Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Sytuacja Polskiego Rolnika
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 22:47

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 
Autor Wiadomość
Post: niedziela 15 kwie 2012, 08:16 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 cze 2007, 14:32
Posty: 570
Lokalizacja: Podlaskie ale nie Podlasie
Za dużo kłótni w innych tematach. Więc proponuje dyskusję. Kto ma lepiej, kto lepiej zarabia? Krowiarze, świniarze, zbożowcy, a może rolnicy z marszałkowskiej? Wszystko o sielance w polskim rolnictwie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 15 kwie 2012, 08:41 
Offline

Rejestracja: środa 05 paź 2011, 22:49
Posty: 211
Lokalizacja: Wielun
Kazdy z nas sie ozapierda,,,,, ale pianke spija rolnik ktory siedzi w sejmie i nic nie robi
Czas im pokazac gdzie ich miejsce


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 15 kwie 2012, 08:58 
Offline

Rejestracja: sobota 10 sty 2009, 23:58
Posty: 507
my tu gadu gadu a tu czas już iść do świń. Nie ma to jak wolna niedziela :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 15 kwie 2012, 09:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 23:05
Posty: 3582
Lokalizacja: łódzkie
W niedzielę to świnie przychódzą do mnie:)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: niedziela 15 kwie 2012, 10:39 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
navaho13 pisze:
Za dużo kłótni w innych tematach. Więc proponuje dyskusję. Kto ma lepiej, kto lepiej zarabia? Krowiarze, świniarze, zbożowcy, a może rolnicy z marszałkowskiej? Wszystko o sielance w polskim rolnictwie.
No niestety całe te kolesiostwo z marszałkowskiej co na oczy w zyciu nie widziało wideł najlepiej zarabia na rolnictwie w zasadzie wiekszosc nawet nie wie gdzie ma tš ziemie z pseudo orzechami albo ptasiš czeresniš.Takich przykładów wyłudzania kasy przez nich to Niedzieli by zabrakło.Agroturystyka -wow wille wystawione dla dzieci .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 16 kwie 2012, 09:24 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 cze 2007, 14:32
Posty: 570
Lokalizacja: Podlaskie ale nie Podlasie
Może wyliczymy nasze cechy narodowe, wady i zalety w ramach autoterapii. Może niektórym otworzą się oczy?
1. Polacy lubią narzekać
2. Polacy są solidarni, ale często późno lub za późno.
Kto ma inne doświadczenia?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 11 maja 2012, 18:59 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 cze 2007, 14:32
Posty: 570
Lokalizacja: Podlaskie ale nie Podlasie
Wczoraj byłem z synem na Metallice. To jest dopiero doświadczenie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 11 maja 2012, 21:04 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
navaho13 pisze:
Wczoraj byłem z synem na Metallice. To jest dopiero doświadczenie.
Pewnie miałeœ glany i pogowałeœ co???????????No ale masz racje zobaczyc takš bandę naćpanych ćpunów to moze byc dla niektórych szok.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 11 maja 2012, 21:58 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Navaho 13 zazdroszczę Ci szczerze. Też bym chciał, ale jakoś się nie zmobilizowałem. A już całkiem jak w Polo zauważyłem młodych ludzi z długimi włosami,na koszulce napis METALICA, potem busa na gdańskiej rejestracji, to sczaiłem dokąd oni zmierzają.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 12 maja 2012, 00:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
nemezis pisze:
navaho13 pisze:
Wczoraj byłem z synem na Metallice. To jest dopiero doświadczenie.
Pewnie miałeœ glany i pogowałeœ co???????????No ale masz racje zobaczyc takš bandę naćpanych ćpunów to moze byc dla niektórych szok.

nemezis, byłeś widziałeś, czy tylko sąsiad Ci opowiedział, albo w radio rydzyka słyszałeś?
nie rozumiem takich ludzi...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 12 maja 2012, 11:10 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
widziałem znam i znałem œw.p.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 23 maja 2012, 19:44 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4698
Lokalizacja: kuj-pom
panowie dostaliście jakieś pieniądze za wymarznięcia i nie chodzi mi tu o odszkodowania z ubezpieczenia my czekamy na protokół strat ale podobno żadne gospodarstwo w naszej gminie nie przekroczyło 30% strat i z pomocy nici


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 23 maja 2012, 21:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
u nas protokoły były, do agencji już złożone, ale na kredyty też nikt się nie załapał, przynajmniej nikogo takiego nie znam, ja zaniżając swoją sprzedaż o 80% miałem 13%, więc bez szans...
tak to już jest u nas, że jak mają coś dać to tylko na papierku żeby ładnie wyglądało... ciekawe kiedy po tej stówie wypłacą...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 24 maja 2012, 22:20 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Ludzie, trzeba się ubezpieczać. Nie kosztuje to aż tak dużo, ale w razie czego to na uprawę i materiał siewny spokojnie wystarczy a i nawet coś zostaje. Nie ma co liczyć na państwo. Umiesz liczyć, liczna siebie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 24 maja 2012, 22:42 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4698
Lokalizacja: kuj-pom
kolega dziś dostał protokół strat i wyobraźcie sobie że miał wszystko obsiane zimowym zbożem wszystko przesiał a strata wyszła na poziomie 28% żadnego innego dochodu nie ma jak tylko gleba to jestem ciekawy co musi się stać aby wyszła strata powyżej 30%aby sie załapać na kredyt klęskowy


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 24 maja 2012, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
krzywy, oczywiscie miałem ubezpieczone i juz kase dostałem, ale wybacz kredyt na 0,1% chyba każdy by chciał...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 24 maja 2012, 23:32 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
krzywy pisze:
Ludzie, trzeba się ubezpieczać. Nie kosztuje to aż tak dużo, ale w razie czego to na uprawę i materiał siewny spokojnie wystarczy a i nawet coś zostaje. Nie ma co liczyć na państwo. Umiesz liczyć, liczna siebie.
To co dasz na składke wrzuć do świnki
zależy kiedy Cię kataklizm dopadnie
przynajmniej nie musisz utrzymywać świnki
cały czas myśle o skarbonce


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 25 maja 2012, 19:54 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Bugsik, jeśli masz coś na rachunku, to od odsetek zapłacisz podatek. Jest inflacja, więc na odsetkach nic nie zyskasz. Lepiej zainwestować pieniądze z rachunku i nie posiłkować się kredytem 0,1%. Chyba, że jest to konieczne, to nie ma wyjścia.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 25 maja 2012, 20:04 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Stan, ubezpieczam nie wszystkie uprawy. Z ozimin tylko jęczmień i część pszenżyta na lepszych kawałkach. Od suszy V i VI klasy nie ubezpieczysz, a to jest główne ryzyko. Pewnym zabezpieczeniem jest posiadanie gleb różnej jakości. Będzie sucho dobre plony będą na dobrych kawałkach (na najsłabszych plon może być nawet poniżej 1t/ha). Będzie dużo padać, na słabszych polach zbiory będą dobre (na mocniejszych część może wymiąknąć).


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 25 maja 2012, 20:31 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Bugsik pisze:
krzywy, oczywiscie miałem ubezpieczone i juz kase dostałem, ale wybacz kredyt na 0,1% chyba każdy by chciał...
Moze byc i bez procentowy ale jakby nie patrzeć kiedys i tak trza oddac inaczej mówišc to taki wrzód na dupie tylko czy bolesny czy nie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 25 maja 2012, 22:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
wiadomo, ze jak wziasc taki kredyt to tylko zainwestowac, przy dzisiejszej inflacji, zadna lokata nie wyda tego, co zyskasz kupujac cos wczesniej niz np. za rok... a wiadomo, ze kazdy kredyt trzeba splacic, lecz chyba lepiej wziasc taki niz komercyjny na 10%...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 31 maja 2012, 21:44 
Offline

Rejestracja: środa 01 lut 2012, 07:37
Posty: 798
navaho13 pisze:
Może wyliczymy nasze cechy narodowe, wady i zalety w ramach autoterapii. Może niektórym otworzą się oczy?
1. Polacy lubią narzekać
2. Polacy są solidarni, ale często późno lub za późno.
Kto ma inne doświadczenia?

Pismo następującej treści przesłałem do
rolna@tvp.pl
rzecznik.prasowy@minrol.gov.pl
kancelaria@minrol.gov.pl
trzoda.chlewna@wwr.horyzont.net
Jako polski rolnik - hodowca potwierdzam trwającą stale w telewizji publicznej akcję dezinformacyjną prowadzoną przez program informacyjny Agrobiznes polegającą na podawaniu cen zakupu trzody chlewnej płaconych przez polskie zakłady mięsne korzystając wyłącznie z informacji podawanych przez same zakłady mięsne. Wprowadzanie w błąd polskiego rolnika powoduje że otrzymywane ceny za wyprodukowany żywiec nie gwarantują opłacalności tej produkcji i jest to jeden z wielu głównych powodów trwającej od lat likwidacji polskiej hodowli i chowu. W pełni popieram w tej sprawie głos producenta trzody chlewnej Marka Jarczewskiego który w imieniu Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh" przesłał do Redakcji Telewizji Rolnej e-maila o podanej niżej treści. Zwracam się z prośbą wpłynięcie na podawanie w telewizji publicznej prawdziwych niejednostronnych informacji.

Witam.
W programie "agrobiznes" jednym z ważnych punktów są notowania cen żywca wieprzowego. Problem w tym że podawane przez Państwa ceny dalece odbiegają od rzeczywistych rynkowych realiów i wartości które faktycznie widnieją na fakturach producentów, mówiąc krótko są mocno zaniżane co często wprowadza w błąd rolników którzy oglądają program "agrobiznes" jako źródło informacji wykorzystywanych następnie w negocjacjach z odbiorcą.
W związku z powyższym zwracam się w imieniu Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh"orzetelne i obiektywne podejście Redakcji Telewizji Rolnej do podawania cen trzody chlewnej w swoich programach informacyjnych, kluczowe w tym względzie jest obiektywne źródło informacji do którego na pewno niemożna zaliczyć informacji z zakładów mięsnych które podają zaniżone ceny gdyż w ich interesie jest kupić jak najtańszy surowiec. Proponuje wykorzystać pewne i obiektywne źródło jakim jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi które cyklicznie publikuje na swojej stronie internetowej aktualne rzeczywiste średnie ceny zakupu, oto link do powyższej strony: http://www.minrol.gov.pl/pol/Rynki-roln ... ieprzowiny
Przypominam również że nie tylko zakłady mięsne wystawiają swoje cenniki, Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh" w piątek każdego tygodnia proponuje cenę sprzedaży na stronie: http://www.trzoda-chlewna.com.pl
, więc proszę o uwzględnianie tego faktu w serwisach informacyjnych .

Z poważaniem:
Marek Jarczewski


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 31 maja 2012, 23:39 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
tabou pisze:
navaho13 pisze:
Może wyliczymy nasze cechy narodowe, wady i zalety w ramach autoterapii. Może niektórym otworzą się oczy?
1. Polacy lubią narzekać
2. Polacy są solidarni, ale często późno lub za późno.
Kto ma inne doświadczenia?

Pismo następującej treści przesłałem do
rolna@tvp.pl
rzecznik.prasowy@minrol.gov.pl
kancelaria@minrol.gov.pl
trzoda.chlewna@wwr.horyzont.net
Jako polski rolnik - hodowca potwierdzam trwającą stale w telewizji publicznej akcję dezinformacyjną prowadzoną przez program informacyjny Agrobiznes polegającą na podawaniu cen zakupu trzody chlewnej płaconych przez polskie zakłady mięsne korzystając wyłącznie z informacji podawanych przez same zakłady mięsne. Wprowadzanie w błąd polskiego rolnika powoduje że otrzymywane ceny za wyprodukowany żywiec nie gwarantują opłacalności tej produkcji i jest to jeden z wielu głównych powodów trwającej od lat likwidacji polskiej hodowli i chowu. W pełni popieram w tej sprawie głos producenta trzody chlewnej Marka Jarczewskiego który w imieniu Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh" przesłał do Redakcji Telewizji Rolnej e-maila o podanej niżej treści. Zwracam się z prośbą wpłynięcie na podawanie w telewizji publicznej prawdziwych niejednostronnych informacji.

Witam.
W programie "agrobiznes" jednym z ważnych punktów są notowania cen żywca wieprzowego. Problem w tym że podawane przez Państwa ceny dalece odbiegają od rzeczywistych rynkowych realiów i wartości które faktycznie widnieją na fakturach producentów, mówiąc krótko są mocno zaniżane co często wprowadza w błąd rolników którzy oglądają program "agrobiznes" jako źródło informacji wykorzystywanych następnie w negocjacjach z odbiorcą.
W związku z powyższym zwracam się w imieniu Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh"orzetelne i obiektywne podejście Redakcji Telewizji Rolnej do podawania cen trzody chlewnej w swoich programach informacyjnych, kluczowe w tym względzie jest obiektywne źródło informacji do którego na pewno niemożna zaliczyć informacji z zakładów mięsnych które podają zaniżone ceny gdyż w ich interesie jest kupić jak najtańszy surowiec. Proponuje wykorzystać pewne i obiektywne źródło jakim jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi które cyklicznie publikuje na swojej stronie internetowej aktualne rzeczywiste średnie ceny zakupu, oto link do powyższej strony: http://www.minrol.gov.pl/pol/Rynki-roln ... ieprzowiny
Przypominam również że nie tylko zakłady mięsne wystawiają swoje cenniki, Stowarzyszenia Polskich Producentów Trzody Chlewnej "Forum TCh" w piątek każdego tygodnia proponuje cenę sprzedaży na stronie: http://www.trzoda-chlewna.com.pl
, więc proszę o uwzględnianie tego faktu w serwisach informacyjnych .

Z poważaniem:
Marek Jarczewski
A to jest wyścig szczurów ?????
mi siÄ™ stowarzyszenie kojarzy z towarzyszami :lol:
w tym stowarzyszeniu nie ma miejsca na gospodarstwa rodzinne
wcześiej towarzysze napierali ze wschodu
a teraz towarzysze ze wschodu się dogadali z tymi z zachodu i z tych po środku chyba będą robić brykiet :shock:
albo konserwatorów powierzchni gładkich :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 01 cze 2012, 07:45 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Marucha , po co robisz z siebie i Barakiego głupka ? Zacznij robić porządki od własnego podwórka . Z kąt agrobiznes czerpie wiadomości cenowe nie wiem .Może zerka na stronę Twojej formy , na której jest wystawiona cena gołe 5 zł i to za super towar . Co innego wystawiacie w cenniku a inaczej sprzedajecie ? W Waszym cenniku jest 5 zł a Ty wypisujesz o 6 , przecież to jest celowe i zamierzone wprowadzanie ludzi w błąd , jesteście jeszcze gorsi od tendencyjnego programu południowego . Jak sprzedajecie za piątaka , po co wypisujesz że za szóstaka ? .
Marucha i Tabu to jedna i ta sama osoba . Obaj podpieraliście się Parczewem i obaj zapraszaliście tam tych którzy by chcieli zweryfikować Wasze lipne faktury .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 01 cze 2012, 11:43 
Offline

Rejestracja: środa 01 lut 2012, 07:37
Posty: 798
Mietku, I w tym jest właśnie problem polskiego rolnictwa że pokończyliśmy szkoły od podstawówki aż do studiów wyższych a czytać nie potrafimy. Telefony, dzieciaki już kilkuletnie umieją teraz obsługiwać a my z telefonu korzystać nie potrafimy. Nie czytamy, nie słuchamy, pozjadaliśmy wszystkie rozumy, a Duńczycy i Niemcy oraz Holendrzy stworzyli sobie z naszego kraju rynek zbytu na swoje świnie i nie tylko.
Agrobiznes podaje źródło informacji. Jest zawsze podane w prawym dolnym rogu i jest tam napisane ZM. Archiwalne wydania możesz zawsze obejrzeć pod adresem http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes. Proponowałem Tobie zakup tuczników po 5 netto specjalnie wyselekcjonowanych i każdemu to nadal proponuje. Nie skorzystałeś z telefonu i nie zadzwoniłeś spytać jakie to są te wyselekcjonowane. Nie pomyślałeś jak napisałem że mają niską cenę a każdy z nich kosztuje przynajmniej 1000 złotych netto plus łyskacz do transportu gratis (na dzisiaj już 1100 przy niezmiennej cenie 5). Nie zastanowiłeś się dlaczego jedne są po 5 a drugie po 6?. Nadal gryziesz stare tematy wkurzając się patrząc na swoje puste chlewnie. A amortyzacja czeka. Zaczynasz obrażać ludzi, zachowujesz się jak ptak kalający własne gniazdo. Stan sprzedaje już po 5,5 netto swoje ilości półsamochodowe a ziarenka puszcza na poziomie 800. Zapraszam do Parcewa. Cieszę się ze odwiedzasz naszą stronę internetową gr-parcewo.pl . Tam jest numer telefonu. Zadzwoń, spytaj.
Tak właśnie wygląda nasza polska rolnicza solidarność. Cieszy mnie tak wielkie poparcie dla inicjatywy jednego z naszych kolegów. W ten sposób, jednogłośnie z poparciem wszystkich uczestników naszego Forum załatwimy wszystkie swoje problemy.
Ps. Na swojej stronie internetowej mogę pisać co mi się chce. Podobnie jak Pini. Swój towar mogę sprzedawać po ile mi się podoba. Ale telewizja publiczna ma misję do wykonania. Jest narzędziem Państwa i Rządu i powinna rzetelnie informować obywateli, a nie być narzędziem ZM do wprowadzania obywateli-rolników w błąd.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 24 cze 2012, 12:23 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
W związku z próbą konfrontacji mojego i Arkowego WKS ( wiejskiego klubu sportowego ) naszedł mnie pewien pomysł . Proponował bym aby administrator forum objął patronatem nasz ewentualny meczyk . Mógłby postarać się o nagrody dla uczestników konfrontacji . Jako nagrodę proponuję skrzynkę piwa dla każdego uczestnika a kasiorę na owe nagrody niech dadzą z funduszu promocji .
Chodzi mi po głowie myśl , czy nie lepiej rozreklamowali byśmy zdrową polską wieprzowinę , tworząc drużynę piłkarską z producentów trzody .
Smuda jest wolny , fundusz promocji jest , zawodnicy też by się znależli .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 24 cze 2012, 13:57 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Mietko dobry pomysł z tym meczem
ale z nagrodami nie bardzo jak każdy uczestnik miałby dostac skrzynke piwa to by uczestnicy się na boisku nie zmieścili :lol: :lol: :lol:
a na nim pasowałoby zagrać i kogo by tu do gry wybrać na hybił trafił :?:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 24 cze 2012, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
przy takiej pogodzie to mozna miec ugnojic jak jaja pawiana


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 24 cze 2012, 20:04 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Myśmy dziś przez 2 godziny piłkę kopali i nikomu jajka nie odpadły , wręcz przeciwnie . Nabieramy takiej krzepy że nasze żony i kochanki są wniebowzięte , bo są największymi beneficjentkami naszych podwojonych możliwości . Wszystkie panie i panienki patrzą na nas jak na żigolaków .
Na naszym boisku wystarczy 7-8 zawodników w jednej drużynie . My taką mamy i czekamy na propozycje . Do boju panowie , nie miejcie jajeczka jak pawiany , tylko jak mężczyżni .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 24 cze 2012, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 22:17
Posty: 3339
propozycja konkretna
np mozemy taki mecz rozegrac na agroshow

forum tch a portal agrofoto


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 26 cze 2012, 14:57 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
To trzeba co drugiego zklonowac :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 30 cze 2012, 22:51 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Jutro chyba piłki nie będziemy kopać ,trochę za ciepło . Gdybyś Arku chciał nas odwiedzić , to jedynie chłodnym piwkiem Cię poczęstujemy .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 30 cze 2012, 23:37 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4698
Lokalizacja: kuj-pom
moi koledzy jakoś bez entuzjazmu przyjęli moja propozycje rozegrania meczu główny powód to daleko czyli na dzień dzisiejszy klapa ze wspólnego biesiadowania


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 01 lip 2012, 19:53 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
A myśmy dziś odwalili 1 godzinkę i mnogo piwa i jest OK !


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB