Indeks witryny Indeks witryny

Vilomix a-one agrobios

akademiabiogazu insekpol ..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 22 pa┼║ 2019, 08:51

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

KRZYSZTOF11 pisze:
Wr├│c─Ö do zapach├│w i aromat├│w bardziej dzia┼éaj─ů na klienta ni┼╝ na ┼Ťwinie.
┼Ťwi─Öta prawda to jest chwyt marketingowy na to si─Ö ┼éapali kiedy┼Ť rolnicy dzi┼Ť jeszcze znam takich co sprawdzaj─ů zapach,kolor zale┼╝y kto czego szuka, kolorowanki,drogerii, czy porz─ůdnej paszy

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witam wszystkich:)))) i mam pytanko. Mam dostęp do taniego łubinu słodkiego, jak to się ma w żywieniu trzody? ile tego można stosować w mieszankach? i czy jast sens? w to się bawić?
Czekam na podpowiedz i odpowiedz. Pozdrawiam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

jarek45 pisze:
Witam wszystkich:)))) i mam pytanko. Mam dostęp do taniego łubinu słodkiego, jak to się ma w żywieniu trzody? ile tego można stosować w mieszankach? i czy jast sens? w to się bawić?

A nie mog┼ée┼Ť tego zapytania umie┼Ťci─ç ni┼╝ej tylko za┼Ťmiecasz forum !
Dwie zak┼éadki ni┼╝ej masz odpowied┼║ na swoje pytanie tylko najpierw musisz okre┼Ťli─ç jaki to gatunek : ┼╝├│┼éty, bia┼éy czy w─ůskolistny ,okre┼Ťlenie s┼éodki znaczy tylko tyle ┼╝e to ┼éubin o obni┼╝onej zawarto┼Ťci alkaloid├│w z przeznaczeniem na nasiona(gorzkie odmiany przeznaczone s─ů na zielonk─Ö) i nic wi─Öcej , najlepiej zapyta─ç jak konkretna odmiana si─Ö nazywa ! A tak w og├│le to wpisz w wyszukiwark─Ö has┼éo ┼éubin i masz co czyta─ç przez kilka godzin !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

No to z zapachami jeste┼Ťmy w punkcie wyj┼Ťcia. Jedni twierdz─ů, ┼╝e maj─ů wielkie znaczenie, drudzy ┼╝e ┼╝adne. Czy┼╝by racja by┼éa gdzie┼Ť po┼Ťrodku?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

sentimo pisze:
No to z zapachami jeste┼Ťmy w punkcie wyj┼Ťcia. Jedni twierdz─ů, ┼╝e maj─ů wielkie znaczenie, drudzy ┼╝e ┼╝adne. Czy┼╝by racja by┼éa gdzie┼Ť po┼Ťrodku?
ja z w┼éasnego do┼Ťwiadczenia mog─Ö Ci powiedzie─ç,┼╝e zapach jak najbardziej u prosi─ůt przy losze ma to by─ç takie ┼║r├│d┼éo wabi─ůce prosi─Öta z tym si─Ö zgadzam, jednak bez przesady z tym zapachem a ju┼╝ na pewno,jestem przekonany ┼╝e po tym nie jeste┼Ť w stanie pozna─ç jako┼Ťci tej paszy, od zapachu nie ma przyrost├│w ,mi─Ösno┼Ťci itp. my┼Ťl─Ö ┼╝e jest bardzo wiele wa┼╝niejszych aspekt├│w kt├│re trzeba udoskonala─ç a to zostawmy firmom paszowym bo to jest markieting

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Robek pisze:
jarek45 pisze:

A nie mog┼ée┼Ť tego zapytania umie┼Ťci─ç ni┼╝ej tylko za┼Ťmiecasz forum !
Dwie zak┼éadki ni┼╝ej masz odpowied┼║ na swoje pytanie tylko najpierw musisz okre┼Ťli─ç jaki to gatunek : ┼╝├│┼éty, bia┼éy czy w─ůskolistny ,okre┼Ťlenie s┼éodki znaczy tylko tyle ┼╝e to ┼éubin o obni┼╝onej zawarto┼Ťci alkaloid├│w z przeznaczeniem na nasiona(gorzkie odmiany przeznaczone s─ů na zielonk─Ö) i nic wi─Öcej , najlepiej zapyta─ç jak konkretna odmiana si─Ö nazywa ! A tak w og├│le to wpisz w wyszukiwark─Ö has┼éo ┼éubin i masz co czyta─ç przez kilka godzin !

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za odpowiedz i instrukcje.
to mo┼╝e moderator usunie te ┼Ťmieci? sorry. :cry:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

tryptofan zbilansowa─ç panowie, tryptofan a prosiaki si─Ö zorientuj─ů i bed─ů rosn─ů─ç- ta magiczna warto┼Ť─ç to 22%

jacek 177 pisze:
sentimo pisze:
ja z w┼éasnego do┼Ťwiadczenia mog─Ö Ci powiedzie─ç,┼╝e zapach jak najbardziej u prosi─ůt przy losze ma to by─ç takie ┼║r├│d┼éo wabi─ůce prosi─Öta z tym si─Ö zgadzam, jednak bez przesady z tym zapachem a ju┼╝ na pewno,jestem przekonany ┼╝e po tym nie jeste┼Ť w stanie pozna─ç jako┼Ťci tej paszy, od zapachu nie ma przyrost├│w ,mi─Ösno┼Ťci itp. my┼Ťl─Ö ┼╝e jest bardzo wiele wa┼╝niejszych aspekt├│w kt├│re trzeba udoskonala─ç a to zostawmy firmom paszowym bo to jest markieting
:roll:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.