Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - prenumeruj TCH
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 19 mar 2024, 04:10

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: prenumeruj TCH
Post: poniedziaÅ‚ek 16 wrz 2013, 13:47 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 21:56
Posty: 56
Lokalizacja: Poznań
Witam wszystkich.
Jakiś czas mnie nie było...ale jako osoba związana z miesięcznikiem "Tch" chciałbym zachęcić wszystkich do prenumerowania tego branżowego miesięcznika. Zawsze warto poczytać ciekawe artykuły, no i mają papier dobrej jakości :) WSZYSCY CHĘTNI zgłoście się do czasopisma, a z mojej strony dodam, że jeśli odwiedzicie stoisko Trzody Chlewnej podczas najbliższych pokazów AGRO-SHOW w Bednarach, będą na stoisku nr 497 w sektorze C, i zaprenumerujecie pismo, dwie pierwsze osoby dostaną książkę MOJA KAROLINA opowieści z USA GRATIS od razu na stoisku.
Pozostali będą mogli ją nabyć w cenie promocyjnej 25 zł (tylko na stoisku w czasie Targów).
Książka była licytowana przez prof. Pejsaka na aukcji podczas tegorocznej międzynarodowej konferencji weterynaryjnej w Puławach i poszła za 350 zł :)) No Wy tyle nie musicie płacić. Są już dostępne opinie w internecie, więc kto by chciał się po pracy pośmiać i poczytać, zapraszam !!!
Zachęcam jeszcze raz do czytania Trzody Chlewnej. Każdy ma zawsze swoje zdanie, ale warto czasem poczytać co inni proponują.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Piotr Włódarczak

PS. Gdyby ktoś chciał wysyłkę książki pocztą - pisać do mnie.

_________________
Piotr Włódarczak


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB