Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - kontrakt z Agri Plus dla chętnych
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 29 kwie 2024, 01:10

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 15 paź 2013, 10:35 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Witam.
Jeśli ktoś ma możliwości i chciałby mieć kontrakt z Agri Plus w zakresie tuczu trzody chlewnej, zapraszam do kontaktu - napisać wiadomość prywatną albo na maila: piotras6@wp.pl

Załóżmy, że masz 1000 miejsc, to możesz uzyskać:
- około 86.000 zł rocznie - kwota będzie wypłacana co miesiąc, regularnie jak pensja, ok. 7200 zł miesięcznie, niezależnie czy świnie podlegają sprzedaży czy nie
- możliwe premie do 13 zł za każdą sprzedaną sztukę - zależy od wyniku FCR - średnio 6 zł/ szt = ok. 17.000 zł rocznie dodatkowo. Wypłacane po sprzedaży świń i zamknięciu lotu, jednorazowo.
- możesz skorzystać ze specjalnych programów na modernizację i inwestycję: od 64.000 zł do 124.000 zł GRATIS, jeśli zobowiążesz się współpracować odpowiednio długo z Agri Plus.

Agri Plus zapewnia: dostawę zwierząt, leków, know-how, wizyty opiekuna, odbiór zwierząt, dostawy paszy.
Twoje koszty: woda, prąd, robocizna, utrzymanie budynków
Zalety: masz długofalowy kontrakt, mniejsze, ale STAŁE I PEWNE pieniądze, nie obchodzi Cię popyt na świnie na rynku i ich ceny, nie obchodzą Cię "góry" i "dołki", nie musisz inwestować w zakupy paszy i warchlaków i martwić się ich pochodzeniem. Kasę dostajesz nawet jak masz upadki. Upadki będą Cię obciążać tylko wtedy, gdy nie będziesz potrafił się z nich rozliczyć.

Zainteresowanych proszę o kontakt z podaniem miejscowości, żebym mógł przekazać Was właściwym osobom do dalszej "obróbki". Jeśli masz pytania, również proszę o kontakt. Widzę na forum, że interesujecie się tym tematem, czemu więc nie sprawdzić go u samego źródła ? Za wszelkie komentarze, nic nie wnoszące do sprawy, z góry dziękuję. Nie są mi potrzebne.
Pozdrawiam.
Piotr W.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 11:59 
Offline

Rejestracja: czwartek 04 mar 2010, 20:02
Posty: 59
a to twoje forum jest ze bedziesz zabranial komentowac.gosciu takich tematow juz jest kilka czemu zakladasz nowy.no tak ale ty musisz byc widoczny i w centrum uwagi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 12:14 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Piterusa napiszesz kontrowersyjny tekst i chcesz by go nie komentować.A guzik!!
Cytuj:
mniejsze, ale STAŁE I PEWNE pieniądze
A czemu nie WIĘKSZE ale stałe i pewne pieniądze?Szukacie taniej siły roboczej??Wydzierżaw pustą chlewnie których pełno teraz i zarabiaj. i jeszcze to
Cytuj:
przekazać Was właściwym osobom do dalszej "obróbki"
to już jest chamski tekst


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 13:14 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Jak ktos nie umie liczyc i chodowac to musi robic u chinczyka Dla mnie to niewyobrazalne co zrobilismy z Polska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 14:25 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Tekst chamski- ale za to jak kolega nieświadomie pięknie zobrazował rzeczywistość ,wręcz można by powiedzieć że tekst prosto w dziesiątkę.Zdolności matematyczne tez posiada kasę liczyć umie -szkoda tylko że cudzą.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 15:05 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
86 000 zł / co najmniej 3 rzuty =3000 sztuk , więc za sztukę 28 zł :lol: i do tego premia 6 zł = cały ogon a jak ucięty to z 2 uszami :oops: i to pewnie przed obróbką bo po obróbce to na 28 gr się może zakończyć :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 17:47 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Cwaniaków się namnożyło i chcą zarabiać na biednym chłopie.Z takiego lotu parę osób musi się wyżywić,1.Piterusa,2.ten co dalej obrabia delikwenta,3.kierownik,4.szef.A najmniej jak zwykle rolnik!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 18:33 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
Szukał Jeleni na swoją książkę teraz szuka na tucz,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 15 paź 2013, 20:59 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 sty 2013, 23:08
Posty: 197
Lokalizacja: wlkp
Jak tak dobrze to sobie postaw tuczarnie i tucz a nie szukasz niewolników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 10:06 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
No tak myślałem, że nikt z sensem nie napisze, szkoda mi Was....w narzekaniu jesteście Ligą Mistrzów ! Jak nie chcecie nie róbcie dla Chińczyka, nie jesteście niewolnikami, dlatego nie musicie tego robić. W tych swoich pięknych budynkach zróbcie sobie własny tucz, na swój koszt i pełne ryzyko, wtedy dostaniecie WIĘCEJ kasy. Dziwni jesteście. Rozumiem, że tak jaj Jezus był Polakiem, tak samo polski rolnik jest najlepszy na świecie i tylko z tego tytułu jest NAJLEPSZY i musi dostawać nie wiem jaką kasę. Jeżeli kilka tysięcy złotych miesięcznie Wam za mało, to nie jest z Wami tak źle. W sumie dobrze.
Pisałem, że to jest dla chętnych ! Wielu takich jest, a jak nie chcecie, to napiszcie sobie książkę i tam sobie swoje żale opiszcie, może będzie lepsza od mojej głupawej książki.
Hej ! Marudźcie sobie dalej.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 10:20 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Dziwny Polak to jestes Ty a moze nawet chory


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 10:43 
Offline

Rejestracja: czwartek 31 maja 2007, 09:40
Posty: 875
Lokalizacja: Wlkp
Piter nie dziw się że marudzą jak opisałeś sytuację to normalnie bajka nic tylko wchodzić w taki interes, ale oprócz tych pozytywnych stron są też negatywne może o nich byś napisał w jakich sytuacjach można na tym stracić i co to znaczy że upadki obciążają tylko wtedy gdy nie można się z nich rozliczyć. A to że niektórzy wolą tuczyć na własną rękę, no cóż jak się od zawsze było prezesem, a tu nagle trzeba stać się pracownikiem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 14:10 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Nigdy nie byłem prezesem, obecnie prowadzę tuczarnię na 8000 zwierząt, ale nie swoją. Nikt z Was nic nie wie o mnie, o mojej pracy, ale stwierdzenia typu: szuka jeleni, szuka niewolników, cwaniaczek, nie - Polak, przychodzą niektórym osobom gładko. A jestem pewny, że najczęściej atakują wciąż te same osoby, z reguły nie radzące sobie ze sobą. Nie czytaliście nic mojego, nie znacie mojej historii i ok, nie musicie, ale czemu jesteście tacy toksyczni i agresywni ? Napisałem konkretną ofertę, pisałem że stracisz na prądzie i wodzie i utrzymaniu budynków. Poza tym nic. Co jeszcze masz stracić ? Jeśli nie będziesz raportować co tydzień upadków i na końcu lotu nagle zabraknie Tobie 20 świń i powiesz "oo..kiedyś zdechły", wtedy za nie zapłacisz. Kasa nie jest duża za pracę, ale jakaś jest. Czekam na konkretne pytania, a nie w stylu co się z tą Polską dzieje ? Dziwacy niech sobie założą inny temat. Przecież jak ktoś może niech sobie tuczy sam i zarabia, nic mi do tego, oferty są na rynku różne, czemu jednak zakładacie u wszystkich złą wolę ? Przecież nikt nic nie musi.
Nieprzekonanych i tak nie przekonam. Ci co sobie nie radzą niech swoje budy sprzedadzą i nie męczą innych. Po prostu. Świata to nie obchodzi.
Pozdrawiam.
Pw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 16:03 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
ciebie nikt nie przekona szkodzisz temu krajowi pracujac jako najemnik nabijajac kase chinczykowi, z tej choroby sie bardzo trudno leczy i jest wielu takich jak ty ktorzy nigdy tego nie pojma


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 16:08 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 sty 2013, 23:08
Posty: 197
Lokalizacja: wlkp
I tuczymy swoje, a tobie się wydaje, że jesteś lepszy od innych bo w amerykańskie ruszta myłeś. Jak sam napisałeś na początku, byłeś pod murzynami i mekasami, a każdy kto trochę amerykę zna wie że pod nimi to tylko mata dezynfekcyjna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 16:19 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
piterusa ja ciebie na pw nieobrazam a tobie brak argumentow i to robisz znam wielu takich jak ty Po trupach do celu i nie licza sie z niczym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 20:39 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
Stanislaw pisze:
piterusa ja ciebie na pw nieobrazam a tobie brak argumentow i to robisz znam wielu takich jak ty Po trupach do celu i nie licza sie z niczym

Stanisław Nie tylko Ciebie obraża!!! , mnie również obraża pisząc do mnie na pw,.najwidoczniej prawda go zabolała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 20:52 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
piterusa pisze:
No tak myślałem, że nikt z sensem nie napisze, szkoda mi Was....w narzekaniu jesteście Ligą Mistrzów ! Jak nie chcecie nie róbcie dla Chińczyka, nie jesteście niewolnikami, dlatego nie musicie tego robić. W tych swoich pięknych budynkach zróbcie sobie własny tucz, na swój koszt i pełne ryzyko, wtedy dostaniecie WIĘCEJ kasy. Dziwni jesteście. Rozumiem, że tak jaj Jezus był Polakiem, tak samo polski rolnik jest najlepszy na świecie i tylko z tego tytułu jest NAJLEPSZY i musi dostawać nie wiem jaką kasę. Jeżeli kilka tysięcy złotych miesięcznie Wam za mało, to nie jest z Wami tak źle. W sumie dobrze.
Pisałem, że to jest dla chętnych ! Wielu takich jest, a jak nie chcecie, to napiszcie sobie książkę i tam sobie swoje żale opiszcie, może będzie lepsza od mojej głupawej książki.
Hej ! Marudźcie sobie dalej.
Pozdrawiam.

Jak byś to napisał normalnie to pewnie nikt by się nie wkur............ ale jak nie potrafisz to ja Ci pomogę

Mam ofertę dla tych co nie mogą spłacić chlewni , my za was spłacimy pod warunkiem że będziecie zapierdalać do ostatniej raty za darmo , a później już się wam świń odniechce albo już nie dacie rady unieść worka nawet bez paszy :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 17 paź 2013, 21:39 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
stan powinno być tak
Mam ofertę dla tych co nie mogą spłacić chlewni ,my ją za was wyeksploatujemy pod warunkiem że będziecie zapierdalać dla nas za odpad produkcyjny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 21 paź 2013, 14:31 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkim powodzenia.
Idę dalej po trupach..jak powiedział Stanisław. Człowieku, a nakarmisz moje dzieci ? Gdybym Twoje świnie tuczył, to nie byłoby po trupach. Co mnie obchodzą Chińczycy ? Ja nie mam wpływu na to co się dzieje w biznesie na świecie. Sam połowę domu masz "made in China".
Pozdrawiam Łanię...
W każdym razie niech się wszystkim szczęści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 22 paź 2013, 22:33 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Bardzo interesujący i treściwy temat :lol:
Pita...widzę , że zrobiłeś kolejny złoty interes na tym Forum :roll:
Zabrakło Ci zimnej krwi i tylko zraziłeś do siebie użytkowników:
piterusa pisze:
No tak myślałem, że nikt z sensem nie napisze, szkoda mi Was....w narzekaniu jesteście Ligą Mistrzów ! Jak nie chcecie nie róbcie dla Chińczyka, nie jesteście niewolnikami, dlatego nie musicie tego robić. W tych swoich pięknych budynkach zróbcie sobie własny tucz, na swój koszt i pełne ryzyko, wtedy dostaniecie WIĘCEJ kasy. Dziwni jesteście. Rozumiem, że tak jaj Jezus był Polakiem, tak samo polski rolnik jest najlepszy na świecie i tylko z tego tytułu jest NAJLEPSZY i musi dostawać nie wiem jaką kasę. Jeżeli kilka tysięcy złotych miesięcznie Wam za mało, to nie jest z Wami tak źle. W sumie dobrze.
Pisałem, że to jest dla chętnych ! Wielu takich jest, a jak nie chcecie, to napiszcie sobie książkę i tam sobie swoje żale opiszcie, może będzie lepsza od mojej głupawej książki.
Hej ! Marudźcie sobie dalej.
Pozdrawiam.


piterusa pisze:
Pozdrawiam Łanię...

....ja również pozdrawiam Łanię - kimkolwiek jest :wink:
Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 23 paź 2013, 07:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
zastanów sie co ty piszesz
jakie kilka tys
gdzie tak jest ze wynajmuje budynek
aby dostać czynsz muszę w nim pracować
i za czynsz utrzymywać produkcje najemcy.
umnie koszty stałe prąd woda remonty utrzymanie w ruchu
wet itp to 38zł do szt jak by liczył kredyt na chlewnie
no to nie nie jest wesoło.
i tu też się ponosi większe ryzyko
bo jak się nie wywiążesz z umowy to za braki po 900zł


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 23 paź 2013, 13:26 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Juz raz napisalem ,umiesz liczyc licz na siebie Mam kredyty mam swinie robi sie zle wyprzedaje tuczniki splacam kredyt jestem czysty ,a jak hoduje dla kogos w razie"W" witaj komorniku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 24 paź 2013, 10:12 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Panowie !
Ależ ja Was naprawdę rozumiem, wiem, że oferta na ten tucz kontraktowy nie jest może najlepsza. Nie ja ją wymyśliłem, ale wiem też że kilkuset rolników robi to i są zadowoleni. Wiem, że samemu inwestując ma się więcej i ma się kontrolę nad produkcją. Ale wielu nie może już inwestować, a są tacy co po prostu nie chcą i inwestują w inne gałęzie produkcji, wtedy wchodzą w kontrakt, żeby coś dodatkowo zarabiać, mimo wszystko. Jak możecie swoje budynki wynająć, to róbcie to i bierzcie kasę, ale nawet w Poznaniu są hale, których nikt nie chce. Dlatego pisałem, że dla " c h ę t n y c h " jest ta propozycja. A ja muszę staczać walki ideologiczne z całością forumowiczów i nie pozwolę sobie, żeby ktoś pisał od razu do mnie agresywnie, że jestem cwaniaczkiem szukającym jeleni.
BEZBARWNY - może i sobie forumowiczów zraziłem, ale jak ktoś strzela do mnie z pukawki, niech się liczy z tym, że wytoczę armatę, prawda ? Wy też liczcie się z tym co piszecie...nawet jak sobie porad udzielacie wzajemnie, często jeden naśmiewa się z drugiego. STANISŁAW - pewnie to super gościu i przy wódce byśmy niejedno sobie pogadali, ale nie traktujcie mnie z góry jak niewolnika. Ja do Stanów pojechałem nie po to, żeby wysługiwać się Murzynom i wielkiej korporacji, ale dlatego, że chciałem...poznać to od środka, nauczyć się języka i zwiedzić to i owo, rozszerzyć horyzonty. Macie dużo racji, ale nie taki diabeł straszny jak go malują i wszędzie - również u Was - jest dużo nadęcia i hipokryzji w spojrzeniu na rzeczywistość.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej pracy, naprawdę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 24 paź 2013, 10:53 
Offline

Rejestracja: czwartek 23 gru 2010, 14:02
Posty: 1442
Lokalizacja: podlasie
Napisz moze książkę o tym tuczu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 04 lis 2013, 12:36 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Ok, może napiszę :) ale na razie mi się nie chce.
Co do kosztów, to ja mam na fermie 21.000 tuczników rocznie i miesięcznie wydaję 3.300 zł na wodę i średnio 8.000 zł za prąd (światło 8 godzin sztuczne plus wentylacja sterowana automatycznie). Czyli ok. 11.300 zł miesięcznie - to daje rocznie na świnię ok. 6,50 zł / sztukę ! Utrzymanie ruchu, zakupy, paliwo to następne tyle. Razem koszty ok. 13 zł/ szt. Koszty weterynaryjne ponosi Agri Plus.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 04 lis 2013, 12:45 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Chlewnie pewnie wybudowal Ci caritas a przz swiniach robi proboszcz z ministrantami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 04 lis 2013, 12:50 
Offline

Rejestracja: czwartek 23 gru 2010, 14:02
Posty: 1442
Lokalizacja: podlasie
Napewno bo kto by zdążył napisać książkę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 04 lis 2013, 18:32 
Offline

Rejestracja: sobota 10 sty 2009, 23:58
Posty: 507
13,50 zł na sztukę to ja się dziwię że musisz pracować u kogoś na fermie a nie założysz własnej bo z takimi kosztami to i agentowa 4 z przodu daje Ci niezłą kasę. Słysząc to przypomina mi się rozmowa z kierowniczką mleczarni (moja znajoma) co mi mówiła że powinienem wstawić 1000 krów zamiast świń i bym miał taką kasę że chocho i że się nie znam skoro jeszcze tego nie zrobiłem. Powiedziałem że jak jest w temacie to niech sama "wstawi" sobie 1000 krów i z jej wyliczeniami to w miesiąc zarobi tyle co w 5 lat na jej stanowisku... jakoś ucichła nie wiem czemu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB