Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Tucz Kontraktowy
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 29 mar 2024, 01:29

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: piÄ…tek 09 gru 2016, 21:28 
Offline

Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 19:33
Posty: 839
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
stan1069@o2.pl pisze:
krzysieko71 pisze:
Dziś rano był u mnie znajomy policjant, dzielnicowy. Chciał dowiedzieć się "czegoś" na temat świń, genetyka, żywienie, choroby, długość tuczu, bo nie ma o tym pojęcia. Ja zdziwiony pytam co go tak naszło, a on, że w przyszłym tygodniu rozpoczyna budowę dwóch tuczarni na 2000 sztuk. Buduje pod tucz kontraktowy, ma z firmą umowę na 10 lat, i dostanie dofinansowanie do każdego miejsca tuczowego. Cała inwestycja z kredytu wyniesie prawie 2 000 000. Ma swoich tylko 10ha. Odważny facet, nic tylko życzyć mu powodzenia.
Ty przyjacielu byłeś wtedy dobrze wybudzony jak tego policjanta słyszałeś ?????????????? :lol: :lol:

Dobrze, dobrze, było już grubo po 10 :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 19 gru 2016, 18:50 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 16 lis 2012, 21:15
Posty: 20
Witam!
Chciałbym sie dowiedziec czy znajde firme która wstawi mi w ramach tuczu kontraktowego okolo 150-180szt? Z mozliwoscia rozbudowy do 300-350szt ale to w pozniejszym okresie gdy okazałoby sie to opłacalne w taki stopniu jak czytam po forach. Mieszkam w woj Kujawsko-pomorskim. I chodzi mi o tucz podobny do tego jaki swiadczy Argi+ czyli pewna stawka od sztuki a nie rozliczanie na koniec rzutu, kosztów paszy i warchlaka. Mam 6 ha ziemi4-5klasa a z tego ciezko tuczyc duze ilosci. Bo Agri+ wstawia od 300sztuk? Prosiłbym o priv lub odp na forum.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 19 gru 2016, 20:08 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Znajdziesz znajdziesz obornik zostanie Ci na pewno :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: czwartek 22 gru 2016, 11:35 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 15 cze 2007, 23:35
Posty: 789
Lokalizacja: Świętokrzyskie
iskra1990 pisze:
Witam!
Chciałbym sie dowiedziec czy znajde firme która wstawi mi w ramach tuczu kontraktowego okolo 150-180szt? Z mozliwoscia rozbudowy do 300-350szt ale to w pozniejszym okresie gdy okazałoby sie to opłacalne w taki stopniu jak czytam po forach. Mieszkam w woj Kujawsko-pomorskim. I chodzi mi o tucz podobny do tego jaki swiadczy Argi+ czyli pewna stawka od sztuki a nie rozliczanie na koniec rzutu, kosztów paszy i warchlaka. Mam 6 ha ziemi4-5klasa a z tego ciezko tuczyc duze ilosci. Bo Agri+ wstawia od 300sztuk? Prosiłbym o priv lub odp na forum.

Na takich ilościach to raczej nikt ci nie wstawi
500-600 to minimum
Cedrob, Agri, Cargill, i chyba Sokołów tyle na moim terenie


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 23 gru 2016, 21:40 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Agrocentrum jeszcze..


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB