Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Co z tą POLSKĄ? polityka, wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 28 kwie 2024, 06:24

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
Post: środa 08 mar 2017, 22:36 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
lukas1982 pisze:
Andre za chwilę może być warunek - 100tys imigrantów albo wyjazd z Unii. Co wybierasz?
Szkoda że patrzysz tylko w jedną strone . Rozumiem że obywateli naszego pięknego kraju darmo szukać na ulicach zachodniej europy? Bo o ile sie nie myle to który milion żyje bądz pracuje na zachodzie. W samej mojej miejscowości co drugi dom ma kogoś pracujących na zachodzie. Owszem Merkelowa może za mocno otworzyła swoje ramiona ,ale któż nie popełnia błędów ,ale i ją staram się zrozumieć bo jako przywódca Niemiec musi nadal po 70-ciu latach od zakończenia wojny udowadniać że to nie jest ten sam kraj który ją rozpoczął i pociągnął za sobie miliony ofiar. Nie wiem tylko czego się boicie, przecież ci potencjalni uchodzcy i tak w naszym kraju nie chcą żyć , a ci co tu są i tak nie mają lekko ,bo mało było idiotycznych napaści na osoby które tylko dlatego że inaczej wyglądają czy mówią w innym języku są szykanowani ? Ale larum jest jak polacy dostaną w anglii wpierdol to wtedy przypominacie sobie o równouprawnieniu. Pachnie mi to niezłą chipokryzją


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 08 mar 2017, 22:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
andre pisze:
lukas1982 pisze:
Andre za chwilę może być warunek - 100tys imigrantów albo wyjazd z Unii. Co wybierasz?
Szkoda że patrzysz tylko w jedną strone . Rozumiem że obywateli naszego pięknego kraju darmo szukać na ulicach zachodniej europy? Bo o ile sie nie myle to który milion żyje bądz pracuje na zachodzie. W samej mojej miejscowości co drugi dom ma kogoś pracujących na zachodzie. Owszem Merkelowa może za mocno otworzyła swoje ramiona ,ale któż nie popełnia błędów ,ale i ją staram się zrozumieć bo jako przywódca Niemiec musi nadal po 70-ciu latach od zakończenia wojny udowadniać że to nie jest ten sam kraj który ją rozpoczął i pociągnął za sobie miliony ofiar. Nie wiem tylko czego się boicie, przecież ci potencjalni uchodzcy i tak w naszym kraju nie chcą żyć , a ci co tu są i tak nie mają lekko ,bo mało było idiotycznych napaści na osoby które tylko dlatego że inaczej wyglądają czy mówią w innym języku są szykanowani ? Ale larum jest jak polacy dostaną w anglii wpierdol to wtedy przypominacie sobie o równouprawnieniu. Pachnie mi to niezłą chipokryzją


...bardzo słuszne i roztropne podejście do rzeczywistości , ludzi myślących nigdy nie za wiele .
...orzesz pole - myślisz ,kopiesz studnie myślisz , rzucasz ziarno w glebę myślisz ,czyścisz studzienkę melioracyjną myślisz i tak można by bez końca ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 08:11 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Polak jak jedzie jak to Andre słusznie zauważyłeś do PRACY to prawie każdy pracuje i wykonuje te prace których Niemiec , czy Anglik nie chce podjąć . Gdyby Angela taniej siły do obcierania starych SSmańskich zadków nie potrzebowała , to by i Donalda nie opłacała .
Pierdolisz jak potłuczony że niby to nie PISiory zablokowały wjazd imigrantów a nie uchodźców Andre . Przecież całe PEŁO grzmiało że Polaczków w trudnych chwilach inne kraje przyjmowały , a PIS tak teraz odpłaca . Pewnie to Kopaczowa , albo i sam Tusk nie chcą wpuścić muzułmanów do polski :?: :?: :?: :?: :?: Tylko jak wytłumaczyć naciski Tuska na nałożenie gigantycznych kar na Polskę za odmowę przyjmowania ogromu gwałcicieli i terrorystów i kilku poczciwych Muzułmanów . :?: :?: :?: :?: :?: :?: Dzieciom z przedszkola możecie tak faktami manipulować , ale nie dorosłym ludziom . Będziesz na honor próbował innym wchodzić i zakłamujesz fakty :!: :!: :!: Co z tego że u nas te nygusy nie chcą zostać , skoro Angela z Donaldem chce nas zobowiązać że jak już do nas przybędą to i MUSZĄ :!: :!: przebywać , a jak nie to KARA :idea: :idea: :idea:
To z drogim warchlakiem już tak rygorystycznie nie jest , bo żaden Dun nie zmusi Polaczka aby obowiązkowo odbierał , bo jak nie to kara . Donald z Angelą lepiej wymyślili :shock: :shock:


Ostatnio zmieniony czwartek 09 mar 2017, 08:20 przez mietko75, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 08:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Nie rozumiem jak można porównywać islamiste do Polaka. To jakby porównać Amstafa z małym grzeczny pieskiem.

Nie wiem czemu się dziwicie. Za chwilę zniknie szhengen i zacznie się przymusowa relokacja islamistów, którzy cały czas do Europy przybywają.

I wiecie co, w dupie mam rozwój Europy zachodniej, w dupie ich zarobki skoro zatracili już tożsamość narodową, skoro zatracili poczucie wspólnoty. Ja mogę spokojnie wyjść o 23.00 pobiegać po mieście i wiem, że jestem bezpieczny. Spróbuj tak uczynić we Wloszech, Francji, Belgi, Szwecji, Niemczech?.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 09:50 
Offline

Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 11:04
Posty: 627
Lokalizacja: wielkopolska
loyer pisze:
lukas1982 pisze:
Andre za chwilę może być warunek - 100tys imigrantów albo wyjazd z Unii. Co wybierasz?


Tobie sie najbardziej dziwię, że wierzysz w te brednie. Czy uważasz ze dzięki PIS-owi w Polsce nie ma tych "uchodźców". ?

Ja wole żyć biednie ale spokojnie więc w razie czego wychodzę :D . Ja przeciwko imigrantom nic nie mam tylko islamistów u siebie nie chcę- oni nas mają za "niewiernych", ludzi gorszej kategorii itp. to i ja ich tak samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 10:25 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
a gdzie europejska i chrzescijanska tolerancja i dobroc :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 11:56 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Mietek !!! jak na razie to pis dzięki terorystom wygrał wybory :lol: :lol: :lol: sprawa podziału emigrantów już niedługo , zobaczymy jacy są mocni ?????????? w gębach
nie każdy polak za granica pracuje , połowa bezdomnych u Niemców to Polaki :shock: i po otwarciu rynku pracy w unii przestępczość w Polsce spadła to pewnie dlatego że na budowę pojechali do unii ci co mieli konflikt z prawem :lol: :lol: :lol:
nie kazdy emigrant jest tez wybuchowy :lol: :lol: wielu podejmuje pracę , a więlszośc nawet wróci z powrotem jak ich tylko przestaną bombardować dobrodzieje :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 13:29 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Stasiu , to że Tusk ma na pieńku z prawem i uciekł do Unii , to nie znaczy że i inni poszli w jego ślady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Europol by i tak ich tam znalazł :idea: :idea: Nie wykluczone że i tego przewodniczącego będzie zmuszony sprowadzić :?: :?: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 13:39 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Coś mi się wydaje że w unii to my już byli :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 14:05 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Ja to bym na miejscu PISiorów zablokował dziś mównicę w tej Brukseli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PO mogło bezkarnie w polskim parlamencie niby to w obronie mediów :lol: blokować wiele dni. Jeszcze Tusk przed tym łoszustem Kijowskim we Wrocławiu kłaniał się i był bardzo wdzięczny za te zamieszki , ustawki . Może i działkę Kijowski odpalił z tych lipnych faktur :?: :?: :?: Skur :evil: wysyn nagabywał do obalenia rządu i szmaciarz dziwi się że chcą go wymienić na innego POwca .
https://www.youtube.com/watch?v=NmbN2TkrwaM Pewnie tego łajdak się boi , bo to karalne :idea: :idea: :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 14:16 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Tych Donald musi wysłać do Polski . Albo on , albo oni , ale taniej ciotce będzie Tuska opłacić za za nałożenie na rodaków kery , niż samej tą armię żywić . :idea: :idea: https://www.youtube.com/watch?v=jzOYkK1kBWo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 15:09 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Dzisiaj będzie na szczycie weto !!! a od jutra zacznie się wyskakiwanie przez okna i decha pójdzie w ruch :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 18:03 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Na szczęście unia pokazała kaczorowi miejsce w szeregu ,a co do Ciebie Mietko wiem że reprezentujesz rase panów i ubliżanie i rzucanie błotem w innych doskonale Ci wychodzi.Ale to jest Wasz atrybut gnoić wszystkich co nie myślą po waszemy ,mścić sie i oskarżać i to wszystko w imię chrześcijańskiej miłości . Nie mam zamiaru brać więcej udziału w wymianie zdań z Tobą ,bo po prostu się nie da , wciąż twierdzisz że moje opinie to pierdolenie więc nie będę zaśmiecał tego forum .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 18:37 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
ale andre mozesz byc durny a nawet powinienem powiedziec dosadniej .Kaczynski mowil ze poprostu ,w Polsce uzywa sie sie slowa "Pan " z szacunku dla osoby z ktora rozmawiamy .Ty niestety nie nalezysz do tej rasy ktora moze to pojac .Jestem za tym aby PIS nie pozwolil nami pomiatac po europie nawet za cene polexitu , mi nie zalezy na wspolpracy po kolanach z UE a zreszta ja nie mam z nimi zadnych biznesow i wspaniale sobie radzie bez ich zielonych mocy . .Europa kilku predkosci , kary za uchodzcow , jeszcze troche to bedziemy zaslaniac i likwidowac Krzyze za ktore nawet zaborcy nie karali bo ciapatym nie beda sie podobac .https://www.youtube.com/watch?v=wwJzPhOX-a0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:14 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
andre pisze:
Na szczęście unia pokazała kaczorowi miejsce w szeregu ,a co do Ciebie Mietko wiem że reprezentujesz rase panów i ubliżanie i rzucanie błotem w innych doskonale Ci wychodzi.Ale to jest Wasz atrybut gnoić wszystkich co nie myślą po waszemy ,mścić sie i oskarżać i to wszystko w imię chrześcijańskiej miłości . Nie mam zamiaru brać więcej udziału w wymianie zdań z Tobą ,bo po prostu się nie da , wciąż twierdzisz że moje opinie to pierdolenie więc nie będę zaśmiecał tego forum .

Andre Kaczorowi czy Polakom pokazała że nasza suwerenność skończyła się z chwilą wstąpienia do Eurokołchozu a dziś dzięki takim jak Tusk możemy być tylko chłopcem na posyłki :roll: ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:30 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
F1 to normalne że jak wchodzisz w spółkę to swoje widzi mi się możesz sobie wsadzić w .... :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:35 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Stanislaw pisze:
ale andre mozesz byc durny a nawet powinienem powiedziec dosadniej .Kaczynski mowil ze poprostu ,w Polsce uzywa sie sie slowa "Pan " z szacunku dla osoby z ktora rozmawiamy .Ty niestety nie nalezysz do tej rasy ktora moze to pojac .Jestem za tym aby PIS nie pozwolil nami pomiatac po europie nawet za cene polexitu , mi nie zalezy na wspolpracy po kolanach z UE a zreszta ja nie mam z nimi zadnych biznesow i wspaniale sobie radzie bez ich zielonych mocy . .Europa kilku predkosci , kary za uchodzcow , jeszcze troche to bedziemy zaslaniac i likwidowac Krzyze za ktore nawet zaborcy nie karali bo ciapatym nie beda sie podobac .https://www.youtube.com/watch?v=wwJzPhOX-a0
Ja widzę że kolega ANDRE bardzo kulturalnie zwraca się do swojego rozmówcy , czego nie można powiedzieć o tobie panie czereśniaku :lol: :lol: a to że biznesów nie masz z unią to kogo to ??? masz póki co jeden głos w wyborach i tego sie trzymaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:36 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Ja tam z nikim w spólkę nie wchodziłem skoro Tusk wszedł to niech sobie wsadzi :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:41 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
F1 pisze:
Ja tam z nikim w spólkę nie wchodziłem skoro Tusk wszedł to niech sobie wsadzi :lol: :lol:
I tak sie z Wami dyskutuje :lol: :lol: było referendum większośc zdecydowała i trzeba to przyjąć do wiadomości


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:51 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Tu Ci przyznam rację PiS wygrał wybory i trzeba to przyjąć do wiadomości a nie blokować sejm i rzucać się pod koła Prezesowi ja rozumiem że trudno się z tym pogodzić no ale takie są prawa demokracji :lol: :lol: 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 19:52 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Ale Ciebie Andre już do końca ogłupili :lol: :lol: :lol: Kaczor wytykał Schetynie że jest chamem , bo do marszałka powinien per Panie Marszałku Kuchciński się odzywać , bo taką piastuje funkcję . :idea: :idea: :idea: To o kulturę zachowania chodziło fanatyku , a nie o wywyższanie się :idea: :idea: :idea: . To tak jak Rychy na maderę wyjechał gzić się , a ta ich partyjna lejwoda tłumaczyła Wam że w WAŻNYCH SPRAWACH PARTYJNYCH wyjechali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak nie masz własnego rozumu , to ktoś musi w tą pustkę co bądź pakować :cry: :cry:
Nima Staśko weta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Będzie koniec Unii :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 20:05 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Stanislaw pisze:
[u]ale andre mozesz byc durny [/u] a nawet powinienem powiedziec dosadniej .Kaczynski mowil ze poprostu ,w Polsce uzywa sie sie slowa "Pan " z szacunku dla osoby z ktora rozmawiamy .Ty niestety nie nalezysz do tej rasy ktora moze to pojac .Jestem za tym aby PIS nie pozwolil nami pomiatac po europie nawet za cene polexitu , mi nie zalezy na wspolpracy po kolanach z UE a zreszta ja nie mam z nimi zadnych biznesow i wspaniale sobie radzie bez ich zielonych mocy . .Europa kilku predkosci , kary za uchodzcow , jeszcze troche to bedziemy zaslaniac i likwidowac Krzyze za ktore nawet zaborcy nie karali bo ciapatym nie beda sie podobac .https://www.youtube.com/watch?v=wwJzPhOX-a0

Przed kilkoma dniami wolności słowa broniąc napisałeś Stasiu:
Stanislaw pisze:
Turtojs nie badz taki agresywny kazdy moze miec swoje zdanie i nie mysl ze Twoje jest "jedynie sluszne " ale kto w morde nie dostal to moze tego nie zrozumiec .

Czyżbyś z tych był, co to nigdy w mordę nie dostali?? :roll:
Proszę Pana?? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 20:05 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
Szydełko w Brukseli wdeptali w ziemię nawet ich wzór Orban kopnał ich w doopę ,a teraz pewnie będą bredzić w tvp info ,jaki to sukces rządu odniósł :lol: 27 państw to cymbały ,tylko my mamy rację Pis


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 20:34 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
mietko75 pisze:
Ale Ciebie Andre już do końca ogłupili :lol: :lol: :lol: Kaczor wytykał Schetynie że jest chamem , bo do marszałka powinien per Panie Marszałku Kuchciński się odzywać , bo taką piastuje funkcję . :idea: :idea: :idea: To o kulturę zachowania chodziło fanatyku , a nie o wywyższanie się :idea: :idea: :idea: . To tak jak Rychy na maderę wyjechał gzić się , a ta ich partyjna lejwoda tłumaczyła Wam że w WAŻNYCH SPRAWACH PARTYJNYCH wyjechali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak nie masz własnego rozumu , to ktoś musi w tą pustkę co bądź pakować :cry: :cry:
Nima Staśko weta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Będzie koniec Unii :!: :!: :!: :!:
Krótka riposta Mieciu zerknij na to co pisałem po wyborach 2015 ,już tam pisałem że nie jestem fanem PO i też na nich nie głosowałem ,więc nie wciskaj mi czegoś czego nie ma. Rozumiem że jak nasz wielki wódz Jarosław mówił o drugim sorcie ,komunistach złodziejach,jak polskie kobiety są poniżane to oczywiście też znaczenie tego było inne? :lol: W tym wszystkim najgorsze jest to że nie Tusk wygrał ,ale PRZEGRAŁA POLSKA :( i jeżeli tego nie rozumiecie to żal bo głosy nie rozłożyły się jakoś proporcjonalnie ale było27:1 .To co cała Europa to jacyś imbecyle? Sami na własne żądanie izolujemy się i tracimy sprzymierzeńców . I ponawiam pytanie sprzed kilku postów ,jeżeli nie unia to co ?ale proszę konkretnie,a mój intelekt Mieciu zostaw do mojej oceny bo chyba najgorzej z nim nie jest ,bo jeszcze potrafię realnie oceniać to co mnie otacza ,a nie słuchać sloganów jak to ktoś jest be tylko my dobrzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 20:41 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
27 do 1 = głowa w kuwecie do dna :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 20:59 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
andre pisze:
mietko75 pisze:
Ale Ciebie Andre już do końca ogłupili :lol: :lol: :lol: Kaczor wytykał Schetynie że jest chamem , bo do marszałka powinien per Panie Marszałku Kuchciński się odzywać , bo taką piastuje funkcję . :idea: :idea: :idea: To o kulturę zachowania chodziło fanatyku , a nie o wywyższanie się :idea: :idea: :idea: . To tak jak Rychy na maderę wyjechał gzić się , a ta ich partyjna lejwoda tłumaczyła Wam że w WAŻNYCH SPRAWACH PARTYJNYCH wyjechali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak nie masz własnego rozumu , to ktoś musi w tą pustkę co bądź pakować :cry: :cry:
Nima Staśko weta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Będzie koniec Unii :!: :!: :!: :!:
Krótka riposta Mieciu zerknij na to co pisałem po wyborach 2015 ,już tam pisałem że nie jestem fanem PO i też na nich nie głosowałem ,więc nie wciskaj mi czegoś czego nie ma. Rozumiem że jak nasz wielki wódz Jarosław mówił o drugim sorcie ,komunistach złodziejach,jak polskie kobiety są poniżane to oczywiście też znaczenie tego było inne? :lol: W tym wszystkim najgorsze jest to że nie Tusk wygrał ,ale PRZEGRAŁA POLSKA :( i jeżeli tego nie rozumiecie to żal bo głosy nie rozłożyły się jakoś proporcjonalnie ale było27:1 .To co cała Europa to jacyś imbecyle? Sami na własne żądanie izolujemy się i tracimy sprzymierzeńców . I ponawiam pytanie sprzed kilku postów ,jeżeli nie unia to co ?ale proszę konkretnie,a mój intelekt Mieciu zostaw do mojej oceny bo chyba najgorzej z nim nie jest ,bo jeszcze potrafię realnie oceniać to co mnie otacza ,a nie słuchać sloganów jak to ktoś jest be tylko my dobrzy.

A gdzie miałeś tych sprzymierzeńców i wczym ? Niby jesteśmy w UE a traktowani jesteśmy jakbyśmy do niej nie należeli i to nie od dziś tak byłoza rządów Tuska tak jest idzisiaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 21:04 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
wojce pisze:
Szydełko w Brukseli wdeptali w ziemię nawet ich wzór Orban kopnał ich w doopę ,a teraz pewnie będą bredzić w tvp info ,jaki to sukces rządu odniósł :lol: 27 państw to cymbały ,tylko my mamy rację Pis

Nie wdeptali bo nie było żadnego głosowania 8)
Z relacji z drugiej ręki wynika jednak, że głosowanie przeprowadzono w taki sposób, że zapytano najpierw, kto jest przeciw Tuskowi. Po podniesieniu ręki jedynie przez polską premier nie prowadzono dalszego głosowania. Wcześniej bowiem uzgodniono, że jeśli ktoś będzie chciał się wstrzymać, może o tym powiedzieć reszcie przywódców - opowiadał unijny urzędnik.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 21:13 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
pan bezbarwny widze ze tez nie rozumiesz slowa "Pan". Dla Ciebie nie jestem zaden Stasiu i nie Tobie oceniac czy ja pan skoro nie rozumiesz o czym mowil Kaczynski .Wklejasz na czerwono odpowiedz bez kontekstu ktorego dotyczyla. Jaki sens tego . Cwaniactwo ? Macie swoje piec minut po wyborze Tuska ale to Pis bedzie decydowal o Polsce przez najblizsze lata i mozecie sobie glosic te swoje peany "sobie a muzom "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Przysłuchajta sie ....https://youtu.be/8_JwUPLanoo?list=PLPOu ... oAKN_2qeCY 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 21:56 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
Może Marian jest porywczym człowiekiem ale zgadzam się z nim na 100 %
https://www.youtube.com/watch?v=9r3P59CVNX8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 22:40 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Koledzy tak ci z "lepszego" jak i "gorszego" sortu czy warto się tak cietrzewić? Dla wszystkich opcji politycznych (niewazna nazwa partii) priorytetem jest zwalczanie przeciwników politycznych a jeśli główny cel nie jest w zgodzie z interesem zwyklego zjadacza chleba to juz tylko i wyłacznie tego zjadacza problem. Akurat trafiło że Tusk jest w Brukseli a Kaczyński w Warszawie, jak by się trafiło że w Brukseli byłby ktoś z PIS a w Warszawie rządziło PO postępowałaby dokładnie tak samo żeby tego ktosia wykopać, zresztą niema sie temu co dziwić bo Kaczyński dobrze wie że jak tylko D Tusk będzie miał okazje żeby w tej Brukseli podłożyc swinie pisowskiemu rządowi to na 100% to zrobi. Zdobyć i utrzymac władzę - to najwazniejsze.
Pisowi jakoś cudownym trafem (może przez pomyłke) udało się klepnąć bardzo dobrą ustawę przywracajacą obywatelom prawo do zarządzania swoją własnoscią bez pytania urzedasów o pozwolenie na ścięcie nawet własnorecznie posadzonych drzew. I co na to druga strona? Zamiast siedziec cicho i się wstydzić ze przez 8 lat swoich rządów na to nie wpadła to zacząła drzeć gęby i sypać taką durną propaganda ze Josef G to jest przy tym przedszkolak! Te zdjęcia ścinanych drzew - większość zupełnie przypadkowo wygrzebana z archiwum zrobione cżesto lata temu - jako dowód na masowy eksodus Polskiego drzewostanu napewno nie jednego mieszkańca z bloku złapały za serce. A prawda jest taka że Ci co te nagonke rozpętali to w d..... maja te wszystkie drzewa, H. G. i innym swojskim włodarzom polecono zeby ciachać co ładniejsze drzewa w miejskich parkach bo wiadomo że i tak wszystko pójdzie na konto Szyszki.
Tak więc koledzy nie nasladujmy naszych "elit". Oni żrą się władzę a my o co???

A pro po wycinki, kilka dni temu wykarczowałem kilka arów starej olszyny w 90% były to chore zaatakowane przez grzyby drzewa, jeszce piła nie ostygła a już u lesniczego była delegacja z donosem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 23:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
baraki pisze:
Koledzy tak ci z "lepszego" jak i "gorszego" sortu czy warto się tak cietrzewić? Dla wszystkich opcji politycznych (niewazna nazwa partii) priorytetem jest zwalczanie przeciwników politycznych a jeśli główny cel nie jest w zgodzie z interesem zwyklego zjadacza chleba to juz tylko i wyłacznie tego zjadacza problem. Akurat trafiło że Tusk jest w Brukseli a Kaczyński w Warszawie, jak by się trafiło że w Brukseli byłby ktoś z PIS a w Warszawie rządziło PO postępowałaby dokładnie tak samo żeby tego ktosia wykopać, zresztą niema sie temu co dziwić bo Kaczyński dobrze wie że jak tylko D Tusk będzie miał okazje żeby w tej Brukseli podłożyc swinie pisowskiemu rządowi to na 100% to zrobi. Zdobyć i utrzymac władzę - to najwazniejsze.
Pisowi jakoś cudownym trafem (może przez pomyłke) udało się klepnąć bardzo dobrą ustawę przywracajacą obywatelom prawo do zarządzania swoją własnoscią bez pytania urzedasów o pozwolenie na ścięcie nawet własnorecznie posadzonych drzew. I co na to druga strona? Zamiast siedziec cicho i się wstydzić ze przez 8 lat swoich rządów na to nie wpadła to zacząła drzeć gęby i sypać taką durną propaganda ze Josef G to jest przy tym przedszkolak! Te zdjęcia ścinanych drzew - większość zupełnie przypadkowo wygrzebana z archiwum zrobione cżesto lata temu - jako dowód na masowy eksodus Polskiego drzewostanu napewno nie jednego mieszkańca z bloku złapały za serce. A prawda jest taka że Ci co te nagonke rozpętali to w d..... maja te wszystkie drzewa, H. G. i innym swojskim włodarzom polecono zeby ciachać co ładniejsze drzewa w miejskich parkach bo wiadomo że i tak wszystko pójdzie na konto Szyszki.
Tak więc koledzy nie nasladujmy naszych "elit". Oni żrą się władzę a my o co???

A pro po wycinki, kilka dni temu wykarczowałem kilka arów starej olszyny w 90% były to chore zaatakowane przez grzyby drzewa, jeszce piła nie ostygła a już u lesniczego była delegacja z donosem :D

..róbta tak dali ,wycinajta drzewa , wycinajta , drzewo to nie kapusta na bigos.
..róbta tak dali to wylądujeta na onkologii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 23:08 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Stanislaw pisze:
pan bezbarwny widze ze tez nie rozumiesz slowa "Pan". Dla Ciebie nie jestem zaden Stasiu i nie Tobie oceniac czy ja pan skoro nie rozumiesz o czym mowil Kaczynski .Wklejasz na czerwono odpowiedz bez kontekstu ktorego dotyczyla. Jaki sens tego . Cwaniactwo ? Macie swoje piec minut po wyborze Tuska ale to Pis bedzie decydowal o Polsce przez najblizsze lata i mozecie sobie glosic te swoje peany "sobie a muzom "

Panie @Stanisław :)
Ja Ciebie nie oceniam. Ty sam sobie zgrabnie cenzurkę malujesz. Nie oceniam, w przeciwieństwie do Ciebie, ponieważ Ty przecież doskonale wiesz, iż mnie do "Macie" zaszeregować należy...a ja pokornie prosić bym chciał, Cobyś w tutejsze (i żadne) bagienko mnie nie mieszał.
Dziękuję za poświęcony czas i uwagę.

ps.
rację masz twierdząc, iż nie rozumiem słów Kaczyńskiego...ale nie dlatego nie rozumiem, że nie rozumiem, tylko potemu, co zwyczajnie pojęcia nie mam, co człek ten powiedział. Wszak pisał ja kiedyś, że TV prawie nie oglądam. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek 09 mar 2017, 23:17 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Andre obejrzyj to co PISior Turbo wkleił i będziesz miał wytłumaczenie na te swoje pretensje za sorty :idea: :idea: tam jest wszystko , tylko trzeba mieć jeszcze swój rozum żeby to pojąć :idea: :idea: :idea: :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 07:45 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Streszczenie dnia wczorajszego https://www.youtube.com/watch?v=qMc4kHvSQq0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 08:09 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Jeszcze brakuje żeby Maarian pojechał na szczyt NATO z Korwinem jeden pewnie by przydusił Trampa w kącie a drugi by rope sprzedawał po 2 dolary za baryłkę :lol: :lol: :lol: :lol: pozarł pół wieku prowit , podzwigał zelastwo , wyszedł z piwnicy i ogłosił że chce byc prezydentem , bo wszystko wie , nagrał trochę filmików na skrzyzowaniach zamieścił w internecie :lol: :lol: :lol: i nawet troche ciemnoty w to uwierzyło :lol: :lol: :lol: jednego nawet wybrali do brukseli to pożre i śpi :lol: :lol: podobnie było z tyminskim :lol: :lol: :lol: powiedzial że ma w teczce dolary i ustawy i o mało co prezydentem nie został :lol: :lol: :lol: :lol: wykorzystała ta sztuczkę z ustawami w teczce Beatka :lol: :lol: :lol: tu akurat nie było drugiej tury i sie udało :D :D
Te czasy że jak się nie chodziło na wybory to się ponosiło kare minęły i jak nie wiesz na kogo głosować to siedz w domu , a nie rób z siebie i reszty idiotów :lol: :lol: :lol: teraz pewnie hadacz będzie startował , tylko jeszcze nie wiadomo na jakie stanowisko :lol: :lol: dopiero sie okaże kto mu ładniejsze adidasy kupi :lol: :lol: :lol: bo poparcie napewno będzie bo mietków i januszy nie brakuje :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 08:48 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
stan co za glupoty wypisujesz ,pamietam taka ksiazeczke z dziecinstwa "co by bylo gdyby babcia miala wasy ".Oczekuje od Tuska spelnienia jego wczorajszych zobowiazan ,chociaz mysle ze zrobi wszystko aby pokazac Polakom ze zle wybrali parlament i trzeba ich za to karac .Obym sie mylil . http://www.money.pl/gospodarka/unia-eur ... 75874.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 09:08 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
W kazdej spółce jest tak że zyskami i stratami się dzieli , to nic nowego :lol: :lol: :lol: utrzymanie tych co przypłyneli i opłata dla tych co maja innych powstrzymywać od tego zamiaru trochę kosztuje i tylko głupi mysli że pis to zmieni :twisted: a ile kosztuje utrzymanie imigrantów z Polski ?? :shock: ich chyba najwięcej :roll: :roll: i to oni chyba sie teraz najbardziej telepią po tym wybryku JA rosława :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 09:31 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Mysle ze w Polsce jest dosyc pracy dla Polakow , tylko jak sie rzadzi wykonujac polecenia UE likwidujac wszystko co zlecaja rozkradajac jednoczesnie pozostalosci .Wszystko co pokomunistyczne trzeba zniszczyc jednoczesnie rozkradajac .Nieruchomosci dla siebie ,ruchomosci [zlom ] dla rodziny .Kto mial uklady dzis jest bogaty ,poprzednio pracowal dla komuny dzis jest wlascicielem [kierownik sasiadujacego PGRu] Pracowalo 40 osob [ziemia ,hodowla, budynki ].Dzis legalnie pracuja 2 osoby [ziemia i budynki a raczej ich najlepsza czesc.].W moim najblizszym miescie jest 11 marketow ,nawet "cegielskiego "przerobili na markety .Powstal jeden zaklad pracy [ niemiecki] w ktorym ciagle poszukuja pracownikow do ciezkiej fizycznej pracy .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 10:51 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
stan1069@o2.pl pisze:
a ile kosztuje utrzymanie imigrantów z Polski ?? :shock: ich chyba najwięcej :roll: :roll: i to oni chyba sie teraz najbardziej telepią po tym wybryku JA rosława :lol:
Coraz większe bzdury piszesz,z wiekiem zamiast być mądrzejszy to jest odwrotnie.Emigranci z Polski sami się utrzymują na zachodzie i jeszcze podatki płacą a islamiści nie chcą tam pracować tylko zasiłki wysokie chcą brać.I jeszcze zamachy robić,ile kosztują akcje policji by ich pilnować i walczyć z nimi.Jakim debilem trzeba być żeby porównywać pracowników z Polski z islamistami!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:00 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
I jeszcze do tych co cieszą się że Tusk ponownie został przew.rady Europy.Wybrali go sobie Niemcy i inne kraje,nie jest to kandydat rządu polskiego i myślicie że czyje interesy będzie reprezentował???Polski??Nie,krajów które go wybrały i dały mu za to pensję ponad 100 tyś miesięcznie.Zdrada swojego kraju kosztuje,dawniej za takie coś szło się do więzienia dziś legalnie zdrajce sie wynagradza.Dla dobra naszego kraju by sam zrezygnował z ponownego ubiegania się i dał szansę innemu kandydatowi!1Myślicie że Saryusz-Wolski będąc na miejscu Tuska byłby na sznurku Kaczyńskiego???Na pewno nie,ale nie dał by pluć na swój kraj,a Tusk za kasę gotów jest zrobić wszystko.Parę dni po upadku stoczni dzięki niemu,dostał order od Merkel.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Jędras , nawet Węgry so za Tuskiem muwi to Tobie cosik . 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:59 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
Myto,nie ma nic za darmo,coś za coś.Orban też nie chce uchodźców,może mu makrela obiecała że kary nie dostanie za to.A Kaczyński co mu moze obiecać??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 12:05 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
To jest największy policzek dla JArosława zadany przez bratanka :lol: :lol: nie mniejszy dostał od Angeli po kryjomu wyjechał z kraju aby się z nia spotkać , nawet kota zostawił :twisted: do nas przyjechała przed szczytem się z naczelnikiem spotkać i co ??? :lol: :lol: nie wiem czy obrona terytorialna tośka nie uderzy na zachód :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 12:50 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
andrzej19570 pisze:
Myto,nie ma nic za darmo,coś za coś.Orban też nie chce uchodźców,może mu makrela obiecała że kary nie dostanie za to.A Kaczyński co mu moze obiecać??
500+ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 12:55 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Oj dzisiaj się będzie działo ,w końcu doczekaliśmy się kolejnej miesięcznicy ,a i doszła jeszcze oświęcimska, :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:01 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Nie wnikajac czy Tusk będzie pomagał Polsce czy szkodził bo to w dużej mierze kwestia gustu uważam że PIS totalnie się skompromitował stając okoniem jeśli z góry był skazany na porazkę. Co za różnica kto tam będzie przewodniczacym tej rady, i tak decydujące zdanie zawsze mają Niemcy i Francja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:16 
Offline

Rejestracja: środa 20 lip 2011, 09:19
Posty: 1034
Lokalizacja: CBY
andre pisze:
andrzej19570 pisze:
Myto,nie ma nic za darmo,coś za coś.Orban też nie chce uchodźców,może mu makrela obiecała że kary nie dostanie za to.A Kaczyński co mu moze obiecać??
500+ :lol:
Na 500+ w Polsce złożyli się złodzieje,min paliw,wyłudzacze vat.Wystarczyło uszczelnić system i wpływy do budżetu znacznie wzrosły.Ale poprzedni rząd nie widział takiej potrzeby.Najlepiej było mówić że nie da się i kasy nie ma na nic tylko dla siebie.By żyło się lepiej,swoim!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:53 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
baraki pisze:
Nie wnikajac czy Tusk będzie pomagał Polsce czy szkodził bo to w dużej mierze kwestia gustu uważam że PIS totalnie się skompromitował stając okoniem jeśli z góry był skazany na porazkę. Co za różnica kto tam będzie przewodniczacym tej rady, i tak decydujące zdanie zawsze mają Niemcy i Francja.

A mnie się wydaje że i Jarosław i ten Sariusz Wolski dobrze wiedzieli że nic z tego nie będzie . Moim zdaniem to była skalkulowana zagrywka obydwu stron . Wolski dobrze wie co Unia dla nas szykuje i nie chce mieć z tym nic wspólnego , wręcz boi się aby czasami historia jego nazwiska nie zapisała po stronie tych co islamistów do Polski siłą sprowadzili :idea: :idea: :idea: Już słyszymy że o Tuska straszyli funduszami , to o tych darmozjadów i terrorystów w jednej grupie zapewne bardziej będą nasz rząd naciskać :oops: :oops: Ten POwiec to stary polityk i nie inżynier jak Donald , tylko ma tytuł doktorski :idea: :idea: nie uwierzę że nie zdawał sobie sprawy z tego jak układanka wyborcza wyjdzie . Od samego początku obecności Polski w strukturach tej Unii on tam już był i zna ją jak Stan przyczepę od spodu :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 14:11 
Offline

Rejestracja: sobota 30 paź 2010, 13:00
Posty: 818
Lokalizacja: wielkopolska
baraki pisze:
Nie wnikajac czy Tusk będzie pomagał Polsce czy szkodził bo to w dużej mierze kwestia gustu uważam że PIS totalnie się skompromitował stając okoniem jeśli z góry był skazany na porazkę. Co za różnica kto tam będzie przewodniczacym tej rady, i tak decydujące zdanie zawsze mają Niemcy i Francja.


Ale Kaczyński i Pis tego widocznie nie rozumie ,że bogaci sterują biedniejszymi duzi mniejszymi ,wystarczyło się wstrzymać od głosu ,a nie robić taką szopkę , która nic nie wniosła oprócz wstydu jaki zrobili pisowcy na całę europę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 58  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB