Trzoda-Chlewna - Forum
https://www.trzoda-chlewna.com.pl/forumN/

Próba konsolidacji produkcji prosiąt - prośba o opinię.
https://www.trzoda-chlewna.com.pl/forumN/viewtopic.php?f=2&t=3617
Strona 1 z 1

Autor:  Karyon [ niedziela 08 lis 2020, 22:13 ]
Tytuł:  Próba konsolidacji produkcji prosiąt - prośba o opinię.

W 2021 r, gdy tylko COVID-19 odpuści, wraz z naszym partnerem, chcielibyśmy wprowadzić metodę inseminacji domacicznej dla producentów prosiąt w Polsce. Dlaczego z tej metody mają korzystać wyłącznie duże korporacje ? W tej metodzie nie ma praktycznie wypływu nasienia z dróg rodnych loch po zabiegu, a także można zaoszczędzić czas i skorzystać z wartości dodanej.
Oferujemy know how, szkolenie i pomoc techniczną, ale co najważniejsze: przy okazji chcielibyśmy - w ramach ceny dawki nasienia (służącej do tego rodzaju inseminacji) - wprowadzić znany holenderski program PigExpert, w którym monitorować będziemy uzyskiwane wyniki przy zastosowaniu nowej technologii. Proponować będziemy sprzęt do inseminacji zarówno firmy Magapor i IMV Group, a wyniki ich stosowania będą przez nas zmierzone i udostępnione naszym klientom, którzy będą mogli porównać wydajność poszczególnych ferm i zobaczyć tego przyczyny. A wszystko po to, żeby poprawiać swoją efektywność.

Stworzymy specjalny sklep internetowy, w którym będzie można kupować katetery do inseminacji, a także inne potrzebne Wam towary np.: Agrisan, sprzęt do obróbki prosiąt, do znakowania zwierząt, pre-startery itp (wspólnie wybierzemy to, co będzie Wam potrzebne), a docelowo będzie można zamawiać w nim nasienie określonych knurów.

Liczymy, że unifikacja standardów produkcji, wspólne gromadzenie użytecznych danych, a także kupowanie niezbędnych towarów w większej ilości, ale od tego samego producenta, przyczyni się do obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia efektywności na fermach.
Prosimy o przesłanie krótkiej opinii, co myślicie na ten temat ?
Pisać na karyon.solution1@gmail.com

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/