Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Nasze pociechy .
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 19 kwie 2024, 15:46

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: Nasze pociechy .
Post: niedziela 10 mar 2013, 22:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Ponieważ nie widzę podobnego tematu na forum to może pochwalimy się swoimi dziećmi , bo my tylko wkoło świnie i świnie jak by nic innego nie istniało .Wymieńmy się doświadczeniami z wychowania naszych latorosli bo wiadomo ze dzisiaj to jajko od kury madrzejsze i każda celna uwaga wychowawcza jest mile widziana . Ja mam dwoje dzieci : syn 15 lat już wyższy ode mnie chociaz ja ma m180 cm wzrostu , obecnie w okresie buntu i negowania autorytetów , zdolny ale leniwy , chce być policjantem albo zołnierzem , niestety po wynikach nauki widzę że chyba szybciej zostanie chodowcą trzody chlewnej .Córka ma 13 lat , miłośniczka kotów , sumienna , odpowiedzialna i skrupulatna , bardzo dobrze się uczy , chce zostać weterynarzem i patrząc na jej wyniki w nauce jest na dobrej drodze .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 11 mar 2013, 07:40 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
buntownik72 pisze:
: chce być policjantem albo zołnierzem , niestety po wynikach nauki widzę że chyba szybciej zostanie chodowcą trzody chlewnej .
Mam w rodzinie policjantów i żołnierzy i powiem tylko tyle ze sie mylisz.Kryteria naboru pozostały te same jak za komuny.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 11 mar 2013, 09:25 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
czyli mierny, bierny, ale wierny


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 11 mar 2013, 10:34 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kiedy w 94 roku po wyjściu z wojska poszedłem porozmawiać na temat pracy w policji usłyszałem ze z moimi kwalifikacjami to od jutra . Średnie z maturą , nie karany , prawko ABCT , wzrost 180 cm , w wojsku byłem kierowcą i miałem już do czynienia z bronią .Wtedy ktoś taki jak ja miał otwarte drzwi i aby chciał pracować to szedł i pracował .No niestety ja się nie zdecydowałem , ale z perspektywy czasu nie żałuję bo znając swój charakter i tamte realia prawdopodobnie bym się zapił .Rozmawiałem z wieloma ludzmi którzy obecnie chcieli się dostać do służb mundurowych .Testy , psycholodzy , kryteria trudne do spełnienia .Może jak ktoś ma plecy to łatwiej ale wiem ze na testach sprawnościowych za nadepnięcie linji jest dyskfalifikacja .Moja żona próbowała się dostać i właśnie przez takie coś odpadła .Osobiście bym wolał zeby mój chłopak poszedł do straży zawodowej .Robota chyba mniej stresująca no i chyba mniej piją jak policjanci .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 11 mar 2013, 10:59 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
brzydal pisze:
czyli mierny, bierny, ale wierny
Tak jak każą skakać to wara sie pytac dlaczego tylko jak wysoko. Buntownik dyskwalifikacja za naciśniecie lini przez twoją żonę to był pretekst uwierz mi.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB