Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - złodzieje z psl -u i
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 29 kwie 2024, 02:15

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 17 lip 2012, 13:19 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 00:03
Posty: 343
Fundusz promocji mięsa wieprzowego , a rozmowa Serafina z łukasikiem , przewał za parę milionów zł razem z Sikorą naszym związkowcem co otym sądzicie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 21:32
Posty: 661
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
PSL- to partia zbożowców sami przekręciarze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 15:58 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
to zagrywka polityczna wszystko nagłosnione sztucznie przez media, w sumie to w całym tym nagraniu niema zadnych konkretow, tylko jakies tam wyjazdy do meksyku i roznych tam innych krajow, do konca nie wiadomo z jakich piniedzy sobie tam jezdzili. Uważam że jak ktoś ma dowody to idzie z tym do prokuratury i załatwia sprawę, a nie daje do mediów i teraz sobie spekuluja co i jak. Jak cba wpada rano do chaty delikwenta, to jakos o tym wczesniej nie słychać w tv, ze beda na niego robic nalot. Po prostu ktos chce komuś w brzydki sposob narobic kolo dupy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 16:05 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
No dorobili się niektórzy fortun nieuczciwie, a teraz udają uczciwych biznesmenów. I nie tylko w psl ale i w innych partiach kolesiostwo to główny nurt obsady wszelkich intratnych posad.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 16:23 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Myślę podobnie jak turbogracho . Jak się nic nie ma , to się robi szum wkoło niczego .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 18:08 
Offline

Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 19:19
Posty: 1018
Lokalizacja: Wielkopolska
Chociaż PSL to partia chłopska, przynajmniej w założeniu to ja już nigdy z rodziną na nią nie zagłosuje. Decydującą kwestią było głosowanie przez PSL za podniesieniem wieku emerytalnego. Takie tam afery podsłuchowe to mnie nie wzruszają przecież oni są od zawsze przy korycie tylko po to żeby się obłowić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 18:26 
Offline

Rejestracja: sobota 15 mar 2008, 20:20
Posty: 813
Lokalizacja: Lubelskie
I po sawickim juz dzis..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 19:52 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
Sawicki się sam podał do dymisji, sprawę chcą uciszyć i zamieść pod dywan. Gdyby nic za uszami nie miał to wątpię, żeby sam ze stołka zrezygnował.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 19:53 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
To nie przypadkiem zostało teraz wywleczone. Ktoś rozgrywa jakąś gre i potrzebował argumentów.
Łajzy z aminexu na rozprawach śpiewają ciekawsze rzeczy dot. ministrów i premierów wszystkich byłych rządów z aktualnym włącznie a prokurator chyba udaje że nie słyszy, media które działają na polityczne zamówienie tez w tej sprawie cicho sza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 20:40 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 18:41
Posty: 117
Lokalizacja: podkarpackie
Z Aminexu???... chodzi Ci o firmę która robiła wałki idając Animex czy też zrobiłeś literówkę?
jeśli literówka to napisz coś więcej oprócz rzucania haseł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2007, 21:00
Posty: 634
Lokalizacja: --SUBKOWY
coś w tym jest jest z tymi wyjazdami na wakacje bo słyszłem a jest to fakt dyrektor BLICHARSKI jak zwrócił im uwagę że pieniądze z funduszu nie poto są aby latać po świecie za kasę rolników to dziś już nie jest w funduszu podziekowano mu bardzo szybko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 21:14 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 18:41
Posty: 117
Lokalizacja: podkarpackie
Więc róbmy następne fundusze niech potrącają nam jeszcze więcej, przecież jeszcze tyle egzotycznych krajów zostało do zwiedzenia :twisted: :twisted: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ...
Post: wtorek 17 lip 2012, 22:19 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2007, 20:44
Posty: 487
Lokalizacja: Wikp.
PO-pulista pisze:
Chociaż PSL to partia chłopska, przynajmniej w założeniu to ja już nigdy z rodziną na nią nie zagłosuje. Decydującą kwestią było głosowanie przez PSL za podniesieniem wieku emerytalnego. Takie tam afery podsłuchowe to mnie nie wzruszają przecież oni są od zawsze przy korycie tylko po to żeby się obłowić.


Gdy nie bedzie w rządzie partii chłopskiej to będziemy dopiero narzekać. Sprzedali sie , nie pomagają ale i nie szkodzą rolnikom. Gdy ich zabraknie bedzie tylko gorzej dla nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 23:04 
Offline

Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 17:17
Posty: 196
I cóż się stało dwóch facetów się spotkało trochę sobie pogadało. Jeden sfrustrowany bo stracił stołek i raczej nikt mu ręki nie poda, drugi ok. niby nie zorientowany w co nie wierzę. Poznałem go kiedyś osobiście kilka lat temu do dziś mam o nim dobre zdanie. Media mają wreszcie temat ciekawy co tam domy zniszczone, tragedia ludzi czy zboża zniszczone przez mróz to zawsze licho się sprzedaje w gazetach nakład musi się sprzedać i sprzedaje. Po ile będzie chleb, baryłka ropy, kurs euro, czy śruta sojowa. Czy ktoś kiedyś pozna prawdę o Lepperze małym kierowniku w PGRze i wice Premierze ja w to nie wierzę. Za hitlera (piszę celowo z małej ) byli żydzi teraz mamy kolejne tematy, pamiętam nagrania Renaty. Polityka to podły zawód i musi w nim być dużo układów bo inaczej cię niem. Dziwi mnie fakt , że ktoś kto przepraszam orze 15 hektarów decyduje o kimś kto ma np. 150 czy to nie dziwne. Dla mnie nie pojęte , ale to demokracja. Przepraszam trochę mi się napisało. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 23:10 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
jakie chłopskie partie, chłopów już niema, są tylko rolnicy utrzymujacy sie z ziemi i hodowli, i rolnicy socjalni ktorzy pobieraja dopłaty na egzystencje i produkuja na samozaopatrzenie, albo biora tylko dopłaty i renty i nic nie produkują bo rolnicy utrzymujacy sie z ziemi i hodowli obrabiaja ich schedy. I nic tu nie da pipszenie o chłopskich partiach, nam potzrzebni są ludzie którzy beda racjonalnie myslec o gospodarce. I cudów to nikt nie zdziała, jak sakwa pusta, ale sa sprawy ktore mozna załatwić bez wielkiego kapitału, a które znacząco by nam ułatwiły egzystencje i rozwój. Np. takie głupie zezwolenia na budowę chlewni, żeby ogarnac wszystkie kwity to bardzo duzo czasu zjmuję i pieniedzy, kredyty preferencyjne to musi być, nie oszukujmy się 80% gospodarstw posiłkuje się kredytami, nie mówiąc o poważnych inwestycjach typu budowa chlewni, bez tych pieniedzy polskie rolnictwo stanie w miejscu, i uwazam to za problem 1 stopnia na dany mnoment


Ostatnio zmieniony wtorek 17 lip 2012, 23:54 przez turbogrocho49, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 23:29 
Offline

Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 17:17
Posty: 196
Kredyt to towar na rynku jak chleb do życia potrzebny każdemu kto nie ma kasy a chce się rozwijać. Wiesz ilu od nas z grupy zasiedla nowe piękne chlewnie. Byliśmy w Holandii niczym się od nich nie różnimy. Może tylko marychy kupić nie możemy legalnie i za kubek pomidorówki 8 euro. Nie pojęte , ale fakt. Wszędzie dobrze gdzie nas niema chyba ,że jako turysta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 lip 2012, 23:57 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
jest gastro to i po 8 euro trzeba bulic :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ...
Post: wtorek 17 lip 2012, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
jaqbn pisze:
PO-pulista pisze:
Chociaż PSL to partia chłopska, przynajmniej w założeniu to ja już nigdy z rodziną na nią nie zagłosuje. Decydującą kwestią było głosowanie przez PSL za podniesieniem wieku emerytalnego. Takie tam afery podsłuchowe to mnie nie wzruszają przecież oni są od zawsze przy korycie tylko po to żeby się obłowić.


Gdy nie bedzie w rządzie partii chłopskiej to będziemy dopiero narzekać. Sprzedali sie , nie pomagają ale i nie szkodzą rolnikom. Gdy ich zabraknie bedzie tylko gorzej dla nas.[/quote

Oczywista prawda , chłop broni i żywi -to dlaczego nie ma mieć silnej partii w parlamencie.
Tylko idiota inaczej rozumuje!
Połamało myślowo co niektórych widzę i czytam tu,bynajmniej myślę ,że to tylko lużne i płytkie przemyślenia.
Dobrej nocy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 19 lip 2012, 16:35 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/afera- ... 69372.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:12 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
P-posady
S-swoim
L-ludziom .
PSL istnieje nie po to żeby bronić chłopa ale po to żeby peseelowscy działacze nabijali sobie kieszenie i mogli uprawiać nie ziemię tylko nepotyzm .Jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że jest baranem którego warto strzyc a on będzie jeszcze beczał z zadowolenia . Niedowiarkom przypominam ze ze względu na "dobrobyt" na wsi za rządów PSL Kalinowskiego który był wtedy wicepremierem i ministrem rolnictwa wygwizdywano na spotkaniach .PSL zawsze był sprzedajną dziwką która dawała temu kto oferował stanowiska .Tyle w temacie "chłopskiej" partii .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
po co tym sobie głowe zawracamy
przecież to sa gazo betony
nic lepiej nie bedzie

i tak niech wstanie kto ma taka legitymacje psl

zostanie zaraz usuniety z forum
dywersji niepotrzebujemy

poz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:30 
Offline

Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 19:19
Posty: 1018
Lokalizacja: Wielkopolska
Właśnie dostałem z gminy protokół strat w uprawach na skutek wymarznięcia podpisany przez działacza PSL na wysokim powiatowym stanowisku. Tylko *** mógł się pod tymi wyliczeniami podpisać ale czego się nie robi dla pieniędzy. Nie życzę nikomu takich wyliczeń np.ryczałtu podatku dochodowego dla rolników którym rząd straszy od pewnego czasu. Te wyliczenia to jeden absurd nie powiązany z rzeczywistością, wstyd i hańba tak traktować rolników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
o ni myslą tak ze skonczył studia mgr inż
i jest panem i władzą
a tak naprawde jest jeszcze gupi jak snop słomy
nic nie wie jaki są problemy koszty trudnosci w tym urzędowe itp
i taki pajac wylicza ci ze masz strate ok 40%
jak jak juz masz 20% to jest do zaorania
podatek dochodowy to bedzie tak jak co wrodzju podaku vat
koszty niebeda sie liczyc tylko do zapłaty bo oni wyliczylii

za zeszyły rok zapłaciłem ponad 50tys wiecej vatu w tym roku juz zapłaciłe tyle samo
czyli przez 2lata 100tys
ile mozna było juz zrobic
zrobili zemnie wpławomat
jeszcze podatek dochodowy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:48 
Offline

Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 19:07
Posty: 378
Lokalizacja: Kruszwica
Ale to nie tylko PSL tak postępuje, wszyscy bez wyjątku. Każdy urząd, każda posada jest obstawiona przez swoich. Najgorzej jest w małych miejscowościach, gdzie jest brak pracy dla młodych ludzi. Wtedy wstawiane są osoby z najbliższego otoczenia aktualnie będących przy władzy. Niedaleko mnie jest małe miasteczko, którym rządzi burmistrz mający zarzuty korupcyjne, do których sam się przyznał.

*muchozali - jeśli tak duże sumy podatku już zapłaciłeś przy stawkach sprzedaży od 5 do 8% to jesteś milionerem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 02 sie 2012, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
vat zakupowy 3% na 8%
a sprzedaż tylko o 1%


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 00:10 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
buntownik72 pisze:
P-posady
S-swoim
L-ludziom .
PSL istnieje nie po to żeby bronić chłopa ale po to żeby peseelowscy działacze nabijali sobie kieszenie i mogli uprawiać nie ziemię tylko nepotyzm .Jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że jest baranem którego warto strzyc a on będzie jeszcze beczał z zadowolenia . Niedowiarkom przypominam ze ze względu na "dobrobyt" na wsi za rządów PSL Kalinowskiego który był wtedy wicepremierem i ministrem rolnictwa wygwizdywano na spotkaniach .PSL zawsze był sprzedajną dziwką która dawała temu kto oferował stanowiska .Tyle w temacie "chłopskiej" partii .
Jak Ci dupsko wyrżnęli na kontraktach to na PSL nie narzekaj
jak mnie strzygą to mrucze :lol: , bo mi perelyna przeszkadza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 08:13 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Stan wklej moją wypowiedz gdzie napisałem że mi dupsko wyrżneli .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 09:26 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
buntownik72 pisze:
Stan wklej moją wypowiedz gdzie napisałem że mi dupsko wyrżneli .
Trochę poczytalem forum wstecz , przypadkiem natrafiłem jeszcze na innego typu forum i mnie zamurowało
trochę mnie dziwi że w te świnie się pchasz na oślep ,bo widze że jesteś rozgarnięty chlop
jak już nie możesz się obejść bez świni to wpuść sobie jednego do ogródka a zajmij się czymś innym i nie oszukuj siebie
dużo zdrowia , kasy i zmiany fachu Ci życze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 13:30 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 cze 2007, 14:32
Posty: 570
Lokalizacja: Podlaskie ale nie Podlasie
On w ramach buntu te świnie chowa, toż to Buntownik...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 19:10 
Offline

Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 19:19
Posty: 1018
Lokalizacja: Wielkopolska
Stan a Ty już w PSL-u jesteś czy tylko do niego aspirujesz. Może już masz upatrzony jakiś mały stołeczek w gminie że tak zażarcie bronisz tych złodziei.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 20:09 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
stan1069@o2.pl pisze:
buntownik72 pisze:
Stan wklej moją wypowiedz gdzie napisałem że mi dupsko wyrżneli .
Trochę poczytalem forum wstecz , przypadkiem natrafiłem jeszcze na innego typu forum i mnie zamurowało
trochę mnie dziwi że w te świnie się pchasz na oślep ,bo widze że jesteś rozgarnięty chlop
jak już nie możesz się obejść bez świni to wpuść sobie jednego do ogródka a zajmij się czymś innym i nie oszukuj siebie
dużo zdrowia , kasy i zmiany fachu Ci życze

A co moze zrobić rolnik który ma jedną pracującą żonę ,dwoje dzieci w wieku szkolnym których nie ma z kim zostawić i trzy wyroki komornicze ? Nieważne że potrafię konstrułować maszyny i stawiać budynki .Gdybym chciał legalnie robić coś innego komornicy natychmiast dobrali by się do mnie jak hieny .Tucz kontraktowy jest jedną z nielicznych rzeczy które mogę robić i nie być niepokojonym przez wierzycieli .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 03 sie 2012, 22:44 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
PO-pulista pisze:
Stan a Ty już w PSL-u jesteś czy tylko do niego aspirujesz. Może już masz upatrzony jakiś mały stołeczek w gminie że tak zażarcie bronisz tych złodziei.
Do żadnej parti nie należe , na wybory nie chodzę od kilku lat
wyjatek zrobiłem w wyborach prezydenckich , bo jak by Jarek wygrał to bym musiał wyjechać z Polski tak mnie ten maluch wkurwi... :lol: :lol:
w gminie niestety trzeba w pracy siedzieć , a ja lubię poleżeć więc na razie stołeczkiem nie jestem zainteresowany
w ktorym ugrupowaniu wedlug Ciebie tacy dobrodzieje są ???że się do rządzenia nadają tylko nie pisz że PIS , bo nie usnę do rana :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 07 sie 2012, 21:04 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
[No widze Stan że jesteś za ukrzyżowaniem Jezusa a uwolnieniem Barabasza :roll: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 07 sie 2012, 21:29 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Stan ma dużo czasu więc ciągle ogląda TVN 24 i czyta GW a tam odpowiednio kształtują myśli!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 14 sie 2012, 13:51 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
andrzej19570 pisze:
Stan ma dużo czasu więc ciągle ogląda TVN 24 i czyta GW a tam odpowiednio kształtują myśli!!

Nie zawsze się zgadzam ze stanem ale to co napisałeś andrzej jest co najmniej dziwne .Czy myślisz że każdy kto ma inne poglądy jak pisowskie musi od razu czytać GW i oglądać TVN ? W pisie są tacy sami złodzieje jak w PSLu czy PO z tą tylko różnicą że pisowcy co miesiąc urządzają ogłupiające pochody a na codzień taplają się w układach .Jezeli chcesz to zapraszam do gminy Międzyrzec Podlaski gdzie pisowski wójt urządził z gminy prywatny folwark w którym na kierowniczych stanowiskach zasiadają nie mający pojęcia o pracy w samorządzie kolesie z kierownictwa lokalnego oddziału pisu .Żeby było śmieszniej wójt nazywa się ...Kapłan .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 14 sie 2012, 23:28 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
buntownik72 pisze:
andrzej19570 pisze:
Stan ma dużo czasu więc ciągle ogląda TVN 24 i czyta GW a tam odpowiednio kształtują myśli!!

Nie zawsze się zgadzam ze stanem ale to co napisałeś andrzej jest co najmniej dziwne .Czy myślisz że każdy kto ma inne poglądy jak pisowskie musi od razu czytać GW i oglądać TVN ? W pisie są tacy sami złodzieje jak w PSLu czy PO z tą tylko różnicą że pisowcy co miesiąc urządzają ogłupiające pochody a na codzień taplają się w układach .Jezeli chcesz to zapraszam do gminy Międzyrzec Podlaski gdzie pisowski wójt urządził z gminy prywatny folwark w którym na kierowniczych stanowiskach zasiadają nie mający pojęcia o pracy w samorządzie kolesie z kierownictwa lokalnego oddziału pisu .Żeby było śmieszniej wójt nazywa się ...Kapłan .
Z wielką dupą wszędzie wejdziesz :lol: z wielką gębą nigdzie sie nie zmiescisz :shock:
pisze co myśle , bo to przywilej wolnego czlowieka :lol: ale mam również świadomość że w wolnym kraju rozkręca się produkcja niewolników nie chodzi mi tylko o rolnictwo :wink:
te bebechy już prawie wszystko sprzedali :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 15 sie 2012, 14:35 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
No niestety jesteśmy narodem niewolników .Co najgorsze odbywa się to świadomie na własne zyczenie . Bo jak inaczej nazwać to , że pozwalamy się niewolić dla polityków , banków , kościoła , mediów ? Z sąsiedniej gminy pochodzi niejaki poseł Franciszek Stefaniuk z PSL-u .To ten co wierszyki gadał po posiedzeniu komisji hazardowej Jedyną aktywnością jaką się wykazuje przez ponad dwadzieścia lat posłowania to bywanie .Bywa na wszelkiego typu imprezach gdzie można zaistnieć . Nadanie imienia szkole , dożynki , otwarcie inwestycji ,strajki rolnicze itd .Ludzie widzą że nie robi nic i należy do kolesi co kraj nasz doją a mimo wszystko na niego głosują .No to powiedzcie czy to nie jest niewolnictwo na własną prośbę ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 13 wrz 2012, 13:04 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
http://www.ppr.pl/artykul-psl-uwiklany- ... 171566.php


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB