Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - pierdoły
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 28 kwie 2024, 20:11

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:11 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
SA pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
MekkaB pisze:

Za mądre to nie było żeby męczyć zwierze jeszcze jak ASF wypadnie pozytywny to przestanie być śmieszne

A dla ciebie mogło by być śmieszne???
Dla gospodarstwa które włożyło setki tysięcy w hodowle , serce i wyrzeczenia różne likwidacja całkowita stada = iść za stodołe i pierdo.... sobie w łeb
zacznij w końcu SA czytać i rozumować a nie czepiać się dobra ????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:14 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
jarek84 pisze:
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:15 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
SA pisze:
buntownik72 pisze:
MekkaB pisze:
Święty Franciszek powiedział kiedyś :" To zwierzęta czynią nas ludźmi" .

To co na wiarę będziesz nas teraz nawracał???
Jeżeli widzisz coś śmiesznego we wleczeniu przestraszonego zwierzęcia o niewiadomym statusie zdrowotnym po Warszawie gdzie jak podejrzewam obowiązuje zakaz transportu żywych dzików to gratuluję poczucia odpowiedzialności . Jeżeli się okaże , że dzik jest chory na afrykański pomór świń to tak jak napisał stan przestanie być śmiesznie . Czy jak twój powiat dostanie zakaz to też się będziesz śmiał ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:23 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
jarek84 pisze:
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?
Według opozycji dlatego żeby nikt nie widział i tego nie oglądał :lol: :lol: a według mnie dlatego że nie wywalili opozycji z sali sejmu :lol: :lol: bo po co oni są tam potrzebni ??????????? kampanie wyborczą sobie robić ???????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:33 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
Ale boli was ten dowcip z dzikiem,straszycie prawem i ASF em i widać jak na dłoni z czego i z kogo śmiać się nie należy poprawność tu obowiązuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 16:39 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
stan1069@o2.pl pisze:
jarek84 pisze:
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?
Według opozycji dlatego żeby nikt nie widział i tego nie oglądał :lol: :lol: a według mnie dlatego że nie wywalili opozycji z sali sejmu :lol: :lol: bo po co oni są tam potrzebni ??????????? kampanie wyborczą sobie robić ???????????

Propaństwowe myślenie widać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
lepiej siedziec w domu i narzekac przed komputerem...
uwazam, ze bardzo dobrze zrobili, nastepnym razem powinni wypuscic swinie przed sejmem niech sobie lapia...
moze ktos wreszcie zwroci uwage na to co sie dzieje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 19:49 
Offline

Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 11:04
Posty: 627
Lokalizacja: wielkopolska
To że tych dzików nie chcą wystrzelać żeby problem z zarazą rozwiązać to się nie mieści w głowie. To jest według mnie jedyna rzecz która bezpośrednio zależy od rządu -wybicie dzików aby się w końcu uwolnić od ASF a nawet tego nie chcą zrobić. Nie wiem czy to jest świadome działanie na niekorzyść Państwa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?


Bardzo dobrze ,że pracują do godzin rannych -żyją z naszych podatków !!
..my też nie owijając w bawełnę za...lamy nieraz całą noc i ciut ciut WIĘCEJ.
Sejm teraz można nazwać PRAWDZIWYM EFEKTYWNYM ORGANIZMEM ,który funkcjonuje poprawnie .
Oby PO i PSL doprowadzili do prywatyzacji górnictwa !!
..niech gospodarność zwycięży.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 20:25 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
mytotoksyna1 pisze:
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?


Bardzo dobrze ,że pracują do godzin rannych -żyją z naszych podatków !!
..my też nie owijając w bawełnę za...lamy nieraz całą noc i ciut ciut WIĘCEJ.
Sejm teraz można nazwać PRAWDZIWYM EFEKTYWNYM ORGANIZMEM ,który funkcjonuje poprawnie .
Oby PO i PSL doprowadzili do prywatyzacji górnictwa !!
..niech gospodarność zwycięży.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 20:30 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
OOOO w końcu zlitowali się nad rolnikiem!!
Cytuj:
W końcu koledzy komornika uznali, że rolnikowi należy się rekompensata. Dostanie ponad 70 tys. zł – czyli tyle, ile obecnie na rynku wart jest taki sam ciągnik, jaki stracił. – Jednocześnie rada izby komorniczej wyraża głębokie ubolewanie z powodu sytuacji, w jakiej znalazł się właściciel – kaja się rzecznik prasowy izby komorniczej w Łodzi Andrzej Ritmann.Prokuratura prowadzi już śledztwo w sprawie licytacji ciągnika. Niewykluczone, że komornik usłyszy zarzut przekroczenia uprawnień i będzie miał też zakaz pracy w zawodzie komorniczym.
http://m.fakt.pl/wydarzenia/polska,xc1bdm#fp=fakt


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
A za to co ten skurwiel zrobił tej kobiecie co poroniła bym go za jaja powiesił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 20:58 
Offline

Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 11:04
Posty: 627
Lokalizacja: wielkopolska
W głowie się nie mieści, patrząc na reportaż o tym komorniku to jakby się film sf oglądało a nie prawdziwe zdarzenia. Jakby moja poroniła przez takiego to by była śmierć za śmierć :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 21:16 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
mytotoksyna1 pisze:
niech który Mądry wyjaśni mi dlaczego ostatnio ważne-strategiczne ustawy przepychają w Sejmie nocą?


Bardzo dobrze ,że pracują do godzin rannych -żyją z naszych podatków !!
..my też nie owijając w bawełnę za...lamy nieraz całą noc i ciut ciut WIĘCEJ.
Sejm teraz można nazwać PRAWDZIWYM EFEKTYWNYM ORGANIZMEM ,który funkcjonuje poprawnie .
Oby PO i PSL doprowadzili do prywatyzacji górnictwa !!
..niech gospodarność zwycięży.

Problem górnictwa znany jest od lat , niestety kolejne rządy z obawy o słupki wyborcze bały się go zaczepiać . Słyszy się głos pana Dudy że larum grają ale dlaczego pan Duda słowem się nie zająknie o tym ile zarabiają związkowcy ? Są tacy co za " reprezentowanie " spraw pracowniczych biorą po kilkanaście tysięcy podczas gdy zwykły pracownik ma najniższą krajową . Tajemnicą poliszynela jest fakt , że związki zawodowe mają firmy żyjące z kooperacji z kopalniami , bywa że na granicy prawa . Kolejną sprawą o której pan Duda nie wspomina to horrendalnie wysokie zarobki zarządu kopalń , do tego utrzymanie biur , sekretarek , samochodów itd . Do tego dochodzi rozbudowany pakiet socjalny branży górniczej typu czternasta pensja . Która dziedzina gospodarki jest tak dotowana przez państwo jak górnictwo ? Skoro wydobycie tony węgla kosztuje 300 złotych to jak to możliwe , że na składzie ten sam węgiel jest droższy o 200 procent ? Jeszcze jedno jeżeli chodzi o pana Dudę . Jak było głosowanie na wiekiem emerytalnym to pan Duda pozwolił , żeby na trybunie przemawiał Ludwik Dorn ( zwany trzecim bliźniakiem ) . Ten sam który kilka miesięcy wcześniej siedział/spał kompletnie pijany w sejmowych ławach dając tym samym wyraz że olewa takich jak pan Duda i jemu podobnych . Jeżeli pan Duda na mównicę zaprasza posłów którzy go olewają to niech się nie dziwi że sprawy idą tak jak idą .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 21:28 
Offline

Rejestracja: czwartek 08 sty 2015, 14:27
Posty: 3
z tym komornikiem to tylko w Polsce to możliwe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 21:29 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Ostatnio rozmawiałem przy piwku z kumplem który jest komornikiem o tej sytuacji z ciągnikiem o której ostatnio było głośno. Z tego co mi mówił to takie sytuacje są bardzo częste i prawo jest tak skonstruowane, że komornik miał do tego prawo. Podobno sąsiad używał tego ciągnika na polu dłużnika i taki argument wystarczy. Powiedział mi, że on zrobił by tak samo tylko nie sprzedałby go przez komis a normalnie poprzez aukcje przez co poszkodowany miałby czas na odzyskanie ciągnika zakładając sprawę (czy jakieś zażalenie - nie pamiętam) nie do komornika tylko w stronę dłużnika.

Wyobraźcie sobie iż wystarczy, że np do mnie jako do dłużnika wpada kumpel w odwiedziny w międzyczasie pojawia się komornik wyegzekwować dług. Ma on pełne prawo zabrać auto kumpla bez względu na to kogo ono jest właścicielem. Stoi na moim podwórku i on am to w dupie. Poźniej nie komornik się będzie z tego tłumaczyć a ja z kumplem.

Inna sprawa - Zepsuło mi się auto i pożyczyłem od kumpla na kilka dni. Wracam z pracy, podjężdżam pod dom, w międzyczasie zjawia się komornik, który widział jak wysiadam z tego auta. Komornik zabiera auto z którego wysiadam. I tutaj ciekawostka - o ile w piewszym przykłądzie sytuacje w miarę prosto można odkręcić to w tej będzie już cieżko bo istnieje podejrzenie, że auto które jest aktualnie w moim posiadaniu w rzeczywistości również jest moje tylko w papierze jest na kumpla aby ominąć egzekucję komorniczą.

Oczywiście takie praktyki są bardzo rzadkie bo wbrew pozorom komornik też jest człowiekiem.

I żeby nie było. Nie mówie, że tak jest dobrze. Moim zdaniem te prawo jest bardzo poj@?@ne i to samo powiedziałem kumplowi komornikowi. On niestety sądzi inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ja to wymyśliłem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 21:42 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
stan1069@o2.pl pisze:

Oczywiście takie praktyki są bardzo rzadkie bo wbrew pozorom komornik też jest człowiekiem.


Stan...jesteś komornikiem?? 8)
tak mi jakoś do łba strzeliło :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 21:55 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
tak na marginesie: właśnie wróciłem z wykładu Stanisława Michalkiewicza, muszę powiedzieć że frekwencja bardzo duża 250-300 osób, od młodzieży po starszych ludzi... za 3 tygodnie gościmy w Bełchatowie Wojciecha Sumlińskiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 22:19 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
stan1069@o2.pl pisze:
Ostatnio rozmawiałem przy piwku z kumplem który jest komornikiem o tej sytuacji z ciągnikiem o której ostatnio było głośno. Z tego co mi mówił to takie sytuacje są bardzo częste i prawo jest tak skonstruowane, że komornik miał do tego prawo. Podobno sąsiad używał tego ciągnika na polu dłużnika i taki argument wystarczy. Powiedział mi, że on zrobił by tak samo tylko nie sprzedałby go przez komis a normalnie poprzez aukcje przez co poszkodowany miałby czas na odzyskanie ciągnika zakładając sprawę (czy jakieś zażalenie - nie pamiętam) nie do komornika tylko w stronę dłużnika.

Wyobraźcie sobie iż wystarczy, że np do mnie jako do dłużnika wpada kumpel w odwiedziny w międzyczasie pojawia się komornik wyegzekwować dług. Ma on pełne prawo zabrać auto kumpla bez względu na to kogo ono jest właścicielem. Stoi na moim podwórku i on am to w dupie. Poźniej nie komornik się będzie z tego tłumaczyć a ja z kumplem.

Inna sprawa - Zepsuło mi się auto i pożyczyłem od kumpla na kilka dni. Wracam z pracy, podjężdżam pod dom, w międzyczasie zjawia się komornik, który widział jak wysiadam z tego auta. Komornik zabiera auto z którego wysiadam. I tutaj ciekawostka - o ile w piewszym przykłądzie sytuacje w miarę prosto można odkręcić to w tej będzie już cieżko bo istnieje podejrzenie, że auto które jest aktualnie w moim posiadaniu w rzeczywistości również jest moje tylko w papierze jest na kumpla aby ominąć egzekucję komorniczą.

Oczywiście takie praktyki są bardzo rzadkie bo wbrew pozorom komornik też jest człowiekiem.

I żeby nie było. Nie mówie, że tak jest dobrze. Moim zdaniem te prawo jest bardzo poj@?@ne i to samo powiedziałem kumplowi komornikowi. On niestety sądzi inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ja to wymyśliłem


Ten kolego to pewnie drugi komornik przestępca ,nie ma w przepisach takich historyjek i przypadków ,że jak zajedziesz na podwórko dłużnika to ci samochód komornik zabiera ,mówiła o tym posłanka i prezes rady komorniczej ,że jeżeli ta sprawa wygląda z tym ciągnikiem tak jak media przedstawiają to jest to kradzież w biały dzień


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 22:35 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Tekst skopiowałem i mnie zatkało nie wiem czy to jest możliwe ???????????? :shock:
ale znam przypadek dłużnika który ma nie mały majątek poprzepisywał na dzieci , bo jego dług przewyższa jego wartość a teraz pracuje na czarno lepiąc pierogi , tak że dłużnicy jak i komornicy są pomysłowi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 22:45 
Offline

Rejestracja: piątek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4700
Lokalizacja: kuj-pom
stan przestań pic bo już masz zwidy ze gadasz z prawnikami czy tam komornikami jeszcze jaka zarazę na siebie sprowadzisz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 22:59 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Stan w takim wypadku wzywa się na dzień dobry Policje na interwencję zeby mieć już policyjną notatkę jako dowód świadomego celowego przestępstwa popełnionego przez urzędnika państwowego.Co -Dalej, poszperaj w necie ale ten rolnik ma możliwość pociągnięcia dużej kasy.


Ostatnio zmieniony czwartek 15 sty 2015, 23:38 przez nemezis, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: czwartek 15 sty 2015, 23:20 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
jarek84 pisze:
tak na marginesie: właśnie wróciłem z wykładu Stanisława Michalkiewicza, muszę powiedzieć że frekwencja bardzo duża 250-300 osób, od młodzieży po starszych ludzi... za 3 tygodnie gościmy w Bełchatowie Wojciecha Sumlińskiego.
A porządku kto pilnował ? Bo jak ci sami co na " marszu niepodległości " dawali schronienie zakapturzonym bandziorom w kominiarkach to strach na takie spotkanie iść...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 08:17 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
buntownik72 pisze:
jarek84 pisze:
tak na marginesie: właśnie wróciłem z wykładu Stanisława Michalkiewicza, muszę powiedzieć że frekwencja bardzo duża 250-300 osób, od młodzieży po starszych ludzi... za 3 tygodnie gościmy w Bełchatowie Wojciecha Sumlińskiego.
A porządku kto pilnował ? Bo jak ci sami co na " marszu niepodległości " dawali schronienie zakapturzonym bandziorom w kominiarkach to strach na takie spotkanie iść...


chłopie pijesz ostatnio niesamowicie, ty myślisz że kto chodzi na takie spotkania, chcesz uchodzić za mędrca tego forum, dla mnie autorytetem jest Leszek Żebrowski, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun..... ci ludzie na pewno nie opawiadają się za żadną partią w Polsce, żaden z nich uważa szeroką pojętą demokrację za zły system
zapraszam ciebie na takie spotkanie, wielu już chodzi, to praca u podstaw
a ci zakapturzeni z marszu niepodległości to weź z youtube program pospieszalskiego gdzie udowadnia pani policjantce że wielu w tych kapturach to tajniacy https://www.youtube.com/watch?v=X354ooM54nU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 08:38 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Dokładnie : PROWOKACJA ZA PROWOKACJĄ w tym materiale


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 08:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Co do dzika; to była wyższa konieczność. Pewnie że stwór zestresowany ale jak mu niedobrzy chłopy kukurydze ścieli i na otwartych przestrzeniach musi za strawą łazić to też się stresuje tak więc bez jaj. Nic nadzwyczajnie złego mu nie zrobili chłopaki. Pewnie bardziej się tych od straży marszałkowskiej wystraszył bo w mundurach byli i myśliwych przypominali :-) Głupoty pisze gdzie on myśliwych widział :lol:

Co do komornika; osobiście bym nie oddał ciągnika ni ma szans. Jak jesteś niewinny nie masz długów a taki ch.j Ci majątek zabiera, siekiera szpadel, giwera - bronisz miru domowego!!! Jeżeli na miejscu jest policja, która nie reaguje na protesty poszkodowanego, przecież komornik musi mieć przy sobie dokument Zajęcie wierzytelności, na którym są wszystkie dane dłużnika tj. imię, nazwisko, PESEL, nr dowodu osobistego, data urodzenia, imię ojca, adres. Okazujesz tym tępym pałą dowód z którego jasno wynika, że to qrwa nie ty. Jeśli nie reagują wzywasz policje ale z miasta wojewódzkiego, ch.ja przyjadą ale przyślą funkcjonariuszy z pobliskiej komendy ale nie z tej, których funkcjonariuszy masz na podwórku. Sytuacja analogiczna jak przy wypadku kolizji drogowej z udziałem funkcjonariuszy czy to na służbie, czy po.

Na moje oko komornik przekroczył swoje uprawnienia to bezwzględnie! Natomiast funkcjonariusze policji nie dopełnili swoich obowiązków. Powiem tak; szczęście, że gość nie miał broni (legalnie oczywiście) bo na dobrą sprawę mógłby się obronić "obrona konieczna" wiem wiem nie w tym kraju :lol: Dla mnie najbardziej zawinili policjanci. W ich "majestacie" doszło do poważnego złamania prawa!!! Goście do wyjebania ze służby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 10:06 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
MekkaB pisze:
Co do dzika; to była wyższa konieczność. Pewnie że stwór zestresowany ale jak mu niedobrzy chłopy kukurydze ścieli i na otwartych przestrzeniach musi za strawą łazić to też się stresuje tak więc bez jaj. Nic nadzwyczajnie złego mu nie zrobili chłopaki. Pewnie bardziej się tych od straży marszałkowskiej wystraszył bo w mundurach byli i myśliwych przypominali :-) Głupoty pisze gdzie on myśliwych widział :lol:

Co do komornika; osobiście bym nie oddał ciągnika ni ma szans. Jak jesteś niewinny nie masz długów a taki ch.j Ci majątek zabiera, siekiera szpadel, giwera - bronisz miru domowego!!! Jeżeli na miejscu jest policja, która nie reaguje na protesty poszkodowanego, przecież komornik musi mieć przy sobie dokument Zajęcie wierzytelności, na którym są wszystkie dane dłużnika tj. imię, nazwisko, PESEL, nr dowodu osobistego, data urodzenia, imię ojca, adres. Okazujesz tym tępym pałą dowód z którego jasno wynika, że to qrwa nie ty. Jeśli nie reagują wzywasz policje ale z miasta wojewódzkiego, ch.ja przyjadą ale przyślą funkcjonariuszy z pobliskiej komendy ale nie z tej, których funkcjonariuszy masz na podwórku. Sytuacja analogiczna jak przy wypadku kolizji drogowej z udziałem funkcjonariuszy czy to na służbie, czy po.

Na moje oko komornik przekroczył swoje uprawnienia to bezwzględnie! Natomiast funkcjonariusze policji nie dopełnili swoich obowiązków. Powiem tak; szczęście, że gość nie miał broni (legalnie oczywiście) bo na dobrą sprawę mógłby się obronić "obrona konieczna" wiem wiem nie w tym kraju :lol: Dla mnie najbardziej zawinili policjanci. W ich "majestacie" doszło do poważnego złamania prawa!!! Goście do wyjebania ze służby.

Prawda ale to policja była tam po to żeby komornik mógł czynić swoje działanie,a że to była kradzież w majestacie prawa to sądu problem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 11:06 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
jarek84 pisze:
buntownik72 pisze:
jarek84 pisze:
tak na marginesie: właśnie wróciłem z wykładu Stanisława Michalkiewicza, muszę powiedzieć że frekwencja bardzo duża 250-300 osób, od młodzieży po starszych ludzi... za 3 tygodnie gościmy w Bełchatowie Wojciecha Sumlińskiego.
A porządku kto pilnował ? Bo jak ci sami co na " marszu niepodległości " dawali schronienie zakapturzonym bandziorom w kominiarkach to strach na takie spotkanie iść...


chłopie pijesz ostatnio niesamowicie, ty myślisz że kto chodzi na takie spotkania, chcesz uchodzić za mędrca tego forum, dla mnie autorytetem jest Leszek Żebrowski, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun..... ci ludzie na pewno nie opawiadają się za żadną partią w Polsce, żaden z nich uważa szeroką pojętą demokrację za zły system
zapraszam ciebie na takie spotkanie, wielu już chodzi, to praca u podstaw
a ci zakapturzeni z marszu niepodległości to weź z youtube program pospieszalskiego gdzie udowadnia pani policjantce że wielu w tych kapturach to tajniacy https://www.youtube.com/watch?v=X354ooM54nU

No widziałem , szczególnie podobał mi się moment kiedy to tłum idzie i krzyczy "Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę " a potem kamera pokazuje małe dziecko prowadzone przez ojca . Czego chcemy w ten sposób nauczyć społeczeństwo ? Możemy też podziwiać jak po " udanej " akcji kibole po rzucaniu kamieniami w policję wbiegają w marsz po tym jak straż marszu podnosi jak jeden mąż ręce do góry . A co do kiboli : wpisz w google frazę : " Beata Kępa poręcza za Starucha ". No i jeżeli jesteście za prawdziwą demokracją to nie powinniście popierać żadnej partii politycznej , bo demokracja to głos ludu a nie głos kłamliwych polityków i tych co chodzą na ich smyczy . A jak chcesz zrobić ciekawy wykład to przyjadę . Opowiem jak w trosce o naszą gminę Międzyrzec Podlaski zrobiliśmy referendum i odwołaliśmy wójta z Pisu wraz z jego złodziejską ekipą . Ludzi którzy marnotrawili społeczne pieniądze i stosowali ubeckie metody . Mimo , że miał poparcie kościoła i nazywa się Kapłan zwyciężyła mądrość społeczności . To właśnie jest demokracja .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 11:48 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
No komornika na głowie pewnie też przez PiS i księdza mniałeś ? Ja nie mogę głupot większych już dawno nie czytałem czy warchlaka Ci nie chcieli wstawić że takie żale tu wylewasz? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 11:52 
Offline

Rejestracja: piątek 13 lut 2009, 20:55
Posty: 399
Lokalizacja: Łódzkie
Od początku śledzę ten temat i chyba przyszedł czas żeby zabrac głos. Co do postów Buntownika to generalnie większośc informacji jest oczywiście faktami, z którymi trudno dyskutowac. Pis nie jest żadną alternatywą dla PO-Psl, to wiemy chyba wszyscy. Natomiast zdaje mi się, że Buntownik źle łączy fakty ze sobą. Dla mnie oczywiste jest, że rząd nie może likwidowac kopalni dobrze prosperujących, bo na to, nawet ogłupiały naród niechciałby się zgodzic. Więc najpier wpuszcza się do zarządu kilka szczurów, które od środka rozwalają wszystko, przyznają sobie premie, pensje 13-ste, 14-ste, po to aby doprowadzic do zadłużenia. Wtedy ogłupiały naród łatwo łyka, że trzeba zlikwidowac bo nierentowne. I oczywiście ekonomia głównego nutru pokazuje ile to każdy musi dopłacac do węgla. A że jako naród już jesteśmy skłóceni to jest to woda na młyn. Jakaś dziundzia sie w TV oburza, dlaczego ma pracowac na innych (górników). Czy myslicie, że ze stoczniami, hutami było inaczej??? Po co płacic za majątek 10 zł kiedy można 1 zł, gdy kolega najpier doprowadzi zakład do upadłości. Co do Lasów Państwowych, przynosiły całkiem pokaźne zyski, więc nie można powiedziec wprost, że sprzedamy, bo były szum. Więc uchwalono ustawę, że LP muszą rocznie zapłacic do budżetu (oprócz zysku) 2 mld zł, lasy się zadłużą, zapłacą. Co będzie dalej nietrudno przewidziec. Za jakieś dwa lata odezwią się, że LP zadłużone, nierentowne, trzeba sprzedac. Tak się rozkradało i dalej rozkrada majątek narodowy.
Temat Kościoła jest znowu szeroki, wiadomo, jaki jest kler, natomiast atakując Kościół chodzi o złamanie ducha i pewnych wartości w człowieku, o to chodzi moim zdaniem. Polecam artykuły przytoczone przez użytkownika jarek84.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 12:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 25 lut 2011, 11:34
Posty: 835
Lokalizacja: Wielkopolska
Co do kopalni też się odezwę aco :x

W sierpniu staram się zawsze kupować opał na zimę, Taniej i jest suchy.

Oglądam oświecone tv i tak aż nie wierzę. Kopalnia dostaję za przemysłowy węgiel 250 zł/tona (rozumiem przez to, że przemysłowy tzn. jaki idzie?! gruby, drobniejszy, miał). A ja w Wlkp qrwa mać płacę za miał 720 zł/tona. Za coś co jeszcze 20 lat temu było odpadem!?!? 720 zł. Gruby kaloryczny węgiel kosztuje w moich okolicach 900 zł!?!?!

Taka analogia z nami rolnikami. swinia po 3,5 a w sklepie kości po 7 zł :evil:

Na to wszystko jest tylko jedna rada. Totalny rozpiździel państwa i budowa jego struktur od podstaw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 12:39 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Państwo dopłaca do kopalni? No raczej z tej kopalni zabiera, tak samo jak ze stoczni i każdego innego zakładu. Nikomu nie brak dopłacać, wystarczy troche mniej zabierać i zaraz wszystko bedzie rentowne że hej. Wszyscy tylko o dopłacaniu a nikt nawet nie wspomni jaki ogromny characz płaci taka kopalnia w postawci różnych podatków do budżetu centralnego ale i lokalnego, jak padnie to płacioc przestanie, teraz szkoda popuścić złotówki za chwilę przestana spływać miliony a ludzie wyjada za granice szukac pracy gdzie tu sens i interes naszego kraju?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 13:12 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Żeby była jasność : uważam że wydobycie węgla jest opłacalne i nie ma potrzeby niczego likwidować . Ale dla równowagi uważam również , że jeżeli branża ma problemy to one nie powstały wczoraj . Każdy rząd , który był po kolei jest za tą sytuację odpowiedzialny . Niestety , każdy z nich bardziej dbał o wizerunek medialny niż o efektywne rozwiązywanie problemów . W polityce nie liczą się ludzie , liczą się sondaże i wygrywanie wyborów . Polską polityką od lat rządzi wielka czwórka : PiS , PO , SLD i PSL . Zmieniały się tylko nazwiska . Spójrzmy do czego te partie doprowadziły . Przemysłu nie ma , rolnictwo leży , służba zdrowia jest chora , nie ma dróg w rozumieniu europejskim , cztery miliony ludzi żyje na granicy ubóstwa , na światło dzienne wychodzą kolejne afery , mało tego starzejemy się jako społeczeństwo . Jesteśmy podzieleni jako Naród a nasi politycy tylko toczą wojny i napuszczają jednych na drugich . Do tego wszystkiego dochodzi zachłanny kler , który mówi nam , że politycy którzy doprowadzili ten Naród do ruiny są dobrzy i musimy na nich głosować . Czy takie stanowisko to idiotyzm ? Czy mówienie , że to Naród a nie kłamliwi politycy ma decydować o swojej przyszłości jest niepatriotyczne ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 13:37 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
U nas w polsce przy takim złodziejstwie ,to nawet kopalnie złota by bankrutowały. Kolejna sprawa w te kopalnie które chcieli zamknąć włożóno grube miloiny na restrukturyzację. Zamkno bo się nie opłaca, i wiadomo kto kupi, kolesie z rządu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 14:45 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Z węglem jest podobnie jak ze świniami pomimo tego że jest nadprodukcja w uni wydaje się miliardy na jeszcze większą nadprodukcje w postaci PROW I MŁODYCH ROLNIKÓW :lol: :lol: potem się lata za kupcem i nie dosyć że trzeba czasami dopłacić to jeszcze na promocje mięsa płacić .
Tego węgla na hałdach trochę leży , ceny spadły i pytanie czy wydobywać i składować i po drodze dopłacać ????????????
Rozumiem górników bo każdy ma prawo godnie żyć i im to trzeba zagwarantować ale czy z tego węgla potrzeba jeszcze większe góry usypywać ??????
Stolarzy też wykończyły okna i drzwi plastikowe i co mieli się zaszyć w lesie ???????????
konie tez przestały pracować i nie potrzebni kowale i co mieli się w kużniach zabarykadować
na świnie embargo to pewnie się trzeba do knura przwiązać w ramach protestu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 14:47 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
Kopalnia Sośnica-Makoszowy rentowna w 2017? Tak twierdzą eksperci

Przynoszący niemal najwięcej strat zakład Kompanii Węglowej, czyli Kopalnia Sośnica-Makoszowy, może być rentowny? Tak twierdzą eksperci z Politechniki Śląskiej, którzy na zlecenie prezydenta Gliwic opracowali analizę przyszłości kopalni. Wyniki pokazują, że jest szansa na jej uratowanie
O trudnej sytuacji KWK Sośnica-Makoszowy mówi się od dawna. W fatalnej sytuacji finansowej znajduje się cała Kompania Węglowa, a gliwicko-zabrzański zakład jest jednym z tych, który przynosi najwięcej strat. Na jednej tonie węgla traci ponad 200 zł i coraz częściej mówi się, choć nieoficjalnie, już nie tylko o ograniczeniu zatrudnienia i wydobycia, ale również likwidacji przynajmniej jednego z dwóch ruchów kopalni lub sprzedaży jej. Tymczasem eksperci z Politechniki Śląskiej są zdania, że Sośnica-Makoszowy ma szansę na przetrwanie i osiągnięcie poziomu rentowności w 2017 roku. Tak wynika z analizy, którą zlecił zespołowi naukowców pod kierownikiem rektora uczelni, prof. Andrzeja Karbownika prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz. Jej wyniki przedstawił we wtorek na konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli związków zawodowych zakładu. - Fatalna sytuacja kopalni wynika z zaniechań. Nie przeprowadzono w odpowiedni sposób planu połączenia kopalń Sośnica i Makoszowy w 2005 roku. Nie jest to jednak proces nieodwracalny.
Z racjonalnych wyliczeń ekspertów z Politechniki Śląskiej wynika, że możliwe jest utrzymanie zakładu i wyniesie go do poziomu rentowności. To czysto ekonomiczne przesłanki mówiące o tym, że kopalnia powinna nadal działać. O tych społecznych nawet nie wspomnę - mówi Zygmunt Frankiewicz. Samorządy Zabrza i Gliwic od dłuższego czasu prowadzą rozmowy ze związkowcami, którzy są zaniepokojeni sytuacją w kopalni. Od momentu połączenia w 2005 roku dla zakładu opracowywano szereg analiz i programów naprawczych. Ostatni mówił m.in. o ograniczeniu zatrudnienia.
Z ok. 4,5 tys. pracowników już w przyszłym roku miałoby zostać zaledwie 1,8 tys. Ograniczone zostałoby również wydobycie. Zdaniem związkowców to prosta droga do stopniowej likwidacji całego zakładu. Sytuacja w Kompanii Węglowej jest jednak w tej chwili wyjątkowo napięta. W piątek odwołany został prezes KW Mirosław Taras. Nowy szef spółki zostanie wybrany do 12 grudnia. Trudno więc w tej chwili dywagować na temat przyszłości kopalni czy aktualności programu naprawczego.
Tymczasem analiza Politechniki Śląskiej zakłada, że rentowność KWK Sośnica-Makoszowy osiągnąć można bez ograniczania wydobycia i ze znacznie mniejszymi cięciami kadrowymi. Zdaniem ekspertów kopalnia powinna wydobywać węgiel na 3 ścianach na poziomie 10 tys. ton na dobę. Zatrudnienie powinno spadać stopniowo: o tysiąc osób w przyszłym roku i o kolejny tysiąc do 2020. - Ograniczenie wydobycia to chyba najgorsza możliwa decyzja. Przy wysokich kosztach stałych spowodowałoby jeszcze większe straty na tonie węgla - mówi Frankiewicz. Z analizy wynika, że złoża kopalni szacowane są na ponad 100 mln ton. Część z nich jest jednak niedostępna np. przez to, że znajdują się pod autostradami A1 i A4. Mimo to ponad 60 mln ton można spokojnie wydobywać, a to zapewniłoby kopalni byt na co najmniej 20 lat. Zapewnienie rentowności wymaga jednak również cięć. Analiza ekspertów Politechniki Śląskiej zakłada szukanie oszczędności na powierzchni zakładu poprzez likwidację zbędnego majątku. - W 2005 roku obie kopalnie miały 7 ścian i dwie infrastruktury naziemne. Miały zostać połączone, a tymczasem pod ziemią mamy 3 ściany, a na powierzchni wciąż dwie kopalnie - mówi Eugeniusz Kuchta, przewodniczący Związku Zawodowego Ratowników przy kopalni. - Ta analiza to powrót do pierwotnego planu połączenia i nadzieja na uratowanie zakładu - dodaje. - Nie potrzebujemy dwóch zakładów przeróbczych, dwóch bocznic czy 12 szybów. To tylko zbędne koszty - wtóruje mu Andrzej Twardowski. przewodniczący kopalnianej Solidarności. Związkowcy i prezydent Gliwic opracowanie sytuacji KWK Sośnica-Makoszowy oddają pod publiczną decyzję. 75-stronnicowy dokument trafił do dyrekcji kopalni. Frankiewicz zapewnia również, że zabiega o spotkanie z Wojciechem Kowalczykiem pełniącym pełniący funkcję pełnomocnika rządu do spraw restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego. Kompania Węglowa zaprezentowanej analizy jednak jeszcze nie otrzymała i nie może odnieść się do jej treści. - Spółka nie może komentować treści tak złożonego dokumentu bez jego dogłębnej znajomości - mówi Tomasz Zięba, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Kompanii Węglowej.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... l?cookie=1
Ile górnictwo dorzuca się do budżetu państwa?
http://gornictwo.wnp.pl/ile-gornictwo-d ... 1_0_0.html

Najłatwiej pozamiatać zamknąć i sprzedać kopalnie które maja nowoczesne technologie. By prywatne spółki mogły czrpać zyski, huty, stocznie, cementownie sprzedane albo zlikwidowane. Zostały brzydko napisze do rozpierdolenia kopalnie. Na koniec sprzedaż Polskiej Ziemi i Polska będzie tylko z Nazwy Polska na mapie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 15:03 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Ceny za ziemie tak sobie żeście wywindowali tym pisaniem że obcokrajowcy ja wykupią , że jak Embargo rosyjskie nie zniknie szybko a ta ziemia jest na kredyt i pewnie nie w polskim banku to pomimo że część spłacona to sobie za darmo wezmą ziemie , dom , i maszyny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 17:49 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
stan wskaż mi Polskie Banki :D Polska jest wyprzedana prawie w 96%


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 18:27 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
BS-y, sam jestem udziałowcem swojego banku, tam pożyczam i tam oddaje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 18:31 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 gru 2014, 18:52
Posty: 17
Zgadzam się w stu procentach, już dawno to co było najbardziej wartościowe jest w obcych rękach, ministerstwo szykuje jakies zabezpieczenia aby Niemcy ziemi u nas nie wykupywali hehe, oni już dawno kupili to co chcieli a teraz chłopom się wciska ciemnotę..... kupujcie bo przyjdą Niemcy i nas wykupią :D i się cieszą że chłopki nabijają cenę na przetargach za ostatnie ochłapy a ziemia w tysiącach hektarów już dawno jest Niemca, Holendra czy Szkota ...........na mazurach takich jest sporo tylko jakoś się o tym nie mówi, a ANR już się nawet w Radiu Olsztyn ogłasza jakie to ma cudowne działki na sprzedaż :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 21:06 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
"Chcę, abyśmy dziś wyróżnili pana ministra Marka Sawickiego tytułem „Pierwszego rzeźnika Rzeczpospolitej - powiedział Marek Marciniak, prezes Zrzeszenia Producentów Trzody Chlewnej „Razem” z Czempinia
http://www.wiescirolnicze.pl/index.php? ... &Itemid=11


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 21:08 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Cytuj:
Ogólnopolski strajk coraz bliżej. Do akcji włączają się rolnicy. „Wyjdziemy na drogi i tory razem z górnikami!”
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/229914-ogolnopolski-strajk-coraz-blizej-do-akcji-wlaczaja-sie-rolnicy-wyjdziemy-na-drogi-i-tory-razem-z-gornikami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 21:22 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
jarek84 pisze:
"Chcę, abyśmy dziś wyróżnili pana ministra Marka Sawickiego tytułem „Pierwszego rzeźnika Rzeczpospolitej - powiedział Marek Marciniak, prezes Zrzeszenia Producentów Trzody Chlewnej „Razem” z Czempinia
http://www.wiescirolnicze.pl/index.php? ... &Itemid=11

Nie znam człowieka. I co z tego, że tak powiedział?
Jak na tuczniku zostawała stówka, czy ponad to nie szukali wspólników, żeby się podzielić. Jak jest strata, to chcą aby inni ją pokryli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 22:43 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
jarek84 pisze:
"Chcę, abyśmy dziś wyróżnili pana ministra Marka Sawickiego tytułem „Pierwszego rzeźnika Rzeczpospolitej - powiedział Marek Marciniak, prezes Zrzeszenia Producentów Trzody Chlewnej „Razem” z Czempinia
http://www.wiescirolnicze.pl/index.php? ... &Itemid=11



Na takich "protestantów" to Mietko tylko czeka ze szlałfem co by ich zimna woda poczęstować! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 22:59 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
jarek84 pisze:
Nigel Farage znowu w akcji, masakruje Tuska
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nigel ... eo-2015-01
Kogo miażdży Farage ? Tuska ? Przesłuchałem wszystko bardzo uważnie i wiesz kogo on moim zdaniem miażdży ? Polskiego emigranta . Zwykłego , szarego robotnika . Gdyby Farage miał możność decydowania o losie naszych rodaków pracujących na wyspach to kazał by ich wszystkich odesłać do Polski . Dalej ci wesoło ? To wyobraź sobie co by się stało gdyby ci ludzie wrócili do kraju . Jeszcze jedno jeżeli już mówimy o przekrętach , aferach , żerowaniu na publicznych pieniądzach , układach i tym podobnych . Koło Farage na tym filmiku siedzi dwóch pisowskich europosłów z Polski . Jeden to wystawiony do odstrzału w wyborach prezydenckich pan Duda . Drugi to niejaki pan profesor Ryszard Legutko . Pytanie do ciebie : wiesz który europoseł miał najwięcej asystentów w tamtej kadencji parlamentu europejskiego ? Pan profesor Legutko . A wiesz ilu ? Uwaga !!! 19 !!! Przeliteruję bo możesz nie zrozumieć : dziewiętnastu !!! Ktoś kiedyś powiedział ze PiS to tak naprawdę znaczy Posady i Stołki . Profesor Legutko jest tego najlepszym przykładem .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 23:36 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Niestety ale Farage ma racje co do Tuska. Nie zrobił on nic żeby zatrzymać Polaków w naszym kraju a w zasadzie można powiedzieć że ich wygonił. Czym? Nadmiernym fiskalizmem, pazernościa i głupota.
Podstawowe zasoby potrzebne do funkcjonowania gospodarki to: ziemia+kapitał+praca, jak brakuje któregos z zasobów to gospodarka przestaje istnieć! Dlaczego do tej pory nie usunieto barier które uniemożliwiaja zakładanie przez polaków własnej działlności, samozatrudnienia? Czy nie można wreszcie do jasnej ciasnej zdjąc ten obowiązek płacenia składki zus czy podatku dochodowego np przez pierwsze 2 czy 3 lata działalności? Przeciez jak ten człowiek wyjedzie za granice to i tak nie będzie tu w Polsce tego zusu płacił!

W takiej Irlandii jak zakładasz działalność gospodarcza to przez pierwszy rok nie dość że nic nie płacisz to jeszcze dostajesz co miesiąc pensję! Można? Ale u nas rząd wychodzi z założenia że wszelka inicjatywe trzeba zdusic w zarodku, jedynie słuszne są obce korporacje tylko tych sie przyciąga ulgami i zwolnieniami, zwykły kowalski ma zap....lać albo wyp... dalać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: piątek 16 sty 2015, 23:44 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
Dokładnie Baraki. Wyspa się miała zazielenić, a się nie zazielenia. Za dużo bzdurnych przepisów, obciążeń i tym podobnych rzeczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: sobota 17 sty 2015, 00:00 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Większość się żali na unie ale nasi co tam pojechali to ją też nie żle doją :lol: :lol:
a co ten Farage myślał że Polaki w ciemię bici :lol: :lol: :lol: przyjadą do zamiatania tylko :lol: :lol:
już się niektórzy przejechali na tym żeby tanią siłę roboczą sprowadzić , pomału sami są niewolnikami


Ostatnio zmieniony sobota 17 sty 2015, 00:09 przez stan1069@o2.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: sobota 17 sty 2015, 00:06 
Offline

Rejestracja: piątek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4700
Lokalizacja: kuj-pom
turbo jak się nie zazieleniła to wprowadzili program zazielenienia i cel będzie osiagniety


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pierdoły
Post: sobota 17 sty 2015, 00:14 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
baraki pisze:
Niestety ale Farage ma racje co do Tuska. Nie zrobił on nic żeby zatrzymać Polaków w naszym kraju a w zasadzie można powiedzieć że ich wygonił. Czym? Nadmiernym fiskalizmem, pazernościa i głupota.
Podstawowe zasoby potrzebne do funkcjonowania gospodarki to: ziemia+kapitał+praca, jak brakuje któregos z zasobów to gospodarka przestaje istnieć! Dlaczego do tej pory nie usunieto barier które uniemożliwiaja zakładanie przez polaków własnej działlności, samozatrudnienia? Czy nie można wreszcie do jasnej ciasnej zdjąc ten obowiązek płacenia składki zus czy podatku dochodowego np przez pierwsze 2 czy 3 lata działalności? Przeciez jak ten człowiek wyjedzie za granice to i tak nie będzie tu w Polsce tego zusu płacił!

W takiej Irlandii jak zakładasz działalność gospodarcza to przez pierwszy rok nie dość że nic nie płacisz to jeszcze dostajesz co miesiąc pensję! Można? Ale u nas rząd wychodzi z założenia że wszelka inicjatywe trzeba zdusic w zarodku, jedynie słuszne są obce korporacje tylko tych sie przyciąga ulgami i zwolnieniami, zwykły kowalski ma zap....lać albo wyp... dalać.


Rozpoczynający działalność ma przez 24 miesiące stawki preferencyjne w zusie , dotacje bezzwrotne z Unii za rozpoczęcie działalności zarejestrowanych w Up ,firmę zarejestrujesz i załatwisz w jeden dzień ,myśle ,że nie jest tak ,źle w porównaniu do innych krajów Unii ,z tym rozdawnictwem przez irlandie pensji tylko ,że zarejestrujesz firmę to w to nie uwierzę ,irlandia była nie tak dawno na skraju bankructwa i już tak się odbiła ,że kasę rozdaje za nic :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB