Indeks witryny Indeks witryny

terraexim

a-one

terraexim

zuromin zuromin Allcid kongres
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 20 maja 2022, 19:45

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

lukas1982 pisze:
A jaki termin p┼éatno┼Ťci??

Lukas1982 a dok┼éadnie o jaki termin p┼éatno┼Ťci Ci chodzi??

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

TUCZ KONTRAKTOWY Wyja┼Ťnienie ca┼éej sytuacji zwi─ůzanej z koncentratem nie przekona┼éo mnie. Po raz kolejny na tym forum okaza┼éo si─Ö ,┼╝e stosownie takich tanich chwyt├│w nie op┼éaca si─Ö poniewa┼╝ bardzo szybko zostanie to wychwycone przez forumowicz├│w.Niepotrzebnie nara┼╝a si─Ö firm─Ö na podwa┼╝enie zaufania kt├│re jest niezb─Ödne przy wsp├│┼épracy.Ju┼╝ na starcie pozosta┼é lekki niesmak

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam,

Na samym pocz─ůtku chcia┼ébym powiedzie─ç co┼Ť o tuczu kontraktowym. Nie czyta┼éem wszystkich wypowiedzi na ten temat, poniewa┼╝ nie mam teraz na to czasu zbytnio na to, mog─Ö si─Ö powtarza─ç ale powiem, ┼╝e od dawna ju┼╝ ┼Ťrodowisko rolnicze g┼é├│wnie rolnicy - producenci ┼╝ywych zwierz─ůt czy to zb├│┼╝ lub innych ga┼é─Özi tej bran┼╝y zabiegaj─ů aby zapewni─ç im cen─Ö minimaln─ů zapewnion─ů z g├│ry na ich produkty aby mogli by─ç pewni o tym, ┼╝e nie strac─ů i nie p├│jd─ů z torbami jak b─Ödzie niska cena na ich produkt.
Teraz nadarza si─Ö taka okazja aby zastanowi─ç si─Ö nad rozwi─ůzaniem tuczu kontraktacyjnego to rolnicy lub ludzi kt├│rzy robi─ů zamieszanie na forum podwa┼╝aj─ů wszelkie wypowiedzi padaj─ůce tutaj. Proponuj─Ö aby ka┼╝dy z tych rolnik├│w zapozna┼é si─Ö z umow─ů i z warunkami jakie s─ů proponowane i wtedy si─Ö wypowiada┼é. Ja zdaj─Ö sobie spraw─Ö z faktu i┼╝ wiele razy rolnicy w Polsce padali ofiar─ů oszust├│w i naci─ůgaczy, kt├│rzy zabrali p┼éody rolne i tyle ich by┼éo wida─ç. Nie wszyscy s─ů od razu oszustami i naci─ůgaczami.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

a mam pytanie: Czy mo┼╝na gdzie┼Ť zawiera─ç kontrakty terminowe na trzod─Ö? Takim rozwi─ůzaniem by┼ébym bardziej zinteresowany.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

miro nie dziwie się Tobie bo sam też tak bym zareagował ale trudno czasu się nie cofnie.
rolnik1987- dzi─Ökuje za wypowiedz, ja chcial bym zach─Öci─ç ka┼╝dego zainteresowanego do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy i zapoznania sie z oferta. Jestesmy fima kt├│ra nie zniknie z dnia na dzie┼ä i sami bysmy siebie wykonczyli po przez jakie kolwiek oszustwa, to jest czysty biznesz jak i dla nasz jak i dla rolnika. a co do pytania prosiaqa jeszcze nie prowadzimy tuczu terminowege jedynie umowy na pojedyncze wstawienia dlatego ┼╝e naszym zdaniem jest to najbardziej odpowiednie dla rolnika kt├│ry nie jest zwi─ůzany umow─ů terminow─ů.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

witam,

rozwa┼╝am podj─Öcie wsp├│┼épracy w ramach tuczu kontraktowego. kt├│r─ů z firm mo┼╝ecie mi poleci─ç? czy co┼Ť z wi─Ökszych firm typu soko┼é├│w, duda, animex?

czy wszystkie z niech maj─ů r├│wne warunki wsp├│┼épracy?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witaj rysiek_z_klanu
Taj jak ju┼╝ wcze┼Ťniej pisa┼éem ┼╝e sam zajmuje si─Ö tuczem kontraktowym i szczerze Ci odpowiem ┼╝e najlepiej zapozna─ç si─Ö z ofert─ů z ka┼╝dej firmy wtedy b─Ödziesz m├│g┼é je por├│wna─ç i wybra─ç najlepiej Ci odpowiadaj─ůc─ů.
Pozdrawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

TuczKontraktowy pisze:
Witaj rysiek_z_klanu
Taj jak ju┼╝ wcze┼Ťniej pisa┼éem ┼╝e sam zajmuje si─Ö tuczem kontraktowym i szczerze Ci odpowiem ┼╝e najlepiej zapozna─ç si─Ö z ofert─ů z ka┼╝dej firmy wtedy b─Ödziesz m├│g┼é je por├│wna─ç i wybra─ç najlepiej Ci odpowiadaj─ůc─ů.
Pozdrawiam

witaj,

czy tajemnic─ů jest, ofert─Ö kt├│rej z firm wybra┼ée┼Ť? wol─Ö zacz─ů─ç od tych rekomendowanych? :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

przeczytaj temat od pocz─ůtku, a b─Ödziesz wiedzia┼é jak─ů firm─Ö wybra┼é :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

WITAM
Chcia┼ébym og┼éosi─ç ┼╝e kupimy ka┼╝d─ů ilo┼Ť─ç tucznik├│w, je┼╝eli kto┼Ť by by┼é zainteresowany to wszelkie informacje pod numerami kt├│re znajdziecie na stronie www.banart.pl
Pozdrawiam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

jaka cena przy ilo┼Ťci 40 sztuk? wielkopolska

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam
Pilnie sprzedamy 1600 szt. prosi─ůt du┼äskich z niemiec w wadze 25 kg w cenie 59 euro/szt. Kt├│re jecha┼éy do klienta kt├│ry zosta┼é oprotestowany przez s─ůsiad├│w i ekolog├│w
dow├│z w dowolne miejsce kraju gratis, zam├│wienie min 200 sztuk.
tel 696-063-689

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

TuczKontraktowy pisze:
Witam
Pilnie sprzedamy 1600 szt. prosi─ůt du┼äskich z niemiec w wadze 25 kg w cenie 59 euro/szt. Kt├│re jecha┼éy do klienta kt├│ry zosta┼é oprotestowany przez s─ůsiad├│w i ekolog├│w
dow├│z w dowolne miejsce kraju gratis, zam├│wienie min 200 sztuk.
tel 696-063-689

Jeszcze istniej─ů porz─ůdni ludzie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

arek39 ty nie pytaj ile daj─ů ty wo┼éaj tyle ile uwa┼╝asz za cen─Ö godna twoich tucznik├│w

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

przyzwyczaiłem się pytać ale masz racje chyba trzeba wołać

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Tak czytam i czytam i dochodz─Ö do wniosku ┼╝e ci co najmniej wiedz─ů o tuczu kontraktowym maj─ů najwi─Öcej do powiedzenia i to z g├│ry negatywnego .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Tak czyta┼éem te wasze posty i doszed┼éem do wniosku ┼╝e boicie sie wi─ůza─ç umowami, (czyli zaryzykowa─ç) i wcale sie wam nie dziwie bo sam mia┼éem te┼╝ dylemat czy wchodzi─ç w tucz kontraktowy z Animex-em. Zaryzykowa┼éem i powiem tak ┼╝e nawet sie op┼éaci┼éo. Od blisko dw├│ch lat tucze dla Animex-u i by┼éo raz lepiej raz gorzej, Ale jak jest cena gwarantowana to jest to zabezpieczenie ┼╝e sie do interesu nie do┼éo┼╝y a nawet jak sie przypilnuje to mo┼╝na zarobi─ç nawet przy cenie gwarantowanej WBC minimalnej bo przymuj─ů du┼╝e zu┼╝ycie paszy bo a┼╝ 2.9kg na kg przyrostu ja osi─ůgam oko┼éo 2,7 ju┼╝ zostaje mi troche kasy na paszy kolejne zmniejsze upadki do 1-2%(przyjmuj─ů 3%) i jak tak sie zag┼é─Öbi─ç to ok 20-30 z┼é zostaje na szt. je┼╝eli mam p┼éacon─ů cene gwarantowan─ů, ale wstawiaj─ůc zak┼éadam ┼╝e sprzedam po cenie wy┼╝szej ni┼╝ minimalna, obecnie sprzedaje po 5,8 za kg wbc (mi─Ösn. pow 58% i i wyr├│wnane wagi oko┼éo 91kg WBC - bo takie zak┼éad promuje) a cene minimaln─ů mam 5,01. czyli prosta kalkulacja ┼╝e z jedenego tucznika zostaje blisko 100 pln. Tak┼╝e narazie jestem zadowolony ze wsp├│┼épracy z animex-em

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

KOMPAS sk─ůd jeste┼Ť i jakie masz chlewnie ┼╝e tak dobrze ci idzie???

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

JA OGÓLNIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z DUŻYMI KONCERNAMI TAKIMI JAK ANIMEX-SOKOŁÓW-DUDA-PRIMA-BANART!!! POZDRAWIAM!!! :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

a jak─ů firm─Ö polecasz???????????????????

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Do kompas ;
Te normy o kt├│rych piszesz w realu s─ů niestety trudne do osi─ůgni─Öcia, trzeba mie─ç super budynki, super genetyk─Ö ,super pasz─Ö, super zdrowe ┼Ťwinie im wi─Öksze stado tym trudniejsza sprawa i do tego du┼╝o du┼╝o szcz─Ö┼Ťcia ! Zapytam na kt├│re z tych czynnik├│w masz bezpo┼Ťredni wp┼éyw ??
Zauwa┼╝, ┼╝e je┼Ťli tylko wzrosn─ů jedynie upadki to pozosta┼ée parametry automatycznie te┼╝ ,opr├│cz twoich zysk├│w oczywi┼Ťcie ! Osobi┼Ťcie nie znam nikogo kto by┼éby zadowolony z tuczu kontraktowego za to zam wielu takich kt├│rzy na nim po┼éyn─Öli mimo tzw cen gwarantowanych, mo┼╝e brak┼éo szcz─Ö┼Ťcia mo┼╝e co┼Ť innego ??
Polecam rozpraw─Ö doktorsk─ů pt ,, Tucz kontraktowy - dobrodziejstwo czy z┼éo konieczne ? "

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Kompas??? to jest chyba jaki┼Ť naci─ůgacz pewnie jest przedstawicielem z jakiej┼Ť firmy kt├│ra prowadzi tucz kontraktowy i dlatego tak podpuszcza rolnik├│w zobaczcie ile ma post├│w a tylko 1 i wi─Öcej nie b─Ödzie bo pewnie si─Ö tylko po to zalogowa┼é ┼╝eby ludziom w g┼éowach na m─ůci─ç!!!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: odp ┼éowiczak

┼üowiczak mylisz si─Ö, jestem ma┼éym rolnikiem w woj. lubelskim. Na raz moge wstawi─ç 200szt a co do parametr├│w np upadk├│w to po pierwsze kupuje dobrego warchlaka nie jak teraz du┼äczyka mo┼╝na kupi─ç za 170 z┼é a ja kupuje za 200 z┼é a co do zu┼╝ycia paszy to jak sie kto┼Ť kusi na tani─ů pasze to zu┼╝ycie i 3,5 wyjdzie. a po nazwie u┼╝ytkownika to przypuszczam ze do Pini sprzedajesz i na kase miesiac czasu czekasz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

kompas pisze:
┼üowiczak mylisz si─Ö, jestem ma┼éym rolnikiem w woj. lubelskim. Na raz moge wstawi─ç 200szt a co do parametr├│w np upadk├│w to po pierwsze kupuje dobrego warchlaka nie jak teraz du┼äczyka mo┼╝na kupi─ç za 170 z┼é a ja kupuje za 200 z┼é a co do zu┼╝ycia paszy to jak sie kto┼Ť kusi na tani─ů pasze to zu┼╝ycie i 3,5 wyjdzie. a po nazwie u┼╝ytkownika to przypuszczam ze do Pini sprzedajesz i na kase miesiac czasu czekasz

200zł -25kg
75kg x 2,7kg = 202,5kg x 0,9zł= 182zł
Op┼éaty (woda, pr─ůd, s┼éoma, wet) min 30z┼é

= 200+182+30= 412zł/100kg + zysk = :roll:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam!!! Koledzy ja bym nie pisa┼é jak bym nie wiedzia┼é! by┼éem na kontrakcie z Animex-em 2lata zmarnowane :( dlatego napisa┼éem co my┼Ťl─Ö o tych koncernach i wi─Ökszo┼Ť─ç moich znajomych si─Ö ┼Ťmia┼éa jak im opowiada┼éem ile mi zostaje ze szt. tucznika!!! a mam i takich co za 30z┼é na czysto nie chc─ů trzyma─ç bo si─Ö ceni─ů!!! Dlatego zrezygnowa┼éem z firmy Animex ale z tego co si─Ö orientuje tak samo jest w Duda-Soko┼é├│w-Agri Plus(Prima)-Banart-itp. Pozdrawiam!!! :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Pisa┼éem tyle razy i napisz─Ö jeszcze raz :je┼Ťli kto┼Ť chce rzetelnych informacji na temat tuczu kontraktowego to prosz─Ö poczyta─ç moje poprzednie posty w w─ůtkach zwi─ůzanych z t─ů tematyk─ů a nie wypisywa─ç g┼éupoty .Mnie osobi┼Ťcie tucz kontraktowy z firm─ů Agri Plus uratowa┼é dop─Ö .Pozdrawiam ,

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam!!! Dlatego s─ů fora ┼╝eby ka┼╝dy m├│g┼é si─Ö wypowiedzie─ç buntownik tobie uratowa┼é dup─Ö a mi wci─ůgn─ů┼é w szambo!!!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

fakt ┼╝e o innych firmach piszemy ale z tego co wiem to Contipasz(GR.ANIMEX)dostarcza pasze ale na zachodzie polski!!! A czasami jest tak ┼╝e trzeba samemu spr├│bowa─ç ┼╝eby si─Ö przekona─ç! Pozdrawiam :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

┼╗eby by┼éa jasno┼Ť─ç : tucz kontraktowy z Agri Plus to nie jest to samo co tucz z Animexem dlatego kiedy┼Ť za┼éo┼╝y┼éem temat o Animexe .Wiem tylko ┼╝e pasza do mnie jest dostarczana z zak┼éad├│w Animex Zamo┼Ť─ç natomiast nie znam zale┼╝no┼Ťci pomi─Ödzy tymi firmami i na ten temat nie chc─Ö si─Ö wypowiada─ç .Gdyby kto┼Ť by┼é zainteresowany szczeg├│┼éami wsp├│┼épracy z Agri Plus w zakresie tuczu kontraktowego to zapraszam .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam!!! Dok┼éadnie tak jak kolego buntownik piszesz ale te┼╝ s┼éysza┼éem o tej firmie Agri Plus z┼ée opinie! A je┼╝eli o tucze to s─ů naprawd─Ö r├│┼╝ne umowy bo mo┼╝na mie─ç np. cen─Ö gwarantowan─ů mimo ┼╝e si─Ö nie bierze przez firm─Ö prosiaka czy pasze ale tylko si─Ö zakontraktuje ┼Ťwinki do sprzeda┼╝y na dany termin czyli+/- WRZESIE┼â 300szt. ale te┼╝ zale┼╝y jak─ů cen─Ö gwarantowan─ů wylicz─ů bo jak oni licz─ů ┼╝e zbo┼╝e kosztuje 50z┼é. a w rzeczywisto┼Ťci jest po70z┼é to ci cena nie pokryje koszt├│w!!! Jeszcze jedno ┼╝e ja na tuczu musia┼éem sam martwi─ç si─Ö o weterynarza i czy b─Ödzie dobry czy z┼éy czy wydoi pieni─ůdze i nie pomorze czy nie!!! A w firmie Agri Plus z tego co wiem to wynajmujesz chlewnie z obs┼éug─ů czyli z tob─ů do pracy tak to mniej wi─Öcej wygl─ůda,dostajesz co miesi─ůc wyp┼éat─Ö plus premia za ma┼ée upadki i ma┼ée zu┼╝ycie paszy plus zwrot vat-u ale jak masz nowe chlewnie i dbasz to i na w┼éasny rachunek prze┼╝yjesz zale┼╝y jeszcze ile trzymasz szt. bo jak ponad 500szt. to ju┼╝ musisz chocia┼╝ cze┼Ť─ç mie─ç zakontraktowan─ů ale jak mniej to jako┼Ť wyprzeda┼╝ w dobrej cenie na zaprzyja┼║nione ubojnie!!! Pozdrawiam :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ja gdybym mia┼é dzisiaj tuczy─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö to od razu zamykam bud─Ö i id─Ö kr─Öci─ç k├│┼ékiem ci─Ö┼╝ar├│wki .Kierowca kt├│ry przywi├│z┼é mi prosiaki za ostatni miesi─ůc roboty wzi─ů┼é 4400 z┼é. inwestuj─ůc tylko swoj─ů osob─Ö .A u ch┼éopa to sami wiecie ...jak nie pogoda to cena , jak nie cena to choroba albo nieurodzaj .Taki nasz los .Pozdrawiam .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Tucz Kontraktowy

witam! Jestem rolnikiem z woj lubelskiego i trzymam 200 sztuk w cyklu zamkni─Ötym na wiosn─Ö ruszam z budow─ů obory na ┼Ťci├│┼éce na 800-900 sztuk i mam dylemat bo musz─Ö rozpocz─ů─ç wsp├│┼éprac─Ö z jak─ů┼Ť firm─ů zapewniaj─ůc─ů prosiaka bo wiadomo ┼╝e sam nie jestem w stanie wyprodukowa─ç takiej ilo┼Ťci prosiaka prosz─Ö o pomoc lub w┼éasne szczere spostrze┼╝enia z jak─ů firm─ů warto to zacz─ů─ç prosz─Ö o jakie┼Ť namiary i podzielenie si─Ö w┼éasnym do┼Ťwiadczeniem w tego typu transakcjach :?: b─Öd─Ö bardzo wdzi─Öczny za komentarze.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

[quote="ŁOWICZAK"]Witam!!! Dokładnie tak jak kolego buntownik piszesz ale też słyszałem o tej firmie Agri Plus złe opinie!
Ale jakie z┼ée opinie ?Ja mam o nich dobre zdanie .Mi na ostatnim locie pad┼éo 30% stanu i nikt mi g┼éowy nie urwa┼é .No ale w tym wypadku zawini┼é kto┼Ť kto mia┼é prosiaki na odchowalni przede mn─ů i nie do┼Ť─ç ┼╝e nie poszczepi┼é od r├│┼╝ycy to jeszcze mi o tym nikt nie powiedzia┼é .Jedyna niedogodno┼Ť─ç jaka mnie spotka┼éa to taka ┼╝e mia┼éem mie─ç wi─Öksz─ů obsad─Ö o 100 sztuk i na razie nie mam dopuki nie zamkn─Ö obecnego lotu .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Najlepszy uk┼éad to zakup z polskiej zdrowej fermy czyli prosiaki z jednego ┼║r├│d┼éa i ┼╝adnego mieszania i dok┼éadania innych ┼Ťwi┼ä ,na budynku pusto-pe┼éno czyli pe┼éna obsada jak urosn─ů, sprz─ůtanie, mycie i dezynfekcja i nowe wstawienie pe┼ény budynek !
Pozostaje wi─Öc dylemat co robi─ç z w┼éasn─ů produkcj─ů !?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

BUNTOWNIK ŁOWICZAKOWI tez głowy nikt nie urwał tylko z kasy go oskubali ciekawe jak ty przy 30% upadkach zamierzasz zarobić bo chyba będzie dokładka i to spora

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

Odk─ůd robie pusto-pe┼éno to nawet na holenderskim warchlaku mam niskie upadki (odpuka─ç w niemalowane), chocia┼╝ ci─Özko ojca by┼éo przekona─ç, bo niby lepsze wykorzystanie powierzchni jest jak produkcja na bierz─ůco idzie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

arek pisze:
BUNTOWNIK ŁOWICZAKOWI tez głowy nikt nie urwał tylko z kasy go oskubali ciekawe jak ty przy 30% upadkach zamierzasz zarobić bo chyba będzie dokładka i to spora

Arek czytaj ze zrozumieniem .Ja tucz─Ö dla Agri Plus a nie na w┼éasn─ů r─Ök─Ö .Zawini┼éa osoba kt├│ra ma tzw.odchowalni─Ö i towar od niej jest przerzucany do mnie , ja nie ponosz─Ö ┼╝adnych kar za to ┼╝e kto┼Ť nie przeszczepi┼é prosiaka od r├│┼╝ycy .Co innego gdyby dla mnie udowodniono tak ra┼╝─ůce zaniedbanie obowi─ůzk├│w .Wtedy cztery litery by spuch┼éy .Pozdrawiam .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Tomcio je┼Ťli ta nowa tuczarnia w cyklu oteartym b─Ödzie zlokalizowana na tym samym podw├│rku gdzie masz t─ů produkcj─Ö w cyklu zamkni─Ötym to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Albo jedno albo drugie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam!!! nie polecam tuczu kontraktowego z ┼╝adn─ů firm─ů sam o tym si─Ö przekona┼éem na w┼éasnej skurz─Ö! :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Fest sie musia┼ée┼Ť sparzy─ç ze piszesz to w co 2 temacie :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Fest sie musia┼ée┼Ť sparzy─ç ze piszesz to w co 2 temacie :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Taaa... ja my┼Ťl─Ö ┼╝e go┼Ťc chce znich─Öci─ç konkurencj─Ö i ┼╝eby miec lepsze warunki dla siebie na kntrakcie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ŁOWICZAK pisze:
Witam!!! nie polecam tuczu kontraktowego z ┼╝adn─ů firm─ů sam o tym si─Ö przekona┼éem na w┼éasnej skurz─Ö! :wink:

┼éowiczak pyta┼éem ju┼╝ :ale dlaczego nie polecasz ?Bo ja polecam i potrafi─Ö poda─ç rzeczowe argumenty .Nie jest sztuk─ů napisa─ç ┼╝e nie i koniec .Sztuk─ů jest napisa─ç dlaczego i umie─ç wybroni─ç swoje stanowisko .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

a mo┼╝e po prostu chce by─ç popularny na forum :lol: :lol: :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Po prostu trzeba przemy┼Ťle─ç i zacz─ů─ç si─Ö ceni─ç a nie by─ç PAROBKIEM :!: :!: :!:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ŁOWICZAK pisze:
Po prostu trzeba przemy┼Ťle─ç i zacz─ů─ç si─Ö ceni─ç a nie by─ç PAROBKIEM :!: :!: :!:

┼éowiczak dobrze piszesz , nie warto by─ç parobkiem .Nie warto bra─ç kredyt├│w i dorabia─ç bank├│w , nie warto dorabia─ç firm handluj─ůcych prosiakiem i na tym zarabiaj─ůcych , nie warto dorabia─ç mieszalni pasz , nie warto dorabia─ç po┼Ťrednik├│w skupuj─ůcych tuczniki ani zak┼éad├│w kt├│re oszukuj─ů .Zgadzam si─Ö z tym i dlatego robi─Ö na kontrakcie wiedz─ůc z g├│ry ile firma mi za moj─ů prac─Ö zap┼éaci .Mog─Ö si─Ö z tym zgodzi─ç i dla nich pracowa─ç albo si─Ö z tym nie zgodzi─ç i robi─ç co┼Ť innego .No i tutaj moje pytanie : jakie masz wykszta┼écenie , jakie masz umiej─Ötno┼Ťci , jakie masz sko┼äczone kursy specjalistyczne i ile w danej dziedzinie masz praktyki ,jakie masz zaplecze i ile got├│wki do zainwestowania ┼╝eby si─Ö ceni─ç i robi─ç co┼Ť innego ni┼╝ tuczenie ┼Ťwi┼ä i bycie parobkiem ?Zaryzykuj─Ö ┼╝e gdyby┼Ť mia┼é gotowe odpowiedzi na te pytania to by┼Ť nie by┼é parobkiem tylko prezesem .Ja np.nie czuj─Ö si─Ö parobkiem .Dlaczego ? Bo za moj─ů prac─Ö otrzymuj─Ö pieni─ůdze kt├│re mnie satysfakcjonuj─ů .Ma┼éo tego znam temat ┼Ťwi┼ä i wiem ┼╝e na w┼éasn─ů r─Ök─Ö wi─Öcej nie zarobi─Ö .Swoj─ů wypowiedzi─ů obra┼╝asz forumowicz├│w i dalej nie wyja┼Ťni┼ée┼Ť dlaczego nie polecasz tuczu kontraktowego .Jak znajd─Ö p├│┼╝niej troch─Ö czasu to ci─Ö o┼Ťwiec─Ö co pozwoli ci przesta─ç by─ç parobkiem i sta─ç si─Ö rolnikiem .Tyle ┼╝e kontraktowym .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

tomcio 8313 pisze:
witam! Jestem rolnikiem z woj lubelskiego i trzymam 200 sztuk w cyklu zamkni─Ötym na wiosn─Ö ruszam z budow─ů obory na ┼Ťci├│┼éce na 800-900 sztuk i mam dylemat bo musz─Ö rozpocz─ů─ç wsp├│┼éprac─Ö z jak─ů┼Ť firm─ů zapewniaj─ůc─ů prosiaka bo wiadomo ┼╝e sam nie jestem w stanie wyprodukowa─ç takiej ilo┼Ťci prosiaka prosz─Ö o pomoc lub w┼éasne szczere spostrze┼╝enia z jak─ů firm─ů warto to zacz─ů─ç prosz─Ö o jakie┼Ť namiary i podzielenie si─Ö w┼éasnym do┼Ťwiadczeniem w tego typu transakcjach :?: b─Öd─Ö bardzo wdzi─Öczny za komentarze.

Witam Jestem przedstawicielem holenderskiej firmy profood i nawiazujemy wspolprace z chodowcami trzody chlewnej w kraju.
Dobry gatunek wysoka miesnosc pomoc w uzyskaniu finansowania na prosieta oraz pasze na caly okres tuczu... pomoc w zbycie tucznikow...
ZALEZY NAM NA STALEJ W SPOLPRACY I ROZWOJU KAZDEGO HODOWCY.
511-310-203

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Krispolmkx pisze:
tomcio 8313 pisze:

Witam Jestem przedstawicielem holenderskiej firmy profood i nawiazujemy wspolprace z chodowcami trzody chlewnej w kraju.
Dobry gatunek wysoka miesnosc pomoc w uzyskaniu finansowania na prosieta oraz pasze na caly okres tuczu... pomoc w zbycie tucznikow...
ZALEZY NAM NA STALEJ W SPOLPRACY I ROZWOJU KAZDEGO HODOWCY.
511-310-203

Ja mam typ słoninowo-salcesonowy. może będziesz zainteresowany

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A jak sie z nimi skontaktowa─ç i czy mo┼╝na si─Ö dogada─ç ┼╝e np pierwszy rzut dadz─ů za p├│┼é roku bo dopiero wtedy b─Öd─ů sko┼äczone budynki

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

buntownik72 pisze:
Ja gdybym mia┼é dzisiaj tuczy─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö to od razu zamykam bud─Ö i id─Ö kr─Öci─ç k├│┼ékiem ci─Ö┼╝ar├│wki .Kierowca kt├│ry przywi├│z┼é mi prosiaki za ostatni miesi─ůc roboty wzi─ů┼é 4400 z┼é. inwestuj─ůc tylko swoj─ů osob─Ö .A u ch┼éopa to sami wiecie ...jak nie pogoda to cena , jak nie cena to choroba albo nieurodzaj .Taki nasz los .Pozdrawiam .

rozmawiaj─ů trzy prostytutki
jedna miała biznesmena i mówi,że szkoda czasu,laptop,telefony-nic nie wyszło
druga mia┼éa dzia┼éacza PZPN-przer─ůbane-ca┼éy czas ogl─ůda┼é si─Ö na drzwi,czy po niego nie id─ů z CB┼Ü
trzecia najgorzej
MIAŁA KLIENTA ROLNIKA-NAJPIERW NARZEKAŁ,ZE ZA SUCHO,PÓŹNIEJ,ŻE ZA MOKRO A NA KONIEC I TAK ,ŻE ZA DROGO.......

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.