Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Uczmy sie na bledach -ale nie swoich.
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 29 mar 2024, 07:42

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: piÄ…tek 28 lis 2008, 21:01 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 11 cze 2007, 21:23
Posty: 474
Lokalizacja: niemcy
Mysle ze kazdy kiedyc cos tam "zakombinowal".Zrobil cos po swojemu, choc bylo powiedziane zeby tego nie robic.Czasami wyszlo, czasami doszlo do malej katastrofy.Napiszcie o tym, by ktos nie zrobil podobnego bledu.I nie chodzi mi tylko o leczenie zwierzat, choc ten temat jest mi najblizszy.Zaczne od siebie.
Chlewnia na ok.700tucznikow.Problemy z plucami.Zalecam podac przez dozownik tetracykline oraz lek o skladzie podobnym do trimerazinu.Poniewez nie mialem w tym czasie doswidczenia czy to sie dobrze miesza i czy sie" nie zetnie",zalecilem zrobienie proby na malej ilosci skladnikow.I wydawalo mi sie ze zalatwilem sprawe.Zrobilismy probe nic sie nie dzieje.Tylko sie okazalo ze te dwie substancje reaguja po ok 2-3 godz.Rozwor poszedl w rury,pozatykaly sie smoczki+dozownik.Ogolna katastrofa.Cala rodzina miala co robic.A bylem przekonany ze wszystko zrobilem by temu zapobiec.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 28 lis 2008, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
Ja poszedłem w lipcu na wieczór kawalerski kolegi, u którego miałem być świadkiem tydzień później. Wieczór kawalerski został zorganizowany w barze, obok dyskoteki, pełno bydła pijanego, każdy skory do potyczki. Rezultat: Pan Młody skręcona noga, inny kolega złamane dwa żebra, a ja przestawiony nos. Oczywiście swiadkiem nie byłem, gdyż straciłem wygląd natenczas. Tak więc wieczory kawalerskie urządzajcie w domowym zaciszu :)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 15 maja 2009, 21:35 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:34
Posty: 637
Lokalizacja: wlkp
Amoksycyklina Amoxid + rozpuszczalnik do amoksycykliny (węglan sodu)
po 10h na dnie osadził się proszek dodałem zakwaszacza płynnego zakręciłem i wstrząsnąłem i
5l butelka momentalnie zaczeła nabrzmiewać i wybuchła :lol: rozwaliło ją :shock:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 17 maja 2009, 18:30 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 11 cze 2007, 21:23
Posty: 474
Lokalizacja: niemcy
Don!!! Do amoxycyliny dodajemy weglanu sodu by ZMNIEJSZYC KWASOWOSC!!!!! / MA ODCZYN ZASADOWY/.Jak do zasady dodales kwasu to musialo pier------c.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 17 maja 2009, 19:07 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Jak byłem mały to robiłem takie bomby. Troche sody kuchennej do butelki po napoju, do tego octu i buuuum!


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 17 maja 2009, 19:10 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 08:45
Posty: 2331
Lokalizacja: szamotuły
baraki to ty niezly mc Giver jestes :)))


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 17 maja 2009, 22:51 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Jak juz jesteśmy w temacie wybuchów to cos jescze opowiem:
Kiedys moja mama postawiła trochę mleka w plastikowej butelce na podłodze w kuchni i tak stało jakis czas w zapomnieniu, az tu pewnego razu siedzimy sobie w sąsiednim pokoju a tu jak cos nie pie......nie!!!
Buuuum! Zagladamy do kuchni a tam wszystko zachlapane mlekiem, od podłogi po sufit, zapach raczej nie rózany, podczas dokładniejszych oględzin i szacowania szkód stwierdzono iż korek z tej butelki z mlekiem która wybuchła trafił w mydelniczkę (która był aprzyczepiona na przyssawki do ściany tuz nad butelką) zrobił w niej dziure i rozłupał na pół znajdujące sie w niej mydło! Dodam ze była to prawie nowa kostka mydła.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 21 maja 2009, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
a karbit pamietacie

pozdrowienia


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 21 maja 2009, 23:15 
Offline

Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 08:45
Posty: 2331
Lokalizacja: szamotuły
karbit to nawet ja sie tym bawilem calkiem nie dawno


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 06 sty 2013, 17:44 
Offline

Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 17:44
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Niezależnie gdzie i dla kogo organizowany jest wieczór kawalerski, najważniejsze są jego cele - jeśli w przypadku twojego kolegi był to bar i dyskoteka - czego się mógł spodziewać, następnym razem skorzystajcie z usług zawodowców, obejdzie się bez siniaków, złamań i poprzestawianych nosów :) Zobacz więcej pomysłów http://www.ateam-event.pl/Wieczory-kawalerskie


Ostatnio zmieniony wtorek 25 lut 2014, 22:41 przez tomaszkowalczyk, Å‚Ä…cznie zmieniany 2 razy

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 12 sty 2013, 20:33 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Ale za to jakie wspomnienia pozostanÄ… zagwarantujesz takie??????


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB