Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Euroubojnia Jędrzejów
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piątek 29 mar 2024, 00:25

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 22 sty 2008, 19:56 
Offline

Rejestracja: wtorek 23 paź 2007, 19:20
Posty: 9
Lokalizacja: łódzkie
Mam problemy z odzyskaniem pieniędzy od tych zakładów już od ponad 4 miesięcy. proszę o opinie na temat tego zakładu,ponieważ słyszałem,że bardzo dużo osób ma ten sam problem............


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 22 sty 2008, 20:08 
Offline

Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 23:35
Posty: 789
Lokalizacja: Świętokrzyskie
hehe.... piotrek tos sie wpakował, no nie wiem czy odzyskasz moze jedynie sprawa sadowa cie ratuje.
cos słyszałem ze ta euroubojnia upadla ale to chya tylko pogłoski.
piotrek83 skad jestes bo ja Piaski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 23 sty 2008, 23:11 
Offline

Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 00:11
Posty: 5
oni nadal ubijają świnie tylko mniej,a żeby kupowali od okolicznych rolników to nie słyszałem, nawet polikwidowali swoje punkty skupu.A miało być tak pięknie jak powstanie EUROUBOJNIA!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 24 sty 2008, 13:23 
Offline

Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 23:35
Posty: 789
Lokalizacja: Świętokrzyskie
nie wiem, raz w zyciu oddałem swinie do euroubojni w jedrzejowie, i nie zamoerzam wiecj tam oddawac.
dobrze ze mam tam znajomego bo pewnie do dzis dnia pieniedzy by nie było, bo tyle sie juz nasłuchałem o tej ubojni ze szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 25 sty 2008, 02:21 
Offline

Rejestracja: środa 28 lis 2007, 12:04
Posty: 84
Lokalizacja: lubelskie
to juz teraz wiecie dlaczego nazywa sie wlasnie euro-ubojnia!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 27 sty 2008, 12:18 
Offline

Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 23:35
Posty: 789
Lokalizacja: Świętokrzyskie
piotrek83, ile tucznikow im sprzedałes i skad jestes??
jezeli nie chcesz wypowiadac sie na forum napisz chief007@wp.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 13 kwie 2008, 17:00 
Offline

Rejestracja: niedziela 13 kwie 2008, 16:53
Posty: 1
Potwierdzam...Euroubojnia wstrzymała produkcje do konca roku (a moze dluzej...) Wszystkich pracownikow zwolnili - w tym mnie. Decyzja taka zapadła z dnia na dzien. Niektorzy pozaciagali kredyty po 30 tys zł. a teraz zostali na lodzie bez roboty - masakra. Tak wszystkich wyrolowali !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 maja 2008, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wtorek 25 mar 2008, 19:41
Posty: 711
Lokalizacja: Śląskie
w kogo posiadaniu jest ta "euroubojnia"??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 20 lip 2008, 19:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2007, 19:31
Posty: 2117
Euroubojnia jest/ byla w czesciowym posiadamiu Dudy z Sosnowca. czesc udzialow ma/ miala tez gmina Jedrzejow.
Aktualnie kupuja trzode (glownie za gotowke) i bija w Slawie, okolice Wolsztyna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 20 lip 2008, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wtorek 25 mar 2008, 19:41
Posty: 711
Lokalizacja: Śląskie
aha...takie buty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 27 lip 2008, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2007, 19:31
Posty: 2117
mogliby juz w koncy poplacic te wszystkie zalegne pieniadze, bo po prostu nie fair jest to co robia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 09 lis 2010, 01:55 
Offline

Rejestracja: wtorek 23 paź 2007, 19:20
Posty: 9
Lokalizacja: łódzkie
Witam, wracam do starego tematu związanego z Dudą bis. Udało sie moze komuś z użytkowniów forum odzyskać pieniądze w roku 2010? Ja już 3 lata czekam i raczej się nie doczekam :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 09 lis 2010, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2007, 19:31
Posty: 2117
Witam,

z tego co wiem w najblizszy piatek bedzie nagrywany program u P. Jaworowicz wlasnie w tej sprawie,

nie znam terminu emisji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 09 lis 2010, 19:28 
Offline

Rejestracja: środa 18 sie 2010, 21:34
Posty: 636
Lokalizacja: Świętokrzyskie
No a ładny budynek stoi i się marnuje aż żal patrzeć... A miało być tak pięknie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 09 lis 2010, 20:04 
Offline

Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 14:38
Posty: 12
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Witam
Z tego co ja wiem (euroubojnia) została sprzedana, zmienila właściciela i będą w niej prdukowane torebki foliowe :lol:.Więc piotrek83 nie łudź się, że odzyskasz pieniądze. :D
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 24 lis 2010, 18:44 
Offline

Rejestracja: wtorek 23 lis 2010, 15:06
Posty: 180
Lokalizacja: ŁOWICZ woj.ŁÓDZKIE
michalo nie ma się z czego cieszyć!!! współczuje ci Piotrek83 :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 27 sty 2011, 23:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
Był na nagraniu któryś z naszych forumowiczów?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 00:05 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Oglądałem ten program , nóż się w kieszeni otwiera ale zadaje sobie jedno pytanie :jak to możlwe że oszukał tyle ludzi i jeszcze mało tego straszy jakimiś osiłkami tych co się upominają o swoje ? Czemu tam ludzie nie mogą po prostu zebrać się w np. 100 osób i go dojechać ? Z tego co zrozumiałem tam są ludzie którym jest winien kupę kasy , mało tego tam są tacy którym zniszczył życie .Poraża wypowiedz człowieka który w programie płacze i mówi że dziecko poszło do pracy i daje na utrzymanie rodzicom .Szkoda tych ludzi .Gdyby więcej z nich zaglądało na to forum mogliby się skrzyknąć i odzyskać pieniądze .Zdrowia niestety odzyskać się nie da .A może ktoś z forumowiczów ma jakiś pomysł ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 02:18 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 20:45
Posty: 174
Pozostaje tym ludziom zebrać się i skorzystać z dobrej kancelarii prawnej, monitorować co dzieje się z majątkiem tego zakładu i co robi właściciel, i działać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 17:32 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Nic to nie da , on podobno nie ma nic na siebie , zresztą uzyskanie nakazu zapłaty to jedno a wyegzekwowanie to drugie .Do takiego pana to trzeba "po rusku" , podrapać samochód i telefon , kamieniem w szybę i telefon , zajechać na zakład zrobić zadymę i telefon w stylu " jakie masz ładne dzieci , chodzą tu i tu do szkoły " .Dwa miesiące takiej tresury i gnojek by zmiękł , a czekanie na prokuraturę nic nie da bo u nas prawo jest jak płot :tygrys przeskoczy , wąż się prześlizgnie a bydło stoi i czeka .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
bardzo duzo winy ma państwo
kiedy wprowadziło vat na produkty rolne
to dali tak zwany darmowy kredyt na 14 dni
jak był a gotówka to gotowka i koniec

a podrugie jak zakła zalega wiej ni 14 dni to juz cos jest nie tak znim
ile moze mieso przechowywac
ludzie płaca gotówka w sklepach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 19:17 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 20:45
Posty: 174
Tego Dudę trzeba monitorować, on pwenie otworzy jakiś biznes. Trzeba wysyłaś mu wezwania do zapłaty i informować o jego dotychczasowej działalności ewentualnych jego kontrachentów, niech wie, że od tego się nie uwolni.
Rzeczywiście tak jak pisała monikaa, tam udziały miał Urząd Miasta i Starostwo. Oni powinni poczuć się do odpowiedzialnośći, powinni ...
Mam informację, że organizacja tego zakładu była marna, min. kierownicze stanowisko pełniła osoba bez doświadczenia z wykształceniem zasadniczym.
Zapewne banki upłynnią aktywa i będzie nowa firma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 19:21 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Firma EURO-PROJEKTR wisi mnie 45,000zł .PO ostatniej rozprawie ,zagroziłem że :Jeśli nie oddadzą pieniędzy wynajmę "Łotrów:
Złożyli doniesienie do prokuratury o grożby karalne ,i zaocznie otrzymałem wyrok . 1200zł do odpracowania . Tylko własny rozum pomógł przy nie wykonywaniu kary


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 20:03 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 20:45
Posty: 174
1200, to i tak nie dużo. Kiedy byłem na studiach dorabiałem sobie jako ochroniarz w markecie. Przyjechało dwóch bydlaków z innego miasta i pakowali kosmetyki za kurtkę - jak swoje. Dopadłem ich, ale byli pełni tupetu i przy policjantach grozili mi, że mnie wypatroszą. Skończyło się po 2 tys. zł w gotówce, ale to było wiele lat temu.
Nerwy i groźby tutaj nic nie pomogą, trzeba drążyć skałę, ale nie samemu. Ilu was jest pokrzywdzonych? Jakie plany po uzyskaniu wyroku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 20:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Tragon problem w tym że ludzi jest cała masa , z tego co podawali w reportażu to właściciel jest winien ok.6,5 miliona złotych , niestety starą ubojnie przeznaczył na "odstrzał" , postawił nową na kogoś innego i się śmieje ludziom w twarz .W reportażu padło stwierdzenie że prokuratura umorzyła śledztwo .Tam prawnie się nic nie zdziała , chcieć się sądzić to najpierw trzeba zapłacić , tam trzeba twardo za mordę i do pionu , innej rady nie ma , jak by ludzie się skrzykneli i 100 osób by zajechało na zakład i zrobiło by rozróbę to i ten właściciel zaczął by inaczej gadać .Może powinni dać ogłoszenie w gazecie , zorganizować się i zrobić zadymę na zakładzie .Niemożliwe żeby jeden łach był silniejszy jak wszyscy poszkodowani .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 20:43 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 20:45
Posty: 174
I będzie tak jak z mietko75. Co oni ubijają w tej nowej ubojni? Świnie od tych samych ludzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 20:49 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Z tego co zrozumiałem w reportażu to właściciel kupował świnie dotąd dopóki ludzie dali się kantować .Potem przeniósł się w inny region i dalej kupuje .A tę starą ubojnię po prostu zadłużył ponad miarę wiedząc że nigdy tych długów nie spłaci .Zresztą bankom jest winien ponad 100 mln złotych , więc raczej drogą prawną pieniędzy odebrać się nie da .Pozostaje gangsterka .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 22:17 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Rolnicy są zbyt głupi ,za bardzo trzęsą portkami .Rozmawiałem w tym samym temacie z innymi rolnikami.Mam możliwości ponad prawne ściągnąć kasę lecz samemu troszkę brak odwagi .W grupie było by rażniej ,wszyscy się boją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 30 sty 2011, 22:53 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2011, 19:36
Posty: 11
mi gosc wisi 100 tysi juz 2 rok i komornik nic nie zdzialal prawdopodobnie sie dogadali.prokurator umorzył sprawe bo nie doszukal sie znamion przestepstwa.i szczerze mowiac zaczyna mnie to wku.. I chyba trzeba bedzie inaczej ta kase odzyskac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 31 sty 2011, 11:03 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Współczuje wszystkim oszukanym , niemniej jak można czekać dwa lata na zwrot pieniędzy ? Jeśli nie płaci dłużej jak miesiąc to wiadomo że coś jest na rzeczy , wtedy trzeba sięgnąć do gangsterki i nie ma się zmiłuj .Czy waszym dzieciom ktoś da coś za darmo ? Czy wasze dzieci mają inne żołądki jak jego dzieci .Moje zdanie jest takie : najpierw telefon na policję że na zakładzie została podłożona bomba ,zakład stanie na kilka godzin ,będą straty .Za jakiś tydzień przesyłeczka do rąk własnych prezesa a w niej piątka benzyny , zapałki i fotografia domu lub samochodu .Za następny tydzień przesyłka do domu prezesa a w niej zwłoki psa .W międzyczasie niech ktoś przejdzie drogę żonie , kochance , dzieciom , matce , bratu i napomkni jakie to dzisiaj niebezpieczne czasy .Wszystkie te czynności prócz pkt.1 NIE NARUSZAJĄ prawa .A działanie psychiczne olbrzymie .Można też oczywiście zatrudnić biuro detektywistyczne żeby ustaliło gdzie , kiedy i czym prezio jeżdzi , z kim się spotyka , gdzie mieszka rodzina bliższa i dalsza .Możliwości są ogromne , prezes jest jeden a was jest kilka setek .Może się co niektórzy obrażą ale ujmę to tak :jak ładujesz 100 świń na samochód to dlaczego idą gdzie chcesz ?Bo są przekonane że ty tu rządzisz .Jak by wiedziały to co ty wiesz to byś nie załadował ani jednej .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 31 sty 2011, 12:26 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
Buntownik tak namawiasz na tą gangsterkę jakbyś robił w tym fachu :) rolnicy oszukani w większości uczciwi ludzie i za metody przestępcze sie nie wezmą ,niestety w naszym kraju nieuczciwi przedsiębiorcy mają raj ,prawnie ciężko coś wyegzekwować ,a ten gościu to dawno powinien siedzieć ,tylko w polsce oszuści chodzą na wolności ,nie wiem jak można odstawiać tak wielkie partie świń nie znając zakładu ,przecież 100 tysięcy to chyba na raz nie zabrał tych świń,jest taka zasada jak jednej faktury zakład nie zapłaci w terminie to już się więcej do niego nie odstawia ,nie uchroni nas to może od oszustów ,ale nie oszukaja nas na takie duże kwoty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 31 sty 2011, 13:46 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Nie jestem gangsterem , niestety podejrzewam że innymi metodami pieniędzy się nie wyciągnie zresztą z tego co zrozumiałem w reportażu są tacy co próbowali iść do sądu i chyba jak na razie prawnymi metodami nikt swoich pieniędzy nie odzyskał .Żyjemy w takim kraju gdzie prawo często bardziej chroni łobuza jak zwykłego człowieka i według mnie liczenie na to że gość się ugnie przed prokuratorem to tylko pobożne życzenie .Nie wierzę w to że wśród tylu pokrzywdzonych nie ma kilkunastu osób które są zdolne przemówić dla pana D.(tak go nazywano w reportażu ) do rozumu .Może wystarczy tylko zachęcić ? A swoją drogą gdyby jednego kanciarza przeczołgali publicznie inny też by się bał zemsty dostawców .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 31 sty 2011, 20:49 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 20:45
Posty: 174
buntownik72, oby nie okazało się, że ciągnący stanie się ciąganym. Kiedyś też wozili prezesów w taczkach i jakoś oczekiwanych rezultatów nie było.

Oto lista osób które działały w tym zakłądzie:

Małgorzata Duda Wiceprezes
Marian Duda Członek rady nadzorczej
Jarosław Suchan Członek rady nadzorczej
Robert Fatyga Członek rady nadzorczej
Tadeusz Grudzień Członek rady nadzorczej
Waldemar Woźniak Członek rady nadzorczej
Jan Poświata Prokurent
Rafał Wojciech Prorok Członek rady nadzorczej
Stanisław Janusz Cholewa Prezes Zarządu
link do źródła http://www.krs-online.com.pl/euroubojni ... 98217.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 31 sty 2011, 22:06 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
W wojsku służyłem jako kierowca na parku samochodowym .Mieliśmy tam dowódcę -sierżanta Mariana .O jego sposobach dyscyplinowania żołnierzy krążyły legendy Szuja była wredna , mało tego chłopa kawał i jak się wściekł to tak walił książką wyjazdów w stół że ten mało nie pękł . Docierał nas jak chciał ,trząsł parkiem jak swoją firmą a chłopaki trzęśli się przed nim ,młodzi i starzy bez różnicy , niby był falowy ale jebał wszystkich równo .Do czasu .Kiedyś podczas odprawy złapał mnie za klapy i potrząsnoł .O uderzeniu go nie było mowy .Zrobiłem inaczej .Uciekłem z jednostki , potem pojechałem na żandarmerię i udałem głupka że tak mnie zorał psychicznie że mam koszmary senne o nim .Żandarmi wjechali na jednostkę , zrobił się dym i smród , sierżant był na dywanie u starego , sprawa poszła do sądu , inni się przełamali i zaczeli zeznawać na niego , dostał wyrok w zawieszeni , o mały włos nie wykopali go z roboty , zabrali mu miesięcznik i awans .Nagle zaczął mówić ludzkim głosem i stał się normalny .Ja za samowolkę dostałem 28 dni zomzu od starego ale wiedziałem że wygrałem bo wróciła normalność przez to że zglebiłem Marjana i sczołgałem go publicznie .A wydawał się nie do ruszenia ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 18 lut 2011, 21:53 
Offline

Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 21:25
Posty: 2
Ano Pan Duda ogłosił upadłość i ....... Ukrył się za swoim wieloletnim przyjacielem panem Krzysztofem Kamilem Woźnicą.

Pan Krzysztof najpierw "przejął" udziały w firmach pana Mariana, a następnie jako właściciel i prezes zmienia osobowość prawną tych spółek z z o.o. na S.A. W ten sposób nie tylko ratując majątek, ale dodatkowo zarabiając na wypuszczanych do obrotu akcjach.

oto dowody:
- pierwszy wypis

dotyczy euroubojni

tutaj macie tego więcej:

pozostale firmy
-
a tutaj najnowsze ich dzieło

tutaj sa wasze pieniadze

to do tego (wyżej) dodatkowa lektura:
tak dodatkowo zarabiają

i na koniec - najnowsza odsłona tej firmy:
http://www.duda.pl/informacje-o-firmie

Jak widzicie, ci panowie potrafią zarobić na wszystkim, do tego stopnia, ze nawet mają w głębokim poważaniu swój majątek.
reszta majatku

Nie obawiają się tez wierzycieli, bo nawet logo pozostawili to samo i dotychczasowe adresy.

Jedyną rzecz, którą teraz można zrobić, to oddać sprawę do prokuratury pod zarzutem "świadomego ukrywania majątku i działania na szkodę wierzycieli". Muszą być to zarzuty postawione osobom z ówczesnego zarządu, rady nadzorczej, etc. Znaleźć też sposób, (np. wniesienie skargi do giełdy papierów wartościowych na działania dotychczasowe zarządu spółki z informacją o toczącym się śledztwie) żeby zahamować sprzedaż akcji.
Po dwóch latach z faktury trudno będzie odzyskać pieniądze, bo istnieje coś takiego jak proces ich przedawnienia. Ale można im uprzykrzyć życie biznesowe i trochę nadszarpnąć opinię.

pozdrówka - może ten materiał komuś się przyda.

ps
Od dzisiaj produkty TEJ firmy będę omijać szerokim łukiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 18 lut 2011, 22:41 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
maja pisze:
Ano Pan Duda ogłosił upadłość i ....... Ukrył się za swoim wieloletnim przyjacielem panem Krzysztofem Kamilem Woźnicą.

Pan Krzysztof najpierw "przejął" udziały w firmach pana Mariana, a następnie jako właściciel i prezes zmienia osobowość prawną tych spółek z z o.o. na S.A. W ten sposób nie tylko ratując majątek, ale dodatkowo zarabiając na wypuszczanych do obrotu akcjach.

oto dowody:
- pierwszy wypis

dotyczy euroubojni

tutaj macie tego więcej:

pozostale firmy
-
a tutaj najnowsze ich dzieło

tutaj sa wasze pieniadze

to do tego (wyżej) dodatkowa lektura:
tak dodatkowo zarabiają

i na koniec - najnowsza odsłona tej firmy:
http://www.duda.pl/informacje-o-firmie

Jak widzicie, ci panowie potrafią zarobić na wszystkim, do tego stopnia, ze nawet mają w głębokim poważaniu swój majątek.
reszta majatku

Nie obawiają się tez wierzycieli, bo nawet logo pozostawili to samo i dotychczasowe adresy.

Jedyną rzecz, którą teraz można zrobić, to oddać sprawę do prokuratury pod zarzutem "świadomego ukrywania majątku i działania na szkodę wierzycieli". Muszą być to zarzuty postawione osobom z ówczesnego zarządu, rady nadzorczej, etc. Znaleźć też sposób, (np. wniesienie skargi do giełdy papierów wartościowych na działania dotychczasowe zarządu spółki z informacją o toczącym się śledztwie) żeby zahamować sprzedaż akcji.
Po dwóch latach z faktury trudno będzie odzyskać pieniądze, bo istnieje coś takiego jak proces ich przedawnienia. Ale można im uprzykrzyć życie biznesowe i trochę nadszarpnąć opinię.

pozdrówka - może ten materiał komuś się przyda.

ps
Od dzisiaj produkty TEJ firmy będę omijać szerokim łukiem.

Piszesz o skardze pauliańskiej ale od tej adwokaci których ma Duda bez trudu go wybronią skoro nawet prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa .Smutne to wszystko .A może z tematem pojechać przed wyborami do jakiegoś posła ?Przed wyborami posłowie mają dziwną "siłę stwórczą" kiedy wiedzą że taka sprawa może zaważyć na ich reelekcji .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota 19 lut 2011, 00:33 
Offline

Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 21:25
Posty: 2
Pan Duda nie ma mocnych adwokatów - takowi na śląsku i w zagłębiu nie występują. ;)
Natomiast ma/miał układ z bankami jako wierzycielami, które zawarły z nim porozumienie - jedno z pism zamieściłam w linku "tak dodatkowo zarabiają". To one go chwilowo bronią lub też broniły. Warto wpisać do google 'BBI Capital NFI S.A i duda' i o tym poczytać. BBI było koordynatorem tych porozumień poprzez udziały u Dudy.

Ktoś?? pozwolił mu przez tyle lat na inwestycje. Ktoś?? zainwestował w jego akcje. i gdzieś?? musiały podziać się zarabiane pieniądze.
Układy na tym poziomie mają głębokie korzenie.

Co do polityki, to Duda - jako rodowity mieszkaniec Sosnowca - skoro się rozwinął, to musiał być bardzo mocno związany z SLD i tam ma korzenie.
Wątpię, czy któryś z polityków, będzie miał ochotę się w tym babrać, szczególnie, że ta spawa jest tuszowana. A wrogiem, to oni dla siebie są jedynie w mediach. Nie wiadomo też, czy inne partie się nie dosiadły się do tego stoliczka. Kampanie wyborcze kosztują. Trzeba by poszperać w necie, którymi politykami się otaczał.

Przy takich obrotach, jakie facet miał i ma nie da się zbankrutować. Jego (oficjalne) długi przy nich to nie jest coś co powoduje zakorkowanie płynności. Odsetki od kredytów, też nie wynoszą 70%, jak w latach 90-tych. (a wówczas przy dużo mniejszym obrocie był w stanie je spłacić). Wątpię też, że powstały na skutek zatorów u jego klientów. Odkładanie na czarną godzinę - ile można odłożyć?
Przy produkcji i sprzedaży hurtowej ubytki i straty są niewielkie, to nie hodowla ani detal.

Jak dla mnie, to coś tu nie gra. Albo facet stosował politykę modną na śląsku i w zagłębiu na początku lat 90-tych - ale wówczas szybciej by zwinął manatki. Albo sam stał się ofiarą kogoś silniejszego i ten ktoś próbuje go przejąć, wykończyć a on nerwowo łata dziury.

Ciekawą postacią w tym wszystkim jest "Beline Investments Limited" z siedzibą na Cyprze (który za każdym razem jak się pojawia (znikąd) ma siedzibę w innym mieście a w Polsce inwestuje krocie - poza tym o nim cicho). Warto tę firmę wpisać do googla i o niej poczytać. Jak dla mnie to gospodarczy trojan a nawet wirus.
No chyba, że to jest jego firma, w którą ładuje tą brakującą kasę a potem inwestuje. Tylko wówczas, głupotą by była taka polityka i takie bankructwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 11 lip 2011, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 11:01
Posty: 36
Lokalizacja: inąd
"sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie..." czy o sprawie Euroubojni Duda Bis z Sosnowca na Śląsku:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed458212362aefd4.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB