Indeks witryny Indeks witryny
Regulamin FORUM >>test
* Zaloguj si─Ö   * Zarejestruj si─Ö * FAQ    * Szukaj
Dzisiaj jest pi─ůtek 31 pa┼║ 2014, 22:33

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38772 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 2585  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

4 zeta plus vat oczywiscie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

4,80 z┼é brutto lokalna ubojnia , ┼Ťwinek bardzo ma┼éo , na ┼Ťrod─Ö um├│wi┼éem si─Ö po 5z┼é brutto - 100szt i tuczniki na grudzie┼ä wszystkie zam├│wione , a zamierzam sprzedawa─ç nawet ma┼ée po 90kg , bo w styczniu zawsze ceny s─ů do kitu .
Pozdrawiam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Widz─Ö znaczne rozbie┼╝no┼Ťci w tych cenach. A jak my┼Ťlicie czy program uwalniania od ajeszky b─Ödzie mnia┼é wp┼éyw na poda┼╝ ┼Ťwinek a tym samym na ceny?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

powiedzcie jak to jest? swin nie ma, cena w miare korzystna, zboze niedrogie a u nas o hodowli swin nikt nawet nie chce slyszec a 3 lata temu przy podobnej koniunkturze wszystkie stodoly przerobili na chlewnie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Stodo┼éowa produkcja jest zbyt kosztowna. Tylko dobrze wyposa┼╝one i przemy┼Ťlane budynki s─ů wstanie zapewni─ç op┼éacalno┼Ť─ç.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

to byly stodoly a wygladaja jak chlewnie pelne wyposazenie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

baraki pisze:
Widz─Ö znaczne rozbie┼╝no┼Ťci w tych cenach. A jak my┼Ťlicie czy program uwalniania od ajeszky b─Ödzie mnia┼é wp┼éyw na poda┼╝ ┼Ťwinek a tym samym na ceny?

prawdopodobnie ┼╝adnego wp┼éywu w mojej wsi szczepienia i odbudowa stada ze zdrowych (zaszczepionych) sztuk.Likwidowane tylko gdy s─ů pojedy┼äcze ogniska ale one szybko si─Ö odbuduj─ů

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

4 zł+vat
euro pnie si─Ö do g├│ry tylko w tym nadzieja

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

U nas tez lecza wszystko i ogólnie pogłowie się nie zmienia także na cenę to raczej nie wpłynie...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Mariusz1986 pisze:
lukas1982 jest to pewna informacja o tej obni┼╝ce u dudy? Bo je┼╝eli tak to nie ciekawa sprawa... U nas 4,1 plus wat i s┼éycha─ç ze ┼Ťwi┼ä niema zbyt du┼╝o.
niestety to prawda na srode do dudy 50szt po 5.3za E

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

rychu pisze:
powiedzcie jak to jest? swin nie ma, cena w miare korzystna, zboze niedrogie a u nas o hodowli swin nikt nawet nie chce slyszec a 3 lata temu przy podobnej koniunkturze wszystkie stodoly przerobili na chlewnie

lepszy wr├│bel w gar┼Ťci ni┼╝ 2 na dachu - i spok├│j wreszczie
panowie w krawatach z ZM bed─ů mieli problem jak zmniejsza─ç koszty - kosztem rolnika nieprzejdzie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: ...

..... przejdzie , przejdzie moim zdaniem. ZM mi─Ösne wychodz─ů z za┼éo┼╝enia, ┼╝e jak ┼Ťwi┼ä nie ma to to oboj─Ötnie jak─ů cen─Ö dadz─ů nic to nie zmieni. Jestem hodowc─ů zarodowym , je┼╝d┼╝─Ö po bardzo du┼╝ym rejonie - Aujeszky to bardzo du┼╝y problem i bardzo du┼╝a ilo┼Ť─ç ┼Ťwi┼ä jest wybijana i mi─Ödzy innymi na tym dorabiaj─ů si─Ö ZM. Swi┼ä b─Ödzie masakrycznie ma┼éo - ale oczywi┼Ťcie tego ZM nie powiedz─ů - propaganda jest taka , ┼╝e idzie du┼╝o prosi─ůt z zachodu. Maj─ů nas za nic - m├│wia tylko o wzrastaj─ůcych ich kosztach - a my jeste┼Ťmy tylko i wy┼é─ůcznie naj┼éatwiejszym podmiotem dla zmniejszania ich. O naszych kosztach nikt nie my┼Ťli , nie chce mi si─Ö nawet dalej o tym pisa─ç ........

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

To nie propaganda, faktycznie zrobi┼é si─Ö boom na prosi─Öta z zachodu, ci─Ö┼╝ko kupi─ç nawet. A to przez to, ┼╝e nawet za nasze krajowe na targowiskach wo┼éaj─ů po 150, 160 z┼é za sztuk─Ö. Ja do tej pory kupowa┼éem na targowiskach. W tamtym roku pora┼╝ka - lepiej nie m├│wi─ç. Ale od d┼éu┼╝szego czasu nie mog─Ö na nie narzeka─ç. No ale taka cena za targowe prosie jest nie do zaakceptowania. Ludzie zmawiaj─ů si─Ö w kilku i zamawiaj─ů holendry, bo przeciez z 50 sztukami im nie przywioz─ů.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Pojawi┼éa si─Ö iskierka nadziei, zbo┼╝e przesta┼éo tanie─ç to ostudzi co niekt├│rym zap─Ödy do zwi─Ökszania pog┼éowia. Obecna sytuacja to jest patologia lepiej karmi─ç zbo┼╝em kupionym ni┼╝ wyprodukowanym w w┼éasnym gospodarstwie to jest chore. W┼éa┼Ťcicielom ferm ┼Ťmiej─ů si─Ö g─Öby tylko d┼éugo, oby nie. Brak nawo┼╝enia fosforowo-potasowego zrobi swoje,a mo┼╝e nast─ůpi obiecany cud Tuska i plony b─Öd─ů wi─Öksze.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: ...

jaqbn pisze:
..... przejdzie , przejdzie moim zdaniem. ZM mi─Ösne wychodz─ů z za┼éo┼╝enia, ┼╝e jak ┼Ťwi┼ä nie ma to to oboj─Ötnie jak─ů cen─Ö dadz─ů nic to nie zmieni. Jestem hodowc─ů zarodowym , je┼╝d┼╝─Ö po bardzo du┼╝ym rejonie - Aujeszky to bardzo du┼╝y problem i bardzo du┼╝a ilo┼Ť─ç ┼Ťwi┼ä jest wybijana i mi─Ödzy innymi na tym dorabiaj─ů si─Ö ZM. Swi┼ä b─Ödzie masakrycznie ma┼éo - ale oczywi┼Ťcie tego ZM nie powiedz─ů - propaganda jest taka , ┼╝e idzie du┼╝o prosi─ůt z zachodu. Maj─ů nas za nic - m├│wia tylko o wzrastaj─ůcych ich kosztach - a my jeste┼Ťmy tylko i wy┼é─ůcznie naj┼éatwiejszym podmiotem dla zmniejszania ich. O naszych kosztach nikt nie my┼Ťli , nie chce mi si─Ö nawet dalej o tym pisa─ç ........

Na polskie ZM tez jest spos├│b: je┼Ťli tylko cenowo b─Ödzie sie to op┼éaca┼éo to sprzedawajmy za granice, a przynajmiej ci kt├│rzy maja odpowiedni status.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38772 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 2585  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.