Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 17 wrz 2019, 00:17

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: animex

UWAGA NA ANIMEX GRODKÓW
TO NAJGORSZY TUCZ KONTRAKTOWY
OSZUŚCI ! ! !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Martini to mo┼╝e opisz jakie maj─ů warunki i gdzie le┼╝y problem .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: info

Cytuj:
Mnie jak podstawówka wysłała zwiedzać Kraków za rodziców kase to o ile sobie dobrze przypominam to w Krakowie podczas zwiedzania nie kazali mi zamiatać ani dezynfekować Krakowa Laughing
jak tak zachwalasz ten tucz kontraktowy to przynajmniej powiniene┼Ť wiedzie─ç ile si─Ö na sztuce zarabia
nie wiem co w tej ksi─ů┼╝ce opowiadasz i na pewno si─Ö nie dowiem , ale jak promujesz niewolnictwo na forum to si─Ö domy┼Ťlam i nawet podejrzewam kto tusz kupi┼é ┼╝eby drukowa─ç
bed─ůc na kontrakcie ze ┼Ťwiniami i posiadaj─ůc area┼é w niedalekiej przysz┼éo┼Ťci mo┼╝na si─Ö sta─ç podw├│jnym niewolnikiem tzn, ┼Ťwinsko / polowym , bo ile mo┼╝e kosztowa─ç zbo┼╝e jak wiekszo┼Ť─ç b─Ödzie na kontraktach pewnie te┼╝ 35 z┼é tona Wink

Dziwny jeste┼Ť go┼Ťciu...jak nie wiesz co opowiadam to si─Ö nie wypowiadaj, bo ja o Tobie te┼╝ bym musia┼é si─Ö wypowiedzie─ç,,,,niezbyt pochlebnie oczywi┼Ťcie, po tym co Ty m├│wisz i szufladkujesz i czujesz si─Ö przy tym Panem na pewno, ┼╝e wykry┼ée┼Ť spisek, kto za tusz p┼éaci┼é. Zwyk┼éy Murzyn ma w USA lepsz─ů mentalno┼Ť─ç. A ksi─ů┼╝ka jest przygodowa...nic nie ma o zachwalaniu kontrakt├│w. Kogo to w og├│le obchodzi ? My┼Ťla┼éem, ┼╝e jako normalni ludzie lubicie co┼Ť poczyta─ç po pracy i si─Ö po┼Ťmia─ç. ┼╗egnam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Animex
Awatar u┼╝ytkownika

Firma taka sobie, ja zwracam uwag─Ö teraz co kupuje w jakiej ilo┼Ťci i jakiego gatunku. Bo nie raz kilka groszy dro┼╝ej a lepsze s─ů jako┼Ťciowo.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Animex

Poli14 pisze:
Firma taka sobie, ja zwracam uwag─Ö teraz co kupuje w jakiej ilo┼Ťci i jakiego gatunku. Bo nie raz kilka groszy dro┼╝ej a lepsze s─ů jako┼Ťciowo.

Racja, tyle afer, ┼╝e trzeba uwa┼╝a─ç :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC+2godz.