Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Kącik dla pozytywnie zakręconych...
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 27 kwie 2024, 15:24

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: wtorek 26 mar 2013, 22:56 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Prywatny, to wozi na wybranych trasach. Tych najbardziej dochodowych.
Do niektórych miejscowości docierają 2 autobusy dziennie. Rano zabiera kilkoro dzieci do szkoły, po południu odwozi.
Jak gminy dostały gimbusy, dyrektor PKS powiedział, że jak gmina zacznie wozić dzieci z większych miejscowości, to on likwiduje wszystkie nierentowne połączenia. Niech gimbus wozi wszystkie dzieci.
A gimbus wozi dzieci na wycieczki i zawody sportowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 26 mar 2013, 23:00 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
buntownik72 pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
PKS upadł bo musiał , bo kogo ma wozić ???????? jak w każdym domu po 2 auta :o

No musiał upaśc bo prywatny przewoźnik załatwił z kim trzeba i PKS zbankrutował .A prywaciarz wozi i zarabia .To taka prywatyzacja "po polsku " .
Prywatny przewożnik żeby nie zbankrutował to za kierowcą się przejedzie tylko 1 i jak mu ludzi i przystanki policzy a w kasie braknie 2 zl to kierowcę wypierdoli z roboty :lol: :lol:

a w PKS albo ludzie płacili kierowcy za bilet i go nie dostali :lol: :lol: były nawet przypadki że zapłacili kierowcy za bilet i go nie dostali a w razie kontroli jeszcze zapłacili kare :lol: :lol: a na kierowcę się nie poskarżyli bo później ich nie zabierał albo nie stawał na przystanku bo miał ciasno w autobusie :lol: :lol:

albo podróżni kierowcy przy wysiadaniu oddawali bilety :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 26 mar 2013, 23:23 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
To samo jest ze szkołami zamykanymi przez Wójtów

Wójt zamyka , bo niby niedobry :lol: :lol: za bidny , ale nikt nie powie że Wojta karta nauczyciela obowiązuje i prawa pozostałych pracowników :lol: :lol:

a stowarzyszenie zalożone przez rodziców ma karte nauczyciela i prawa pozostałych pracowników w dup......... :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 13:51 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
I to cała prawda ale ktoś te zasady i prawa ustala tam wyżej ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 13:53 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Chyba związki zawodowe . Są szkoły, w których jest więcej nauczycieli niż uczniów. Ale zamknąć nie można, bo związkowcy działają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: info
Post: środa 27 mar 2013, 14:46 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Wy chyba nie wiecie co to znaczy być pozytywnie zakręconym :)) chyba się z tego wypisuję. Gadajcie sobie bzdury, głoście Wasze wizje historyczne, tęsknijcie za PISem, ŻYCZĘ Wam tego, żeby powrócili, solidarne Polski i inne. Wy macie jakieś inne tematy i zainteresowania ?
Oglądał ktoś jakiś fajny film ? Ktoś lubi gotować ? Mam fajne przepisy na dania w 15 minut.
Ale Wy i tak od garnka zaczniecie o PISie, Radiu Maryja, zamachu w SMoleńsku na super prezydenta itp. Że wysługujemy się Niemcom, Ruskim i innym.
Ale pozdrawiam wszystkich i życzę bardzo miłego dnia i pysznego obiadu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: info
Post: środa 27 mar 2013, 15:07 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
piterusa pisze:
Wy chyba nie wiecie co to znaczy być pozytywnie zakręconym :)) chyba się z tego wypisuję. Gadajcie sobie bzdury, głoście Wasze wizje historyczne, tęsknijcie za PISem, ŻYCZĘ Wam tego, żeby powrócili, solidarne Polski i inne. Wy macie jakieś inne tematy i zainteresowania ?
Oglądał ktoś jakiś fajny film ? Ktoś lubi gotować ? Mam fajne przepisy na dania w 15 minut.
Ale Wy i tak od garnka zaczniecie o PISie, Radiu Maryja, zamachu w SMoleńsku na super prezydenta itp. Że wysługujemy się Niemcom, Ruskim i innym.
Ale pozdrawiam wszystkich i życzę bardzo miłego dnia i pysznego obiadu.

Dla mnie facet to facet od gotowania mam żonę chyba że zachoruje to trzeba a te pozostałe sprawy są bardzo ważne bo jak własnego rozumu nie masz to cię teraz bardzo łatwo na robola przerobią i jeszcze będziesz im wdzięczny że cię upodlili


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Oczywiście SA lepiej całe życie płakać i się żalić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 16:36 
Offline

Rejestracja: wtorek 22 lis 2011, 02:29
Posty: 137
czasami zajaram blanta- mysle ze jestem pozytywnie zakrecony, staram sie nie zamartwiac codziennymi problemami, jezeli jest problem to go rozwiazuje i nie ma go :D, lubie łowic ryby,
Ostatnio ogladałem stary dobry film Poranek kojota http://www.youtube.com/watch?v=VjEZ94y1TYk
dobry bo Polski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 18:07 
Offline

Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 11:04
Posty: 627
Lokalizacja: wielkopolska
Widzę że jesteś młody chłopak- dla mnie "Poranek kojota" to nie jest jeszcze stary film, wydaje mi się co dopiero byłem na nim w kinie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 18:28 
Online

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
czasami zajaram blanta- mysle ze jest pozytywnie skrecony
:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 18:34 
Offline

Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 19:19
Posty: 1018
Lokalizacja: Wielkopolska
buntownik72 pisze:
PO-pulista pisze:
buntownik72- jaki z Ciebie buntownik, przeciwko komu(czemu) się buntujesz,przeciwko opozycji, przeciwko uczciwości, przeciwko polskości, przeciwko naszym narodowym interesom.
Zmień nica na sprzedajny albo przekupny to bardziej będzie pasował do obrońcy złodziei ,łajdaków, sługusów Brukseli,Moskwy i Berlina.

No i proszę bardzo , następny Pinokio poproszony o wykazanie gdzie ja bronię tych wyżej wymienionych łajdaków za nic w świecie nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie . Powód jest banalny :nigdzie i nigdy nie napisałem ze zgadzam sie z polityką obecnego rzadu . Napisałem jedynie ze nie zgadzam się z poglądami Kaczyńskiego i oszustwami jakich dopuszczają się niektórzy członkowie pisu działając tym samym na szkodę własnego Narodu . Populista nie potrafi też w logiczny sposób wytłumaczyć dlaczego pisowcom wolno profanować wiersz będący symbolem polskiści . Oczywiście nie przeszkadza mu to nazywać ludzi o innych niż on poglądach zdrajcami . Nie zgadzajac się populisto z tym że ja krytykuję postępowanie pisowskiego wójta który okrada gminę i własny Naród stajesz jednoczesnie po stronie tych którzy działają na szkodę Polski .No więc kto tu w końcu jest zdrajcą i obrońcą złodzei ?


Widzę że buntownik zdominował ten temat jak marucha ceny trzody. Wielokrotnie krytykowałem też PIS jak było u władzy i popełniało niewybaczalne dla społeczeństwa błędy. Największym była propozycja zniesienia 3 progu podatkowego.
Co do Twojego wójta, to jesteś w błędzie jak myślisz że w innych gminach jest lepiej.U nas rządzi burmistrz z PSL , do pracy w jednostkach podległych samorządowi pracownicy dostają się tylko po znajomości z burmistrzem. Niestety nepotyzm na szczeblu samorządowym panuje nie zależnie od opcji politycznej. Co do inwestycji To myślisz że u nas wszystkie są trafione, my mamy takiego bubla w gminie do którego ciągle trzeba dopłacać. Zachciało się gminie pływalni , bo podobno miała być dochodowa. Niestety społeczeństwo gminy Krotoszyn nie stać na kąpiele a fuszerka wykonawców generuje co rusz nowe remonty. Za to my rolnicy płacimy najwyższy podatek rolny z okolicznych gmin.

Z tą profanacją to daj sobie spokój, uczuć religijny nikogo nie obraża, a że wyszła z tego przekładu czysta prawda o Tusku 67 i jego ekipie to cię w oczy kole.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wtorek 25 mar 2008, 19:41
Posty: 711
Lokalizacja: Śląskie
turbogrocho49 pisze:
czasami zajaram blanta- mysle ze jest pozytywnie skrecony
:D

Dobry klimat to podstawa :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 19:15 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
turbogrocho49 pisze:
czasami zajaram blanta- mysle ze jest pozytywnie skrecony
:D

A co to je ten blant? :lol:
Lubię czasami popykać fajeczkę wypełnioną dobrym tytoniem...szczególnie podczas nocnego wędkowania nad Odrą ( to taka rzeka w Polsce :D ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 19:18 
Online

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
ChlewMistrz pisze:
czasami zajaram blanta- mysle ze jestem pozytywnie zakrecony, staram sie nie zamartwiac codziennymi problemami, jezeli jest problem to go rozwiazuje i nie ma go :D, lubie łowic ryby,
Ostatnio ogladałem stary dobry film Poranek kojota http://www.youtube.com/watch?v=VjEZ94y1TYk
dobry bo Polski

Cytowałem kolegę i pozwoliłem sobie zmienić troszkę jego wypowiedź z początku jego watku
Tak czy siak dobry tytoń to dobry tytoń :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 19:53 
Offline

Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 12:46
Posty: 468
Lokalizacja: wielkopolska
ktoś wspominał o poranku kojota - Dom Zły i Dom ZŁY II czyli Drogówka I nawet ci sami aktorzy jakby kontynuacja. Niby inny świat a to samo A między nimi Wesela 2 wajdy i Smarzowski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 20:49 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Z ksiązek polecam "Dzień Szakala" Frydericka Forsytha . Kiedyś dużo czytałem ale ta książka to majstersztyk . Film jaki polecam to "Pluton" Olivera Stone'a i " Helikopter w ogniu" Ridleya Skotta . Ze Smarzowskiego oglądałem "Pokłosie" i też polecam . Palenia nie polecam pod żadna postacią .Kiedyś paliłem po 60 papierosów dziennie , na szczęście rzuciłem . Rzucanie polecam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:11 
Online

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
Buntownik72
to ty na dzień dzisiejszy przepaliłbyś zysk z tucznika przez jeden dzień :D
A tak na serio ja palę paczkę dziennie, i też mi się wydaje że dużo, ale 60 na dzień to już jeden od drugiego trzeba odpalać
:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:23 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
No ja na początku to też paczke , potem coraz więcej . U nas jest o tyle dobrze , że mamy blisko do granicy z Białorusią i paczka papierosów z przemytu kosztuje teraz chyba 5-6 złotych . Jak w 2008 jeździłem po ropę i papierosy na Białoruś to za karton płaciłem 10 złotych ale wtedy już nie paliłem .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:37 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Hahaha Buntownik dobry jesteś,parę postów wyżej wyzywasz na złodziei z pisu a sam przemycałeś paliwo,papierosy!!!Wiem że każdy jakoś kombinuje,ale wtedy nie zarzuca się innym tego co samemu się robi.To już hipokryzja!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
60 fajek to faktycznie dużo... no ale jak jest duży stres, a kolega pisał, że różnie w życiu bywało u niego, to podejrzewam, że niejeden by 60 wykurzył...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:49 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
andrzej19570 pisze:
Hahaha Buntownik dobry jesteś,parę postów wyżej wyzywasz na złodziei z pisu a sam przemycałeś paliwo,papierosy!!!Wiem że każdy jakoś kombinuje,ale wtedy nie zarzuca się innym tego co samemu się robi.To już hipokryzja!!

Tak hipokryzja do potęgi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:55 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
SA pisze:
andrzej19570 pisze:
Hahaha Buntownik dobry jesteś,parę postów wyżej wyzywasz na złodziei z pisu a sam przemycałeś paliwo,papierosy!!!Wiem że każdy jakoś kombinuje,ale wtedy nie zarzuca się innym tego co samemu się robi.To już hipokryzja!!

Tak hipokryzja do potęgi.

SA...zamiast oceniać kogokolwiek , napisał byś coś o sobie.
palisz-nie palisz , łowisz ryby-nie łowisz? itp :D
Jestem szalenie ciekaw :wink:


Ostatnio zmieniony środa 27 mar 2013, 21:56 przez bezbarwny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:56 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
od wielu lat pale po 3 paki dziennie watpliwy to powod do dumy ale coz . kilkanascie lat temu kupowalem z kolega w losicach beczke asenizacyjna przyjechal rosjanin kamazem z klinkierem podszedl do nas zeby kupic od niego paliwo bardzo mu zalezalo ale zbiornik mielismy pelny i zero handlu zaladowalismy beczke mamy odjezdzac a on przybiega i do nas w te slowa u mienia dwa tanki ja adin uriezaju


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 21:59 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
1963 pisze:
od wielu lat pale po 3 paki dziennie watpliwy to powod do dumy ale coz.

Ja również palę nie mało...20-30sztuk/dzień , ale taki przerób jest poza moim zasięgiem :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
wot maładjec!!! Siewodnia takich użje niet...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 22:13 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
bezbarwny pisze:
SA pisze:
andrzej19570 pisze:
Hahaha Buntownik dobry jesteś,parę postów wyżej wyzywasz na złodziei z pisu a sam przemycałeś paliwo,papierosy!!!Wiem że każdy jakoś kombinuje,ale wtedy nie zarzuca się innym tego co samemu się robi.To już hipokryzja!!

Tak hipokryzja do potęgi.

SA...zamiast oceniać kogokolwiek , napisał byś coś o sobie.
palisz-nie palisz , łowisz ryby-nie łowisz? itp :D
Jestem szalenie ciekaw :wink:

Tak paliłem rzuciłem obecnie nie pale ryby łowiłem wcześniej teraz nie z braku czasu lubię poczytać i wszystko co każdy nie lubię się chwalić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 22:14 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
andrzej to ty chcesz porównać przemytnika zbiornika ropy który w ten sposób zarabia na chleb i wójta gminy który zarabia 12000 miesięcznie i jeszcze odstawia lewiznę ? U nas pracy jest do oporu : dla mężczyzny tiry a dla kobiety pieczarki a dla obojga truskawki w Niemczech . Koniec . Jak komuś nie pasowało jedno czy drugie to mu zostawała granica . Na granicy można było łatwo zarobic ale i łatwo namoczyć . Na Białorusi jak cię milicjant zatrzyma i powie żeś winien to od razu pytasz "skolko ?" czyli ile płacić . Tam się z władzą nie dyskutuje .A jak cię trafi z towarem ich czarna brygada to leżysz i kwiczysz .Mogą ci auto zabrać i nic nie poradzisz .Na granicy też płacisz .Nie zapłacisz-nie pojedziesz . Jak przekroczyłes granicę a nasi celnicy znaleźli towar to tez była bieda . Towar zabierali i nakładali karę .Dodatkowo przez jakiś czas byłeś na cenzurowanym .Jak wracałes z towarm do domu to też z duszą na ramieniu .Policja , Straż Graniczna mogły cię zatrzymać nawet kawał za granicą . Gdyby znależli towar to wiadomo kociął w domu i koszty . Takie to życie drobnego przemytnika . Niejeden przemytnik by wolał iść do normalnej roboty tylko że nie było gdzie a jeśc trzeba . Niestety w 2009 wprowadzono wizy i skończyła się gangsterka .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 22:22 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
SA pisze:
nie lubię się chwalić.

Czasami lepiej się czymś pochwalić , niż komuś...dowalić :wink:
tak jakoś się ...zrymowało :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 22:34 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
bezbarwny pisze:
SA pisze:
nie lubię się chwalić.

Czasami lepiej się czymś pochwalić , niż komuś...dowalić :wink:
tak jakoś się ...zrymowało :D

Ja nikomu nie ubliżyłem tylko mam własne zdanie i nie kieruje się nienawiścią, nie lubię jak się znęcają nad słabszym nie jestem w PIS-ie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 27 mar 2013, 23:28 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Przeczytałem co napisał krzywy i stwierdziłem że ma racje , dlatego zaprzestałem dyskusji o polityce ,zresztą jeden bedzie krzyczał ze woli czerwonych a drugi ze zielonych i jak nikt nie ustąpi to będą się przekrzykiwać , poza tym piter ma rację : to jest kącik dla pozytywnie zakręconych , popiszmy czym zajmujemy się oprócz pracy albo co ciekawego widzieliśmy w życiu , albo jakie mamy marzenia .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: info
Post: czwartek 28 mar 2013, 11:04 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Od razu lepiej i milej się robi. Mnie nikt na robola nie przerobi...zresztą żadna praca nie hańbi, jak się kradnie to obciach. Pamiętajcie że politycy z PIS i PO razem sobie prywatnie wódkę popijają, krzywdy sobie nie zrobią, a Wy się podniecacie i kłócicie i czas tracicie. Tego chcecie ? Jeszcze nigdy rządzący nie zadowolili mas !!! Niech robią co muszą, a Wy róbcie swoje. Tę energię na seks poświęćcie :) Co do filmów, lubię te co buntownik napisał, i generalnie wszystkie wojenne..np Eastwooda, Szeregowiec Ryan. Lubię westerny...np ostatnio byłem na Djangoo ? Chyba tak się pisze :) W czerwcu jadę na Bon Jovi do Gdańska, a w zeszłym roku byłem w Warszawie na Linkin Park. Lubi ktoś ? Ktoś jeździ na koncerty ?
Buntownik - Twoje przemytnicze opowieści z Białorusi mogą być ciekawe. Napiszemy książkę ? :)) ja jako student objechałem autostopem dookoła całą Europę, spałem pod chmurką, jadałem tylko konserwę turystyczną i sardynki w puszce, miałem zatargi z wszystkimi policjami :) za jedzenie na autostradzie, za spanie na ławkach, za rozbicie się na trawniku w ośrodku zdrowia :) Raz w Bułgarii handlowałem jeansami, ale połowę towaru mi ukradli :) Pozdrawiam Was Mołodcy !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 28 mar 2013, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Ja byłem ostatnio w Katowicach na koncercie Slasha bajjjjjka. Jestem z pokolenia Gn'R :-)
Film który mocno we mnie siedzi to "7" z B.Pitem. Generalnie uwielbiam "Czas apokalipsy" wersja bez cenzury daje do myślenia.
Lubię też pamiętne "Lody na patyku" pamiętacie jeszcze ? :-)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 28 mar 2013, 12:04 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Nie znam języków i za granica to straszny problem . Kiedyś w Belgii chciałem kupić mleko do kawy w takim lokalnym markecie . Szła jakaś babcia to przeprosiłem i pytam .Babcia nie rozumie więc mówię "kofi milk plis" .Babcia wyrapiła oczy a potem zawołała kogoś z obsługi .Tłumaczę , tłumaczę , już mnie ręce od tego tłumaczenia bolą a oni dalej nie rozumieją .No to w końcu nie wiedząc co zrobić wziąłem paczkę kawy i pokazuję że zagotowałem wode i zalałem tę kawę a teraz chcę dodać "milk" . Oni dalej nic .No to pokazałem rogi , zamuczałem jak krowa , wykonałem gesty dijenia krowy wydając z siebie dzwięki typu "siup siup siup "a potem to co "udoiłem" wlałem do tej "zaparzonej" przed chwilą kawy .Efekt był natychmiastowy .Śmieli się i potakiwali powtarzając "łi , łi ,łi " i podali mi mleko do kawy . No ale co innego można zrobić jak człowiek po ichniemu ani w ząb ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 28 mar 2013, 13:51 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:34
Posty: 637
Lokalizacja: wlkp
Zakręcony rolnik dzwoni do ARiMR dlaczego nie otrzymał decyzji odnośnie płatności obszarowych, zdumiony odpowiedzią że jego wniosku nie ma wyjaśnia,
że pare miesięcy wczesniej udał się do ODRu aby mu wypełnili wniosek po czym wrócił z nim do domu mysląć że ODR przesle wniosek drogą elektroniczna do ARiMR.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: info
Post: wtorek 16 kwie 2013, 11:32 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Hej pozytywnie zakręceni ! Życzę wszystkim miłych prac polowych. Nadal możecie zakupić u mnie książkę. Sorki, że tak chwalę i chwalę, ale to ego autora. A zresztą Wy też zachwalacie swój towar, nieprawdaż ? Dla pierwszych 5 osób - promocja: 28 zł z wysyłką !!
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 kwie 2013, 11:41 
Offline

Rejestracja: czwartek 23 gru 2010, 14:02
Posty: 1442
Lokalizacja: podlasie
Będzie ciężko sprzedać sezon grzewczy już sie kończy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: info
Post: wtorek 16 kwie 2013, 11:45 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Do palenia w piecu i tak się nie nadaje, papier za szybko się pali. Chyba że na rozpałkę :) Ale nic straconego, teraz poczytasz, a nowy sezon szybko nadejdzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 kwie 2013, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
ziutek, to było niemiłe :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 21 kwie 2013, 13:57 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:34
Posty: 637
Lokalizacja: wlkp
Była tu wzmianka o filmach obecnie w kinach jest układ zamknięty, film powstał na podstawie wydarzeń z zakładami mięsnymi krak meat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Trzodziarze nastepne pokolenie :-)
Moje gwiazdy w akcji; trzeba wpajać od najmłodszych lat.


Załączniki:
IMG_6088w1.jpg
IMG_6088w1.jpg [ 98.47 KiB | Przeglądany 36355 razy ]
IMG_6073w1.jpg
IMG_6073w1.jpg [ 91.6 KiB | Przeglądany 36355 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:40 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Podobnie jak u Karguli , tylko tamci od maleńkiego do granatu przyzwyczajali :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:45 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
takie do ciebie podobne ze chocbys chcial to sie nie wyprzesz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
1963 pisze:
takie do ciebie podobne ze chocbys chcial to sie nie wyprzesz

No mam nadzieję ?! chyba :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:51 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
MekkaB pisze:
1963 pisze:
takie do ciebie podobne ze chocbys chcial to sie nie wyprzesz

No mam nadzieję ?! chyba :-)

no niech to twoja przeczyta to spisz ze swinkami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
1963 pisze:
MekkaB pisze:
1963 pisze:
takie do ciebie podobne ze chocbys chcial to sie nie wyprzesz

No mam nadzieję ?! chyba :-)

no niech to twoja przeczyta to spisz ze swinkami

:-) lepiej nie ciasno w chlewiku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 21:58 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
zapraszam do mojego , niezasiedlony a i sasiadka niczego sobie sie znajdzie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 22:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
1963 pisze:
zapraszam do mojego , niezasiedlony a i sasiadka niczego sobie sie znajdzie

A świnki chowa ?No i mam nadzieję że nie blądynka :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 20 wrz 2013, 22:26 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
nie masz przypadkiem za duzych wymagan , blondi nie a posag tak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 22 wrz 2013, 22:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Super małolatki!
..a tych prosiaczków sporo.
..ogólnie bardzo fajnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: turbogrocho49 i 88 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB