Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - pierdoły
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 28 kwie 2024, 19:02

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Za Jarka, chłopaki to był chociaż tani opał! Paliło się żytkiem po 280 zł za tone :| Piece na ekogroszek śmigała jak talala. Mialowce trzeba było troszkę pomieszać z miałem albo ruszta zmienić i też pięknie wypalały. Jechałeś do masteczka to wszędzie gofry czuć było.
Budowałem za Jarka :evil: cement był po 650-700 zł. Sól pod pyry 2,5 tyś kosztowała a mocznik ok 2 tyś. Tak fajnie było za Jarka :-)

Qwoli ścisłości teraz też jest do dupy ale niech nikt nie ściemnia, że wtedy było lepiej!!! A ha świnie o ile mnie pamięć nie myli też dobiły za Jarka do 2,8 zł/kg?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 14:59 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
andre pisze:
SA pisze:
andre pisze:
Jestem apolityczny i twierdze że na obecną chwile nie mamy w ogóle w naszym szacownym kraju elit politycznych które martwiły by się o przeciętnego Kowalskiego ,ale jak czytam co nie które wpisy to widzę że koledzy już zapomnieli że prezes i jego świta już byli u władzy i jak to się skończyło chyba nie muszę przypominać (embargo) i pokłóceni ze wszystkimi. Przedstawiają skrajny populizm ale jak wiadać mają posłuch ,szkoda ale to są uroki demokracji oczy sie otworzą jak nie daj Boże wygrają wybory

A jaki ty jesteś apolityczny to jest po prostu politykier zagończyk rządowy tylko nie wiem czy to co piszesz to za darmo(frajer) czy masz posadkę a wówczas to dla ciebie interes a nie obiektywizm.
Partia miłóści do Jarka nauczyła Cie obrażać innych ? Wyraziłem tylko swój pogląd chyba mi można ,?nie jestem żadnym zagończykiem czy co tam sobie myślisz. Przeczytaj sobie choćby to co tak obszernie napisał Stan ,ale mając na uwadze tok myślenia waszego guru jarka to i tak będziesz rzucał błotem. Biore to na klate . Do Twojej wiadomości powtórze to jeszcze raz nie jestem fanem ŻADNEJ partii a zwłaszcza fanem Donka bo okazał sie być wielkim picerem ,ale nie mam zamiaru popierac też skrajnego populizmu tym bardziej że byli już u władzy i oprócz nagonki na wszystko i wszyskich nie zrobili nic.A teraz ulżyj sobie i nazwymyślaj mi ,ale i tak tego nie zmienisz że to co napisał nasz Stan to racja .Dziękuję

Jaka racja Stana to jest zwyczajna polityka tylko że się tego wstydzi ale dlaczego przecież słowo ''polityka'' to działanie dla dobra wspólnego to skoro robi dobrze to w czym problem???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 15:22 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
stan1069@o2.pl pisze:
Naszą Marylke pokazywali w agrobiznesie ?????????????
taka ładna , wypasiona chlewnia i kobieta ze łzami w oczach mówi że kaput grozi jej .

Nie znasz mentalności płci przeciwnej , te łzy to ze szczęścia że wreszcie przejrzała Marylka na oczy i żałuje że tak późno.TERAZ DOPIERO ODŻYJE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 15:27 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
MekkaB pisze:
Za Jarka, chłopaki to był chociaż tani opał! Paliło się żytkiem po 280 zł za tone :| Piece na ekogroszek śmigała jak talala. Mialowce trzeba było troszkę pomieszać z miałem albo ruszta zmienić i też pięknie wypalały. Jechałeś do masteczka to wszędzie gofry czuć było.
Budowałem za Jarka :evil: cement był po 650-700 zł. Sól pod pyry 2,5 tyś kosztowała a mocznik ok 2 tyś. Tak fajnie było za Jarka :-)

Qwoli ścisłości teraz też jest do dupy ale niech nikt nie ściemnia, że wtedy było lepiej!!! A ha świnie o ile mnie pamięć nie myli też dobiły za Jarka do 2,8 zł/kg?

Były były tylko dokończ co było powodem drogich materiałów budowlanych? PROW czyli płyty obornikowe co dziś bez obornika stoją bo dużo ludzi odeszło od chodowli a ile kasy na to poszło ile drug można by za to zbudować i wszzyscy by korzystali nie tylko rolnicy jak można dziś mówić o rozbudowie gospodarstw jak nawet samochód duży po tucznika niema jak dojechać a 100 sztuk na dwukółce 4 km wozić nie będe a że to było za Kaczyńskich to tylko zbieg okoliczności jak budowałeś przy cenie tucznika 2,80 to nie było jeszcze tak zle z opłacalnością dfziś po 7 latach koalicji PO -PSL co mamy? wyprzedaż za bezcen reszty majątku i oczekiwanie na rozgrabienie kolejnych funduszy z UE :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 15:41 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
nemezis pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Naszą Marylke pokazywali w agrobiznesie ?????????????
taka ładna , wypasiona chlewnia i kobieta ze łzami w oczach mówi że kaput grozi jej .

Nie znasz mentalności płci przeciwnej , te łzy to ze szczęścia że wreszcie przejrzała Marylka na oczy i żałuje że tak późno.TERAZ DOPIERO ODŻYJE.

Nie kpijcie sobie z kobiety prawdę mówiła i tak czy siak ten los przyjdzie nam podzielić tylko jedni szybciej a drudzy pózniej,tylko jest pytanie jest w tym kraju rząd czy Polska nierządem stoi???????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 16:29 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Nie śmiem kpić z Marylki.Mówię jak najbardziej poważnie.Szkoda mi że ma sentyment do stada i wybrała powolne wygaszanie produkcji-wyjdzie z tego interesu z najmniejszymi pieniędzmi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 16:40 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
SA kto tu sobie kpi z Mari ?????????????? weż chłopie najpierw przeczytaj a później pomyśl , Ty chyba ani nie czytasz ani nie myślisz
jeżeli o mnie chodzi to chlewnia odpierdolona jak pałac w środku nawet niektórzy w domach mają brudniej i taka chlewnia może stać pusta i czekać na lepsze czasy , no ale z tego co pamiętam to Marylka do biednych nie należy i pewnie ją stać na to żeby stała pusta ma kobita poł gminy na własność pola to z tego wyżyje a dopłaty na kosmetyki jej wystarczą :lol: :lol: chociaż bez nich ładnie wygląda przy okazji pozdrawiam .
Nezemis może sam niech się wypowie , według mnie miał na myśli to że jak sprzeda ostatnią świnie to dopiero będzie wiedziała że żyje i na żniwa będzie jej przykro z nad morza wrócić a o śnieg i mróz będzie się już od Września modliła :lol: :lol: :lol: :lol:
nie wiem gdzie TY SA tu kpiny widzisz ?????????? no chyba że myślisz że czarne jest czarne ta jak dowódca :lol: :lol: :lol:
ja już z 3 tyg. chyba świń nie mam jeszcze z tydzień po sprzedaniu ostatniej szukałem gumofilców ale już mi przeszło :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 17:45 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
stan1069@o2.pl pisze:
SA kto tu sobie kpi z Mari ?????????????? weż chłopie najpierw przeczytaj a później pomyśl , Ty chyba ani nie czytasz ani nie myślisz
jeżeli o mnie chodzi to chlewnia odpierdolona jak pałac w środku nawet niektórzy w domach mają brudniej i taka chlewnia może stać pusta i czekać na lepsze czasy , no ale z tego co pamiętam to Marylka do biednych nie należy i pewnie ją stać na to żeby stała pusta ma kobita poł gminy na własność pola to z tego wyżyje a dopłaty na kosmetyki jej wystarczą :lol: :lol: chociaż bez nich ładnie wygląda przy okazji pozdrawiam .
Nezemis może sam niech się wypowie , według mnie miał na myśli to że jak sprzeda ostatnią świnie to dopiero będzie wiedziała że żyje i na żniwa będzie jej przykro z nad morza wrócić a o śnieg i mróz będzie się już od Września modliła :lol: :lol: :lol: :lol:
nie wiem gdzie TY SA tu kpiny widzisz ?????????? no chyba że myślisz że czarne jest czarne ta jak dowódca :lol: :lol: :lol:
ja już z 3 tyg. chyba świń nie mam jeszcze z tydzień po sprzedaniu ostatniej szukałem gumofilców ale już mi przeszło :lol:

A co nie prawdę mówiła ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 17:51 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
stan1069@o2.pl pisze:
SA kto tu sobie kpi z Mari ?????????????? weż chłopie najpierw przeczytaj a później pomyśl , Ty chyba ani nie czytasz ani nie myślisz
jeżeli o mnie chodzi to chlewnia odpierdolona jak pałac w środku nawet niektórzy w domach mają brudniej i taka chlewnia może stać pusta i czekać na lepsze czasy , no ale z tego co pamiętam to Marylka do biednych nie należy i pewnie ją stać na to żeby stała pusta ma kobita poł gminy na własność pola to z tego wyżyje a dopłaty na kosmetyki jej wystarczą :lol: :lol: chociaż bez nich ładnie wygląda przy okazji pozdrawiam .
Nezemis może sam niech się wypowie , według mnie miał na myśli to że jak sprzeda ostatnią świnie to dopiero będzie wiedziała że żyje i na żniwa będzie jej przykro z nad morza wrócić a o śnieg i mróz będzie się już od Września modliła :lol: :lol: :lol: :lol:
nie wiem gdzie TY SA tu kpiny widzisz ?????????? no chyba że myślisz że czarne jest czarne ta jak dowódca :lol: :lol: :lol:
ja już z 3 tyg. chyba świń nie mam jeszcze z tydzień po sprzedaniu ostatniej szukałem gumofilców ale już mi przeszło :lol:

A czy ty myślisz co piszesz nie zawsze i przeczytaj siebie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 19:50 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Polska to dziwny kraj ...Oto Kaczyński , który był premierem i nie wiedział jak poradzić sobie z problemem górnictwa i innymi problemami nagle po kilku latach twierdzi , że teraz to on już wszystko wie i nawet ma receptę na kryzys . Mało tego , moherowi zwolennicy prezesa , którzy też nie mają pojęcia o górnictwie wierzą , że jeżeli prezes znowu zostanie premierem to uzdrowi wszystkie dziedziny których nie uzdrowił jak tym premierem był . Drogi prezesie , żeby przekonać społeczeństwo potrzebujesz pomocy ojca dyktatora z Torunia . On kiedyś mówił że zbiera pieniądze na ratowanie Stoczni Gdańskiej a zbudował radio . Może teraz też wmówi społeczeństwu , że czarne jest białe ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 20:13 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
aby w Polsce uzdrowic sytuacje to musialby sie wydarzyc jakis kataklizm typu glod czy wojna .Dzis zbyt duzo hrabiow ma za dobrze i nie odda tego za zadne skarby .Po tym wypadku te poltusze powinny zostac przez PIW skonfiskowane a nie przeladowane , po co te pilotki czyzby sie bali ze sie zaraza .Tlumaczenie pana z zakladu importujacego to dla idiotow NIE JESTEM CHARLIE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
BUNTOWNIK --ty mnie zadziwiasz !!
...ja też uważam ,że RYDZYK to zjawisko , a nie prawdziwy KOŚCIÓŁ!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:13 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
stan1069@o2.pl pisze:
Naszą Marylke pokazywali w agrobiznesie ?????????????
taka ładna , wypasiona chlewnia i kobieta ze łzami w oczach mówi że kaput grozi jej .

nie ze łzami , :D Tylko wiatr w oczy zawsze biednemu wieje :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:18 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2008, 17:42
Posty: 691
Lokalizacja: podlaskie
Niektórzy użytkownicy chyba mają problem z określeniem się po której stronie barykady stoją!!
Jesteś katolikiem to nie sraj we własne gniazdo!!
Kościół tworzą ludzie, a od wieków wiadomo, że były są i będą przypadki szpiclów i gorszycieli, którzy psują dobrą opinię prawdziwych duszpasterzy. Media to rozchwytują jak sępy padlinę!!
Jeżeli wierzysz w Jezusa Chrystusa to broń swojej wiary!! a to czy ten, czy tamten ksiądz tak robi to jego sprawa bo na szczęście każdy rozlicza się ze swojego sumienia!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:21 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
daniel0 pisze:
Niektórzy użytkownicy chyba mają problem z określeniem się po której stronie barykady stoją!!
Jesteś katolikiem to nie sraj we własne gniazdo!!
Kościół tworzą ludzie, a od wieków wiadomo, że były są i będą przypadki szpiclów i gorszycieli, którzy psują dobrą opinię prawdziwych duszpasterzy. Media to rozchwytują jak sępy padlinę!!
Jeżeli wierzysz w Jezusa Chrystusa to broń swojej wiary!! a to czy ten, czy tamten ksiądz tak robi to jego sprawa bo na szczęście każdy rozlicza się ze swojego sumienia!!

No właśnie. To po co się czepiasz innych, co myślą inaczej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:28 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2008, 17:42
Posty: 691
Lokalizacja: podlaskie
w którym momencie uznałeś, że się kogoś czepiam?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:36 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
nemezis pisze:
Nie śmiem kpić z Marylki.Mówię jak najbardziej poważnie.Szkoda mi że ma sentyment do stada i wybrała powolne wygaszanie produkcji-wyjdzie z tego interesu z najmniejszymi pieniędzmi .

Nemezis przyjeżdżaj kupuj od mnie lochy z prosiaczkami i warchlaki i tucznika jeszcze nie w pełnej wadze ,i w tedy będzie szybkie wygaszanie produkcji, a ja Ze stanem 1069 poleżę pod przyczepą :D Chłopaki nie jest tak żle żeby nie było gorzej, może takimi głosami i taką wizją zacznijmy przedstawiać naszą chorą sytuację ,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 21:58 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
daniel0 pisze:
w którym momencie uznałeś, że się kogoś czepiam?

... czy tamten ksiądz tak robi to jego sprawa bo na szczęście każdy rozlicza się ze swojego sumienia!!
Właśnie w tym. Bo podobnie jest z wiernymi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:05 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Ja chyba tą przyczepę przekaże na licytacje WOŚP bo wszyscy by tylko poleżeć chcieli pod nią :lol: a kto będzie na tych leżących pracował ?????????? :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:07 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Stan, popieram. Oby nie przeciekała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:28 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
daniel0 pisze:
Niektórzy użytkownicy chyba mają problem z określeniem się po której stronie barykady stoją!!
Jesteś katolikiem to nie sraj we własne gniazdo!!
Kościół tworzą ludzie, a od wieków wiadomo, że były są i będą przypadki szpiclów i gorszycieli, którzy psują dobrą opinię prawdziwych duszpasterzy. Media to rozchwytują jak sępy padlinę!!
Jeżeli wierzysz w Jezusa Chrystusa to broń swojej wiary!! a to czy ten, czy tamten ksiądz tak robi to jego sprawa bo na szczęście każdy rozlicza się ze swojego sumienia!!

Z twoich słów by wynikało , że ludzie sami nie są w stanie ocenić postępowania duszpasterzy a krytykują kościół tylko dlatego , że media ich nastawiają . To tak jak by powiedzieć , że jesteśmy analfabetami społecznymi i nie rozróżniamy dobrego od złego . A czy władzy świeckiej i polityków też mamy nie krytykować za jej poczynania bo to oznacza ze jesteśmy złymi obywatelami ? Pierwszy raz słyszę , że obrona wiary polega na powstrzymaniu się od krytyki . Czy to media wynalazły patologię czy ją tylko opisują ? Gdyby nie media to nigdy byśmy nie poznali sprawy komornika , który bezprawnie zabrał rolnikowi traktor . Czy mamy im to za złe ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:34 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
https://www.youtube.com/watch?v=KfI6rXYgZqo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:37 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Jak normalny facet zrobi dziecko to powinien je wychowywać i utrzymywać tak ? No tak . A jak dziecko zrobi ksiądz ? To kto utrzymuje JEGO dziecko ? Kto łoży na utrzymanie JEGO dziecka ? Zanim opowiesz sprawdź hasło " kościelny fundusz alimentacyjny " a szczególnie jego finansowanie .[/quote]
A czy ty przypadkiem to upadły-niedoszły-wykluczony ksiądz bo jesteś taki oblatany w tym temacie i taką siarką ziejesz jak z piekła.[/quote]
Ta siarka nie pochodzi z piekła, tylko z samego jądra tej czarnej mafii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:38 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
COŚ NA ZMIANĘ TEMATU . http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=11427e


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: wtorek 13 sty 2015, 22:46 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
A ktoś inny na tym stanowisku zarabiał by mniej? Z czasem i tak ta cała kasa wróci do nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 10:00 
Offline

Rejestracja: piątek 20 lis 2009, 18:36
Posty: 661
Lokalizacja: wlkp
coś pozytywnego dla odmiany. 2014 roku w Polsce urodziło się o 10 000 dzieci niż zmarło. pierwszy raz od 20 lat udało się odwrócić sytuacje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 10:44 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
kalus ciężko rozszyfrować twoją myśl ,ale po domysłach rozumiem że w 2014 r. bilans pomiędzy narodzinami ,a zgonami obywateli w naszym kraju jest na plus o 10 000.Co w tym pozytywnego dla tych dzieci.Jakoś nie widzę dla nich przyszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 13:54 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Jak nie widzisz? Będą miały zachodnie firmy tanią siłę roboczą za 20 lat i odbiorców gorszej jakości produktów przez nie wytwarzanych :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 14:03 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Z innej beczki...
Czy Wam też tak świnie ładnie wchodzą podczas sprzedaży?

https://www.youtube.com/watch?v=VadXs0jUnCk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 14:33 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
jeśli chodzi o bilans narodzin-zgony to wina jest pokolenia 1983-1985 które właśnie wzieło się do roboty i produkuje dzieci
jestem z rocznika 84 i wtedy w bełchatowie tylko w jednej szkole było 12 równoległych klas w tym roku są 2
jak się nie mylę to 1984 najliczniejszy rocznik w historii Polski i właśnie oni teraz podnoszą bilans demograficzny (nawiasem mówiąc mam już dwójkę dzieci)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 16:15 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Ostatnio podano , że w Anglii najwięcej dzieci ze wszystkich nacji imigracyjnych urodziły Polki . Wyprzedziły nawet Hinduski , które przez wiele lat tradycyjnie rodziły najwięcej potomstwa . W Niemczech Polki maja drugie miejsce zaraz za Turczynkami .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 16:42 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 12 mar 2012, 00:15
Posty: 655
Kazik pisze:
Z innej beczki...
Czy Wam też tak świnie ładnie wchodzą podczas sprzedaży?

https://www.youtube.com/watch?v=VadXs0jUnCk


z rampy na samochód praktycznie bez problemu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 17:10 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
buntownik72 pisze:
Ostatnio podano , że w Anglii najwięcej dzieci ze wszystkich nacji imigracyjnych urodziły Polki . Wyprzedziły nawet Hinduski , które przez wiele lat tradycyjnie rodziły najwięcej potomstwa . W Niemczech Polki maja drugie miejsce zaraz za Turczynkami .

i bardzo dobrze :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 20:45 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Jest ciąg dalszy o tym komorniku co zabrał traktor sąsiadowi,Chyba Stan go bronił :D :D
Cytuj:
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/komornik-zabral-rolnikowi-ciagnik-za-dlugi-sasiada-zglaszaja-sie-kolejni-poszkodowani/pr099


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 21:34 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Nie broniłem komornika tylko pisałem że w to nie wierze i dalej to podtrzymuje .
Bogu dzięki z komornikiem nie miałem do czynienia ale chyba jakaś tam procedura jest przed zabraniem mienia , chyba nie jest tak że jak ma chwile czasu wolnego to przyjeżdża komornik odpina brony i zabiera ciągnik . Numery domów były takie same tylko jeden miał A dopisane do numeru i może się nie dopatrzył ciekawe jaki był w rejestracji nr. bo jak tego A nie napisali to jeszcze będą komornika przepraszać i trzeba zaczep sprzedać ten który mu zostawili .Podobnie było o tym przypadku u Jaworowicz z alimentami imiona i nazwisko było takie samo miejscowość również nie pamiętam jak było z nr domu niedopatrzenie i tyle a przecież żaden nie miał napisane na czole że dupcz......... :lol: :lol: :lol:
Ojciec ma takie samo imie i nazwisko co pewien Pan z parafi zresztą ja też i były przypadki że listonosz przyniósł list albo rente tu gdzie nie potrzeba i zamiast do dziennikarzy to trzeba było iść do listonosza i oddać list albo kase ale jak dostał opier..... to się nauczył czytać :lol: :lol: :lol: dodam że miejscowość była inna .


Ostatnio zmieniony środa 14 sty 2015, 21:48 przez stan1069@o2.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 21:45 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Trzeba było obejrzeć materiał video tam załączony to byś widział że już rolnika przepraszają i obiecują odszkodowanie z firmy ubezpieczającej komorników.A Ty nadal wietrzysz podstęp a już następni poszkodowani się zgłaszają z podobnymi przypadkami.Po prostu ten komornik tak działał!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 21:56 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Oglądałem pokręcili z nr domu bo takie same , jeden ma A dopisane albo z rejestracją ciągnika albo się po prostu pomylili .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 23:33 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Stety albo niestety ale miałem i mam do czynienia z komornikami . To są trochę takie cyborgi egzekucyjne . Coś jak bulterier - dostaje rozkaz od wierzyciela " Bierz go !" i bierze . Jego nie interesuje co i dlaczego , jego interesuje prowizja . Druga rzecz , że nasze prawo egzekucyjne jest kulawe . Komornik możne zająć wszystkie rzeczy będące we władaniu dłużnika i prawdopodobnie tu należy dopatrywać się sedna problemu . Komornik z natury nie bada stanu prawnego . Innymi słowy jego nie interesuje z jakiego tytułu powstał dług tak jak policjanta nie interesuje dlaczego przekroczyliśmy prędkość tylko wyciąga bloczek i pisze mandat . W naszym kraju wpadnięcie w tryby maszyny egzekucyjnej , nieważne-zawinione czy niezawinione prawie zawsze oznacza stres i straty . W opisanym przypadku chłopak prawdopodobnie otrzyma odszkodowanie ale nerwów mu nikt nie zwróci .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 23:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Strona główna -> Przepisy prawne dotyczące postępowania egzekucyjnego -> Egzekucja z ruchomości

Egzekucja z ruchomości
Egzekucja z ruchomości

Egzekucja z ruchomości
We wniosku o egzekucję z ruchomości wierzyciel powinien wskazać miejsce, w którym znajdują się ruchomości, oraz wymienić ruchomości, które należy zająć. Potrzeba tej informacji uzasadniona jest nie tylko przepisami (art. 844 i 801 kpc), lecz także koniecznością, ponieważ coraz częściej miejsce siedziby dłużnika nie pokrywa się z miejscem, w którym znajdują się jego ruchomości. W interesie wierzyciela leży wskazanie, które z ruchomości należy zająć, aby można było z nich skutecznie przeprowadzić egzekucję.

Potrzeba współpracy wierzyciela z komornikiem w egzekucji z ruchomości występuje nie tylko we wstępnej fazie postępowania. Na swój wniosek wierzyciel może uczestniczyć przy czynnościach zajęcia lub żądać sprawdzenia zajętych ruchomości (art. 850 kpc). Wierzyciel może wnieść zarzuty na oszacowanie ruchomości (art. 853 § 2 kpc) i zgłosić wniosek o zmianę dozorcy. Aktywność wierzyciela przejawia się również przy wysłuchaniu związanym ze zmianą dozorcy (art. 860 kpc). Jeżeli dłużnik odmawia przyjęcia zajętych ruchomości pod dozór lub gdy z ważnych przyczyn nie można zajętych ruchomości pozostawić pod dozorem osoby, u której ruchomości te zostały zajęte, wierzyciel może zostać ustanowiony dozorcą zajętych ruchomości (art. 855 § 1 kpc). Udział wierzyciela w ustaleniu, że dozór nad zajętymi ruchomościami nie jest sprawowany należycie, jest bardzo istotny. Z ważnych przyczyn, takich jak obawa przed usunięciem zajętych ruchomości, uzasadniona obawa przed udaremnieniem egzekucji, potrzeba ochrony przed zmniejszeniem wartości wskutek nieodpowiedniego przechowywania zajętych ruchomości - komornik może oddać zajęte ruchomości innej osobie, nie wyłączając wierzyciela.

Na wniosek wierzyciela komornik dokonuje sprawdzenia zajętych ruchomości na podstawie protokołu zajęcia (art. 851 kpc). W wypadku takiego wniosku na komorniku ciąży obowiązek wyznaczenia terminu sprawdzenia i zawiadomienia o nim wierzyciela. Wierzyciel decyduje o tym, w jakiej formie komornik ma dokonać sprzedaży ruchomości, czy w formie licytacji, czy też w formie sprzedaży komisowej.

Zajęcie ruchomości.

Zajęcie jest pierwszym etapem w egzekucji z ruchomości. Dokonując zajęcia ruchomości, komornik doręcza dłużnikowi zawiadomienie o wszczęciu egzekucji (art. 805 § 1 kpc).

W celu dokonania zajęcia ruchomości komornik może zarządzić otwarcie mieszkania i innych pomieszczeń i dokonać tam przeszukania, jak i przeszukać odzież dłużnika (art. 814 § 1 kpc oraz § 49 rozporządzenia w sprawie czynności komorników).

Zajęcia dokonuje komornik przez wpisanie ruchomości do protokołu zajęcia (art. 847 § 1, art. 809 kpc i § 60 rozporządzenia w sprawie czynności komorników). Protokół taki powinien zawierać oznaczenie miejsca i czasu dokonania czynności zajęcia, określenie osób biorących udział w czynnościach, ich wnioski i uwagi co do przebiegu czynności, w szczególności uwagi dłużnika o przysługujących prawach osób trzecich do zajętych ruchomości, ze wskazaniem adresów tych osób, wyszczególnienie zajętych ruchomości z zaznaczeniem ich cech wyróżniających i wartości (art. 853 kpc), wzmiankę o odczytaniu protokołu, podpisy osób uczestniczących lub wzmiankę o przyczynie braku podpisu oraz podpis komornika.

Z chwilą złożenia podpisu przez komornika na protokole dochodzi do zajęcia. Czynność ta ma charakter konstytutywny. Odpis protokołu komornik ma obowiązek doręczyć dłużnikowi i współwłaścicielom zajętej ruchomości, którzy nie są dłużnikami (art. 847 § 1 zd. 2 kpc).

Zajęciu podlegają ruchomości dłużnika, niezależnie od tego, w czyim są władaniu - dłużnika, wierzyciela czy osoby trzeciej. Władanie oznacza faktyczne dysponowanie przedmiotem, bez względu na stosunek prawny władającego do tego przedmiotu. Do komornika nie należy badanie tytułu prawnego łączącego dłużnika z ruchomością, a więc czy jest jej właścicielem, użytkownikiem, posiadaczem w imieniu własnym lub osoby trzeciej. Zajmując ruchomości, komornik ustala jedynie, czy dłużnik włada ruchomością. Wystarczającą okolicznością do dokonania zajęcia będzie stwierdzenie, iż rzecz znajduje się we władaniu dłużnika.

Przeszkodą w zajęciu nie będzie fakt, iż osobom trzecim służą jakieś prawa co do zajmowanych ruchomości, o ile są one we władaniu dłużnika. Do obowiązków dłużnika należy zgłoszenie komornikowi o prawach osób trzecich do zwolnienia od egzekucji zajętych ruchomości i podanie adresów tych osób. Obowiązek ten ciąży na dłużniku także wtedy, gdy nie był on obecny przy zajęciu. Powinien go w takim wypadku wykonać niezwłocznie po otrzymaniu protokołu zajęcia (art. 847 § 2 kpc).

Ze względu na ochronę praw osób trzecich co do zajętych ruchomości komornik powinien zamieścić uwagi o prawach tych osób do zajętych rzeczy także wtedy, gdy informacje o tym uzyskał z innych źródeł. Uzyskanie przez komornika tych informacji nie zwalnia go od dokonania zajęcia. Komornikowi nie służy prawo rozstrzygania o słuszności zarzutów osób trzecich. O prawach tych nie rozstrzyga też sąd rozpoznający skargę na dokonane zajęcie. Od wierzyciela w takim wypadku zależy, czy po uzyskaniu powyższych wiadomości zgłosi wniosek o umorzenie postępowania, czy też będzie domagał się dalszego kontynuowania egzekucji. Komornik obowiązany jest niezwłocznie zawiadomić o zajęciu osoby trzecie, którym służą prawa do zajętych ruchomości (art. 847 § 2 kpc). Osobom tym służy prawo wytoczenia powództwa przeciwegzekucyjnego.

Naruszenie obowiązku zawiadomienia przez komornika osób trzecich o zajęciu ruchomości, do których służą im prawa, może pociągnąć jego odpowiedzialność z art. 769 § 1 kpc z tytułu zawinionego zaniedbania.

Ruchomość może podlegać zajęciu także wtedy, gdy znajduje się we władaniu wierzyciela. Najczęściej sytuacja taka zachodzi, kiedy wierzyciel posiada rzecz ruchomą, na której służy mu umowne prawo zastawu. Wierzyciel korzysta w takim wypadku z pierwszeństwa zaspokojenia przed ewentualnymi wierzycielami osobistymi dłużnika, ale tylko z sum uzyskanych przez egzekucję z tego zastawu.

Jeżeli wierzyciel skierował egzekucję do innego majątku lub praw dłużnika, a jest we władaniu rzeczy ruchomych dłużnika, na których służy mu prawo zastawu zabezpieczającego pełne zaspokojenie roszczenia, egzekucja na wniosek dłużnika ulega umorzeniu (art. 825 pkt 4 kpc).

Władanie rzeczą dłużnika przez osobę trzecią nie stanowi przeszkody w dokonaniu zajęcia. Jednakże muszą zostać spełnione warunki określone w art. 845 § 2 kpc. Można zająć takie ruchomości dłużnika, jeżeli :

- osoba trzecia wyrazi zgodę na zajęcie ruchomości dłużnika,

- osoba trzecia przyznaje, że ruchomości stanowią własność dłużnika,

- przepisy szczególne zezwalają na zajęcie ruchomości dłużnika znajdujących się u osoby trzeciej.

W razie odmowy przez osobę trzecią zgody na zajęcie, jak i nieprzyznawania, że ruchomość stanowi własność dłużnika, wierzyciel może wystąpić o zajęcie prawa dłużnika o wydanie rzeczy na mocy art. 905 § 1 kpc.

Przy zajęciu ruchomości obowiązuje szereg reguł. Przede wszystkim nie należy zajmować więcej ruchomości, niż jest potrzebne do zaspokojenia wierzyciela w zakresie dochodzonej należności i kosztów egzekucyjnych (art. 845 § 3 kpc). Ewentualne przekroczenie tej zasady upoważnia dłużnika do wnioskowania o zawieszenie postępowania egzekucji z pozostałego majątku, jeżeli egzekucja już z części zajętego majątku starcza na zaspokojenie wierzyciela (art. 799 § 2 kpc).

Nie można zajmować ruchomości, które są zwolnione od egzekucji (art. 829-839 kpc), nie należy też zajmować ruchomości, jeżeli oczywiste jest, że z ich egzekucji nie uzyska się sumy wyższej od kosztów egzekucyjnych (art. 824 § 1 pkt 3 kpc).

Wierzyciel ma prawo żądać, aby zajęcia dokonano w jego obecności. W takim wypadku komornik ma obowiązek zawiadomić go o terminie zajęcia. Niestawiennictwo wierzyciela nie stoi na przeszkodzie dokonaniu zajęcia. Udział dłużnika także nie jest konieczny przy zajęciu. W wypadku nieobecności dłużnika przy tej czynności, komornik powinien przywołać jednego lub dwóch świadków, chyba że zachodzi obawa, że wskutek upływu czasu na przywołanie świadków dojdzie do udaremnienia egzekucji (art. 812 § 2 kpc).

O zajęciu należy zawiadomić osoby wskazane przez dłużnika (art. 847 § 2 kpc), jak inne osoby, o których komornik dowiedział się, iż przysługują im prawa do zajętej rzeczy, współwłaścicieli zajętej ruchomości w sytuacji prowadzenia egzekucji z ułamkowej części, a także inne osoby, które zawiadomić o tym należy na mocy przepisów szczególnych, np. kontraktującego o zajęciu zakontraktowanych ziemiopłodów czy zwierząt.

Na zajętych ruchomościach komornik zobowiązany jest umieścić znak ujawniający na zewnątrz zajęcie. Przepisy kpc nie przewidują możliwości zwolnienia się przez komornika z tego obowiązku. Jeżeli umieszczenie znaków zajęcia jest niemożliwe według ogólnych zasad, komornik zajęcie ujawnia w inny sposób. Przepisy kpc nie przewidują żadnej sankcji za brak znaków zajęcia na zajętych ruchomościach.

Zasadą jest, że zajęcie przeprowadza się w jednym terminie. Może jednak z różnych przyczyn dojść do przerwania tej czynności. Wówczas komornik zobowiązany jest poczynić kroki zapobiegające usunięciu ruchomości jeszcze nie zajętych (art. 849 kpc), np. przez opieczętowanie pomieszczeń z tymi ruchomościami.

Na zajęcie ruchomości służy skarga na czynności komornika (art. 767 kpc).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: środa 14 sty 2015, 23:40 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
Nigel Farage znowu w akcji, masakruje Tuska
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nigel ... eo-2015-01


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 10:08 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
jarek84 pisze:
Nigel Farage znowu w akcji, masakruje Tuska
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nigel ... eo-2015-01

Nosił wilk razy kilka to ponieśli i wilka, parasol medialny tam nie działa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 12:18 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Jak to dobrze , że niebawem Jarosław Kaczyński dojdzie do władzy . Wtedy wszyscy emigranci jak jeden mąż wrócą do kraju . Wszyscy wiemy że pod jego rządami było tak dobrze iż żaden obywatel z Polski nie wyjechał w celach zarobkowych . Co najwyżej ludzie wyjeżdżali turystycznie na długie miesiące . Nie co to teraz , że wyjeżdżają do pracy . W ogóle to rządy Kaczyńskiego wspominam z nostalgią . Przede wszystkim dlatego , że żona była młodsza . :D A tak poważnie to sam planuję wyjazd , prawdopodobnie do Niemiec . Oczywiście razem z całą rodziną . Bo obawiam się , że dopóki w tym kraju będą żyli ludzie pokroju Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska to zawsze będziemy w socjalnym ogonie Europy .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Dzik Donald w sejmie :-)

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 55105.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 14:09 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 173
MekkaB pisze:


:D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 15:23 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
ciekawa teoria:
Kuźniar zszokowany wypowiedzią eksperta: „Cała sprawa z restrukturyzacją górnictwa to przemyślana, bezczelna, ale sprytna ustawka PR-owska rządu”
http://wpolityce.pl/polityka/229765-kuz ... wska-rzadu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 15:40 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
MekkaB pisze:
Święty Franciszek powiedział kiedyś :" To zwierzęta czynią nas ludźmi" .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 15:42 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
MekkaB pisze:

Za mądre to nie było żeby męczyć zwierze jeszcze jak ASF wypadnie pozytywny to przestanie być śmieszne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 15:59 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
stan1069@o2.pl pisze:
MekkaB pisze:

Za mądre to nie było żeby męczyć zwierze jeszcze jak ASF wypadnie pozytywny to przestanie być śmieszne

A dla ciebie mogło by być śmieszne???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:04 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
buntownik72 pisze:
MekkaB pisze:
Święty Franciszek powiedział kiedyś :" To zwierzęta czynią nas ludźmi" .

To co na wiarę będziesz nas teraz nawracał???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:07 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB