Indeks witryny Indeks witryny

Vilomix a-one agrobios

akademiabiogazu insekpol ..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 22 paź 2019, 08:53

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4045 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 270  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Sory ale czy ktoś mugłby mi wyjaśnic na czym polegają i jak objawiają sie ADENOMATOZA i DEZYNTERIA. Bo troche mi głupio że pytam skoro to takie popularne choroby ale nie słyszałem o nich. Dzieki.

Tytuł:
Witaj MILA! ENTERISOL to "

Tytuł:
MLODY! Nie idz na latwizne-wez ksiazka poszytaj bedziesz mial pytania to ci odpowiem.Trudno streszczac cale ksiazki.

Tytuł:
witam mam problem z warchlakami.dwie sztuki wykazują objawy jakiegoś porażenia systemu nerwoowego(chyba) obracają się wkoło. jak się przewrócą to nie mogą wstać,mają wytrzeszczone oczy. co to? zarażliwe to chyba nie jest. reszta kojca na razie ok.

Tytuł:
serdecznie dzięki za tą cenną informacje.marku.ale mam jeszcze jedno pytanko.czy streptokokoza moze przyczynić sie dozwiększenia upadków na pleuropneumonie?.

Tytuł:
Marku r. ja szczepie porcilis ery+parvo 3 tygodnie przed kryciem czy to dobrze

Tytuł:
POLO! Dwie mozliwosci albo streptokokoza albo choroba obrzekowa.Wez swinie za uszy jak nie moze kwiczec lub ma bardzo PISKLIWY glos to wyglada na chor.obrzekowa.Jak juz warchlaki leza to na leczenie za pozno.

Tytuł:
ADAM! To sa dwie rozne choroby nie maja ze soba zwiazku.

Tytuł:
MIDO! Szczepienie 3 tyg.przed kryciem /parwo+rozyca/to OPTYMALNY TERMIN.

Tytuł:
marku a jak ocenieja pasze w niemczech z firmy schaumann

Tytuł:
Firma SCHAUMAN to znana instytucja uznana na rynku.A le osobiscie nie mialem z nia do czynienia.Ja wierze w duze firmy.Oni nie moga sobie pozwolic na wpadke,to kosztuje utrate setek klientow.Dlatego maja atestowane produkty,laboratoria,a przede wszystkim fachowych doradcow a to jest najwazniejsze.

Tytuł:
z tymi doradcami to marku bym nie byl taki pewien ja biore pasze z shaumanna a moj doradca to pierdola jak sam nie znajde sposobu to on nie podpowie, a co do paszy to na razie oki zobaczymy co dalej a czy prawda jest marku ze na 3 tyg. przed porodem dac dobrej paszy i ma to wplyw potem na rozwoj prosiat.

Tytuł:
Te 3 tyg. przed porodem sa najwazniejsze-tu nie ma mowy o oszczedzaniu na paszy.Najwazniejsze 7-8 dni przed porodem tu prosieta przyrastaja 70 -100gr. dziennie.ALe zaczynaja sie problemy:duzo paszy-zatwardzenia,stres przedporodowy.kal zalega w p.pokarmowym-rozwijaja sie bakt. Coli mamy problemy z MMA,biegunka u prosiat.By to wszystko polaczyc i nie miec problemow trzeba DOBREGO speca od zywienia.BO potem zostaja ci choroby i leczenie.

Tytuł:
a czy mozna zaraz po porodzie profilaktycznie podac jakis antybiotyk aby uchronic loche prze ewentualnym wystapieniem MMA, pytam poniewaz byl ostatnio u mnie 1 z przedstawicieli handlowych firmy paszowej i mowil iz mozna to zastosowac nie podał jednak nazwy leku. Pozdrawiam Marku.r.

Tytuł:
z MMA to zrób tak: 2 dni przed porodem 50% dawki w dzień porodu woda lub pójło z otrąb i po porodzie też nie zaraz pełne koryto i masz spokój. tak jest łatwiej i taniej i działa.<br>prosiaki kwiczą jak złapię za uszy i to są najsłabsze z miotu. nie może wstać bo mają zaburzenia równowagi i napięcie mięśniowe. lek kazał dawać erofloksacynę przez 5 dni.<br>kolejna sprawa to usychanie ogonków prosiaczków 10dniowych.jak temu zaradzić raczej na przyszłość. pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4045 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 270  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.