Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - trouwn nutrition opinie
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 25 kwie 2024, 22:43

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 21:04 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Stan tak to sie możesz przedstawić sołtysowi jakiejś miejszej wioski, ale poważnego producenta paszy nie nabierzesz :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 21:05 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 07 wrz 2012, 14:50
Posty: 46
albo sołtysowej hehe


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 21:16 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Nie bądzcie dziećmi :lol: przecież to nie jest tajemnica ile co kosztuje
dzwonie i mówie że handluje produktami innej firmy i chce się zorientować jak wygląda z wami współpraca ?????????
tylko wysokie ceny tuczników w zródełkach są sciśle tajne :lol: :lol:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 21:45 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
stan1069@o2.pl pisze:
Na woreczku jest nr. telefonu do producenta
wystarczy zadzwonić i zapytać , można przedstawić się że masz np.handelek paszami i jesteś zainteresowany tym właśnie produktem
i będziesz wiedział wszysciuteńko :D :D


No to jest dobre .

Kochany mały handlowiec w życiu nie wyciągnie takiej ceny biorąc 5-6 t premiksu jak duży odbiorca zamawiający ilości towaru cało samochodowe. Moi więksi koledzy z branży zamawiają premiksy tylko w bigach bo tak mają ustawioną linię produkcyjną i wsio.
To tak jak bym ci powiedział że zakwaszacz w wipaszu jest po 7 zł a ja ten sam dokładnie ten sam kupuję o 1zł taniej, tylko szczegółem jest to że BRENTAG robi zakwaszacze min dla wipaszu a ja biorę bespośredno z BRENNTAGA :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 21:49 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Wtedy pierwsze co zrobi twój rozmówca to zapyta o nazwę twojej firmy albo nr nip i wklepie do komputera a ten wyświetli mu wszystko na temat twojej firmy łącznie z tym jaki nr buta nosi właściciel. Jak uważasz że mozna w dzisiejszych czasach nasciemniac przez telefon i dowiedzieć się ceny dla dilerów (które sa pilnie strzezona tajemnicą) to jestes naiwny jak dziecko.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:01 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
ubnt pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Na woreczku jest nr. telefonu do producenta
wystarczy zadzwonić i zapytać , można przedstawić się że masz np.handelek paszami i jesteś zainteresowany tym właśnie produktem
i będziesz wiedział wszysciuteńko :D :D


No to jest dobre .

Kochany mały handlowiec w życiu nie wyciągnie takiej ceny biorąc 5-6 t premiksu jak duży odbiorca zamawiający ilości towaru cało samochodowe. Moi więksi koledzy z branży zamawiają premiksy tylko w bigach bo tak mają ustawioną linię produkcyjną i wsio.

To z jakiej w koncu Ty jesteś branży ?????


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:04 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
a z jakiej mam być według ciebie najpierw byłem koppenem potem moniką a teraz kim :D

rolnikiem jak większość chyba tu , tylko tu jakoś tak dziwnie . :shock: troszku inaczej


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:14 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Stan, dobre pytanie. Zjawia się na forum Ktoś. Po jakimś czasie staje się nadzwyczaj aktywny i to we wszystkich tematach. Jakby pozjadał wszystkie rozumy. Nagle zaczyna zachwalać produkty konkretnych firm paszowych. chyba nie przypadkowo?
Odnośnie cen. Jeśli jesteś zainteresowany, dzwonisz i po kilku dniach masz przedstawiciela u siebie. Powie wszystko co chcesz wiedzieć. Jemu bardziej na tym zależy niż Tobie. Oczywiście przy większej skali produkcji.
Ja czasami nie mogę się od nich ogonić. Pielgrzymki. Proszę o ofertę i żegnam grzecznie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:17 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
Szanowni koledzy powiem wam że na prawdę tu dziwnie :shock: szkoda tego komentować .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:22 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Dziwnie w odniesieniu do...? W porównaniu z...?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:23 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
Płaćcie Trouw czy innym firmom ile chcą . Panowie niezależnie jaka to firma każda chce z rolnika zedrzeć ile się da , tylko sztuką jest to nie dać im tej satysfakcji sprawdzać inne firmy jak na nich wychodzi jest dziś tego full na rynku :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:24 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Dodam jeszcze że kolega pod moim naporem nie wytrzymał pewnego wieczoru :lol: :lol:
i prawie o północy poinformował w tranzakcjach że sprzedał 200 sztuk żeby się uwiarygodnić :D :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:30 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
stan1069@o2.pl pisze:
Dodam jeszcze że kolega pod moim naporem nie wytrzymał pewnego wieczoru :lol: :lol:
i prawie o północy poinformował w tranzakcjach że sprzedał 200 sztuk żeby się uwiarygodnić :D :D


Ludzie wy nie poważni jesteście jak Boga kocham trzymacie w chlewie po kilka swiń do tego i krowa by się znalazła .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:41 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2013, 17:32
Posty: 153
Stan a ty co stosujesz?? Bo ja Joserę i jestem zadowolony już 4 rok i nie mam zamiaru zmieniać na LNB czy trow


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:45 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Koncentrat Golpasz płace za 25 kilo 75 zeta dla tucznika duzo ??????????


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 22:53 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
Wiem stan że z góry mnie nie lubisz hehe wiesz lub nie ale nie jestem z żadnej firmy ani od warchlaków ani od premiksów . Ale powiem ci ja nigdy nie stosowałem koncentratu ale nie jest to głupie szczególnie jak soja jest droga i jest to na pewno o wiele bardziej wygodne .W premiksie szczególnie dla małego to lista jest bo a to zakwaszasz albo jakiś tlenek cynku a koncentrat kupisz z zabezpieczeniem i spokojna głowa. A ile tego koncentratu dajesz ??


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:01 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
7 workow na tonowy mieszalnik okonek powinno być 1200 kg paszy ale nigdy nie ważylem
tak rosną że aż przegrody krzywi :lol:
kto Ci powiedzial że Ciebie nie lubie ????????????


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:09 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
Zaczynają mnie te koncentraty zastanawiać tylko nóż to dobry . Kolega na growera brał z de heusa i ciągle mi mówił czorny i czorny mówi że zły ale koniec z koncem o premiksach już słyszeć nie chce teraz się smieje czorny ale dobry . Wystarczyło że pracownik ześrutował mu łubinu za dużo i tak potanił koszty że swinie puchły i zdychały i jak wiem ze swojego doświadczenia zawsze zrobi coś nie tak bo za dużo tego a tak wsypał by koncentrat i luzik . A co do tego że mnie nie lubisz to czuć :D Swoją drogą to nie myslałem tak nad tym ale to dobre miejsce dla różnego rodzaju handlarzy ale stan ja na 1000% nim nie jestem :D jedyne czym handluje to moje bidne świnie hehe


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
stan1069@o2.pl pisze:
Koncentrat Golpasz płace za 25 kilo 75 zeta dla tucznika duzo ??????????

jak za golpasz to drogo...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:16 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2013, 17:32
Posty: 153
nie wiem czy to drogo ? ja premiksy kupuje ale to droga zupa jeszcze na te z tryptofanem mnie namówił a ja wziąem a to kosmos 260 zł do tony :oops:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
a jaki konkretnie wziales?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:20 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 23 lis 2012, 15:02
Posty: 160
Bugsik pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Koncentrat Golpasz płace za 25 kilo 75 zeta dla tucznika duzo ??????????

jak za golpasz to drogo...


A co golpasz zły? U nas chłopaki biorą pasze od nich i chwalą , ja nie brałem więc nie wiem . Koncentrat koncentratowi nie równy na pewno mają kilka rodzai :shock:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: wtorek 08 sty 2013, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
już tu kiedyś pisałem na forum jak z przegarnięcia ręką w worku wyciągnąłem 3 całe ziarna kuku, to zrezygnowałem z dalszych rozmów, kolega stosował kilka lat i sobie chwalił jednak jak zmienił to mięsność od razu podskoczyła 3%...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 09 sty 2013, 00:03 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Bugsik pisze:
już tu kiedyś pisałem na forum jak z przegarnięcia ręką w worku wyciągnąłem 3 całe ziarna kuku, to zrezygnowałem z dalszych rozmów, kolega stosował kilka lat i sobie chwalił jednak jak zmienił to mięsność od razu podskoczyła 3%...
Ja raz z worka soji wyciągnolem pół wiadra żużlu :lol:
nie żartuje wykiprowal ktoś chyba samochód w ten żużel albo poprzedni ładunek został , zrobila się afera i po worku dorzucili :lol:
wczesniej kupowalem soje i premiks , ale jak sprobowałem koncentrat to do soji nie wroce
nie wiem jak to cenowo wygląda , ale przy mojej skali produkcji o ile to można tak nazwać to pewnie pikuś :lol:
a odkąd zaczolem dawać go prosiętom to zapomniałem jak biegunka wygląda :lol: daje go mniej po odsadzeniu i przez tydzien antybiotyk
z soją też rózne wynalazki dawalem a dzialy się cuda :roll:


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 09 sty 2013, 18:20 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 07 wrz 2012, 14:50
Posty: 46
zero powagi i konkretów w temacie. nie zapomnijcie dzis o dobranocce


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 17 sty 2013, 21:03 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2013, 17:32
Posty: 153
Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi ale ja stosowałem premixy trouw i powiem tak parametry niby wywalone w kosmos oczywiście jak to w trale w parze z kosmiczną ceną , teraz stosuję sporo tańszą joserę i powiem szczerze że efekty są nawet lepsze nigdy bym już więcej nie kupił trouwa tam jedyne co potrafią to zedrzeć z nas rolników ile się da .


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB