Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Dezynteria
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 27 kwie 2024, 01:15

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: piÄ…tek 10 kwie 2009, 11:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: środa 08 kwie 2009, 09:43
Posty: 2
Dysantic podawany w ilości 1 kg na tonę paszy.
Revifit podawany w ilości 100 ml na tonę wody.

Ponieważ świnia wypije trzy razy tyle co zje to w porównaniu kosztów porównam 1kg Dysanticu i 0,3 l Revifitu.

Koszt 1 kg Dysanticy - 36 zł (worek 20 kg z dostawą).
Koszt 0,3 l Revifitu- 28,33 zł. (w cenę wliczono dostawę).

Ponieważ Dysantic podaje się w paszy nie łatwo jest manipulowa dawką. Pasza robiona na dłuższy czas zawiera określoną iloś Dysanticu bądź nie.

Inna jest sytuacja z Revifitem który podawany jest do wody do picia.
Po pierwszej fazie można bezpiecznie stosowac przerwy nawet tygodniowe. Co w takim wypadku każe podzielic 28 zł na pół i wtedy Revifit jest ponad dwa razy tańszy niż Dysantic!!!

Revifit jest preparatem stosowanym z tego co wiem w kilku wielkotowarowych fermach od kilku lat bez problemów, bez karencji i jest preparatem legalnym.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 16 cze 2009, 23:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:55
Posty: 10
Lokalizacja: Wielkopolska
Witam! Nie słyszałem o tym Revifit ale stosuje dysantic od roku! Mogę powiedzieć że choć nie jest tani to sprawdza się jak na razie dobrze. Na początku stosowałem 2kg/tone i była poprawa praktycznie od razu. Teraz stosuje 1kg/tone i na razie jest spokój. Byle tylko tak dalej. Pozdrawiam wszystkich


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 18 cze 2009, 13:49 
Offline

Rejestracja: czwartek 18 cze 2009, 13:38
Posty: 2
A ja polecam DYPROXAN !! Sprawdza się jak na razie rewelacyjnie zarówno w prewencji dezynterii jak i jej leczeniu! Rozprowadza to Provitim i nie potrzeba na to recepty !! Zamówić to można kontaktując się nimi telefonicznie albo mailowo, kontakt na stronie: www.provitim.pl - wysyłają za darmo w przeciągu 5 dni !


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB