O pieniądz Hongbing Song , czy nasz Łysak , prof. Krzysztof Rybiński . To jedna sprawa z tygodnia która podniosła mi adrenalinę .

Druga to krowa która dostała niedowład czy porażenie tylnych kończyn - i się okazuje że prawo zgłupiało całkiem w naszym kraju - zgodnie z przepisami skoro sama nie wejdzie na auto , rzeźnik ma ją zabić w oborze (inny przepis że zwierzęta nie mają widzieć padłej sztuki ) a moga patrzeć na zabijanie ?, i taką wyciągnąć na auto - rzeźnie są temu nie chętne więc zostaje usypianie tylko podobnie jak z insuliną która niby jest a jej nie ma w Polsce to lekarz mi oświadczył że w zasadzie nie ma czym uśpić żwierzęcia i zaczoł swoje kombinacje na końcu podcioł gardło skalpelem bo mu cierpliwości zbrakło . Inna afera w naszym powiecie była z hodowcą psów - słów brak - o zwierzęta dba się zdecydowanie bardziej jak o ludzi i to mnie boli .


Trzecia wreszcie to taniość i oszczędności - no kupowałem gotową paszę do swinek - świnki dorosły do ok 110kg - zabrakło ok 5-10 ton paszy do słusznej wagi - mówię poco mam zamawiać finiszera za 1300zł ok zrobię tą końcówkę sam no i kupiłem trochę premixu , oleju , soi i rzepaku niestety przyjechał w workach bonus w postaci wołka zbożowego i tak oto z powodu oszczędności 500-1000zł może zaraziłem zboże własne o wartości 100x większej - wyczyściłem magazyn , wypryskałem na robaki , wyłożyłem folią - i z powodu 400kg rzepaku mogłem stracic wszystko.
Bo ktoś lekceważy zwykło dezynfekcję i czystość .
Podobnie z olejem dodasz 1% skażonego i zepsujesz tonę paszy i 190 tuczników naprzykład . Już nie wspominając o oszustwach co do jakości np: soja z piaskiem albo 44 za 46% , albo przypalone to i owo DDGS, rzepak , drożdże czy serwatka w proszku , Uczciwość w interesach widział ktoś ???

Jak słyszę o zabieraniu worków do otrąb na wymianę albo palet jednorazowych z firm paszowych - to mnie ciarki przechodzą ,a robią to nawet najlepsze firmy o głupie 15-20 zł na których przyjechało 1-2t paszy.

Podobnie z myciem aut przed dostawą do rzeźni - nie chodzi o to żeby było umyte ( choć po brudnym śmierdzącym podobno łatwiej się ładuje , chętniej ida po rampie czy na wagę - czasami dzwonią kierowcy i pytają czy może byc brudne bo szybciej dojadą i szybciej załadują - no zgadzam się bo z reguły ładuję pusto - pełno więc nie ma czego zarazić ) chodzi o to aby nie rozwozić chorób czy szkodników - subtelna różnica - wyszorowane auto a te same brudne buty i kombinezony i w kabinie - bo pośpiech bo szybko bo tanio.
Tyle na dziś jest mi trochę lżej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 07 wrz 2012, 18:53 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
mediastore pisze:


Trzecia wreszcie to taniość i oszczędności - no kupowałem gotową paszę do swinek - świnki dorosły do ok 110kg - zabrakło ok 5-10 ton paszy do słusznej wagi - mówię poco mam zamawiać finiszera za 1300zł ok zrobię tą końcówkę sam no i kupiłem trochę premixu , oleju , soi i rzepaku niestety przyjechał w workach bonus w postaci wołka zbożowego i tak oto z powodu oszczędności 500-1000zł może zaraziłem zboże własne o wartości 100x większej - wyczyściłem magazyn , wypryskałem na robaki , wyłożyłem folią - i z powodu 400kg rzepaku mogłem stracic wszystko.
Bo ktoś lekceważy zwykło dezynfekcję i czystość .
Podobnie z olejem dodasz 1% skażonego i zepsujesz tonę paszy i 190 tuczników naprzykład . Już nie wspominając o oszustwach co do jakości np: soja z piaskiem albo 44 za 46% , albo przypalone to i owo DDGS, rzepak , drożdże czy serwatka w proszku , Uczciwość w interesach widział ktoś ???

.
Polak jestes W Polsce mieszkasz takze o jakiej uczciwosci piszesz. A odnosnie piasku wiesz ile gotowiec potrafi wciagnac go w mieszalni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 22 paź 2012, 20:32 
Offline

Rejestracja: czwartek 17 kwie 2008, 20:26
Posty: 246
Lokalizacja: War-Maz Lubawa
Link do zdjęć z Katastrofy Smoleńskiej DRASTYCZNE
http://polscott24.com/zdjeciami-cial-ze ... -w-polsce/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB