Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 21 wrz 2019, 23:29

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

Ja np nie mam dzi─Öki EM ko┼╝ucha w zbiorniku z gnojowic─ů. Fakt niezaprzeczalny.
U ┼Ťwi┼ä ci─Ö┼╝ko popraw─Ö zdrowotno┼Ťci stwierdzi─ç cho─ç doxy ostatni raz na tuczu by┼éo podawane w pa┼║dzierniku. Ja uwa┼╝am to za sukces ale czy to mo┼╝na przypisa─ç EM??
Stosuj─ůc takie rzeczy naocznie efekt├│w nie zobaczysz no poza tym brakiem ko┼╝ucha i brakiem odoru w chlewniach.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ja stosuje je na g┼é─Öbokiej ┼Ťci├│┼éce- efekt jest taki, ┼╝e po trzech miesi─ůcach gdy usuwamy obornik z chlewni to wygl─ůda tak jak by ju┼╝ z rok na pryzmie przele┼╝a┼é. Efekt├│w zdrowotno┼Ťciowych nie zauwa┼╝y┼éem.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

lukas1982 pisze:
Ja np nie mam dzi─Öki EM ko┼╝ucha w zbiorniku z gnojowic─ů. Fakt niezaprzeczalny.
U ┼Ťwi┼ä ci─Ö┼╝ko popraw─Ö zdrowotno┼Ťci stwierdzi─ç cho─ç doxy ostatni raz na tuczu by┼éo podawane w pa┼║dzierniku. Ja uwa┼╝am to za sukces ale czy to mo┼╝na przypisa─ç EM??
Stosuj─ůc takie rzeczy naocznie efekt├│w nie zobaczysz no poza tym brakiem ko┼╝ucha i brakiem odoru w chlewniach.
A podzia┼éj─ů na ko┼╝uch w szambie?Bo rury od kanalizy mi si─Ö zapychaj─ů :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Lukas ale miksera u┼╝ywasz? Czy emy za┼éatwi─ů mieszanie. pytam bo za chwile b─Öd─Ö mia┼é podobny problem.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A co do cyfr. Kolega obs┼éuguje oczyszczalni─Ö gminn─ů i ma problem z osadem t┼éuszczowym. Jaki┼Ť m─ůdry od EM├│w zapewni┼é ┼╝e to pestka. Skasowali
gmin─Ö na kilka tysi─Öcy, bakterie przekroczy┼éy dopuszczalne st─Ö┼╝enie w cieczy (pow 200 jaki┼Ť jednostek) , a to ponoc ju┼╝ jest problem, a osad jak by┼é tak jest. Jego zdanie na temat EM├│w jest jasne, jak i moje.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

u┼╝ywacie w dalszym ci─ůgu EMY ?
warto?
czy to jednak ┼Ťciema ?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ja stosuj─Ö dla loch koncentrat z Eurolpolu tam dodaj─ů podobno ale ich nie widzia┼éem :wink: efekt├│w te┼╝ za bardzo dodawa┼éem do kiszonej kuku przyrosty dobre ale niewiem czy to zas┼éuga mikroorganizm├│w w tym roku nie daj─Ö kuku i r├│┼╝nic zbytnio nie wida─ç

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

EMy pomagaj─ů w usuni─Öciu odoru z chlewni? je┼╝eli tak to gdzie takie kupi─ç?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+2godz.