Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Co z tą POLSKĄ? polityka, wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 29 kwie 2024, 19:36

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
Post: piątek 05 cze 2015, 19:29 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Ile klas skończyłem tyle skończyłem , ale jako pierwszy Ciebie trollu zdemaskowałem . A zastanów się głupolu czemu taki prosty chłopek rozpracował agenta ? Podpowiem Ci , jesteś cienki jak żyleta .
Stan nygusie i pacanie , ja do żadnej partii nie należę i do PISu to na pewno się nie zapiszę .
Każdemu łatkę potrafisz przyszyć i nygusie wszystko Ci nie potrzebne . Tylko czy to nieróbstwo , czy agenturalny obowiązek Ci to nakazuje to już raczej nigdy się nie dowiem , a i gów-no mnie to obchodzi . :mrgreen:
Na połyśnicę Bałwanie to się pryska jak bez kwitnie , a bez już kilka tygodnie temu trollu kwitł :mrgreen: :mrgreen:
Ty kór-wa coś chcesz zapozorować , tylko chu-ja wiesz "wykształcony " bałwanie . :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 20:18 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
mietko75 pisze:
Ile klas skończyłem tyle skończyłem , ale jako pierwszy Ciebie trollu zdemaskowałem . A zastanów się głupolu czemu taki prosty chłopek rozpracował agenta ? Podpowiem Ci , jesteś cienki jak żyleta .
Stan nygusie i pacanie , ja do żadnej partii nie należę i do PISu to na pewno się nie zapiszę .
Każdemu łatkę potrafisz przyszyć i nygusie wszystko Ci nie potrzebne . Tylko czy to nieróbstwo , czy agenturalny obowiązek Ci to nakazuje to już raczej nigdy się nie dowiem , a i gów-no mnie to obchodzi . :mrgreen:
Na połyśnicę Bałwanie to się pryska jak bez kwitnie , a bez już kilka tygodnie temu trollu kwitł :mrgreen: :mrgreen:
Ty kór-wa coś chcesz zapozorować , tylko chu-ja wiesz "wykształcony " bałwanie . :mrgreen:

Nie chce mi się już polemizować ,ale widzę że nasze forum zwłaszcza ten temat wpadł do szamba. Mietko rozumiem że Cię nosi ,ale można wypowiedzieć się w bardziej cywilizowany i kulturalny sposób. Oczywiście nie chcę być Twoim nauczycielem ,ale przeczytaj to co napisałaeś i powiedz sam że ''troszeczkę '' przegiąłeś z określeniami .Warto podyskutować nawet czasami ostro ,ale po co zaraz rzucać sie mięchem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 20:41 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
mietko masz racje ,sprawy trzeba nazywac po imieniu , bo w Polsce inaczej sk......le nie zrozumieja Skonczylem pelne osiem klas podstawowki na poziomie dzis nie znanym po gimnazjum.Pelna geografia historia swiata Podstawy fizyki chemi biologi na poziomie dzisiejszego liceum albo lepiej [aminokwsy obliczanie liczby atomowej podstawy elektroniki cyfrowej system binarny ] koniec lat siedemdziesiatych Potem tylko zawodowka bez przedmiotow ogolnych nawet bez histori ,bo rodzicow nie bylo stac na zadne szkoly.Wielu dzis po studiach nie ma takiej wiedzy ogolnej a wierzcie mi ze wiem co mowie bo dzieci z mojej rodziny sie ucza do 25 lat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Stanislaw pisze:
mietko masz racje ,sprawy trzeba nazywac po imieniu , bo w Polsce inaczej sk......le nie zrozumieja Skonczylem pelne osiem klas podstawowki na poziomie dzis nie znanym po gimnazjum.Pelna geografia historia swiata Podstawy fizyki chemi biologi na poziomie dzisiejszego liceum albo lepiej [aminokwsy obliczanie liczby atomowej podstawy elektroniki cyfrowej system binarny ] koniec lat siedemdziesiatych Potem tylko zawodowka bez przedmiotow ogolnych nawet bez histori ,bo rodzicow nie bylo stac na zadne szkoly.Wielu dzis po studiach nie ma takiej wiedzy ogolnej a wierzcie mi ze wiem co mowie bo dzieci z mojej rodziny sie ucza do 25 lat


Stanisław -ukłon w Twoją stronę .
..jesteś polski chłop !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 22:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Mietko !!

...podobno czai się turkuć podjadek ,O! to zgroza ,zeżre ci tytoń (i z czego ukręcisz cygara kubańskiego ?)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 22:31 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
odnośnie wykształcenia http://www.dailymotion.com/video/x27bk0 ... _lifestyle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 23:22 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
:
andre pisze:
mietko75 pisze:
Ile klas skończyłem tyle skończyłem , ale jako pierwszy Ciebie trollu zdemaskowałem . A zastanów się głupolu czemu taki prosty chłopek rozpracował agenta ? Podpowiem Ci , jesteś cienki jak żyleta .
Stan nygusie i pacanie , ja do żadnej partii nie należę i do PISu to na pewno się nie zapiszę .
Każdemu łatkę potrafisz przyszyć i nygusie wszystko Ci nie potrzebne . Tylko czy to nieróbstwo , czy agenturalny obowiązek Ci to nakazuje to już raczej nigdy się nie dowiem , a i gów-no mnie to obchodzi . :mrgreen:
Na połyśnicę Bałwanie to się pryska jak bez kwitnie , a bez już kilka tygodnie temu trollu kwitł :mrgreen: :mrgreen:
Ty kór-wa coś chcesz zapozorować , tylko chu-ja wiesz "wykształcony " bałwanie . :mrgreen:

Nie chce mi się już polemizować ,ale widzę że nasze forum zwłaszcza ten temat wpadł do szamba. Mietko rozumiem że Cię nosi ,ale można wypowiedzieć się w bardziej cywilizowany i kulturalny sposób. Oczywiście nie chcę być Twoim nauczycielem ,ale przeczytaj to co napisałaeś i powiedz sam że ''troszeczkę '' przegiąłeś z określeniami .Warto podyskutować nawet czasami ostro ,ale po co zaraz rzucać sie mięchem

Nie będę usuwał swego postu , ale przyznam że deko przegiąłem , tylko że tak bezczelne kłamstwa wymagają bardziej dosadnej riposty i tego będę się trzymał .
Kur- wa nie mam już sił z tym podlewaniem , całe noce zarwane przez tego bezradnego kondo... :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 23:37 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Toksyna kołku przecież w moim profilu pisze z jakiego województwa jestem, a tytoń jeśli się nie mylę to w połódniowo-wschodniej Polsce się uprawia . Ja nawet nie palę , to i ten turkuć może jak dla mnie wszystko zeżreć . :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 05 cze 2015, 23:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
...ale pojawia się INNE ZAGROŻENIE ---plamiatus pyskatus ,to cholerstwo trzeba WSTRZĄSNĄĆ przed użyciem!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 08:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemk ... Id,1830161

warto przeczytać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 15:02 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
To zwykła banda złodziei :idea: :!:
Myko miałem w szkole kolegę Grzesia , który zachowywał się identycznie jak Ty . Kabel , kapuś, mądruś i do tego głąb . Ja tylko innym na lekcjach podpowiadałem i jemu też , a ta łajza na innych donosiła . Ile razy z nim na przerwach się lałem , tyle razy na wierzchu byłem i mimo to głupek z płaczem rzucał teksty że dzieci nie bije . Głąb był sporo wyższy ode mnie i chyba tylko o to pacanowi chodziło . Śrubokręt miał na przezwisko :lol: :lol:
Jeśli będziesz chciał się ze mną sam na sam spotkać to jestem do dyspozycji . :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
[quote="mietko75"]To zwykła banda złodziei :idea: :!:
Myko miałem w szkole kolegę Grzesia , który zachowywał się identycznie jak Ty . Kabel , kapuś, mądruś i do tego głąb . Ja tylko innym na lekcjach podpowiadałem i jemu też , a ta łajza na innych donosiła . Ile razy z nim na przerwach się lałem , tyle razy na wierzchu byłem i mimo to głupek z płaczem rzucał teksty że dzieci nie bije . Głąb był sporo wyższy ode mnie i chyba tylko o to pacanowi chodziło . Śrubokręt miał na przezwisko :lol: :lol:
Jeśli będziesz chciał się ze mną sam na sam spotkać to jestem do dyspozycji . :mrgreen: :mrgreen:

.przypominam , jutro niedziela - chcę cie widzieć w kościele , bojowniku ludu uciemiężonego !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 19:16 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
myto dziadu jeden jest oktawa Bozego Ciala i prawdziwy chrzescijanin powinien byc w kosciele codziennie,nieuku , z religia w szkole podstawowej.Czas przejsc na twoj jezyk konwersacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 22:23 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
widać że fanatykom nerwy puszczają :D :lol: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 06 cze 2015, 22:29 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
A jednak są inaczej (rozsądnie) myślący na tym forum. Miała być tylko jedna opcja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 07:31 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
DZiś Święto Dziękczynienia każdy z nas może przekazać parę złotych na Świątynię Opatrzności Bożej zbiórka przed Kościołami :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 07:33 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
1963 pisze:
widać że fanatykom nerwy puszczają :D :lol: :mrgreen:

Masz rację PO-PSL owska mafia do jesieni niezłą srakę będzie miała :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 09:42 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
A ja otrzymałem informację że Myto to kobieta . :idea:
Panowie Krzywy i Kozba a szczególnie ten drugi bo się znamy osobiście i wiem że jest prawdziwym rolnikiem . Obejrzyjcie ten niemanipulowany film i zawodowej manipulantce , czyli oszustce :!:
https://www.youtube.com/watch?v=jclvBIjSsE0
Jeśli mój prezydent zatrudnia zawodowego kłamcę , to czemu ja nie mogę Mu ubliżać :?:
Z pewnością jesteście ode mnie starsi i bardziej opanowani i inaczej na takie zakłamanie reagujecie , ale ja kilka razy miałem świadectwo z czerwonym paskiem a w ocenie z zachowania była trója :lol:
Gdybym z własną żoną w noc poślubną stosował prezerwatywę , też bym oszukiwał ją i siebie i dla tego na Komora piszę KONDON .
Po co jemu ci płatni oszuści :?: :?: :?:


Ostatnio zmieniony niedziela 07 cze 2015, 11:03 przez mietko75, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 10:52 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
F1 pisze:
DZiś Święto Dziękczynienia każdy z nas może przekazać parę złotych na Świątynię Opatrzności Bożej zbiórka przed Kościołami :roll:
a moze lepiej na glodne lub chore dzieci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 11:00 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
F1 pisze:
1963 pisze:
widać że fanatykom nerwy puszczają :D :lol: :mrgreen:

Masz rację PO-PSL owska mafia do jesieni niezłą srakę będzie miała :mrgreen: :mrgreen:
mniejsza o to jaka opcja polityczna[zlodziejska] ale fanatyzm,fundamentalizm,nazizm to bardzo niebezpieczne zachowania a to ze sie swiatopogladowo nie zgadzamy to pozytywne zjawisko lecz nie popadajmy w skrajnosci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 11:42 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
mietko75 pisze:
A ja otrzymałem informację że Myto to kobieta . :idea:
Panowie Krzywy i Kozba a szczególnie ten drugi bo się znamy osobiście i wiem że jest prawdziwym rolnikiem . Obejrzyjcie ten niemanipulowany film i zawodowej manipulantce , czyli oszustce :!:
https://www.youtube.com/watch?v=jclvBIjSsE0
Jeśli mój prezydent zatrudnia zawodowego kłamcę , to czemu ja nie mogę Mu ubliżać :?:
Z pewnością jesteście ode mnie starsi i bardziej opanowani i inaczej na takie zakłamanie reagujecie , ale ja kilka razy miałem świadectwo z czerwonym paskiem a w ocenie z zachowania była trója :lol:
Gdybym z własną żoną w noc poślubną stosował prezerwatywę , też bym oszukiwał ją i siebie i dla tego na Komora piszę KONDON .
Po co jemu ci płatni oszuści :?: :?: :?:
Idż tępaku lepiej podlewać i łapać turkusia podjadka , a nie rób z siebie większego durnia niż jesteś :mrgreen: :mrgreen:

dlaczego Komorowski przegrał mając 70 % poparcia 3 mc temu i jego prezydenturę dobrze oceniało tyle samo % ????????????? ano dlatego że przeciwnicy wykorzystali do kampanii takich właśnie baranów jak TY i takie same sposoby jak Twoje :shock: pewnie by się to nie udało bez internetu i tych filmików które wklejasz :lol: :lol: no ale filmikami da się wygrać ale rządzić już nie :roll: :roll: jak dożyjemy to za rok zobaczymy co będziesz pisał i wklejał :lol: :lol: bo chyba podlewać nie będzie co :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 12:34 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
1963 pisze:
F1 pisze:
DZiś Święto Dziękczynienia każdy z nas może przekazać parę złotych na Świątynię Opatrzności Bożej zbiórka przed Kościołami :roll:
a moze lepiej na glodne lub chore dzieci

Głodne czy chore dzieci jakie to medjalne :roll: nie ma w naszym kraju głodnych dzieci a chore to na to płacimy składki tylko trzeba te pieniądze racjonalnie wydawać a nie pozwalać grabić kolegom z Parti zielonej chore programy jak owoce w szkole czy szklanka mleka dla każdego ucznia tam sa pieniądze na leczenie dzieci.Polska wcale nie jest krajem biednym tylko nie ma dobrego gospodarza ale w końcu ludzie chyba się obudzili?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 12:37 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
stan1069@o2.pl pisze:
mietko75 pisze:
A ja otrzymałem informację że Myto to kobieta . :idea:
Panowie Krzywy i Kozba a szczególnie ten drugi bo się znamy osobiście i wiem że jest prawdziwym rolnikiem . Obejrzyjcie ten niemanipulowany film i zawodowej manipulantce , czyli oszustce :!:
https://www.youtube.com/watch?v=jclvBIjSsE0
Jeśli mój prezydent zatrudnia zawodowego kłamcę , to czemu ja nie mogę Mu ubliżać :?:
Z pewnością jesteście ode mnie starsi i bardziej opanowani i inaczej na takie zakłamanie reagujecie , ale ja kilka razy miałem świadectwo z czerwonym paskiem a w ocenie z zachowania była trója :lol:
Gdybym z własną żoną w noc poślubną stosował prezerwatywę , też bym oszukiwał ją i siebie i dla tego na Komora piszę KONDON .
Po co jemu ci płatni oszuści :?: :?: :?:
Idż tępaku lepiej podlewać i łapać turkusia podjadka , a nie rób z siebie większego durnia niż jesteś :mrgreen: :mrgreen:

dlaczego Komorowski przegrał mając 70 % poparcia 3 mc temu i jego prezydenturę dobrze oceniało tyle samo % ????????????? ano dlatego że przeciwnicy wykorzystali do kampanii takich właśnie baranów jak TY i takie same sposoby jak Twoje :shock: pewnie by się to nie udało bez internetu i tych filmików które wklejasz :lol: :lol: no ale filmikami da się wygrać ale rządzić już nie :roll: :roll: jak dożyjemy to za rok zobaczymy co będziesz pisał i wklejał :lol: :lol: bo chyba podlewać nie będzie co :roll:

Za dużo TVN oglądasz przyjacielu 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 13:06 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Stan prowadzisz jakiś sondaż że wytrzaskałeś te70 % czy tylko powtarzasz bezmyślnie po TVP I TVN.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 13:23 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Bezmyślnie czy nie, gdyby zwrócił uwagę na fakt ileż to ''milionów'' ludzi ogląda filmiki wrzucane przez Mietka, nie pisałby(powtarzał) pierdół, o rzekomo wielkim oddziaływaniu ów na opinię ''typowych pisowskich katolików''(jak łaskaw był zauważyć jeden z niewielu rozsądnych użytkowników tego Forum). Ale cóż się dziwić...propagandowa tuba wciąż dmie i dmie...i łzy ociera po klęsce nadętego fra....nkiewiczowego pomagiera :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 14:18 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Agencie Stan , a no pewnie baz internetu wiara by prawdy o tym kondonie nigdy się nie dowiedziała . To że ta suflerka głąbowi rządziła co ma mówić i co robić i że pod krzyżem też wybitnie agresywne akcje wywoływała , to taż z internetu ludzie się dowiadują :idea: . Twoi pracodawcy nie pozwolili na to aby w publicznej telewizji był pokazany chociażby Twój kolega Andrzej Hadacz
w redakcji po debacie . Przecież to Twoi koledzy po fachu i czemu to tych głupków się wstydzą :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 14:41 
Offline

Rejestracja: piątek 20 lis 2009, 18:36
Posty: 661
Lokalizacja: wlkp
F1 a może wdziałeś pogrzeb bartoszeskiego gdzie odprawiana była msza pogrzebowa tvp transmitowała


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mietko75 pisze:
Agencie Stan , a no pewnie baz internetu wiara by prawdy o tym kondonie nigdy się nie dowiedziała . To że ta suflerka głąbowi rządziła co ma mówić i co robić i że pod krzyżem też wybitnie agresywne akcje wywoływała , to taż z internetu ludzie się dowiadują :idea: . Twoi pracodawcy nie pozwolili na to aby w publicznej telewizji był pokazany chociażby Twój kolega Andrzej Hadacz
w redakcji po debacie . Przecież to Twoi koledzy po fachu i czemu to tych głupków się wstydzą :?: :?:



Mietko
-------------
Jest takie oto przysłowie --- "Modli się pod figurą ,a Diabła ma pod skórą"
..adekwatne i lustrzane odbicie twojego ego. :D :D :D :!: :!: :!:
..a ten czerwony pasek na świadectwie to z jakich przedmiotów miałeś ?
..chyba nie z historii i propedeutyki - prawda ?
.żółwik. :shock: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 15:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
kaluś pisze:
F1 a może wdziałeś pogrzeb bartoszeskiego gdzie odprawiana była msza pogrzebowa tvp transmitowała


Pan Bartoszewski to został w naszych sercach, zwyczajny , a zarazem wielki człowiek .
Jeden z niewielu polskich AUTORTETÓW godnych naśladowania !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 16:31 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
nemezis pisze:
Stan prowadzisz jakiś sondaż że wytrzaskałeś te70 % czy tylko powtarzasz bezmyślnie po TVP I TVN.
Według wszelkich znaków na ziemi i niebie wszystko wskazywało na to że 1 tura wystarczy i kampania nie potrzebna :lol: :lol: i nawet pis w to uwierzył i wystawił kandydata którego nikt nie zna , podobnie zrobiło sld :lol: :lol: ale Kukuiz ogłosił to co by naród chciał usłyszeć :lol: :lol: a jak się pis zorientował że młodzież chce zmian to i pis zaczął mówić to co by chciał naród słyszeć no i wyszło jak wyszło :mrgreen: :mrgreen: i tak ludzie zmądrzeli bo wcześniej uwierzyli w czarną teczke :lol: :lol: a teraz już musieli mieć obiecane :shock:

Bezbarwny jak komentujesz to komentuj to co jest napisane a nie to co chciałbyś żeby było napisane :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony niedziela 07 cze 2015, 16:35 przez stan1069@o2.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 16:32 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 gru 2012, 03:47
Posty: 1295
Lokalizacja: wlkp
nemezis pisze:
Stan prowadzisz jakiś sondaż że wytrzaskałeś te70 % czy tylko powtarzasz bezmyślnie po TVP I TVN.

Wg. CEBOS
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Wybory-2015.-Bronislaw-Komorowski-dobrze-oceniany-przez-Polakow-00003653


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 16:48 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
CEBOS :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
http://wpolityce.pl/polityka/255042-naw ... -i-politow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 17:27 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
stan myślałem kiedyś że masz swoje zdanie ale widze że ty tylko powtarzasz propagandę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 17:39 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 gru 2012, 03:47
Posty: 1295
Lokalizacja: wlkp
Wytłumacz co ma piernik do wiatraka? Cytujesz cytowaną wcześniej wyrywkowo wypowiedź szefowej CEBOS na temat kampanii wyborczej trzech kandydatów którzy uzyskali największe poparcie. Niby jak to się ma do badania opinii publicznej. Poza tym cytujesz portal założony przez braci Kanowskich, podobnie jak pismo "w sieci". Oba jak wiadomo funkcjonują dzięki garnuszkowi finansowemu prezesa Jarka, oba są nudne, nie poczytne, w obu publikują ludzie z partii prezesa, oba piszą w jednym słusznym nurcie. Gdyby nie finansowanie partyjne obu by już nie było. Dodaj jeszcze do tego gazetę polską.
Pozdrawiam okolice Torunia
Czytaj ze zrozumieniem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 17:49 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
stan1069@o2.pl pisze:
Bezbarwny jak komentujesz to komentuj to co jest napisane a nie to co chciałbyś żeby było napisane :lol: :lol:

Wybacz Stan, rzeczywiście nie Ty pisałeś o filmikach i najwidoczniej coś mnie się ubzdurało :lol:

stan1069@o2.pl pisze:
Idż tępaku lepiej podlewać i łapać turkusia podjadka , a nie rób z siebie większego durnia niż jesteś :mrgreen: :mrgreen:

dlaczego Komorowski przegrał mając 70 % poparcia 3 mc temu i jego prezydenturę dobrze oceniało tyle samo % ????????????? ano dlatego że przeciwnicy wykorzystali do kampanii takich właśnie baranów jak TY i takie same sposoby jak Twoje :shock: pewnie by się to nie udało bez internetu i tych filmików które wklejasz :lol: :lol: no ale filmikami da się wygrać ale rządzić już nie :roll: :roll: jak dożyjemy to za rok zobaczymy co będziesz pisał i wklejał :lol: :lol: bo chyba podlewać nie będzie co :roll:


Tym razem zacytowałem cały post, cobyś nie zarzucił mnie manipulacji :wink: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 18:18 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Może i wielu nie ogląda to co Mietek wrzuca , ale pewnie jest wielu co ogląda takie filmiki jak Mietek wrzuca :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 18:20 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 gru 2012, 03:47
Posty: 1295
Lokalizacja: wlkp
To http://wpolityce.pl/polityka/255042-nawet-szefowa-cbos-to-dostrzegla-przedobrzono-z-tym-poparciem-komorowskiego-te-akcje-budzily-niechec-i-politowanie jest cytatem z tego http://www.rp.pl/artykul/61991,1206281-Miroslawa-Grabowska--Andrzej-Duda-ominal-przekaz-elit.html
nemezis, wyślij se smsa i przeczytaj cały artykuł. Dla zachęty specjalnie dla ciebie fragment jej wypowiedzi właśnie z tego artykułu:
"Grabowska: Przypomnę, że to badanie CBOS przed drugą turą wskazało na zwycięstwo Andrzeja Dudy i było bardzo zbliżone do faktycznych wyników wyborów prezydenckich: 48 proc. dla Dudy, 44 proc. dla Komorowskiego; 5 proc. było niezdecydowanych, 2 proc. zadeklarowało, że odda głos nieważny (PKW stwierdziła 1,5 proc. głosów nieważnych), a 1 proc. odmówił odpowiedzi na to pytanie. Trafiliśmy z naszymi wynikami w punkt”.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 07 cze 2015, 20:47 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
Gierek wiedział o Polskiej Ropie. Kazał zabetonować odwierty badawcze
http://www.prawy.pl/gospodarka/9593-juz ... y-badawcze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 03:39 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Tu się nie ma co siłować z zawodowymi hejterami typu Myko , Stan albo i Stasia . Oni mają za te brednie płacone , to i piszą co im ślina na język przyniesie . Pani Stasi to nawet zdezelowana przyczepa nie przeszkadza , bo jej nie ma :twisted: :twisted: . Zostaliście zważone , zmierzone i wygląda na to że Was z roboty niedługo wypieprzą . :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 09:23 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
1963 pisze:
magier pisze:
Co prawda mój kandydat odpadł w pierwszej turze i dziś na żadnego nie głosowałem bo sam nie wiem które to mniejsze zło i w perspektywie kilku lat to trudno mnie oceniać co jest gorsze ale w perspektywie kilku tygodni to dla tych, którzy mają coś na sprzedaż (m.in ja:) to dobra informacja. Dlaczego? Euro podejdzie pod 4,25 na bank!

zgadza sie moze nawet w okresie kilku miesiecy nie tygodni wybór moze byc korzystny bo na dluzej , wątpie

Nawet i wam mozgi spralo :shock:
Zloty raczej sie umocni i to nie bedzie to mialo z wyborami nic wspolnego.[/quote]
miałeś sen czy dostęp do grzybków halucynogennych[/quote]
marek i jak twój mózg , odwirowany ? euro 4.16pln :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
[quote="mietko75"]Tu się nie ma co siłować z zawodowymi hejterami typu Myko , Stan albo i Stasia . Oni mają za te brednie płacone , to i piszą co im ślina na język przyniesie . Pani Stasi to nawet zdezelowana przyczepa nie przeszkadza , bo jej nie ma :twisted: :twisted: . Zostaliście zważone , zmierzone i wygląda na to że Was z roboty niedługo wypieprzą . :mrgreen: :mrgreen:[/quote


Tu widać dobitnie kto jest fanatykiem i hejterem .
Zauważam dyskretnie ,że godzina wpół czwartej w nocy to czas snu .
...ale , widzę , że bojownikowi i orędownikowi to nie przeszkadza !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 14:01 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
mytotoksyna1 pisze:
mietko75 pisze:
Tu się nie ma co siłować z zawodowymi hejterami typu Myko , Stan albo i Stasia . Oni mają za te brednie płacone , to i piszą co im ślina na język przyniesie . Pani Stasi to nawet zdezelowana przyczepa nie przeszkadza , bo jej nie ma :twisted: :twisted: . Zostaliście zważone , zmierzone i wygląda na to że Was z roboty niedługo wypieprzą . :mrgreen: :mrgreen:[/quote


Tu widać dobitnie kto jest fanatykiem i hejterem .
Zauważam dyskretnie ,że godzina wpół czwartej w nocy to czas snu .
...ale , widzę , że bojownikowi i orędownikowi to nie przeszkadza !

Tu widać dobitnie że z rolnictwem masz niewiele wspólnego rolnik to nie zakład pracy czy urząd gdzie przychodzisz na 8 wychodzisz o piętnastej często tzrzeba wstać skoro świt i pracować do póznych godzxin nocnych ale skąd miałbyś niby to wiedzieć? :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 14:20 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
mysle ze mietko w nocy deszczowni pilnuje lub przestawia a stany i myto spokojnie sobie spia bo pieniazki na konto plyna bez wielkiej pracy .W POLSCE TYLKO ROLNICTWO JESZCZE JEST NASZE bo lasy to nie wiadomo czy nie zastawione.Niektorzy rolnicy sa troche naiwni piszac sie na rozne programy unijne biorac na obiecanki cacanki duze kredyty.CZASEM NIEREALNE DO SPLATY do konca ich dni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 14:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
..uderz pięścią w stół , a nożyce się odezwą ..czytaj F1 i Stanisław -robotniki od propagandy PANA MIETKA. :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 15:08 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Przecież parę dni wstecz pisałem namolna babo że w dzień śpię a w nocy pracuję :lol: :lol:
Całe szczęście że tak wcześnie wstałem , bo u sąsiada wózek z działkiem się obalił a deszczownia dalej zwijała . Co się działo to wie tylko ten co ma do czynienia z deszczowniami . Teraz też wstałem po południowej drzemce hajterko i niedługo muszę w kolejne miejsce deszczownie przestawiać , a w międzyczasie w miejsca gdzie wodę mam nie doprowadzoną wożę cysterną 22 000l a i jeszcze w międzyczasie muszę paszy kabanom zrobić bo dziś głoduję . Całe szczęście że jutro jeden samochód zabiorą i zostanie się już niewiele , bo już nie wiem gdzie ręce włożyć , bo i młodą cebulę od dziś zaczęliśmy szykować , a w przyszłym tygodniu to i buraczek młody się rozpocznie , a w kolejnym to i pewnie z bobem też ruszymy :lol: :lol: . Wczoraj w niedzielę nie podlewałem tylko piwsko z kumplem żłopałem , to Bóg dał dziś zdrowie i od świtu doginam . Panienka jest z miasta i gówno wie o pracy na wsi . :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
nie podlewałem tylko piwsko z kumplem żłopałem
----------------------------------_______________
__________________________________________
Pij te piwsko, a daleko zajedziesz , zniszczysz sobie wątrobę .
..a z tą cebulką to zachowaj karencję ,bo pryskałeś na mączniaka rzekomego !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 08 cze 2015, 22:16 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 gru 2012, 03:47
Posty: 1295
Lokalizacja: wlkp
Stanislaw pisze:
mysle ze mietko w nocy deszczowni pilnuje lub przestawia a stany i myto spokojnie sobie spia bo pieniazki na konto plyna bez wielkiej pracy .W POLSCE TYLKO ROLNICTWO JESZCZE JEST NASZE bo lasy to nie wiadomo czy nie zastawione.Niektorzy rolnicy sa troche naiwni piszac sie na rozne programy unijne biorac na obiecanki cacanki duze kredyty.CZASEM NIEREALNE DO SPLATY do konca ich dni


https://www.youtube.com/watch?v=y1pjCv7LDew bo pola golfowe wszędzie zakładacie i siejecie te rzepaki, a nie len czy żółte łubiny...
Słuchajcie po pierwszej minucie, nie patrzcie na wyświetlane zdjęcia ani dokąd dzwoni, po prostu słuchajcie...

Na szczęście na wszystko jest sposób... https://www.youtube.com/watch?v=a69w4OEYhA0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 09 cze 2015, 05:44 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Bo dzień wcześniej niedziela była tępy hejtowany babsztylu . :lol:
Powiedz mi pani czyś jest choć młodą i piękną hejterką , czy starą , głupią i brzydką , a może młodą i też niestrawną :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
To całe szczęście że w niedzielę piwska się nażłopałem , to i w nocy pompa cisła i sąsiada od tragicznych zniszczeń wyratowałem . :P
Głupie babsko boi się o łatwe pieniążki z trollowania , to bezczelnie do wszystkiego będzie się czepiało . Zapisały się ze Stasią do stowarzyszenia PZPP i teraz hejtują wszystkie fora . :twisted: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 09 cze 2015, 09:31 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Ciekawy artykuł http://niezalezna.pl/67818-zona-radosla ... czej-grupy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 09 cze 2015, 10:31 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Masoneria :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 58  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB