Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - pierdoÅ‚y
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 27 kwie 2024, 13:39

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  NastÄ™pna
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 08:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Brawo za takÄ… postawÄ™!.

http://www.tvn24.pl/lodz,69/burmistrz-o ... 06307.html


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 08:30 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
Akcja #wygaszone.
http://wpolityce.pl/gospodarka/229989-h ... cz-zdjecia


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 09:21 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
lukas1982 pisze:
Ta postawa wynikła z miłości do bliźniego ???????????? a może ze strachu przed zawieszeniem emerytury :lol: :lol: :lol:
ta postawa z miłości zasługuje na szacunek , aż strach pomyśleć na co ta druga postawa zasługuje :lol: :lol:

Baraki Ty chyba za długo w chlewni siedzisz :lol: :lol: :lol: na utworzenie miejsca pracy u nas też kase dają , tylko przeważnie to miejsce pracy po wzięciu kasy i spełnieniu warunków idzie na bezrobocie albo chorobowe :lol: :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 10:00 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 12 mar 2012, 00:15
Posty: 655
jeśli chcecie wiedzieć co dzieję się w Polsce to bardzo dobrze to wyjaśnia Mariusz Max Kolonko na swoim kanale na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=qBM0IYsTMyg
to jeden z jego reportaży, polecam obejrzeć także inne


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 12:26 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Stan a Ty chyba świat tylko z telewizji znasz, wyjdź że z chałupy i łobejrzyj jak wygląda rzeczywistość.
Niby dają ale rzeczywistośc jest zupełnie inna niż wynikało by to z folderów UP.
Niedawno w swej naiwności udałem się do UP w nadziei iż uzyskam dotację na wyposazenie miejsca pracy dla skierowanego bezrobotnego. Okazało sie ze aby dostac taka dotacje musze mieć conajmniej od pół roku zatrudnionego na umowe o pracę człowieka co więcej UP nie interesuje czy ten człowiek dalej będzie u mnie zatrudniony czy go zwolnie zaraz po podpisaniu umowy z tym na którego dostane dotację :shock:
A inne możliwości np staże? limity dawno wyczerpane, prosze się dowiadywac w przyszłym roku
Dotacje na założenie własnej działalności dla bezrobotnych? poręczałem osobiście kilka wniosków - wszystkie odrzucone (bo brak doświadczenia, bo za mało innowacyjność bo to bo tamto
Obniżone skladki przez pierwszy okres? -limit wniosków wyczerpany prosze się dowiadywac w przyszłym roku

Ps przypomniała mi sie jeszce jedna sprawa jak UP dyskryminuje nas świniarzy, otóż żeby poreczyc wniosek o dotacje to krowiarzowi wystarczy pokazać ostatnia fakture za mleko a świniaz nawet jak by wszystkie faktury za 4 lata przyniósł to odejdzie z kwitkiem, tylko zaświadczenie z UG o dochodach jest honorowane w tym przypadku! Czy to nie jest jawna dyskryminacja?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 16:59 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Baraki przecież jak chciałeś wziąć dotacje i wyposażyć miejsce pracy dla pracownika to normalne że tego pracownika powinieneś mieć :lol: :lol: a wymóg pół roku jego zatrudnienia wcześniej świadczy że stać Ciebie na pracownika i nie przyszedłeś wyłudzić dotacji , po to żeby zapłacić za koncentrat dla świń np. :oops:

najpierw piszesz że nie ma żadnych programów i żadnej pomocy a póżniej stwierdzasz że się limity wyczerpały , skoro coś się wyczerpało to znaczy że było tylko za mało albo było za dobre :lol: :lol: :lol:

widziałem założenia własnej działalności np. sklepu z dotacji i jego zamknięcie po wymaganym okresie wynikającym z warunków dotacji a jego wynikiem była tylko ładna opalenizna od leżenia pod tym sklepem :lol: :lol: bo dzisiaj do sklepu na wsi się chodzi brać na zeszyt albo jak się czegoś zapomni kupić podczas promocji :lol: :lol: :lol: :lol:

na temat innowacyjności które poręczałeś nie chce się wypowiadać , bo jak jeszcze wcześniej doradzałeś to się wcale nie dziwie .

krowiarz jak pokaże fakturę za sprzedaż mleka to wiadomo że jeszcze mu zostały krowy , a często jest tak że jak świniarz pokaże fakturę za tuczniki to został mu gnój i to nie jest dyskryminacja tylko fakty


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 17:55 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Stan ale na tego pracownika którego mam pół roku dotacji nie dostane bo on juz nie jest bezrobotny, musiałbym go wywalić na zbity pysk i zatrudnić jakiegoś bezrobotnego i na tym ten cały absurd polega! Co więcej takie wymogi sa tylko w przypadku gospodarstw rolnych, jak bym miał działlnośc pozarolniczą np ten wiejski sklep o którym wspominasz to tam juz ten wymóg posiadania pracownika przez pół roku nie obowiazuje (kolejna dyskryminacja rolnika).
To samo roboty interwencyjne dla skierowanych bezrobotnych - o dotacje może się starać każda branża oprócz gospodarstw rolnych!


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: sobota 17 sty 2015, 18:29 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Baraki Ty za dotacje masz utworzyć nowe miejsce pracy , a historia o Twoim zatrudnianiu ma potwierdzić Twoją wiarygodność
tego zatrudnionego wcześniej nie wiem czy możesz sobie ot tak wyrzucić ???? ale dajmy na to że możesz ale on przez pół roku powinien trochę zarobić i się trochę nauczyć a przede wszystkim dowiedzieć się że jest jeszcze potrzebny i do czegoś się naddaje a to z kolei doda mu skrzydeł :lol: :lol: :lol: w szukaniu pracy
a znając życie to on jest zatrudniony tak że pół roku zatrudnienia mu wypadnie 6 miesięcy po śmierci :lol: :lol: :lol:
Jeszcze byś chciał żeby bezrobotni interwencyjnie u rolnika pracowali ??????????? :oops:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 01:05 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Wy tu o głupotach a ja nie chcę , ale muszę pochwalić się kolejnym zwycięstwem . Na koniec kolejki wygraliśmy 6-5 z drużyną gospodarzy i to przy przeciwnościach ścian i sędziego :P Mamy 2 miejsce :!: :!: :!:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 02:59 
Offline

Rejestracja: czwartek 02 lut 2012, 23:51
Posty: 193
gratuluję mieciu , i życzę pierwszego miejsca


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 10:58 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Nie da rady , bo ci co są pierwsi na 4 w polu to 2 mają zawodowców . Jeden z nich to trener i król strzelców ligowców a drógi to jego syn . Są za szybcy :twisted:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 11:35 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Ciekawostka, http://www.biztok.pl/gospodarka/bcg-stw ... jal_a19854


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 12:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/847 ... niach.html


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 16:19 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
Bugsik pisze:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/847213,gornik-o-oszustwach-w-kopalniach.html
No i mamy odpowiedz , dlaczego polskie górnictwo państwowe jest nierentowne a jak ktoś kupi kopalnię to ta nagle staje się rentowna . Wiadomo , że takie patologie jak opisane w tym wywiadzie są od wielu lat i żaden rząd nic z tym nie zrobił bo to by oznaczało utratę poparcia społecznego . Myślę , że w świetle powyższego artykułu odpowiedz na pytanie o uczciwość Jarosława Kaczyńskiego i ojca Tadeusza Rydzyka jest oczywista . Czy ktoś , kto tolerował patologię zubożającą cały naród a dzisiaj chce zbijać na tym kapitał polityczny możne być uczciwym człowiekiem ?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 16:43 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
A co ma Rydzyk i Kaczyński z kopalniami wspólnego trzeba było oglądać Telewizję Trwam dziś jak mówili o prywatyzacji pgr jak to towarzysze się uwłaszczali a nie głupoty wypisywać za chwilę napiszesz że to wina Kaczyńskich powinieneś się leczyć twoja fobia to choroba jak tego professora od motyli Niesiołowskiego który zionie nienawiścią do prawdziwych Polaków i do czego Cię te 7 lat koalicji doprowadziło że zostałeś świniopasem i wylewasz tu swoje żale ?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 17:00 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
buntownik ja tam z Toba nie bede dyskutowal Odpowiedz mi co to Twoim zdaniem jest panstwo .A to dla wszystkich myslacych https://www.youtube.com/watch?v=9v00dFYt_fI


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 18:28 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
buntownik72 pisze:
Bugsik pisze:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/847213,gornik-o-oszustwach-w-kopalniach.html
No i mamy odpowiedz , dlaczego polskie górnictwo państwowe jest nierentowne a jak ktoś kupi kopalnię to ta nagle staje się rentowna . Wiadomo , że takie patologie jak opisane w tym wywiadzie są od wielu lat i żaden rząd nic z tym nie zrobił bo to by oznaczało utratę poparcia społecznego . Myślę , że w świetle powyższego artykułu odpowiedz na pytanie o uczciwość Jarosława Kaczyńskiego i ojca Tadeusza Rydzyka jest oczywista . Czy ktoś , kto tolerował patologię zubożającą cały naród a dzisiaj chce zbijać na tym kapitał polityczny możne być uczciwym człowiekiem ?

To pewnie Twoja lektura http://wyborcza.pl/1,75478,17258274,Rol ... ucili.html a komentarze pod artykułem pewnie koledzy PO-PSL pisali dzik humanitarnie chciał sejm odwiedzić ale pewnie w strachu przed ASF go nie wpuscili :wink:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 19:34 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
https://www.facebook.com/witoniapilkaha ... =1&theater


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 20:21 
Offline

Rejestracja: środa 06 cze 2007, 19:11
Posty: 25
mietko75 pisze:
https://www.facebook.com/witoniapilkahalowa/photos/pb.1002813516400140.-2207520000.1421602110./1034505896564235/?type=1&theater

Lider klasyfikacji strzeleckiej to Wasz zawodnik?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 21:08 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
F1 pisze:
A co ma Rydzyk i Kaczyński z kopalniami wspólnego trzeba było oglądać Telewizję Trwam dziś jak mówili o prywatyzacji pgr jak to towarzysze się uwłaszczali a nie głupoty wypisywać za chwilę napiszesz że to wina Kaczyńskich powinieneś się leczyć twoja fobia to choroba jak tego professora od motyli Niesiołowskiego który zionie nienawiścią do prawdziwych Polaków i do czego Cię te 7 lat koalicji doprowadziło że zostałeś świniopasem i wylewasz tu swoje żale ?
Nawet ostatni de bil nie uwierzy , że Kaczyński który był premierem i wiedział o patologiach w górnictwie wtedy nic nie mógł zrobić a teraz jak dojdzie do władzy to nagle uzdrowi branżę wydobywczą . Ale uwaga : to że społeczeństwo nie wierzy w takie bajki nie znaczy że tego nie można społeczeństwu wmówić . Do tego potrzebny jest ojciec Rydzyk ze swoimi "polskimi" mediami . To ten sam "cudotwórca" który "ratował" Stocznię Gdańską organizując zbiórkę pieniędzy na pomoc stoczniowcom . Pieniądze wprawdzie "zniknęły" ale za to w tym czasie powstało Radio Maryja . Jak to mówią młodzi : Pan Bóg z czasem wybacza błędy i zapomina - internet nigdy .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 22:21 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 sty 2013, 23:08
Posty: 197
Lokalizacja: wlkp
Jakby tvn miał taką oglądalność jak trwam to PO by nieistniało.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 22:28 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Nie nie nasz . My nie gramy na króla , tylko drużynowo .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 23:01 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
pio pisze:
Jakby tvn miał taką oglądalność jak trwam to PO by nieistniało.
. Mnie osobiście śmieszy łączenie poglądów przeciwnych pisowi z faktem oglądania TVN-u . A jak ktoś nie ma TVN-u a ma inne poglądy niż prezes Kaczyński ? Smieszy mnie też sugerowanie , że jak ktoś nie lubi pisu to jest zwolennikiem platformy albo lewakiem (cokolwiek to znaczy) . A jak ja nie lubię jednych i drugich to jestem lewakiem czy nie ? Śmieszy mnie też nazywanie Trwam telewizją katolicką . Może nie mam szczęścia ale często jak ich włączę to widzę tylko pisowskich polityków . No chyba ze "pisowski" znaczy tyle co "katolicki" .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 23:07 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 sty 2013, 23:08
Posty: 197
Lokalizacja: wlkp
Piszesz ze nie popierasz PO a bronisz ich jak kundel swojego pana.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: niedziela 18 sty 2015, 23:22 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
pio pisze:
Piszesz ze nie popierasz PO a bronisz ich jak kundel swojego pana.
Wklej moją wypowiedz ale nie wyjętą z kontekstu tylko całą że ich bronię .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 10:56 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/porozumi ... lega/lk8rg
17 punkt Strona związkowa zapewni warunki pokoju społecznego towarzyszącego realizacji Planu Naprawczego Kompanii Węglowej S.A. i zakończenie protestów górniczych.
Rząd poczuł, że inne grupy społeczne mogą się przyłączyć do górników co zresztą już zapowiedzieli np. rolnicy, kolejarze. Musieli jakoś kupić sobie spokój to podpisali porozumienie i do wyborów może będą mieli zapewniony spokój w działaniach.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 11:19 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
W zasadzie już inne branże sie przyłączały -to mógł być początek końca ryżawej pseudo-demokracji u nas. http://wpolityce.pl/polityka/229932-pio ... -gornikami
Zastanawiam się czy już nie ma wydanego wyroku na P.DUDĘ-czy za jakiś czas w dziwnych okolicznościach nie zginie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 11:40 
Offline

Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 22:44
Posty: 187
Nemezis a zy umiesz sprecyzować,co ci brakuje by ta demokracja nie była pseudo? I czego oczekujesz od rządu co by miał zrobić dla rolników ?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 15:30 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
asz52 pisze:
Nemezis a zy umiesz sprecyzować,co ci brakuje by ta demokracja nie była pseudo? I czego oczekujesz od rządu co by miał zrobić dla rolników ?

Chyba nie ciepłej wody w kranie a co on ma robić czyli jest dobrze według ciebie tylko siedzieć na stołku pobory brać a rolnicy niech się ratują sami i cieszą że takich wspaniałych rządzących mają żadnych protestów strajków jest ok.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 15:42 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
Górnicy pokazali jedność, kolejne dni protestów i kopalnie się dołączały. W jednym mają łatwiej, że branża jest skupiona prawie w jednym rejonie typowo branżowym. My rolnicy w każdej gałęzi obecnie dostajemy po tyłku. Gdyby się tak zjednoczyć i w każdym województwie zrobić pikiety i protesty to tez moglibyśmy pokazać siłę!


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 15:57 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Największymi pokrzywdzonymi są hodowcy świń i to większość na swoje życzenie , dalej wstawiać po 220 netto to niedługo za tucznika wyjdzie 250 brutto
krowiarze tacy bogaci że nawet kary 0,8 zł ponad limit się nie lękają
w zbożu tragedii nie widzę
owoce i warzywa też mogą ponarzekać . ale to bardziej na rząd w Rosji
kto tam bardziej jeszcze pokrzywdzony ????????
A niech mi ktoś powie co polski rząd może zrobić dla rolnictwa jak Polska jest w uni ?????????


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 16:27 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
stan1069@o2.pl pisze:
Największymi pokrzywdzonymi są hodowcy świń i to większość na swoje życzenie , dalej wstawiać po 220 netto to niedługo za tucznika wyjdzie 250 brutto
krowiarze tacy bogaci że nawet kary 0,8 zł ponad limit się nie lękają
w zbożu tragedii nie widzę
owoce i warzywa też mogą ponarzekać . ale to bardziej na rząd w Rosji
kto tam bardziej jeszcze pokrzywdzony ????????
A niech mi ktoś powie co polski rząd może zrobić dla rolnictwa jak Polska jest w uni ?????????

A czy ten rząd to wie co należy robić a nie tylko wiernie i służyć uni to tak jak; ZSL wczasach PRL my dla rolników to wszystko zrobimy tylko ten PZPR nie jest przychylny no i wiecie ZSRR musi to też wyrazić zgodę.Właśnie tak mówiono na zebraniach w czasach słusznie minionych jeszcze pamiętam jak władza się tłumaczyła przed rolnikami ze swej nieudolności w rządzeniu.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 17:16 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
SA pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Największymi pokrzywdzonymi są hodowcy świń i to większość na swoje życzenie , dalej wstawiać po 220 netto to niedługo za tucznika wyjdzie 250 brutto
krowiarze tacy bogaci że nawet kary 0,8 zł ponad limit się nie lękają
w zbożu tragedii nie widzę
owoce i warzywa też mogą ponarzekać . ale to bardziej na rząd w Rosji
kto tam bardziej jeszcze pokrzywdzony ????????
A niech mi ktoś powie co polski rząd może zrobić dla rolnictwa jak Polska jest w uni ?????????

A czy ten rząd to wie co należy robić a nie tylko wiernie i służyć uni to tak jak; ZSL wczasach PRL my dla rolników to wszystko zrobimy tylko ten PZPR nie jest przychylny no i wiecie ZSRR musi to też wyrazić zgodę.Właśnie tak mówiono na zebraniach w czasach słusznie minionych jeszcze pamiętam jak władza się tłumaczyła przed rolnikami ze swej nieudolności w rządzeniu.


ZSRR=UE


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 18:17 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
stan1069@o2.pl pisze:
Największymi pokrzywdzonymi są hodowcy świń i to większość na swoje życzenie , dalej wstawiać po 220 netto to niedługo za tucznika wyjdzie 250 brutto
krowiarze tacy bogaci że nawet kary 0,8 zł ponad limit się nie lękają
w zbożu tragedii nie widzę
owoce i warzywa też mogą ponarzekać . ale to bardziej na rząd w Rosji
kto tam bardziej jeszcze pokrzywdzony ????????
A niech mi ktoś powie co polski rząd może zrobić dla rolnictwa jak Polska jest w uni ?????????


oprócz unijnych przepisów mamy jeszcze krajowe,
np. wykup ziemi Dania, Francja potrafiła wprowadzić zakazy, a Polska jakoś się nie może zabrać za to


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 18:59 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
ciekawy artykuł o rolniku z moich stron z gminy Grabica
oszukany w 2007 przez Euroubojnię z Jędrzejowa później w 2013 przez Pork handel ale najlepszy był nasz Wymiar Sprawiedliwości
http://www.tygodnik-rolniczy.pl/article ... ztaplerow/


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 19:32 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
FarmerB pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Największymi pokrzywdzonymi są hodowcy świń i to większość na swoje życzenie , dalej wstawiać po 220 netto to niedługo za tucznika wyjdzie 250 brutto
krowiarze tacy bogaci że nawet kary 0,8 zł ponad limit się nie lękają
w zbożu tragedii nie widzę
owoce i warzywa też mogą ponarzekać . ale to bardziej na rząd w Rosji
kto tam bardziej jeszcze pokrzywdzony ????????
A niech mi ktoś powie co polski rząd może zrobić dla rolnictwa jak Polska jest w uni ?????????


oprócz unijnych przepisów mamy jeszcze krajowe,
np. wykup ziemi Dania, Francja potrafiła wprowadzić zakazy, a Polska jakoś się nie może zabrać za to
Wykup ziemi przez cudzoziemców był uzgadniany przed przystąpieniem do uni o ile się nie myle coś tam jeszcze mógł być wydłużony , a po tyle ile teraz ziemia kosztuje to im więcej wykupią tym mniej będzie bezdomnych polskich właścicieli ziemi którzy ja zdążyli nabyć .Nie wiem co tam z ziemią Francuzi wynegocjowali ale pomalu się boją na niej / swojej żyć
a farmerzy w Dani są tak długami za ziemię zawaleni że chociaż by od lochy po 100 prosiąt odstawiali w miocie :lol: to się nie wypłacą za swojego życia .
http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzec ... 45262.html


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 19:46 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 lut 2011, 19:43
Posty: 473
Lokalizacja: Wlkp
https://www.facebook.com/48108412527523 ... =1&theater


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 19:56 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Wychodzenie na ulice jest dobre bo dotlenia mózg , a wychodzenie na wybory jest po to żeby pokazać niezadowolenie z władzy


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 21:25 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
asz52 pisze:
Nemezis a zy umiesz sprecyzować,co ci brakuje by ta demokracja nie była pseudo? I czego oczekujesz od rządu co by miał zrobić dla rolników ?
Bedzie szybciej odsłuchaj szczególnie pomiędzy 5;00a 5;30 https://www.youtube.com/watch?v=9v00dFYt_fI


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 21:53 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Nie troche tylko cale trzeba obejrzec ,a dla ciezko myslacych moze ze dwa razy a jak ktos nie zrozumie to szkoda czasu na dyskusje!!!!!!


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 21:56 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
a nasi mowia ze nie da rady ,Nawet palcem sie nie chce kiwnac http://www.biztok.pl/gospodarka/chorwac ... rok_a19871


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 22:21 
Offline

Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 20:42
Posty: 525
Lokalizacja: Biała Podlaska
nemezis pisze:
asz52 pisze:
Nemezis a zy umiesz sprecyzować,co ci brakuje by ta demokracja nie była pseudo? I czego oczekujesz od rządu co by miał zrobić dla rolników ?
Bedzie szybciej odsłuchaj szczególnie pomiędzy 5;00a 5;30 https://www.youtube.com/watch?v=9v00dFYt_fI
Eureka !!! Nareszcie zrozumiałem dzięki panu Kolonko !!! Oto bandyci rzucający w policję kamieniami chcą mojego dobra . Nieważne , że mogą kogoś zabić ... Oni wychodzą zamaskowani , pijani i naćpani na ulice nie po to żeby rozrabiać ale po to , żeby dla mnie żyło się lepiej ! Oni demolują ulice , sklepy i samochody po to żeby świnia była droga a traktory tanie ! To nic , że po takiej zadymie trzeba sprzątać miasto i pokrywać szkody z moich podatków , oni chcą kogoś zabić w moim imieniu i dla mojego dobra ! Dziękuję panie Max Kolonko , tyle lat żyję i dopiero pan mi otworzył oczy . Ja zawsze myślałem , że bandytów należy pałować a jak który coś zniszczy to należy go obciążyć . Ale dzięki panu zrozumiałem , że bandyci mają demolować miasta a prosty chłop ma za to płacić . Dziękuję w imieniu wszystkich polskich chłopów . To z ich podatków naprawiane są szkody na ulicach i stadionach które ci bandyci wyrządzą . To nic , że za te pieniądze można by wybudować przedszkole w końcu "vox populi-vox Dei " . Vivat Max Kolonko !!!


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 22:31 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Nie żebym był zwolennikiem Macierewiczowych teorii, ale tak się zastanawiam...zręczny montaż to, Bronkowa gafa, czy jednak na rzeczy coś jest?
Proszę cierpliwie dosłuchać do końca: https://www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 22:43 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
bezbarwny pisze:
Nie żebym był zwolennikiem Macierewiczowych teorii, ale tak się zastanawiam...zręczny montaż to, Bronkowa gafa, czy jednak na rzeczy coś jest?
Proszę cierpliwie dosłuchać do końca: https://www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ

udajesz głupiego ??? czy nie udajesz ?????????https://www.youtube.com/watch?v=86GcCrR4R_s


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: poniedziaÅ‚ek 19 sty 2015, 22:56 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
stan1069@o2.pl pisze:
udajesz głupiego ??? czy nie udajesz ?????????

a jak Pan sÄ…dzi Panie...bystry?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: wtorek 20 sty 2015, 08:25 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
nie dyskutujcie z buntownikiem bo on nigdy nic nie zrozumie .Mysle ze to ludzie tego pokroju glosuja na PO iPSL.Madry czlowiek panie stan po dostarczeniu mu jakiejs trudnej informacji sie zastanowi ,przemysli ,zacznie watpic i zamilknie nie znajac odpowiedzi .Takich tragedi w polskiej histori bylo kilka .krzyzacy potop szwedzki rozbiory katyn gen Sikorski zolnierze wykleci .do dzis nie znamy calej prawdy ale w trakcie oprawcy zawsze zaprzeczali swoim zlym czynom i znajdowali wsrod nas poplecznikow.czasem za pieniadze .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: wtorek 20 sty 2015, 08:44 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
No tak to już jest że jak dyskusja schodzi na politykę to kłótnia pewna. Ale mnie się wydaje że wybory za wiele nie zmienią chyba że będzie jeszcze gorzej. Zwolennicy platformy mówią że gdyby rządził pis było by jeszcze gorzej. Mówią że pis to partia ziejąca nienawiścią, ale większego szui niż niesioł to w naszym sejmie nie było i jakoś to nikomu ze zwolenników jedynie słusznej partii nie przeszkadza. Ale na kogo zagłosować jak psl już mi nie podchodzi a w szczegolności ten chodzący snob nasz minister bo jeszcze waldemar był do strawienia minister prezes obecny również, kalemba troche za spokojny i uczciwy jak na polityka, ale sawicki to widać że pojęcia nie wiele ma a propagande sieje. Ci narodowcy to też nie specjalnie do mnie przemawiają, jkm coś cichutko o nim w ostatnim czasie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: wtorek 20 sty 2015, 09:15 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Stanislaw pisze:
nie dyskutujcie z buntownikiem bo on nigdy nic nie zrozumie .Mysle ze to ludzie tego pokroju glosuja na PO iPSL.Madry czlowiek panie stan po dostarczeniu mu jakiejs trudnej informacji sie zastanowi ,przemysli ,zacznie watpic i zamilknie nie znajac odpowiedzi .Takich tragedi w polskiej histori bylo kilka .krzyzacy potop szwedzki rozbiory katyn gen Sikorski zolnierze wykleci .do dzis nie znamy calej prawdy ale w trakcie oprawcy zawsze zaprzeczali swoim zlym czynom i znajdowali wsrod nas poplecznikow.czasem za pieniadze .
Słuchałeś tego co ja wkleiłem ?????????????? odsłuchaj i później dyskutuj .
Już pojawiła się nowa siła w parlamencie europejskim w muszce tak się przejął sprawami Europy że się nażarł i śpi podczas obrad :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: wtorek 20 sty 2015, 09:32 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
stan tego sie nie da odsluchac bo jest nieprawidlowo wklejone


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: pierdoÅ‚y
Post: wtorek 20 sty 2015, 09:37 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 04 lis 2013, 14:20
Posty: 449
Lokalizacja: Wielkopolska
Niech przeczytają przeciwnicy jedzenia mięsa wieprzowego, tylko zastanawiam się na czym ma to polegać więcej wody ? jakiejś chemii ? http://www.rmf24.pl/nauka/news-polski-w ... Id,1592568


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  NastÄ™pna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB