Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - cena polskiego prosiaka fermowego
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 28 kwie 2024, 13:07

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 26 lut 2013, 23:20 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 00:03
Posty: 343
Proponował bym aby obok tabeli z cenami tucznika umieścić tabelę z cenami prosiaka polskiego , ponieważ jest dużo na forum kupujących i sprzedających a było by to też jakieś odniesienie , dla przykładu podam ceny po których aktualnie sprzedaję :
20kg po 11zł , po wyżej po 5,5 zł za kg


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 00:18 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
ja też z całej siły popieram ten pomysł


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 09:48 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
A po co znowu nastepna tabela , tak podobają się Wam koncerty życzeń ??????????/ :lol:
jak juz założyliście nowy temat to sie ogłaszać ; ile sztuk , jakie zdrowe gdzie się znajdują , dowieziecie , doniesiecie , przygonicie , cena itd

no chyba że liczycie na to że kupujących będzie obowiązywala cena z tabeli za prosiaka , tak jak obowiazuje ZM cena tucznika z tabeli , troche jest podobna tylko pomniejszona o 1 zł. przeważnie :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 10:21 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
musimy naszemu stasiowi znaleźć kobietę może wtedy zmieni trohe podejśie do świata :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 11:49 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
Tylko czy jemu się opłaci mieć kobiet? Unia dopłat nie daje, pewnie wydatki by doszły, do roboty by pogoniła. Wątpię, żeby Stachu wszedł w taki nie dochodowy biznes. Ludziom się wydaje, że wspólnie jest im lepiej, ale on już swoje przeżył i wie , że im się wydaje.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 12:30 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Mi się wydaje że mi wszystko pasuje , to Wam się niby wydaje ze Wam pasuje , a okazuje sie że jest inaczej :lol:
co mnie obchodzi że w tabelce będzie np. że w Szczecinie jest fermówka po 250 jak np. bede potrzebował 100 sztuk i z transportem mnie wyniesie 300 zł sztuka :lol:
natomiast jezeli bym miał fermówke do sprzedania to się ogłaszam ; mam 100 loch takich a takich , mam problemy zdrowotne takie a takie , szczepie na to i owo , moge na żądanie doszczepić na to co komuś pasuje i za to trzeba dopłacić , mieszkam w takim i takim woj. , zainteresowani mogą obejrzeć i możemy się dogadać cene ustalamy np. tucznik x 2 do takiej a takiej wagi , płatność gotówka lub Zagiel :lol: zapotrzebowanie na 3 mc. do przodu , jeden wybryk i spierdal...... :lol:
tylko taka współpraca ma sens
a jezeli na taką współprace nie moge liczyć to zostawiam loch tyle żeby się tuczniki zmiesciły i mam wszystko głęboko w dupi........ :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 27 lut 2013, 16:28 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 00:03
Posty: 343
Chodzi tylko o odniesienie , nikt nikomu nie karze płacić tyle co w tabeli
myślę nawet że ceny w tabeli prosiak , mogą być realniejsze od tabeli tucznik ponieważ po dwu stronach mamy polskiego rolnika , mogła by to być próba kompromisu , czynniki decydujące o cenie do tabeli to cena żywca , cena prosiaka zachodniego , genetyka , profilaktyka itp.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 02 mar 2013, 11:49 
Offline

Rejestracja: środa 11 lut 2009, 23:06
Posty: 384
stan1069@o2.pl pisze:
Mi się wydaje że mi wszystko pasuje , to Wam się niby wydaje ze Wam pasuje , a okazuje sie że jest inaczej :lol:
co mnie obchodzi że w tabelce będzie np. że w Szczecinie jest fermówka po 250 jak np. bede potrzebował 100 sztuk i z transportem mnie wyniesie 300 zł sztuka :lol:
natomiast jezeli bym miał fermówke do sprzedania to się ogłaszam ; mam 100 loch takich a takich , mam problemy zdrowotne takie a takie , szczepie na to i owo , moge na żądanie doszczepić na to co komuś pasuje i za to trzeba dopłacić , mieszkam w takim i takim woj. , zainteresowani mogą obejrzeć i możemy się dogadać cene ustalamy np. tucznik x 2 do takiej a takiej wagi , płatność gotówka lub Zagiel :lol: zapotrzebowanie na 3 mc. do przodu , jeden wybryk i spierdal...... :lol:
tylko taka współpraca ma sens
a jezeli na taką współprace nie moge liczyć to zostawiam loch tyle żeby się tuczniki zmiesciły i mam wszystko głęboko w dupi........ :lol: :lol:
Stan te twoje 100 sztuk macior to żadna ferma tylko hodowla przy domowa .Ja kupuję od goscia co ma 2000 macior i taka strona z cenami polskiej prawdziwej fermowki na pewno by się przydała nawet tylko do porównania cen a że ktoś wypisze ci wszystkie choroby to pobożne zyczenie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 02 mar 2013, 12:40 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Jak by mi nie powiedział z jakimi chorobami mam do czynienia to ja bym mu powiedział zeby te prosięta wsadził sobie w dup.......... :lol:
można sobie to zbadać ale to kosztuje :cry: a leczenie i howanie w ciemno jest śmieszne
Mateusz przecież Wam podaje co tydzien notowania polskiego fermowego maluszka to może wystarczy juz tych tabelek , ale jak chcecie to mi to nie przeszkadza :o
a jak 100 loch to przydomowa hodowla , to z całego serca Ci zycze sasiada z taką hodowlą :roll:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 02 mar 2013, 12:58 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Chcesz wiedziec jakie choroby, na to jest bardzo prosty sposób prosisz o nr. tel. weta prowadzacego dane stado loch i zlecasz swojemu wetowi aby zorietował sie w statusie sprzedajacego. Za zatajenie sfałszowanie czego kolwiek [statusu] bedzie miał poważne kłopoty nawet do zakazu wykonywania zawodu.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 02 mar 2013, 20:55 
Offline

Rejestracja: środa 22 sie 2012, 21:22
Posty: 358
ja sprzedaje po 200 za szt.

waga ok 25. z reguły więcej

szczepione wg życzeń.


dół wielkopolskiego


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 03 mar 2013, 13:54 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 lut 2011, 20:25
Posty: 204
kolego daleko masz do krakowa bo poszukuje dostawcy ? przy mojej skali nie ma sensu pchać się w duńczyki itp.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB