Indeks witryny Indeks witryny

terraexim

a-one

terraexim

zuromin zuromin Allcid kongres
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 20 maja 2022, 19:56

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

nam brakuje nimca

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Dlaczego nimca?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A powiedz czego si─Ö w ┼╝yciu dorobi┼é,podobno nie ma konta,nie ma auta,nie ma rodziny.W sumie jaka praca taki dorobek ale inni przy korycie chapi─ů ile si─Ö da.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Cytuj:
Wszystko sie zgadza, tylko dok─ůd nas to doprowadzi, tw├│j znajomy narazie tuczy na kontrakcie korporacyjne ┼Ťwinie w swojej chlewni, nied┼éugo i chlewnia b─Ödzie korporacyjna, tak dzi┼éa ten biznes i takie sa jego za┼éao┼╝enia.

to prowadzi nas do tego ┼╝e b─Ödziemy niewolnikami sami u siebie, ja bym poznakocia nie da┼é sobie uci─ů─ç ┼╝e te nowe chlewnie co chc─ů postawi─ç to s─ů koorporacyjne, b─ůd┼╝ koorporacja udziali┼éa im kredytu ale jakby nie pisa┼é to i tak to samo

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

andrzej19570 pisze:
A powiedz czego si─Ö w ┼╝yciu dorobi┼é,podobno nie ma konta,nie ma auta,nie ma rodziny.W sumie jaka praca taki dorobek ale inni przy korycie chapi─ů ile si─Ö da.

Takiego cz┼éowieka mo┼╝na nazwa─ç nieudacznikiem, nie radzi sobie w ┼╝yciu. To dlaczego ma mi doradza─ç jak ja mam post─Öpowa─ç, pod jego rz─ůdami? Lekarzu, wylecz si─Ö sam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

andrzej19570 pisze:
Buntownik,chyba na bie┼╝─ůco nie jeste┼Ť w polityce,co wcale nie dziwi bo zaj─Öty jeste┼Ť tuczem,to Tusk obiecywa┼é cuda i on jest przy korycie ju┼╝ 5 lat i nie chce popu┼Ťci─ç!!!
Prawie wszyscy czo┼éowi dzia┼éacze pisu odeszli .Kaczy┼äski nie jest w stanie zrobi─ç porz─ůdku we w┼éasnej parti a m├│wi ┼╝e jest w stanie zreformowa─ç kraj .Musi by─ç cudotw├│rc─ů .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ja tam si─Ö w polityk─Ö nie bawi─Ö, ale wiem jedno ┼╝e rz─ůdzi┼éo i SLD i PIS I PO I PSL I SAMOOBRONA i zawsze kto┼Ť by┼é niezadowolony i kto by teraz wybor├│w nie wygra┼é i tak wszystkim nie dogodzi, mo┼╝e dla odmiany trzeba wybra─ç parti─Ö z ko┼äca listy wszelkich sonda┼╝y, hehe

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

No i dlatego nie rz─ůdzi a Polska kwitnie w ka┼╝dej dziedzinie i ludziom ┼╝yje si─Ö dostanie dzi─Öki wspania┼éym rz─ůdom PO. Ps,ja nie m├│wi─Ö ┼╝e Kaczy┼äski ma rz─ůdzi─ç tylko nie zgadzam si─Ö z pewnymi opiniami tutaj

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Fix. Za kilka lat to samo by┼Ť powiedzia┼é o nich.
Wiesz, jaki jest ten. Nast─Öpny mo┼╝e by─ç gorszy. Jacy┼Ť fanatycy lub homo, transy czy jeszcze inne?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Gdyby kto┼Ť chcia┼é zobaczy─ç jak wygl─ůdaj─ů rz─ůdy pisu to zapraszam do gminy Mi─Ödzyrzec Podlaski .Mielismy w├│jta z PSL ale ludzie powiedzieli :z┼éy bo kradnie i szko┼éy zamyka .Stary kombinowa┼é ale jednosze┼Ťnie co┼Ť robi┼é dla gminy .Kiedy nasta┼é nowy w├│jt z pisu to od razu zatrudni┼é koleg├│w tez z pisu i pastuch zostawa┼é kierownikiem w gminie .Nic nie robi , trwoni gminne pieni─ůdze i obawiam si─Ö ze po obecnym pisowskim w├│jcie nasza gmina b─Ödzie wygl─ůda─ç jak pustynia .Dlatego powiedzia┼éem ┼╝e nigdy w zyciu nie zag┼éosuj─Ö na pis .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Andrzej, a jakie to opinie? Czy kto┼Ť m├│wi, ┼╝e jest cudnie i wspaniale? No mo┼╝e Barki pisa┼é, ┼╝e zarabia na tuczniku 50 czy 100z┼é, ale wtedy nic nie sprzedawa┼é. Podobnie pisa┼é Marucha, tylko jego ju┼╝ nie ma z nami.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

buntownik72 pisze:
Gdyby kto┼Ť chcia┼é zobaczy─ç jak wygl─ůdaj─ů rz─ůdy pisu to zapraszam do gminy Mi─Ödzyrzec Podlaski .Mielismy w├│jta z PSL ale ludzie powiedzieli :z┼éy bo kradnie i szko┼éy zamyka .Stary kombinowa┼é ale jednosze┼Ťnie co┼Ť robi┼é dla gminy .Kiedy nasta┼é nowy w├│jt z pisu to od razu zatrudni┼é koleg├│w tez z pisu i pastuch zostawa┼é kierownikiem w gminie .Nic nie robi , trwoni gminne pieni─ůdze i obawiam si─Ö ze po obecnym pisowskim w├│jcie nasza gmina b─Ödzie wygl─ůda─ç jak pustynia .Dlatego powiedzia┼éem ┼╝e nigdy w zyciu nie zag┼éosuj─Ö na pis .

Gdy ministerem rolnictwa by┼é Jurgiel to w ministerstwie nawet sprz─ůtaczki by┼éy z Podlasia. Tak s┼éysza┼éem.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Na tym forum jest kilku magik├│w .Pisz─ů ze jest super a zaraz potem p┼éacz─ů ┼╝e na dop┼éaty czekaj─ů i stowarzyszenie chc─ů zak┼éada─ç bo zak┼éady mi─Ösne ich oszukuj─ů .No ale niech zak┼éadaj─ů .Jak stowarzyszenie zacznie dzia┼éa─ç i b─Ödzie dyktowa┼éo warunki na rynku to i ja si─Ö zapisz─Ö .Jak wstawi─Ö 500 sztuk i na kazdej zarobi─Ö 100 z┼éotych to wtedy jak m├│wi┼é m├│j znajomy :"dopiero zobacz─ů chu/je jak szlachta baluje .Dziewczyny ,konserwy ,muzyka bez przerwy " A na razie id─Ö spa─ç .Mnie g┼éowa nie boli ze cena tucznika poni┼╝ej koszt├│w .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

krzywy pisze:
andrzej19570 pisze:

Takiego cz┼éowieka mo┼╝na nazwa─ç nieudacznikiem, nie radzi sobie w ┼╝yciu. To dlaczego ma mi doradza─ç jak ja mam post─Öpowa─ç, pod jego rz─ůdami? Lekarzu, wylecz si─Ö sam.

Tylko napisz co ci obecny rz─ůd zrobi┼é dobrego bo tym co krytykuj─ů Kaczy┼äskiego w mediach niez┼é─ů kas─Ö p┼éaco a tak za darmo to bym palcem nie ruszy┼é. Ceny na tuczniki mamy i warunki do ┼╝ycia obecnie takie ┼╝e tylko rz─ůd chwali─ç i opozycje krytykowa─ç to jest hipokryzja do pot─Ögi no c├│┼╝ mo┼╝na jak kto┼Ť chory z nienawi┼Ťci

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

bezbarwny pisze:
baraki pisze:
To kwestia techniczna, sposob├│w jest wiele!

baraki... obaj doskonale wiemy , ┼╝e nie jest to kwestia techniczna a legislacyjna , bez odpowiednich przepis├│w nadz├│r nad prawid┼éowo┼Ťci─ů oceny jest niemo┼╝liwy.
baraki pisze:
Ale w zasadzie po co zmusza─ç?
Stawiamy jako zwi─ůzek nasze warunki i czesc ubojni je zaakceptuje a cze┼Ť─ç nie! .......

no tak... a co w sytuacji , gdy ┼╝aden z zak┼éad├│w nie zaakceptuje warunk├│w.Wiesz... jest zmowa cenowa , wi─Öc w tej kwestii r├│wnie┼╝ mog─ů si─Ö dogada─ç?

Bezbarwny nie jestem jasnowidzem ┼╝ebym przewidzia┼é ze 100% trafno┼Ťci─ů jak si─Ö wszystko potoczy. Zrobimy ruch, poczekamy na efekt zrobimy nast─Öpny. Jak bedzie potrzeba zmian legislacyjnych to b─Ödziemy za takowymi lobbowa─ç, czy si─Ö uda? Nie wiem! Pr├│bowa─ç mo┼╝na a nawet trzeba, cho─ç by po to ┼╝eby na jakim┼Ť spotkaniu z politykiem nie m├│g┼é powiedzie─ç: Ja chcia┼éem pom├│c, to wy nic nie robili┼Ťcie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

mi si─Ö wydaj─Ö ┼╝e takiego drugiego Leppera to my ju┼╝ mie─ç nie b─Ödziemy czyt. rolnicy, zawsze zoorganizowa┼é jak─ů┼Ť blokad─Ö, albo zbo┼╝e wysypa┼é na tory a teraz za nami to si─Ö nikt nie wstawia...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

krzywy pisze:
Andrzej, a jakie to opinie? Czy kto┼Ť m├│wi, ┼╝e jest cudnie i wspaniale? No mo┼╝e Barki pisa┼é, ┼╝e zarabia na tuczniku 50 czy 100z┼é, ale wtedy nic nie sprzedawa┼é. Podobnie pisa┼é Marucha, tylko jego ju┼╝ nie ma z nami.

Sprzedawał, sprzedawał!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

baraki
nie odbieraj mojej dociekliwo┼Ťci jako z┼éo┼Ťliwo┼Ťci. My┼Ťl─Ö , ┼╝e idea zawi─ůzania Stowarzyszenia jest s┼éuszna , jednak w szesna┼Ťcie os├│b niewiele zwojujecie .W 16 000 ju┼╝ tak :D Ale ┼╝eby ┼Ťci─ůgn─ů─ç do siebie tak─ů rzesz─Ö zwolennik├│w , potrzebny jest konkretny ,realny plan dzia┼éania a nie bujanie w ob┼éokach.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ch┼éopaki,ka┼╝da partia i ka┼╝dy cz┼éowiek grabi do siebie,ale chodzi o to ┼╝eby i dla innych co┼Ť zosta┼éo i ┼╝eby Polska nadal by┼éa a puki co to za kilka lat nic tu nie b─Ödzie.Sami widzicie ┼╝e do rolnictwa wchodz─ů korporacje zachodnie,ziemie wykupuj─ů s┼éupy,banki w wi─Ökszo┼Ťci zachodnie,przemys┼é wejdzie na par─Ö lat jak maj─ů ulgi w podatku i dop┼éaty do pensji dla pracownik├│w a gdy si─Ö to sko┼äczy odchodz─ů.Do czego maja wraca─ç ci emigranci z zachodu?Dlaczego inne kraje potrafi─ů dba─ç o swoich obywateli a nasi rz─ůdz─ůcy my┼Ťl─ů tylko by za┼éapa─ç si─Ö na jakie┼Ť stanowisko,najlepiej w Brukseli?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

S┼éuszna uwaga bezbarwny, samo przekonanie o s┼éuszno┼Ťci to za ma┼éo, trzeba te s┼éuszno┼Ť─ç czynem wesprze─ç.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

baraki pisze:
S┼éuszna uwaga bezbarwny, samo przekonanie o s┼éuszno┼Ťci to za ma┼éo, trzeba te s┼éuszno┼Ť─ç czynem wesprze─ç.

Ale┼Ť mnie zagi─ů┼é :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

buntownik72 pisze:
marek99a pisze:
To ┼╝e stowarzyszenie nic nie mo┼╝e ,to bym przed jego uzyskaniem statusu prawnego nic nie m├│wi┼é,poniewa┼╝ mam przyk┼éad z ┼╝ycia wzi─Öty,a mianowicie -swego czasu likwidowali szko┼é─Ö u nas we wsi ,wi─Öc powo┼éali┼Ťmy owe stowarzyszenie kt├│rego zosta┼éem prezesem,przejeli┼Ťmy szko┼é─Ö ,zdobyli┼Ťmy kilka grant├│w z amir na komputeryzacj─Ö plac├│wki ,a w├│jt na g┼éowie stawa┼é ┼╝eby nie dopu┼Ťci─ç do odrodzenia . Plac├│wka ju┼╝ dzia┼éa 13 rok. To tylko kwestia determinacji zarz─ůdu w dzia┼éaniu ,a wyniki przyjd─ů same.
Działanie lokalne to zupełnie inna bajka niż działanie ogólnokrajowe a rozumiem że o takim tutaj mówimy .Jakim cudem chcecie zrealizować &6p5 ?

no jest moja działka
i tak Szanowny Panie
profilaktyka
- problem padliny na wsi
- profilaktyka zwierz─ůt towarzysz─ůcych psy koty odrobacznie itp
- wymuszanie na producentach prosi─ůt podawanie faktycznego statusu
i sprzedawanie bez karencyjnych zwierz─ůt do tuczu
- deratyzacja dezynsekcja itp
te punkty można już realizować tylko determinacja rolnika do działania
a tak z ciekawo┼Ťci jak─ů masz stabilno┼Ť─ç mikroflory na obiektach

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Spokojnie, troche cierpliwo┼Ťci. Nie od razu Rzym zbudowano. W Polsce jest kilka organizacji dzia┼éaj─ůcych od wielu lat i nic jeszcze nie da si─Ö powiedzie─ç na temat co zrobi┼éy ┼╝eby pom├│c hodowc─ů a od nas niekt├│rzy wymagaj─ů efekt├│w zanim jeszcze oficjalnie zaczeli┼Ťmy dzia┼éa─ç. Wiadomo ┼éatwo nie jest i nie b─Ödzie. Wiele rzeczy jest do zrobienia i trzeba my┼Ťlec jak do nich podej┼Ť─ç. Tak┼╝e taka dyskusja musi trwa─ç i wszelkie pomys┼éy warto rozwa┼╝y─ç. I nie oczekujcie,┼╝e baraki, muchozali, lukas czy ktokolwiek z nas za┼éo┼╝ycieli zna odpowiedz na wszystkie pytania i jak za dotkni─Öciem czarodziejskiej r├│┼╝d┼╝ki te problemy rozwi─ů┼╝emy. Jest wiara ┼╝e co┼Ť si─Ö uda zrobi─ç bo bez tego nie organizowaliby┼Ťmy si─Ö. Mamy jedn─ů niew─ůtpliw─ů przewag─Ö nad tymi co byli i pr├│bowali kiedy┼Ť. Komunikacja, czyli telefony i oczywi┼Ťcie nie do przecenienia internet. Jaki problem zamontowa─ç uchwyt do tableta nawet w ci─ůgniku i mie─ç wszelkie bie┼╝─ůce info podczas wykonywania nudnej uprawy lub orki. Bo w informacji jest najwi─Öksza si┼éa. Niedoinformowanych mo┼╝na manipulowa─ç. Nie ukrywajmy hodowc├│w bedzie coraz mniej, ale co za tym idzie b─Öd─ů coraz bardziej zorganizowanii w tym co robi─ů .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Muchozolali pisze:
buntownik72 pisze:
marek99a pisze:
To ┼╝e stowarzyszenie nic nie mo┼╝e ,to bym przed jego uzyskaniem statusu prawnego nic nie m├│wi┼é,poniewa┼╝ mam przyk┼éad z ┼╝ycia wzi─Öty,a mianowicie -swego czasu likwidowali szko┼é─Ö u nas we wsi ,wi─Öc powo┼éali┼Ťmy owe stowarzyszenie kt├│rego zosta┼éem prezesem,przejeli┼Ťmy szko┼é─Ö ,zdobyli┼Ťmy kilka grant├│w z amir na komputeryzacj─Ö plac├│wki ,a w├│jt na g┼éowie stawa┼é ┼╝eby nie dopu┼Ťci─ç do odrodzenia . Plac├│wka ju┼╝ dzia┼éa 13 rok. To tylko kwestia determinacji zarz─ůdu w dzia┼éaniu ,a wyniki przyjd─ů same.
Działanie lokalne to zupełnie inna bajka niż działanie ogólnokrajowe a rozumiem że o takim tutaj mówimy .Jakim cudem chcecie zrealizować &6p5 ?

no jest moja działka
i tak Szanowny Panie
profilaktyka
- problem padliny na wsi
- profilaktyka zwierz─ůt towarzysz─ůcych psy koty odrobacznie itp
- wymuszanie na producentach prosi─ůt podawanie faktycznego statusu
i sprzedawanie bez karencyjnych zwierz─ůt do tuczu
- deratyzacja dezynsekcja itp
te punkty można już realizować tylko determinacja rolnika do działania
a tak z ciekawo┼Ťci jak─ů masz stabilno┼Ť─ç mikroflory na obiektach

Jak bedzie dobrze na rynku to ka┼╝dy b─Ödzie chcia┼é wspiera─ç stowarzyszenie i stosowa─ç si─Ö do jego zalece┼ä .Jak b─Ödzie ┼║le to kazdy b─Ödzie patrzy┼é aby sam sprzeda┼é a stowarzyszenie i jego zalecenia b─Ödzie mia┼é w dupie .Na bezpa┼äskie psy i koty jedynie odstrzeliwanie pomaga .Zmuszenie rolnika do czegokolwiek graniczy z cudem bo stowarzyszenie nie ma ┼╝adnych narz─Ödzi prawnych ┼╝eby kogokolwiek do czegokolwiek zmusi─ç . Mo┼╝e co najwy┼╝ej zawiadomi─ç odpowiednie organy .Co do stabilno┼Ťci mikloflory na obiektach napisz─Ö brutalnie :nie wiem co to jest i nie chc─Ö wiedzie─ç .Jedyna stabilno┼Ť─ç jaka si─Ö dla mnie liczy to stabilno┼Ťc firmy dla kt├│rej tucz─Ö i fakt ┼╝e kazdego pi─Ötnastego dnia miesi─ůca mam kas─Ö na koncie w banku .Nie interesuje mnie czy moja stabilno┼Ť─ç jako kontraktowego odbija si─Ö na twojej stabilno┼Ťci bo rynek jest zapchany towarem i nie mo┼╝esz go sprzeda─ç w dobrych pieni─ůdzach .Powiem szczerze ┼╝e mam to w dupie bo nawet gdybym chcia┼é si─Ö tym przejmowa─ç to pod wiatr nie dmuchn─Ö .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

To na ┼╝ycie Ci starcza do ko┼äca miesi─ůca? :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

F1 pisze:
To na ┼╝ycie Ci starcza do ko┼äca miesi─ůca? :wink:

Je┼╝eli juz komu┼Ť nie starcza to raczej tym co trzymaj─ů na w┼éasn─ů r─Ök─Ö .┼╗aden kontraktowiec nie p┼éacze ┼╝e cena s┼éaba i mu si─Ö nie op┼éaci a tzw.farmerzy ci─ůgle tylko p┼éacz─ů :s┼éaba cena , ┼║le klasuj─ů , oszukuj─ů , droga pasza , itd .To jak to w ko┼äcu jest ? Na sztuce zostaje 150 z┼é i ma┼éo ? Dostaj─ů kup─Ö darmowej kasy z unii i jeszcze ma┼éo ? Bo podobno ci co na kontrakcie to niewolnicy .Oczywi┼Ťcie tacy niewolnicy co mog─ů w ka┼╝dej chwili powiedzie─ç ,┼╝e dalej nie chca produkowa─ç i b─Öda robic co┼Ť innego .Natomiast ci co tucz─ů na w┼éasna r─Ök─Ö to wolni ludzie tylko dziwnym trafem narzekaj─ů ci─ůgle ┼╝e im si─Ö nie op┼éaci ale tucz─ů ? Czyli kto tu w ko┼äcu jest niewolnikiem ?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

--------------------------------------------------------------------------------

A ile mo┼╝e kosztowa─ç budynek na 500 sztuk na s┼éomie ?Ma┼éo tego wyposa┼╝enie mo┼╝na wzi─ů┼Ť─ç przez firm─Ö na raty .Ja poda┼éem przyk┼éadowe wyliczenie na 500 sztuk .Bo na 1000 sztuka na ruszcie to ju┼╝ b─Ödzie 1000x2,8x33:12=7700z┼é/miesi─ůc .Do tego na koniec lotu 10000z┼é co wystarczy na koszty .Nawet gdyby budynek by┼é w kredycie to 7700 minus rata kredytu nawet du┼╝a np.5000/miesi─ůc to zostaje 2700 czystych pieni─Ödzy bez ┼╝adnego ryzyka .A gdzie zarobisz 2700 nie ruszaj─ůc si─Ö z domu ? No chyba ┼╝e prowadzisz dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů .Wyt┼éumacz─Ö to jeszcze inaczej .Tucz─ůc ┼Ťwinie na w┼éasn─ů r─Ök─Ö zosta┼éem bankrutem .Tucz─ůc dla Agri Plus zacz─ů┼éem si─Ö odbija─ç i rozbudowywa─ç , chocia┼╝ moja wyp┼éata to 3200/miesi─ůc .R├│┼╝nica jest taka ┼╝e zacz─ů┼éem poma┼éu bo poma┼éu ale i┼Ť─ç do przodu i ┼Ťpi─Ö spokojnie

Teraz pewnie bankrutem zostanie firma dla ktorej tuczysz , bo na to wychodzi ┼╝e zawsze kto┼Ť do tych ┼Ťwi┼ä dok┼éada :roll: :roll:

ja Wam powiem tak ; jak kto┼Ť przy obecnych cenach ma ┼éeb na karku , to nie wie co z pieni─Ödzmi robi─ç :lol: :lol: :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Stan to po co w takim razie stowarzyszenie ? Czyżby było tak dobrze dlatego ze jest tak źle ?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Sory ale wyt┼éumacz mi jak za 3200 na miesi─ůc ┼╝yjesz i jeszcze si─Ö rozbudowujesz bo ja wi─Öcej na ┼╝ycie wydaj─Ö? :shock:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

buntownik72 pisze:
Stan to po co w takim razie stowarzyszenie ? Czyżby było tak dobrze dlatego ze jest tak źle ?
Obecnie jest bardzo dobrze tym co my┼Ťl─ů , a jest zle albo bardzo ┼╝le tym co wcale nie u┼╝ywaj─ů m├│┼╝gu :roll:

wi─Ökszo┼Ť─ç za┼éo┼╝ycieli stowarzyszenia jest obecnie w takiej sytuacji jak Ty podejmuj─ůc si─Ö tuczu kontraktowego
a r├│┼╝nica jest taka ┼╝e oni uwa┼╝aj─ů ┼╝e problem rozwi─ů┼╝e stowarzyszenie , a Ty uzna┼ée┼Ť ┼╝e problem rozwi─ů┼╝e tucz kontraktowy
wydaje mi si─Ö ┼╝e problemu nie rozwi─ů┼╝e ani 1 ani 2 , ale 2 pomimo ┼╝e jestem przeciwnikiem tuczu kontraktowego jest bardziej realne

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

co ty m├│wisz
nikt z założycieli nie jest na umowie z agri nie zamierza
tak wiec

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Wyobra┼║ sobie, ┼╝e nie kazdego satysfakcjonuje 4 tys na miesi─ůc. Zim─ů 1500 ogrzewanie domu mnie kosztuje wi─Öc wybacz ale to nie dla mnie. Jak by wszyscy mieli takie podej┼Ťcie jak Ty to nie wiem gdzie by ten ┼Ťwiat zmierza┼é ale chyba w gorsz─ů strone ni┼╝ teraz. Ka┼╝dy ma jakie┼Ť pomys┼éy kt├│re chce realizowa─ç, inwestycje. Tobie sie podoba w agri, bo nie musisz mysle─ç i si─Ö martwi─ç. Mo┼╝e niekt├│rzy nie lubi─ů mie─ç tak beztroskiego ┼╝ycia. I nie m├│w o zarabianiu, bo to ┼Ťmieszne. Jakby mechanikowi kaza─ç wybudowa─ç warsztat i wyposa┼╝y─ç a potem mu 4 tys da─ç i kaza─ç w nim zapieprza─ç. W innych bran┼╝ach nie do pomy┼Ťlenia. W moim rejonie popularne s─ů futrzaki. Te┼╝ co┼Ť podobnego jak kontrakt mo┼╝na sobie na ma┼éa skale dorabia─ç, jak─ů┼Ť godzine dziennie i mie─ç od sztuki zap┼éacone. Tylko koszt postawienia klatek to jakies 10 tys a nie kilkaset. My┼Ťla┼ée┼Ť co zrobisz jak nie b─Ödziesz mia┼é si┼é ┼╝eby pracowa─ç bo z krusowskiej renty to trza si─Ö do kartonu przeprowadzi─ç ┼╝eby ┼╝y─ç. Pracuj─ůc i b─Ödac ubezpieczonym w zus na dzie┼ä dzisiejszy ko┼éo 2 tys mo┼╝na dosta─ç wi─Öc z t─ů prac─ů na miejscu to nie tylko plusy s─ů. A odno┼Ťnie organizowania si─Ö, ostatnio producenci od produkcji biomasy te┼╝ si─Ö organizowali. Te┼╝ uwa┼╝asz ich za biedak├│w? Ci─Ö┼╝kie miliony zainwestowali, mogli by z tego za 3 tys ┼╝y─ç 100 lat, a jednak mieli inny pomys┼é. I nie czekaj─ů na zbawienie tylko pr├│b├│j─ů walczy─ç. A jak rolnik co┼Ť chce wywalczyc dla siebie to albo si─Ö wko┼éo ciesz─ů bo znaczy ┼╝e bankrutuje i p┼éacze, albo za wariata uwa┼╝aj─ů bo nie bankrutuje a chce wi─Öcej.
Zreszt─ů, ja wiem swoje Ty wiesz swoje nikt nikogo nie przekona.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Muchozol uwaga techniczna :zmie┼ä napis pod swoim nickiem bo nie wypada zeby prezes mia┼é w podpisie s┼éowo "du/pa" jak zwyk┼éy alfons , tym bardziej ┼╝e podpisa┼ée┼Ť si─Ö imieniem i nazwiskiem .Po prostu wygl─ůda to ma┼éo powa┼╝nie .
F1 nie pisz ┼╝e wydajesz na zycie wi─Öcej niz wi─Ökszo┼Ťc Polak├│w dostaje w pracy za dwa miesi─ůce bo ludzie pomy┼Ťl─ů ze chodowcy trzody to krezusi i wszyscy zaczn─ů trzymac ┼Ťwinie co sko┼äczy si─Ö katastrof─ů .
Stan r├│znica mi─Ödzy mn─ů a tymi od stowarzyszenia jest taka ┼╝e ja wpad┼éem w k┼éopoty przez chorob─Ö stada a oni wpadaj─ů na w┼éasne ┼╝─ůdanie , opr├│cz tego w wielu wypadkach jest tak ┼╝e ci ludzie stali si─Ö niewolnikami bank├│w i tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Ja m├│g┼ébym po prostu powiedzie─ç do mojego servismena , ┼╝e ko┼äcz─Ö ten lot i przestaj─Ö tuczy─ç dla Agri .Ci od stowarzyszenia nie maj─ů takiego komfortu .Inna sprawa ┼╝e ci ludzie w wielu przypadkach tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Nie maj─ů szko┼éy , nie maj─ů uprawnie┼ä na ┼╝aden sprz─Öt , nie znaj─ů j─Özyka obcego , nie potrafi─ů pracowa─ç jako spawacze , budowla┼äcy , tokarze , kierowcy ,operatorzy maszyn budowlanych .Jedyne co tak naprawd─Ö umiej─ů to tuczy─ç ┼Ťwinie .Mo┼╝na oczywi┼Ťcie zaklina─ç rzeczywistosc i robi─ç stowarzyszenie ale to pomo┼╝e tyle co umar┼éemu kadzid┼éo .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

F1 pisze:
Sory ale wyt┼éumacz mi jak za 3200 na miesi─ůc ┼╝yjesz i jeszcze si─Ö rozbudowujesz bo ja wi─Öcej na ┼╝ycie wydaj─Ö? :shock:

Ile masz hektar├│w ?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Buntownik to ludzie m┼éodzi i jak trzeba b─Ödzie to i spawa─ç , toczy─ç , murowa─ç i obslugiwac r├│┼╝nego rodzaju sprz─Ötu si─Ö naucz─ů
p├│ki co to si─Ö ucz─ů na ┼Ťwiniach zarabia─ç [a w wiekszo┼Ťci wygl─ůda to tak TATA zapierdala w chlewni a wla┼Ťciciel przy komputerze siedzi ] , a to wcale jak si─Ö okazuje proste nie jest :lol: :lol: :lol: w naszej ukochanej uni :lol:
wszysko zmierza ku temu ┼╝e Ci co swoich mo┼╝liwo┼Ťci nadu┼╝yli i przeinwestowali spotkaj─ů si─Ö z Tob─ů na jakim┼Ť spotkaniu organizowanym przez kontraktowca i jeszcze gorza┼ée razem b─Ödziecie ┼éykali :lol: i po co si─Ö sprzecza─ç :roll:
og├│lnie z tymi ┼Ťwiniami ┼╝le nie jest , opr├│cz tego ┼╝e zajebi┼Ť......e ┼Ťmierdzi :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Ceny

stan1069@o2.pl pisze:
buntownik72 pisze:
Obecnie jest bardzo dobrze tym co my┼Ťl─ů , a jest zle albo bardzo ┼╝le tym co wcale nie u┼╝ywaj─ů m├│┼╝gu :roll:

wi─Ökszo┼Ť─ç za┼éo┼╝ycieli stowarzyszenia jest obecnie w takiej sytuacji jak Ty podejmuj─ůc si─Ö tuczu kontraktowego
a r├│┼╝nica jest taka ┼╝e oni uwa┼╝aj─ů ┼╝e problem rozwi─ů┼╝e stowarzyszenie , a Ty uzna┼ée┼Ť ┼╝e problem rozwi─ů┼╝e tucz kontraktowy
wydaje mi si─Ö ┼╝e problemu nie rozwi─ů┼╝e ani 1 ani 2 , ale 2 pomimo ┼╝e jestem przeciwnikiem tuczu kontraktowego jest bardziej realne

Stan nie obra┼╝aj mnie!!!!nie by┼é─Ö┼Ť na spotkaniu wi─Öc nie wypowiadaj si─Ö w tym temacie ,

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

stan1069@o2.pl pisze:
Buntownik to ludzie m┼éodzi i jak trzeba b─Ödzie to i spawa─ç , toczy─ç , murowa─ç i obslugiwac r├│┼╝nego rodzaju sprz─Ötu si─Ö naucz─ů
p├│ki co to si─Ö ucz─ů na ┼Ťwiniach zarabia─ç [a w wiekszo┼Ťci wygl─ůda to tak TATA zapierdala w chlewni a wla┼Ťciciel przy komputerze siedzi ] , a to wcale jak si─Ö okazuje proste nie jest :lol: :lol: :lol: w naszej ukochanej uni :lol:
wszysko zmierza ku temu ┼╝e Ci co swoich mo┼╝liwo┼Ťci nadu┼╝yli i przeinwestowali spotkaj─ů si─Ö z Tob─ů na jakim┼Ť spotkaniu organizowanym przez kontraktowca i jeszcze gorza┼ée razem b─Ödziecie ┼éykali :lol: i po co si─Ö sprzecza─ç :roll:
og├│lnie z tymi ┼Ťwiniami ┼╝le nie jest , opr├│cz tego ┼╝e zajebi┼Ť......e ┼Ťmierdzi :lol:
Stan nie je┼╝dz─Ö na spotkania kontraktowc├│w bo takich si─Ö po prostu nie organizuje , co innego zwyk┼ée spotkanie rolnik├│w gdzie "zakontraktowana" jest obowi─ůzkowo flaszka , niestety zazwyczaj z takiej jednej flaszki robi si─Ö "nadprodukcja" i efekt jest ten sam co przy "┼Ťwi┼äskiej g├│rce" tylko g┼éowa kr├│cej boli no i zaklinowa─ç ┼éatwiej i taniej .A tak na powa┼╝nie to teoretycznie masz racj─Ö : mo┼╝na rzuci─ç gospodark─Ö i i┼Ťc do roboty .Problem w tym ┼╝e chlewnie i sprz─Öt wi─Ökszo┼Ťci rolnik├│w to w┼éasnos─ç banku warta setki tysi─Öcy i z pracy r─ůk nie da si─Ö tego sp┼éaci─ç .Taki rolnik musi tak naprawd─Ö produkowa─ç bo jak przestanie sp┼éaca─ç kredyty to przyjedzie komornik i ch┼éop le┼╝y .Poza tym zwr├│─ç uwag─Ö ┼╝e ch─Ö─ç pracy to nie wszystko .Kursy kosztuj─ů , np.prawko C+E ok.10000 z┼é . a znale┼║ienie roboty bez do┼Ťwiadczenia to d┼éuga bajka .Kiedy┼Ť chcia┼éem by─ç kierowc─ů tzw.tira .Kazdy kierowca z kt├│rym rozmawia┼éem jak s┼éysza┼é ┼╝e chc─Ö je┼║dzi─ç a mam robot─Ö w domu i pewny grosz co miesi─ůc to puka┼é si─Ö w g┼éow─Ö ┼╝e ja chc─Ö si─Ö tu┼éa─ç po ┼Ťwiecie jak w domu mog─Ö zarabia─ç pieni─ůdze .Mo┼╝e w innych regionach jest inaczej ale u nas to tylko kierowc├│w , przedstawicieli handlowych i na zbiory truskawek do Angli potrzebuj─ů .Mozna jeszcze i┼Ť─ç do ┼éopaty na budow─Ö .Wol─Ö kontrakt .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

buntownik72 pisze:
Muchozol uwaga techniczna :zmie┼ä napis pod swoim nickiem bo nie wypada zeby prezes mia┼é w podpisie s┼éowo "du/pa" jak zwyk┼éy alfons , tym bardziej ┼╝e podpisa┼ée┼Ť si─Ö imieniem i nazwiskiem .Po prostu wygl─ůda to ma┼éo powa┼╝nie .
F1 nie pisz ┼╝e wydajesz na zycie wi─Öcej niz wi─Ökszo┼Ťc Polak├│w dostaje w pracy za dwa miesi─ůce bo ludzie pomy┼Ťl─ů ze chodowcy trzody to krezusi i wszyscy zaczn─ů trzymac ┼Ťwinie co sko┼äczy si─Ö katastrof─ů .
Stan r├│znica mi─Ödzy mn─ů a tymi od stowarzyszenia jest taka ┼╝e ja wpad┼éem w k┼éopoty przez chorob─Ö stada a oni wpadaj─ů na w┼éasne ┼╝─ůdanie , opr├│cz tego w wielu wypadkach jest tak ┼╝e ci ludzie stali si─Ö niewolnikami bank├│w i tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Ja m├│g┼ébym po prostu powiedzie─ç do mojego servismena , ┼╝e ko┼äcz─Ö ten lot i przestaj─Ö tuczy─ç dla Agri .Ci od stowarzyszenia nie maj─ů takiego komfortu .Inna sprawa ┼╝e ci ludzie w wielu przypadkach tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Nie maj─ů szko┼éy , nie maj─ů uprawnie┼ä na ┼╝aden sprz─Öt , nie znaj─ů j─Özyka obcego , nie potrafi─ů pracowa─ç jako spawacze , budowla┼äcy , tokarze , kierowcy ,operatorzy maszyn budowlanych .Jedyne co tak naprawd─Ö umiej─ů to tuczy─ç ┼Ťwinie .Mo┼╝na oczywi┼Ťcie zaklina─ç rzeczywistosc i robi─ç stowarzyszenie ale to pomo┼╝e tyle co umar┼éemu kadzid┼éo .

Widz─Ö ┼╝e jeste┼Ť fachowiec ale w j─Özyku!!!!!! S─ůdz─Ö ┼╝ebym ci─Ö 10 razy przeskoczy┼éa z umiej─Ötno┼Ťciami jako kobieta a nie wspomn─Ö ju┼╝ o innych kolegach. Nie jeste┼Ť zainteresowany stowarzyszeniem wi─Öc nie wypowiadaj si─Ö na ten temat ,

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

buntownik72 pisze:
F1 pisze:

Ile masz hektar├│w ?
36 ale to nie ma nic do ┼╝eczy mam 6 os├│b na utrzymaniu i nikt mnie nie pyta sk─ůd wezm─Ö jak to na 6 podziel─Ö to wcale du┼╝o nie wychodzi:wink: :cry: ja nie twierdz─Ö ┼╝e jeste┼Ť kim┼Ť gorszym od tych co tucz─ů na w┼éasny rachunek przeciwnie doceniam to ┼╝e pomimo niepowodze┼ä jakie w ┼╝yciu Cie spotka┼éy radzisz sobie w ten spos├│b uwa┼╝am tylko ┼╝e tucz kontraktowy to nie jest antidotum na brak op┼éacalno┼Ťci :roll:a nawet rz─ůdz─ůcy wiedz─ů ┼╝e ┼╝yj─Ö na granicy ub├│stwa http://www.farmer.pl/finanse/podatki-ra ... 393,1.html

Ostatnio zmieniony pi─ůtek 08 mar 2013, 19:57 przez F1, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

http://www.youtube.com/watch?v=D4T8OTOJ-Zw

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

marylakulasinska pisze:
buntownik72 pisze:

Widz─Ö ┼╝e jeste┼Ť fachowiec ale w j─Özyku!!!!!! S─ůdz─Ö ┼╝ebym ci─Ö 10 razy przeskoczy┼éa z umiej─Ötno┼Ťciami jako kobieta a nie wspomn─Ö ju┼╝ o innych kolegach. Nie jeste┼Ť zainteresowany stowarzyszeniem wi─Öc nie wypowiadaj si─Ö na ten temat ,
Szanowna pani .Nie wiem jakie ma pani umiej─Ötno┼Ťci ale wiedz─Ö na temat tuczu kontraktowego dla Agri ma pani mizern─ů .Wczoraj poda┼éa pani nieprawdziwe dane na temat tuczu dla Agri , niestety moje pytanie do pani o b┼é─ůd pozosta┼éo bez odpowiedzi .Je┼╝eli pani sobie zyczy to mog─Ö go wskaza─ç . Co do stowarzyszenia to napisa┼éem po prostu co my┼Ťl─Ö i je┼╝eli zechc─Ö to napisz─Ö jeszcze raz .Jezeli chce pani decydowa─ç kto moze o czym pisa─ç to prosz─Ö za┼éo┼╝y─ç sobie prywatne forum i bawi─ç si─Ö w moderowanie . Nie wiem sk─ůd pani o tym wie ale skoro nazywa mnie pani fachowcem w j─Özyku to przyjmuj─Ö to jako komplement .Tylko prosz─Ö nic nie m├│wi─ç mojej ┼╝onie .Jest strasznie zazdrosna .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

marylakulasinska pisze:
buntownik72 pisze:

... no ,8 marca ,skromny wirtualny kwiatek dla Marylki!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

buntownik72 pisze:
marylakulasinska pisze:
buntownik72 pisze:
Stan r├│znica mi─Ödzy mn─ů a tymi od stowarzyszenia jest taka ┼╝e ja wpad┼éem w k┼éopoty przez chorob─Ö stada a oni wpadaj─ů na w┼éasne ┼╝─ůdanie , opr├│cz tego w wielu wypadkach jest tak ┼╝e ci ludzie stali si─Ö niewolnikami bank├│w i tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Ja m├│g┼ébym po prostu powiedzie─ç do mojego servismena , ┼╝e ko┼äcz─Ö ten lot i przestaj─Ö tuczy─ç dla Agri .Ci od stowarzyszenia nie maj─ů takiego komfortu .Inna sprawa ┼╝e ci ludzie w wielu przypadkach tak naprawd─Ö nie maj─ů innego wyj┼Ťcia .Nie

maj─ů szko┼éy , nie maj─ů uprawnie┼ä na ┼╝aden sprz─Öt , nie znaj─ů j─Özyka obcego , nie potrafi─ů pracowa─ç jako spawacze , budowla┼äcy , tokarze , kierowcy ,operatorzy maszyn budowlanych .Jedyne co tak naprawd─Ö umiej─ů to tuczy─ç ┼Ťwinie .Mo┼╝na oczywi┼Ťcie zaklina─ç rzeczywistosc i robi─ç stowarzyszenie ale to pomo┼╝e tyle co umar┼éemu kadzid┼éo .

ie ma pani umiej─Ötno┼Ťci ale wiedz─Ö na temat tuczu kontraktowego dla Agri ma pani mizern─ů .Wczoraj poda┼éa pani nieprawdziwe dane na temat tuczu dla Agri , niestety moje pytanie do pani o b┼é─ůd pozosta┼éo bez odpowiedzi .Je┼╝eli pani sobie zyczy to mog─Ö go wskaza─ç . Co do stowarzyszenia to napisa┼éem po prostu co my┼Ťl─Ö i je┼╝eli zechc─Ö to napisz─Ö jeszcze raz .Jezeli chce pani decydowa─ç kto moze o czym pisa─ç to prosz─Ö za┼éo┼╝y─ç sobie prywatne forum i bawi─ç si─Ö w moderowanie . Nie wiem sk─ůd pani o tym wie ale skoro nazywa mnie pani fachowcem w j─Özyku to przyjmuj─Ö to jako komplement .Tylko prosz─Ö nic nie m├│wi─ç mojej ┼╝onie .Jest strasznie zazdrosna .

Sk─ů┼äcz z tym fantyzjonowaniem i ┼╝on─Ö zostaw w spokoju bo na to forum jej tu nikt nie wzwya .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

buntownik72 pisze:
marylakulasinska pisze:
buntownik72 pisze:

Je┼Ťli nie wiesz jakie mam umiej─Ötno┼Ťci to mnie nie obra┼╝aj ze nie potrafi─Ö tego czy owego Jak Rownie┼╝ nie jestem niewolnikiem banku,!!!prowadz─Ö cykl zamkni─Öty ,nocka nie przespana to jedna wi─Öcej zmarszczka ,stado chlewni i posiadany area┼é ogarniam tylko i wy┼é─ůcznier z me┼╝em ,i na razie nie narzekam ,a problem├│w z kontrakrem Argi faktycznie nie znam o czym wcze┼Ťniej pisa┼éam ,poda┼éam tylko fakt ze wola┼éabym wydzier┼╝awi─ç budynki inwentarskie np. Dla Argi lub komu┼Ť innemu ni┼╝ podi─ů─ç si─Ö kontraktu dla danej firmy ,

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

:wink:

Ostatnio zmieniony niedziela 10 mar 2013, 16:35 przez sta┼Ť76, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ka┼╝dy ma swoje problemy - zaprzesta┼äcie personalnych wycieczek na cz┼éonk├│w forum , stowarzysze┼ä a tym bardziej cz┼éonk├│w ich rodzin i znajomych - dok─ůd to zaprowadzi i komu pomo┼╝e , w czym ? .

Przypominam ┼╝e w sprawie silnych zaburze┼ä osobowo┼Ťci bardziej pomo┼╝e psychoterapia.

Rozwi─ůzujmy problemy , dzielmy si─Ö wiedz─ů , szukajmy wsp├│lnej idei okre┼Ťlmy wsp├│lne cele i problemy.

Kiedy┼Ť by┼éem na praktykach w holandii - te┼╝ mia┼éem oponenta , ┼╝yli┼Ťmy jak w big brother czy ta wiejska chata w polsacie nie pami─Ötam jak to si─Ö nazywa┼éo - koniec ko┼äc├│w - zastrzeli┼é mnie jednym (inni poszli za nim) powiedzia┼é "ignoruj─Ö ci─Ö gnojku" -po czym wszelka konwersacja usta┼éa - cz┼éowieka bardzo szanuj─Ö , jak inni znajomi pewnie i wiele si─Ö od niego nauczy┼éem .

Na temat agri - wystarczy wpisa─ç w google : smitfild i poczyta─ç , pot┼éumaczy─ç co tam w usa , mexyku, rumuni , polsce dokonali jakie sukcesy - pozazdro┼Ťci─ç , plecam r├│wnie┼╝ przypowie┼Ť─ç o 30 srebrnikach.

Ca┼é─ů sytuacj─Ö rozwia┼éo by zestawienie w tabelce por├│wnawczej warunk├│w kontrakt├│w proponowanych przez firmy w Polsce.
Proponuj─Ö w tabelce rubryki :

Rodzaj zabezpieczenia , zastawu, zakres odpowiedzialno┼Ťci :
Powtarzalno┼Ť─ç warchlaka
Gwarancja jego zdrowotno┼Ťci , jako┼Ťci
Oczekiwania warunk├│w
Wsparcie doradcze
Powtarzalno┼Ť─ç i jako┼Ť─ç pasz , problemy z zawarto┼Ťci─ů ton w tonach
Oczekiwania - zu┼╝ycie paszy i dopuszczalne upadki .
Gwarantowana cena lub kwota od sztuki , premie
i co tam jeszcze przyjdzie wam do głowy.

Istnieje co┼Ť takiego jak koszyk inflacyjny - zr├│bmy podobny koszyk w celu ustalenia jakiego┼Ť koszyka koszt├│w produkcji tucznika w Polsce w arkuszu kalkulacyjnym powi─ůzanym z gie┼édami towarowymi i notowaniami z portali . Oczywi┼Ťcie jedni wyprodukuj─ů taniej inni dro┼╝ej ale ┼╝eby by┼é jaki┼Ť odno┼Ťnik na jakiej podstawie powstaje cena forumowa .

w tabelce np:
podadki
ubezpieczenia
energia
pasza
amortyzacja
koszty zezwoleń pozwoleń koncesji itp
inne propozycje forumowicz├│w i jakie┼Ť wa┼╝one kwoty.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Moim celem nie jest obra┼╝anie kogokolwiek .O stowarzyszeniu napisa┼éem co my┼Ťl─Ö i wi─Öcej si─Ö na ten temat nie b─Öd─Ö wypowiada┼é .Natomiast jezeli chodzi o dyskusj─Ö na forum to zauwarzy┼éem ┼╝e ludzie boj─ů si─Ö dyskutowa─ç o faktach .Owszem og├│lnie maj─ů du┼╝o do powiedzenia ale jak si─Ö ich pyta o konkrety to nagle ich wiedza si─Ö ko┼äczy .Je┼╝eli kto┼Ť chce dyskutowa─ç to wypada wiedzie─ç o czym si─Ö m├│wi bo inaczej b─Ödziemy jak dzieci kt├│re zapytane "dlaczego nie?" odpowiadaj─ů :bo nie ! Je┼╝eli chodzi o mnie to nie jestem ani pracownikiem ani naganiaczem Agri .Jestem rolnikiem i kto┼Ť kto tuczy dla Agri bez trudu mo┼╝e to zweryfikowa─ç , wystarczy ┼╝e wie o co pyta─ç .Dlatego pisz─Ö tylko o tuczu a nie o odchowie prosi─ůt dla Agri bo na tym si─Ö nie znam .Wiem tylko ze jest bardziej op┼éacalne jak tucz . Nikomu nie ka┼╝─Ö z nimi wsp├│┼épracowa─ç ale ja wiem ze gdybym mia┼é dzisiaj trzyma─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö to od razu zamykam bud─Ö i id─Ö do roboty .Oczywi┼Ťcie inny powie ze gdyby mia┼é dla nich trzyma─ç to te┼╝ by natychmiast poszed┼é do roboty . Prwdopodobnie obydwaj mamy racj─Ö .Ka┼╝dy swoj─ů .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A ja my┼Ťl─Ö o depopulacji. Chc─Ö zacz─ů─ç od pocz─ůtku. Podj─ů┼éem decyzj─Ö. Nie wiem, czy s┼éuszn─ů. Co o tym my┼Ťlicie? Ty Buntownik masz w tym do┼Ťwiadczenie. Czekam te┼╝ na twoj─ů opini─Ö.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Nie bardzo rozumiem w jakim kontekscie u┼╝ywasz terminu depopulacja .Napisz troch─Ö szczeg├│┼éowiej to mo┼╝e co┼Ť doradzimy .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Depopulacja, to wycięcie wszystkiego w pień. Cykl zamknięty.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.