Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - CENY TRZODY
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 25 kwie 2024, 05:34

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71593 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1432  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
Don nie dokońca się z tobą zgadzam, prosiaka od nich nie biorę , bo mam stado, z pszą są u mnie wprawdzie od 10 lat ale 50% resztę karmie innymi firmami a co do ceny przy tej jakości mają w normie i zabiegają o moje tuczniki.cena brutto


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
WITAM SERDECZNIE <br>CENA TUCZNIKOW UNAS 2.75 PLUS VAT<br>JECZMIEŃ, ŻYTO CENA W PIĄTKU 750 ZL<br>WOJ ŁÓDZKIE<br>POZDRAWIAM


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
witam woj slaskie 3.05 brutto na dzis


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
Witam. Mam pytanie do fachowców. Czy tuczniki krzyżwkowe wbp x pbz ogą osiągnąć dobrą mięsność ? Posiadam pięciomiesięczne tuczniki o wadze ok. 105 kg. ( Używam koncentraty sano ). Zaproponowana mi sprzedaż WBC ale nie wiem czy taka krzyżówka może osiągnąć dobrą mięsność. Pozdrawiam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
do tomka mam taka krzyzowke i za uibiegly rok srednia miesnosc 56,2 % ale nie wszyscy taka maja


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
Do Arka. Dzięki za informacje. Upewnilłem się w przekonaniu że trzeba spróbować WBC bo u nas koło koszalina po 2,75 netto.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 15 sty 2007, 01:00 
DO TOMKA JA MAM TAKIE SWINIE I SREDNIA MIESNOSC ZA UBIEGLY ROK WYSZLA 57.3% DUZO ZALEZY OD ZYWIENIA


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
Dzięki szczypiorek.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
2.50 PLUS VAT TRZODA PROSIAKI 100 ZL PARA WAGA 25 KG SZT JECZMIEN 850 ZL PRZENZYTO<br>800 ZŁ PANOWIE ILE UWAS KOSZTUJE ZBOZE BO UNAS SZOK I BRAK ZBOZA POTRZEBUJE 20 T JECZMIENIA<br>POZDRAWIAM


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
2.85 plus vat swidnica


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
dog naleze do grupy producenckej na terenie kuj-pom. miesiecznie sprzedajemy około 2000 tyś tucznikuw czasem i bywa wiecej tucznikuw kontraktacje mamy z rużnymi zakładami miesnymi w tym i duda odstawiamy odciebie duzo wiecej niz 200 tucznikuw i obecnie cenna jest 4,2 po uboju w klasie E + vat . jeczmien 650 pszenica 700 wiec dog nie opowiadaj ludziom głupot z ta cena 3,7


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
cena w punktach skupu to 2,9 to skandal


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
ja kupiłem dzisiaj troche mieszanki po 540 zl za tone a jęczmień po 600 zl


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
do Byka czy dzwoniłeś pod podany numer ? z jakim skutkiem.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
Do daniego. Nie mam zamiaru wysyłać ci faktur żebyś uwierzył, myślę że albo nie macie jakości albo jesteście nędznymi negocjatorami ceny. Panowie jeszcze raz powiem cena tucznika fermowego utrzymuje na ten tydzień na poziomie 3,7+VAT i nie jest to żadną tajemnicą i po tyle jutro gonię. Dani twoje 4,2 to tylko za żywą ok. 3,3 przy tej ilości o której mówisz to kpina . Proponuję znaleźć kogoś kto wam to dobrze sprzeda ,pisałem o tym wyżej.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
dog.r smieszny jeste ja w czoraj 120 sztuk do salusa sprzedalem i cena byla 2.9 a mi dal po 3.2 a nie jak ty mowiz sze po 3,7 chyba glupi jestes sory za szczerosc<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 16 sty 2007, 01:00 
Witam! Wojewodztwo wielkopolskie.Cena 3,12 + VAT za zywa<br>Mam pytanie: <br>jaką ma się pewnośc ze sprzedajac na WBC zaklad miesny nie oszuka w klasyfikacji?Jasne jest przeciez ze bedzie robil wszystko by wyjsc na swoje!Poza tym co z tego ze wybija sie wszystkie b.dobrze przeciez moga oszukac na wadze ( w zakładzie) - Polak potrafi!Prosze o odpowiedzi i przekonac mnie jesli mam złe wyobrażenie o tym wszystkim


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 17 sty 2007, 01:00 
masz bardzo zla wyobraznie jak masz dobre swinie to ma wbc mozesz liczyc nawet 25-30 gr wiecej tylko miesnosc sr 56-57 i wybicie okolo 80%


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 17 sty 2007, 01:00 
ceny na dzien dzisiejszy są różne, napewno fermowka jest droższa, ale na normalnym rynku ceny sa tragiczne od 2,6 do 2,9 + VAT


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 17 sty 2007, 01:00 
panowie nie wierzcie dogowi. powiem wam on dostaje więcej niż 3,7zł. nie jestem potentatem a dostaję 3,5+vat bez żadnych problemów. oczywiście jakość jest i umowa z zakładem też. a zakład chyba średni( 1400 sztuk na dobe) albo pośrednicy walą was w rogi. pozdrawiam i życzę dobrej ceny.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
Na ppr.pl przeczytałem o proteście przed ubojnią w Grębkowie (Grębkowicach bo tak było napisane) , to znak ,że ktoś przeciągnął strunę z cenami i nasz oliwkowy Jędruś będzie musiał coś z tym fantem zrobić , bo nieda się żyć świńskimi dołkami i górkami


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
ale jedruś chce utrzymać posade wiec bardzo nic nie zrobi


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
NA PRZYSZŁY TYDZIEN MYSLE ZE SWINKI STANIEJA <br>POZDRAWIAM SERDECZNIE


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
JUREK podzieliłeś sie optymistyczną wiadomością


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
ZGADZAM SIE Z JURKIEM BO JAK NARAZIE WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE NO CHYBA ZE NASZ CHLEBODAWCA JEDREK COS W KONCU WYMYSLI


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 18 sty 2007, 01:00 
KOCHANI TO NIE OPTYMIZM TYLKO PRZESTROGA BO W UNI STRASZNIE STANIAŁY SWINKI I AZ BOJE SIE CO MOZE STAC SIE A CZY LEPPER POMOZE ?<br>WATPIE <br>TO JEST UNIA W BRUKSELI ZAPADAJA DECYZJE WARSZAWA TO TYLKO PODWYKONAWCY<br>POZDRAWIAM WAS MILO I ZYCZE ABY MOJE SLOWA NIE SPELNILY SIE


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 19 sty 2007, 01:00 
DZIś DOSTAłEM ROZLICZENIE ZA TUCZNIKI SPRZEDANE 12,01<br>WYSZłY PO 3,32 MIESNOS 57.1 WYBICIE 79,2 POZDRAWIAM


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 19 sty 2007, 01:00 
ja sprzedałem 9 01 jeszcze nie mam faktury ale cena była uzgodniona na wbc za e 4.58 + vat


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 21 sty 2007, 01:00 
unas jutro spada na 270 plus vat<br>łodzkie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 22 sty 2007, 01:00 
Ten dół jeszcze będzie się pogłębiał. Ceny nie ulegną wzrostom dopóki Ubojnie nie zmienią technologii zagospodarowania mięsa. Znacie koszty opłat utylizacyjnych i łańcuszek pośredników na wszystkie bez mała odpady klasy III niehandlowej, zwrotów. Ten rynek rządzi się własnymi prawami, o czym doskonale wiecie.<br>Na ten temat pisałem i wypowiadałem się już niejednokrotnie. Interpretacja 1774 doprowadza do wynaturzeń w branży mięsnej. Pokażcie mi w którym miejscu jest mowa o zakazie stosowania białka zwierzęcego. Pisze wyrażnie ze nie wolno jest skarmiać tym samym gatunkiem. Świnia jako wszystko żerna może więc korzystać z białka drobiowego, i trawiasto żernych. Ten typ żywienia prowadzi się obecnie wszędzie poza Polską. Komuś bardzo zależy na takiej a nie innej interpretacji. Czy nie widzicie że poziom bycia i uciech jest taki sam w sektorze ubój, przetwórstwo, pasze? Hodowcy sprowadzeni zostali na własne życzenie do parteru, przez żle pojętą konkurencję, zamiast tworzyć równie silny lobbing. Kogo jak kogo ale was nie muszę przekonywać ile kg klasyfikowanych jest jako odpad. Chcę podkreślić że: łby, tchawice, płucka nawet te kasacyjne, śledziona, grasica, wątroba, penisy, jądra, ogony, uszy, tłuszcz, po zagospodarowaniu to są konkretne pieniądze które pozwalają podnieść cenę zakupu nawet o 2 zł na kg. Inne zagospodarowanie tego surowca zmniejsza koszty funkcjonowania ubojni poprzez mniejsze obciążenia z tytułu utylizacji. Panowie ten interes liczony jest na ponad 2 miliardy Euro rocznie tylko w Polsce. Stąd te wysokie miejsca na liście Wprost i tworzenie towarzystwa wzajemnej adoracji przy wykorzystaniu nas wszystkich jako tła. Powtarzam dzisiaj po raz kolejny że Rosja, Ukraina, Chiny do pięciu lat wpłyną na obniżkę cen mięsa wieprzowego i wyrobów o jakieś 30%. <br>Kto zgadnie gdzie się podział Stokłosa?<br>Życzę bardzo poważnego przemyślenia LAMA.<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 22 sty 2007, 01:00 
ZGADZAM SIE Z PRZEDMOWCA W 100 %<br>I UWAZAM ZE TUCZNIKI ABY PATRZEC JAK BEDA KOSZTOWAC 2.50 UNAS JUZ DWA ZAKLADY ZAPOWIEDZIAŁY ZE WSTRZYMUJA SIE Z KUPNEM SWINEK A KIEDYS BYŁEM NA SZKOLENIU I PRZEDSTAWINO KALKULACJE TUCZNIKA TO MOZE KOSZTOWAC 70 CENTÓW DOLARA NIE EURO <br>SMUTNE ALE PRAWDZIWE WIEC ODPOWIEDZ JEST CZEMU DALI ROLNICTWU SAPARD ABY TROCHE JESZCZE POCIAGLI I MIELI Z KOGO CIAGNAC ODSETKI KREDYTU ZACIAGNETEGO NA SPRZET ROLNICZY I NIE TYLKO KAZDY WIE NA CO BRAL KREDYT <br>POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I ZYCZE ABY TO NIE SPRAWDZILO SIE <br>Z POWAZANIEM JUREK


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 22 sty 2007, 01:00 
witam wszystkich woj slaskie na dzis znowu 0.5 gr w dol 3.0 brutto zeby lepiej brzmialo pozdrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
2.80zł<br>dzisiaj .jak by mi jakis z tych popierdułek przy korycie w ręce wpadł to bym im jaja pourywał!!<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
jestem skupowym w pewnej firmie ubojowej może nie jest u nas za wysoka cena ale to 3.20 netto mamy. <br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
w powiecie mińsk mazowiecki cena dzisiaj 2.70+vat maciory 1.70


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
tomi brawo popieram jaja rwać


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
Gornicy tylko pogrozili paluszkiem a minister juz byl na Slasku i klanial sie do pasa. A my co , jestesmy za slabi ,za malo nas? watpie. Nie ma u nas rolniczych zwiazkow zawodowych z prawdziwego zdarzenia.Kazdy tylko probuje wspiac sie po p[lecach rolnikow do koryta a pozniej nas olewa.Teraz jeszcze "


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
Kowal ma rację myślę że już czas wyjść na drogi ,nie ma na co czekać zawsze górka kończyła na drogach , na wiosnę będzie nas mniej , bo widzę że coraz mniej nas zostaje po każdej górce.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 23 sty 2007, 01:00 
Masz racje.Jak ma sie zle stosunki politaczne z cala Europa to trudno cos sprzedac a szczegulnie do Rosij.Ci pseudo politycy zamiast myslec o interesach chcieliby wprowadzac demokracje w innych krajach.Niemcy zabili 30 milionow Rosjan a teraz najwieksi przajaciele.I od nich Rosjanie kupia swinie a nie od nas.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 24 sty 2007, 01:00 
chlopaki to przeciesz jest polskaaa ... leperr do domuu!!!!!!!!!!!!! zanim go jeszcze przy korycie niebylo to stawal w naszych interesach a terass ma nas gleboko w dupiee.musimy wyjsc na drogi bo jak nie to nas zniszcza . ale nie damy sie!!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 24 sty 2007, 01:00 
koło Chełma lub.płacą 2,70+vat na skupie.Duże zakłady np.Sokolów naWBC w cenie wylściowej płaci 4,51 +vat przy mięsności 53%. Jeżeli śr. mięsność wyniesie 56-57% to przeliczając na wagę żywą wyniesie ok. 3,75 z vat.jęczmień płacą 650 podobnie za pszenicę.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 25 sty 2007, 01:00 
do dziadek gdzie tak placaa jak mozesz daj mi namiary na skupujacych w sokolowie a jaka ilosc musi byc zeby taka cene uzyskac??


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
po 550 ja sprzedaje zabiam i sprzedaje ludzia w miescie to najleprzy sposob<br>bierzcie przykład jak zaklady maja drogo to na co czekac ?<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
skiba-4.10 wbc<br>duda-4,10 wbc<br>posrednicy i inni lokalni krwiopijcy 2,8zł do 3,30zł.<br>pozdrawiam.<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
nie sądzę zeby protesty coś dały. Jeśli bedzie interwencja to załatwi ona sprawe na jak dlugo? I co chcecie protestowac przy karzdej górce. Fakt ze tak poważnej obniżki cen nie było dawno do tego pokryła się ona z narastającymi cenami pasz. Rząd MUSI wrpowadzić instrumenty regulacji cen na rynku wieprzowiny i przetworów. Kto teraz zarabia chyba nie mósze nikomu mówic ze zakłady. A jak jusz nam łaskawie cane skupu podniosą to zrekąpensują to sobie ceną na sklepowej półce. A kogo obarczą winą za podwyżke oczywiscie nas producentów wkońcu to zawsze chłop wszystkiemu winien


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
JA NIE NARZEKAM ZAMOWIEN MAM DUZO I PO 5.50 ZA POLTUSZKI<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
witam woj slaskie 3.0 brutto na poniedzialek zak. mies. jandar. panowie jak wejdziemy na ta gorke to moze bedzie z gorki narazie jeszcze mysle pozytywnie pozdrawiam wszystkich trzymajmy sie cieplo


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
ceny skupu żywca wieprzowego to jałmużna...w sklepie ceny idą tylko do góry, a chłopu tylko w dół - dziadostwo


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
a potem ludzie z miasta myślą, że rolnik to zarabia niewiadomo ile


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 27 sty 2007, 01:00 
u nas świnki w skupie po 3 plus vat i co dalej?<br> Wielkopolska


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71593 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1432  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB