Indeks witryny Indeks witryny

terraexim

a-one

terraexim

zuromin zuromin Allcid kongres
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 17 maja 2022, 15:30

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

Chief pisze:
Dlaczego tak temat wygasł??

wygas┼é bo po zmianach vatu od szmitfilda wszyscy uciekaj─ů

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

zeus-1 pisze:
Chief pisze:
Dlaczego tak temat wygasł??

wygas┼é bo po zmianach vatu od szmitfilda wszyscy uciekaj─ů
S─ůdzicie ┼╝e nagle ci co tuczyli na kontrakcie zaczn─ů produkowa─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö ?Na zmian─Ö vatu wystarczy albo przej┼Ť─ç na vat albo zrobi─ç dobry wynik i wtedy pokrywa to premia .Ja wol─Ö zarobi─ç ca┼éy czas 30 z┼é ni┼╝ 50z┼é w kratk─Ö .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: do buntownika

witam , ja ju┼╝ jestem po rozliczeniu na nowych zasadach i oceniam to jako perfidny wyzysk. robi─ůc premie 9 zl czyli prawie najwyzsz─ů dosta┼éem tylko 6 z┼é bo r├│┼╝nic─Ö wat musze p┼éacic ja . w moich stronach hodowcy sk┼éadaj─ů cz─Ö┼Ťciowo wypowiedzenia. je┼╝eli premia nie wyjdzie to potr─ůcenie jest z pierwszej nast─Öpnej wyplaty , taka jest prawda o AGRI PLUS. je┼╝eli policzy─ç nasze wyp┼éaty to jest to warto┼Ť─ç 7 procent wat jaki firma dostaje za sprzeda┼╝ czyli hodujac swoje ┼Ťwinie i wychodz─ůc na 0 wat ,kt├│ry dostaniemy daje tak─ů wyplate jak w AGRI PLUS

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: do buntownika
Awatar u┼╝ytkownika

blondynka pisze:
witam , ja ju┼╝ jestem po rozliczeniu na nowych zasadach i oceniam to jako perfidny wyzysk. robi─ůc premie 9 zl czyli prawie najwyzsz─ů dosta┼éem tylko 6 z┼é bo r├│┼╝nic─Ö wat musze p┼éacic ja . w moich stronach hodowcy sk┼éadaj─ů cz─Ö┼Ťciowo wypowiedzenia. je┼╝eli premia nie wyjdzie to potr─ůcenie jest z pierwszej nast─Öpnej wyplaty , taka jest prawda o AGRI PLUS. je┼╝eli policzy─ç nasze wyp┼éaty to jest to warto┼Ť─ç 7 procent wat jaki firma dostaje za sprzeda┼╝ czyli hodujac swoje ┼Ťwinie i wychodz─ůc na 0 wat ,kt├│ry dostaniemy daje tak─ů wyplate jak w AGRI PLUS

jak widac bez myslnosc polskiego steru juz doprowadzi do upadku duza firme
i grono rolnik├│w pierwsza zasada podatkowa czy mniejszy podatek tym wieksza sciagalnosc

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Muchozolali!!
Czy pijany by┼ée┼Ť, gdy to pisa┼ée┼Ť. Pi─Ö─ç minut musia┼éem sie zastadawia─ç, aby Ci─Ö zrozumie─ç!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Polecam tucz firmy PIG FARMER
Tel: 609-290-142

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re:

buntownik72 pisze:
marek99a pisze:
TO ZM na tuczu kontraktowym daj─ů prosiaka ,pasz─Ö i p┼éac─ů , jak to funkcjonuje??

Funkcjonuje tak ┼╝e gdybym od pocz─ůtku robi┼é na kontrakcie a nie na w┼éasn─ů r─Ök─Ö to dzisiaj nie musia┼éby si─Ö ukrywa─ç przed komornikiem .Poczytaj moje wpisy w temacie tucz kontraktowy dla agri plus(dawna Prima) lub zadzwo┼ä781-304-121 , co b─Öd─Ö m├│g┼é to podpowiem .

Martwi─Ö si─Ö o koleg─Ö Buntownika d┼éugo nic tu nie pisa┼é czy┼╝by jeszcze ukrywa┼é si─Ö przed komornikiem?Eh do czego go doprowadzili zniewalaj─ů ten nasz kraj na ka┼╝dym kroku a wie┼╝─ůcych przybywa :(

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Re:

F1 pisze:
buntownik72 pisze:
marek99a pisze:
TO ZM na tuczu kontraktowym daj─ů prosiaka ,pasz─Ö i p┼éac─ů , jak to funkcjonuje??

Funkcjonuje tak ┼╝e gdybym od pocz─ůtku robi┼é na kontrakcie a nie na w┼éasn─ů r─Ök─Ö to dzisiaj nie musia┼éby si─Ö ukrywa─ç przed komornikiem .Poczytaj moje wpisy w temacie tucz kontraktowy dla agri plus(dawna Prima) lub zadzwo┼ä781-304-121 , co b─Öd─Ö m├│g┼é to podpowiem .

Martwi─Ö si─Ö o koleg─Ö Buntownika d┼éugo nic tu nie pisa┼é czy┼╝by jeszcze ukrywa┼é si─Ö przed komornikiem?Eh do czego go doprowadzili zniewalaj─ů ten nasz kraj na ka┼╝dym kroku a wie┼╝─ůcych przybywa :(

Jest taka kolejka do agri ┼╝e nie musi bajek tu opowiada─ç.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=Kc3um2_SWlk

tak w przeno┼Ťni wygl─ůda tucz kontraktowy

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Re:

Nie wiem z jakiego regionu polski jeste┼Ť
Ale u mnie caly czas przyje┼╝d┼╝aj─ů ┼╝eby wstawia─ç
A to Agri a to cedrob a to Marszal albo Konrad
Moze jest tu taki co da mi te 60zeta cały czas to mam miejsce na 3500szt

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Do czego ta unia doprowadzi┼éa trzeba nied┼éugo milion ┼Ťwi┼ä tuczy─ç i 2 wojew├│dztwa zbo┼╝em obsia─ç ┼╝eby prze┼╝y─ç :lol: :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Unia, nie unia, ludzie ┼╝re─ç musz─ů, a ┼╝e jest ich coraz wi─Öcej i coraz wi─Öcej wymagaj─ů, a mniej p┼éac─ů, to si─Ö to tak sko┼äczy, ┼╝e bez dotacji po prostu nie damy rady.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Dzi┼Ť rano by┼é u mnie znajomy policjant, dzielnicowy. Chcia┼é dowiedzie─ç si─Ö "czego┼Ť" na temat ┼Ťwi┼ä, genetyka, ┼╝ywienie, choroby, d┼éugo┼Ť─ç tuczu, bo nie ma o tym poj─Öcia. Ja zdziwiony pytam co go tak nasz┼éo, a on, ┼╝e w przysz┼éym tygodniu rozpoczyna budow─Ö dw├│ch tuczarni na 2000 sztuk. Buduje pod tucz kontraktowy, ma z firm─ů umow─Ö na 10 lat, i dostanie dofinansowanie do ka┼╝dego miejsca tuczowego. Ca┼éa inwestycja z kredytu wyniesie prawie 2 000 000. Ma swoich tylko 10ha. Odwa┼╝ny facet, nic tylko ┼╝yczy─ç mu powodzenia.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

odwa┼╝ny albo to drugie :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

krzysieko71 pisze:
Dzi┼Ť rano by┼é u mnie znajomy policjant, dzielnicowy. Chcia┼é dowiedzie─ç si─Ö "czego┼Ť" na temat ┼Ťwi┼ä, genetyka, ┼╝ywienie, choroby, d┼éugo┼Ť─ç tuczu, bo nie ma o tym poj─Öcia. Ja zdziwiony pytam co go tak nasz┼éo, a on, ┼╝e w przysz┼éym tygodniu rozpoczyna budow─Ö dw├│ch tuczarni na 2000 sztuk. Buduje pod tucz kontraktowy, ma z firm─ů umow─Ö na 10 lat, i dostanie dofinansowanie do ka┼╝dego miejsca tuczowego. Ca┼éa inwestycja z kredytu wyniesie prawie 2 000 000. Ma swoich tylko 10ha. Odwa┼╝ny facet, nic tylko ┼╝yczy─ç mu powodzenia.
Ty przyjacielu by┼ée┼Ť wtedy dobrze wybudzony jak tego policjanta s┼éysza┼ée┼Ť ?????????????? :lol: :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

stan1069@o2.pl pisze:
krzysieko71 pisze:
Ty przyjacielu by┼ée┼Ť wtedy dobrze wybudzony jak tego policjanta s┼éysza┼ée┼Ť ?????????????? :lol: :lol:

Dobrze, dobrze, było już grubo po 10 :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Witam!
Chciałbym sie dowiedziec czy znajde firme która wstawi mi w ramach tuczu kontraktowego okolo 150-180szt? Z mozliwoscia rozbudowy do 300-350szt ale to w pozniejszym okresie gdy okazałoby sie to opłacalne w taki stopniu jak czytam po forach. Mieszkam w woj Kujawsko-pomorskim. I chodzi mi o tucz podobny do tego jaki swiadczy Argi+ czyli pewna stawka od sztuki a nie rozliczanie na koniec rzutu, kosztów paszy i warchlaka. Mam 6 ha ziemi4-5klasa a z tego ciezko tuczyc duze ilosci. Bo Agri+ wstawia od 300sztuk? Prosiłbym o priv lub odp na forum.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Znajdziesz znajdziesz obornik zostanie Ci na pewno :lol: :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

iskra1990 pisze:
Witam!
Chciałbym sie dowiedziec czy znajde firme która wstawi mi w ramach tuczu kontraktowego okolo 150-180szt? Z mozliwoscia rozbudowy do 300-350szt ale to w pozniejszym okresie gdy okazałoby sie to opłacalne w taki stopniu jak czytam po forach. Mieszkam w woj Kujawsko-pomorskim. I chodzi mi o tucz podobny do tego jaki swiadczy Argi+ czyli pewna stawka od sztuki a nie rozliczanie na koniec rzutu, kosztów paszy i warchlaka. Mam 6 ha ziemi4-5klasa a z tego ciezko tuczyc duze ilosci. Bo Agri+ wstawia od 300sztuk? Prosiłbym o priv lub odp na forum.

Na takich ilo┼Ťciach to raczej nikt ci nie wstawi
500-600 to minimum
Cedrob, Agri, Cargill, i chyba Sokołów tyle na moim terenie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Agrocentrum jeszcze..

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+2godz.