Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 21:01

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 17:15 
Offline

Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 17:17
Posty: 196
Wciąż rozmyślam uparcie i skrycie, patrzę w okno i smutek mam w oczach. Przecież mnie kochasz nad życie, sama mówiłaś zeszłego roku. No może 4 lata temu. Tak nas kochają kandydaci na posłów, że gdyby mogli krew by oddali, ostatnią kroplę, żwir na naszej drodze w miękki piasek gryźli byle by tylko oddać na nich głos.Przysłowie mówi jak sobie pościelesz tak się wyśpisz to taka przenośnia do tego co aktualnie się dzieje w polityce. Jakieś totalne szaleństwo jedni dadzą to drudzy jeszcze więcej.. Gówno dadzą bo to co mają to nasze podatki. Zasada taka skłócić ludzi niech się żrą miedzy sobą a my doimy te krowę i słodźmy słowami ludziom jak jest pięknie wspaniale. Pięknie to powiedział Biskup Jendraszewski Dlaczego zapomniał wspomnieć o Ks Jankowskim.Tęczowa zaraza...Wracając do historii drugiej wojny światowej Jałta Stalin Herchil Rozwelt przepraszam nie wiem Jak prawidłowo napisać te nazwiska jakim prawem podzielili naszą ojczyznę jak im się podobało.O nas bez nas.Tyle istnień ludzkich słynny blitz kich matką ciężarnym bagnetami rozpruwali brzuch. Mordowali kradli gwałcili rabowali co mogli. Pis suptelnie delikatnie ubiegał się o odszkodowania wojenne. Nic nie zrobił przez te cztery lata. Robią laskę amerykanom jak to kiedyś powiedz. min Sikorski. F 35 mają chronić naszych granic.Fort Tramp wymyślili.Gdyby nie Perl Halbor obudzili by się może po zakończeniu wojny. Przypłynęli do europy po złoto dzieła sztuki i ekipę von brałna aby im pomógł zrobić atomówkę i spalić Hiroszimę Nagasaki. Ruzwelt przecież nie musiał niewinnych ludzi zamordować.A co z nami rolnikami.... dożynek jak rodzynek w cieście wszyscy w krawatach garniturach szczęśliwi.Dwie tony z ha jęczmienia, Jakaś rekompensata 250 zł do ha. Informacja z GUS dochód z ha 3400 zł.Czy ktoś nie powinien się walnąć w ten pusty łeb.Przykład złożyłem wniosek do WFOS chciałem skorzystać z dofinansowania z pakietu czyste powietrze. Przy dochodach 3400 zł z ha nie pytajcie ile może mi zwrócą. Dawno mnie tu nie było ale jestem. Prośba idźcie na wybory i roztropnie nakreślcie ten krzyżyk. Pozdrawiam


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Pamiętajta ,że każda potwora ma swojego amatora. 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 19:50 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
widze alf ze masz dobre spojrzenie na obecna polityke , tylko nie ma na kogo glosowac ,Platforme pomine calkowicie, PiS Dla rolnictwa nie zrobil nic .tylko uprzykrzyli mi zycie , Swiadectwa , kolczyki , bioasekuracja , kontrole ktorych przedtem nie mielismy .Corka jako rolnik musi czekac piec lat [od zaczecia rolniczenia ]aby moc kupic kawalek przyleglej ziemi . Przeciez jak ktos chce pieniazki to sobie znajdzie kupca ktory bedzie to mogl kupic .Teraz rusze nawodnienia , aby dostac 100 tys zwrotu to trzeba zrobic inwestycje za 246 tys zl , z tego do budzetu wpadnie 46 tys vat i z 20 tys innych podatkow .Trzy lata temu wyczyscilem staw 2000 m kw i wywiercilem studnie glebinowa za 25 tys .Dzis pewnie zaplacilbym ponad 200 .Faktury , pozwolenia i dokumentacja zezre z 50 .PSL to o rolnikach zapomnial calkowicie . Konfederacja to tez oczyscila sie pod PIS po eurowyborach . Jak dla mnie to pozostaje tylko Partia niezadowolonych emerytow i rencistow . Po 40 latach ciezkiej pracy i faktycznej utracie zdrowia dostalem 1000 zl emerytury [ po podwyzce ]. POrownajcie sobie prace policjanta , strazaka lub innego urzedasa .Te dozynki to wyprawiaja przewaznie korzystajacy z rozdawnictwa samorzadowego .Izby rolnicze 2% podatku , soltysi iles tam % od podatku + kilkmetrowki i inne przywileje , radni tez swoje wezma a droga do miasta powiatowego [ gminna 2km, powiatowa 5km i wojewodzka 7km to dziry na 20 cm co kawalek.Jestem pesymista jak na te obietnice patrze .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Jest źle , polityka Polskę żre to widzi nawet ciele. 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 20:13 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
https://www.youtube.com/watch?v=MTpQ-kdRYps


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Rolnictwo polskie obecnie jest przekupione i to nie przez naszÄ… polskÄ… stronÄ™? 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 18 wrz 2019, 23:14 
Offline

Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 18:15
Posty: 423
https://youtu.be/zh8iglnomvA niezależnie jaka gęba czy ruda czy ptasia ta sama melodia że ziemia jes......


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: czwartek 19 wrz 2019, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
No właśnie nie ma na kogo głosować z czystym sumieniem. Przecież jeśli postawię krzyżyk na PSL-u to tak jakbym wybierał tęczowych i antyklerykałów bo wiadomo, że w razie W wejdą w koalicje. Tak myśli bardzo dużo osób ostatecznie głosując na PIS jako mniejsze zło. Mogę nawet postawić śmiałą tezę, że jeśli nie wydarzy się nic szczególnego w ostatnich 3 tygodniach to PIS uzbiera ok 49-50%. 40% przypadnie KO razem z lewicą, a o pozostałe 10% będzie bój między PSL, Konfederacją i bezpartyjnymi.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: piÄ…tek 20 wrz 2019, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Nasz wioskowy informatyk niejaki Cylek K. gada od rana do obiada ,że za wyborami nie przepada. :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: poniedziaÅ‚ek 09 mar 2020, 12:20 
Offline

Rejestracja: czwartek 28 lis 2019, 10:10
Posty: 41
Powoli trzeba się rozgrzewać przed kolejnymi wyborami :D

____________________________
https://serwisogrzewania24.pl/


Ostatnio zmieniony środa 19 sie 2020, 13:16 przez Krakowiak, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: poniedziaÅ‚ek 09 mar 2020, 18:13 
Offline

Rejestracja: sobota 18 cze 2016, 15:06
Posty: 390
Czy jest ktoś sensowny jako kontrkandyd dla obecnego prezydenta? Czy tylko osoby które są tzw. na przekór


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: poniedziaÅ‚ek 09 mar 2020, 19:19 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
rom19 pisze:
Czy jest ktoś sensowny jako kontrkandyd dla obecnego prezydenta? Czy tylko osoby które są tzw. na przekór

Nigdy nie byłem wyborcą PSL ale myślę że tygrysek :wink: najbardziej z tej stawki ma poukładane w głowie i co nie mniej ważne nie ma nad nim żadnego prezesa :lol: Jak dla mnie to jest jakiś kompromis między skrajnosciami, bo gdyby być szczerym to nikt z kandydatow jakoś mnie nie porwał 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: poniedziaÅ‚ek 09 mar 2020, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Prezydentem będzie ten co wypowie znamienne trzy słowa ; róbta co chceta. 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: poniedziaÅ‚ek 09 mar 2020, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Zdecydowanie tygrysek miałby szansę z Dudą. Tyle, że jego szansę na drugą turę są niewielkie. Ot taki paradoks, że główną konkurentką Dudy będzie Pani Kidawa, która no jest jaka jest.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: wtorek 10 mar 2020, 08:53 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
i dlatego na niego zaglosuje , ma doswiadczenie i wystarczajaco duzo bledow popelnil aby sie nauczyc a jestem przeciez chrzescijaninem i wierze ze kazdy moze sie nawrocic .PiS zrobil duzo dla rolnictwa ale Duda nic .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: wtorek 10 mar 2020, 17:15 
Offline

Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 18:22
Posty: 4158
Alf27 pisze:
Wciąż rozmyślam uparcie i skrycie, patrzę w okno i smutek mam w oczach. Przecież mnie kochasz nad życie, sama mówiłaś zeszłego roku. No może 4 lata temu. Tak nas kochają kandydaci na posłów, że gdyby mogli krew by oddali, ostatnią kroplę, żwir na naszej drodze w miękki piasek gryźli byle by tylko oddać na nich głos.Przysłowie mówi jak sobie pościelesz tak się wyśpisz to taka przenośnia do tego co aktualnie się dzieje w polityce. Jakieś totalne szaleństwo jedni dadzą to drudzy jeszcze więcej.. Gówno dadzą bo to co mają to nasze podatki. Zasada taka skłócić ludzi niech się żrą miedzy sobą a my doimy te krowę i słodźmy słowami ludziom jak jest pięknie wspaniale. Pięknie to powiedział Biskup Jendraszewski Dlaczego zapomniał wspomnieć o Ks Jankowskim.Tęczowa zaraza...Wracając do historii drugiej wojny światowej Jałta Stalin Herchil Rozwelt przepraszam nie wiem Jak prawidłowo napisać te nazwiska jakim prawem podzielili naszą ojczyznę jak im się podobało.O nas bez nas.Tyle istnień ludzkich słynny blitz kich matką ciężarnym bagnetami rozpruwali brzuch. Mordowali kradli gwałcili rabowali co mogli. Pis suptelnie delikatnie ubiegał się o odszkodowania wojenne. Nic nie zrobił przez te cztery lata. Robią laskę amerykanom jak to kiedyś powiedz. min Sikorski. F 35 mają chronić naszych granic.Fort Tramp wymyślili.Gdyby nie Perl Halbor obudzili by się może po zakończeniu wojny. Przypłynęli do europy po złoto dzieła sztuki i ekipę von brałna aby im pomógł zrobić atomówkę i spalić Hiroszimę Nagasaki. Ruzwelt przecież nie musiał niewinnych ludzi zamordować.A co z nami rolnikami.... dożynek jak rodzynek w cieście wszyscy w krawatach garniturach szczęśliwi.Dwie tony z ha jęczmienia, Jakaś rekompensata 250 zł do ha. Informacja z GUS dochód z ha 3400 zł.Czy ktoś nie powinien się walnąć w ten pusty łeb.Przykład złożyłem wniosek do WFOS chciałem skorzystać z dofinansowania z pakietu czyste powietrze. Przy dochodach 3400 zł z ha nie pytajcie ile może mi zwrócą. Dawno mnie tu nie było ale jestem. Prośba idźcie na wybory i roztropnie nakreślcie ten krzyżyk. Pozdrawiam

GARATULACJE jest super człowiek obudziłes sie
na wyborach trzeba głosowac na trudnych kandydatów nie prostych w słowach
masz racie 110 %


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: wtorek 10 mar 2020, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Dobry polityk musi zawsze rozwinąć skrzydła i pofrunąć jak ptak , bo w innym przypadku może upaść na wznak. 8)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: Å›roda 08 lip 2020, 12:40 
Offline

Rejestracja: środa 08 lip 2020, 11:58
Posty: 4
jeszcze 3 dni i druga tura :)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: piÄ…tek 17 lip 2020, 09:49 
Offline

Rejestracja: wtorek 11 mar 2008, 19:37
Posty: 46
Lokalizacja: slask
Podobno ludzie w Warszawie tak siÄ™ obrazili
na wieś, że już nie przyjadą po
prowiant na wieś, czyli do swoich rodziców.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: piÄ…tek 17 lip 2020, 19:56 
Offline

Rejestracja: środa 20 kwie 2011, 22:12
Posty: 359
Lokalizacja: Polska
rej pisze:
Podobno ludzie w Warszawie tak siÄ™ obrazili
na wieś, że już nie przyjadą po
prowiant na wieś, czyli do swoich rodziców.



Jak słoiki opróżnia to gniew zniknie :)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: wybory
Post: niedziela 20 wrz 2020, 22:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
Czy minister Ardanowski powie jutro bye bye Yaro?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB