Indeks witryny Indeks witryny

a-one a-one agrobios

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 14 gru 2019, 13:42

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
Awatar u┼╝ytkownika

Pablo80 pisze:
Bo Ci─Ö nikt nie lubi to Ci nic nie m├│wi─ů.

Na mnie pisz─ů anonimy i donosz─ů do miejscowego weterynarza , twierdz─ůc ,┼╝e siedz─Ö u co niekt├│rych ci─ůgle w paszy!
..a ja się nie rozerwę być , tu ,tam ,słuchać to ,czy owo . :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

czyli faktycznie jeste┼Ť malolubiany

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

taki kapus wioskowy po mojemu

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

ziutek pisze:

Zutas ,ja chce ci─Ö widzie─ç przy urnie wyborczej w zbli┼╝aj─ůcych si─Ö wyborach !
PSL inny opcji ni ma.
.bo wiesz ┼ÜCIANA WSZCHODNIA mo┼╝e nie ud┼║wign─ů─ç obietnic PIS.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

mytotoksyna1 pisze:
ziutek pisze:

Zutas ,ja chce ci─Ö widzie─ç przy urnie wyborczej w zbli┼╝aj─ůcych si─Ö wyborach !
PSL inny opcji ni ma.
.bo wiesz ┼ÜCIANA WSZCHODNIA mo┼╝e nie ud┼║wign─ů─ç obietnic PIS.

Za┼é─ůczniki:
PSL doda ci skrzydeł.jpg
PSL doda ci skrzyde┼é.jpg [ 46.83 KiB | Przegl─ůdany 5974 razy ]
Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

A propos PSL!!!!http://niezalezna.pl/71426-panika-w-psl-dzialacze-szykuja-spadochrony
Cytuj:
W czasie gdy rolnicy walcz─ů o przetrwanie w zwi─ůzku z susz─ů i karami unijnymi, PSL i w┼éadze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szykuj─ů si─Ö na wybory. W┼éa┼Ťnie przyj─Öto nowe zarz─ůdzenie w sprawie wynagradzania pracownik├│w agencji. Na pierwszy rzut oka zauwa┼╝alny jest wzrost p┼éac na kierowniczych stanowiskach. Podwy┼╝szono g├│rn─ů granic─Ö wynagrodzenia.

I tak w centrali ARiMR dyrektor departamentu nie b─Ödzie zarabia┼é ju┼╝ maksymalnie 8 tys. z┼é, ale 12 tys. z┼é. Podobne zmiany i wysoko┼Ťci podwy┼╝ek zarobk├│w dotycz─ů kolejnych stanowisk: zast─Öpcy dyrektor├│w departament├│w, radc├│w prawnych, naczelnik├│w wydzia┼é├│w i specjalist├│w. Co ciekawe, nie zmieni┼éa si─Ö dolna granica zarobk├│w. O podwy┼╝ki dla wszystkich pracownik├│w, r├│wnie┼╝ tych najmniej zarabiaj─ůcych, bezskutecznie apelowali zwi─ůzkowcy z NSZZ ÔÇ×Solidarno┼Ť─çÔÇŁ. To jednak nie zosta┼éo uwzgl─Ödnione. Podwy┼╝ki zostan─ů rozdzielone wed┼éug uznania przez prze┼éo┼╝onych.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Myto jeszcze o tym PSL pierdzielisz wk├│┼éko, to si─Ö nie dziw ┼╝e nikt z Tob─ů nie gada. Ty si─Ö ciesz ┼╝e nie gadaj─ů, bo w niekt├│rych wioskach to by Ci─Ö po mordzie prali na powitanie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

pytanie w temacie do tych co sie zalapali: kiedy otrzymaliscie protokoly z gminy aby zaniesc do agencji?? czy Ci co sie nie zalapali tez otrzymali swoje protokoly? ile w sumie protokolow zostalo u Was sporzadzonych?
u nas dopiero dzis powydawali protokoly, na ostatnia chwile i jest afera...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Pablo80 pisze:
Myto jeszcze o tym PSL pierdzielisz wk├│┼éko, to si─Ö nie dziw ┼╝e nikt z Tob─ů nie gada. Ty si─Ö ciesz ┼╝e nie gadaj─ů, bo w niekt├│rych wioskach to by Ci─Ö po mordzie prali na powitanie.

...dziwi─Ö si─Ö ,┼╝e z WIELKOPOLSKI ,a jaki┼Ť nie douczony .
..przypominam , ┼╝e ch┼éop ci─ůgnie na plecach 77% procent dobrobytu POLSKI.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

cklop tak ale nie psl

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Bugsik pisze:
pytanie w temacie do tych co sie zalapali: kiedy otrzymaliscie protokoly z gminy aby zaniesc do agencji?? czy Ci co sie nie zalapali tez otrzymali swoje protokoly? ile w sumie protokolow zostalo u Was sporzadzonych?

Te┼╝ jestem z kuj-pom.Protoko┼éy komisja robi┼éa po 2 na ka┼╝dego,jeden zgodnie z zaleceniami IUNG a drugi wedle komisji gminnej co chodzi┼éa po polach.Na 200 wniosk├│w ok 50 zalapa┼éo sie na protok├│┼é IUNG.i ci dostali protoko┼éy ok tydzie┼ä temu.Pozosta┼éym nie wydawali dopiero wkr├│tce maj─ů by─ç wys┼éane poczt─ů do rolnik├│w,Podobno s─ů wytyczne g┼é├│wnego frajera i ARMiR ┼╝e tylko ci co spe┼éniaj─ů wymagania Pu┼éaw dostan─ů odszkodowania wi─Öc nie ma sensu wysy┼éa─ç tych pozosta┼éych..Aha i ja si─Ö nie za┼éapa┼éem!!

Ostatnio zmieniony czwartek 01 pa┼║ 2015, 10:06 przez andrzej19570, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

mytotoksyna1 pisze:
Pablo80 pisze:

...dziwi─Ö si─Ö ,┼╝e z WIELKOPOLSKI ,a jaki┼Ť nie douczony .
..przypominam , ┼╝e ch┼éop ci─ůgnie na plecach 77% procent dobrobytu POLSKI.

Myto ,wklejam jeden komentarz pod tym co wczoraj tu podałem o PSL
Cytuj:
| 30.09.2015 [19:18]

Ot i ca┼éa prawda o peeselowskich gumofilcach. A g┼éupie rolasy niech nadal na nich g┼éosuj─ů my┼Ťl─ůc, ┼╝e s─ů ich przedstawicielami.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Bugsik pisze:

Wczoraj rano telefon ┼╝e jednak co┼Ť wysz┼éo po godzinie wyjazd do Agencji posty wniosek i po sprawie ale nie wierz e ┼╝e jaka┼Ť konkretna pomoc b─Ödzie poza tym widzia┼éem sporo rolnik├│w co w ┼╝niwa m├│wili ┼╝e mieli rekordowe zbiory ale mo┼╝e na spichrzu im wysch┼éo bo wnioski jednak z┼éo┼╝yli :roll:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

bo nikt po polach nie chodzil a papier przyjmie wszystko. takich co po 8 ton mlocili tez wspomoga warunek brak hodowli a Ci co maja po 2 tony i pare swinek to kopniaka zasadza .Zadnego urzedasa na polach nie widzialem .Dzis byli u mnie mierzyli pole po rzepaku z wsiewka pszenicy ktora tak nie powschodzila poniewaz samosiewy rzepaku zabraly cala wilgoc mam nagrane jak sialem tam 18 sierpnia .Jade tam siac pszenice.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

to my mamy darmozjady i si─Ö na ja┼ému┼╝n─Ö za┼éapali┼Ťmy . Jeden krowiarz ma ko┼éo 100szt i te┼╝ si─Ö za┼éapa┼é .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.