Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Warunki kredytowania warchlaków
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 18 kwie 2024, 17:49

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 05 gru 2012, 16:53 
Offline

Rejestracja: środa 18 sie 2010, 21:34
Posty: 636
Lokalizacja: Świętokrzyskie
hahaha dobre... no fakt ale teraz każdy bierze przyczepy jak by nie było na podwórku to przyczepa nowa stoi....:):):) a później można kupić tak jak mnie się trafiło 8 tonowa 2 letnia stan idealny za małe pieniądze... ale niech tak dalej idzie mogę coś sobie jeszcze odkupić.... :):):)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 05 gru 2012, 17:38 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
To ile dałeś bo u mnie gościu też ma taką dwuletnią to 25 tysi woła, a ja mu na to chyba Cie pogięło :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 05 gru 2012, 17:58 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Na zdrowy rozsadek to teoretycznie kazdy nowy sprzet z momentem kupienia [opuszczeniem placu dilera] jest 50% tanszy.


Ostatnio zmieniony środa 05 gru 2012, 18:16 przez nemezis, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 05 gru 2012, 18:11 
Offline

Rejestracja: środa 28 gru 2011, 21:32
Posty: 262
Lokalizacja: świętokrzyskie
Ale unia dopłaca to potrzebne nie potrzebne trzeba brać, bo się należy .
Potem płacz i lament, powrót po rozum do głowy ,ale niestety za póżno.
A komornik ino ręce zaciera,a sasiad się śmieje.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 05 gru 2012, 20:57 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
vicia1223 pisze:
Tylko za 5 lat będzie tego zatorka wymieniał na następnego . Stary sprzęt to na usługi nijak się nadaje.
My się nie dogadamy , dzieli nas pewnie duża granica wiekowa .
Ja nie mam 50lat żebym chodził po wsi i pługa szukał , łaskawcy co za 250zł za godzinę zaorze mi jeden ha.
Usługa kosztuje mój drogi , 30 ha zaorać i mamy sumę , do tego trzeba czymś ściernisko strzelić , zasiać , czymś konkretnym , nasypać żeby to rosło to już lepiej oddać komuś nie wspomnę już o kombajnie i prasie. Po raz kolejny wysuwa się motyw ambicji na wsi , tych plonów by mi zabrakło żeby to pozapłacać.

Przecież to ja mogę kupić te maszyny i takich dziadków , ze tak powiem podejrzliwie, obsługiwać , bo ich przybywa i będzie przybywać na wsi
W mojej kreuje się kilku"kilku" chłopaków z 1000 mieszkańców co poważnie myślą o rolnictwie. C-330 , c-360 , Władki kiedyś się skończą bliżej jak dalej i myślisz , ze będzie wymiana przez pana 50-60 letniego ??
Z tego 1000 mieszkanców żebyście nie wykreowali WZZP [ wiejski zespół zbieraczy puszek ] :lol: :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: prosieta
Post: czwartek 06 gru 2012, 00:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 14:16
Posty: 250
Lokalizacja: cała Polska
czy kogoś interesują jeszcze warunki kredytowania warchlaków? :)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 06 gru 2012, 17:54 
Offline

Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 20:23
Posty: 1857
stan1069@o2.pl pisze:
vicia1223 pisze:
Tylko za 5 lat będzie tego zatorka wymieniał na następnego . Stary sprzęt to na usługi nijak się nadaje.
My się nie dogadamy , dzieli nas pewnie duża granica wiekowa .
Ja nie mam 50lat żebym chodził po wsi i pługa szukał , łaskawcy co za 250zł za godzinę zaorze mi jeden ha.
Usługa kosztuje mój drogi , 30 ha zaorać i mamy sumę , do tego trzeba czymś ściernisko strzelić , zasiać , czymś konkretnym , nasypać żeby to rosło to już lepiej oddać komuś nie wspomnę już o kombajnie i prasie. Po raz kolejny wysuwa się motyw ambicji na wsi , tych plonów by mi zabrakło żeby to pozapłacać.

Przecież to ja mogę kupić te maszyny i takich dziadków , ze tak powiem podejrzliwie, obsługiwać , bo ich przybywa i będzie przybywać na wsi
W mojej kreuje się kilku"kilku" chłopaków z 1000 mieszkańców co poważnie myślą o rolnictwie. C-330 , c-360 , Władki kiedyś się skończą bliżej jak dalej i myślisz , ze będzie wymiana przez pana 50-60 letniego ??
Z tego 1000 mieszkanców żebyście nie wykreowali WZZP [ wiejski zespół zbieraczy puszek ] :lol: :lol: :lol:[/quote

O jaki obeznany w skrótach , może prezesem jesteś tej organizacji włoczęgowskiej na swojej wsi ? Stażem możesz się pochwalić , spostrzegawczy jesteś a w tej branży to bardzo ważne . Jeśli chcesz to wbijaj do nas , mam nawet na drugim podwórku 2 pokoje do wynajęcia , otworzysz u nas oddział WZZPOW- Wiejski zespół zbieraczy puszek okręg wschodni, nikt Ci w paradę nie wejdzie , możesz być szefem , punkt skupu jest , przy grodze asfaltowej za sklepem także idealne położenie.. Pasi ?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚: Re: prosieta
Post: czwartek 06 gru 2012, 17:57 
Offline

Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 20:23
Posty: 1857
wet-zootechnik pisze:
czy kogoś interesują jeszcze warunki kredytowania warchlaków? :)


Już znalazłem firmę "dającą " do adopcji warchlaki ..
Dziękuję wszystkim za pomocne info jak do tej pory :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 06 gru 2012, 21:10 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Vicia -zwolenników Twojego rozwoju nie widze
za to widze zainteresowanie kupnem 2 letniego sprzetu
myśle że jesteś w dobrej pozycji ;
masz 2 podwórka to chociaż by Ci jedno zabrali to 1 zostanie
skup puszek masz pod ręką
noi już nawet uczyniłeś 1 adopcyjny krok potem już tylko z górki


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 06 gru 2012, 22:06 
Offline

Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 20:23
Posty: 1857
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ale Ty jesteÅ› komunistyczny :)
Boże widzisz i nie grzmisz .

Za 90tyś kredytu mają mi podwórko zabierać ? jakby 900 to wtedy można się podrapać ..

Dziadek z ojcem pracował to mam te 2 podwórka , a jeśli ja będę tak gospodarzył jak oni to i 4 będę miał. Oferty będą .

Gdybym Twoim tokiem gospodarował to nie miałbym za kilka lat żadnego i w bloku mieszkał.

Mi to lotto , że zapłacę procent od sumy miesięcznie za te kredytowanie , Nie widzisz zwolenników mojego rozwoju czyli niewiele widziałeś , nie po to zostałem na rolnictwie żeby podziwiać uroki wsi jak Ty i bacznie przyrodę obserwować , z pod przyczepy obłoki .

Mógłbyś się jeszcze ode mnie nauczyć dziadziu .. Wyglądaj emerytury .
Zasiać zboże , ba jakiś tam parobek Ci to zrobił a ,że Ty je skarmisz od sierpnia do sierpnia to każdy głupi potrafi.
Koniec dyskusji z głupim bo i tak pokonasz mnie doświadczeniem w tym fachu. O to Ci chodzi aby kogoś prowokować , nic więcej .
To ja ustępuje a wiesz kto zawsze pierwszy ustępuje.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB