Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - SANO
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piątek 19 kwie 2024, 09:32

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
Chciałbym się poradzic odnosnie skarmiania koncentratami sano.Czy jestescie zadowoleni z ich produktów?Dostałem oferte: przy zamówieniu 2 ton miesiecznie koncentratów (płatne gotówka) uzyskałbym ceny (brutto):<br>Bonni M (sypkie) 3,26zl\kg<br>Babsy (sypkie) 1,56zl\kg<br>Piggi 2,09zl\kg<br>P.Forte 1,6zl\kg<br>P.Premium 1,37zl\kg<br>P.Matra 1,59 zl\kg<br>P.Pregna 1,42 zl\kg<br>SanoCid 6,16zl\kg<br>Czy to dobre ceny? Prosze o podzielenie sie uwagami.Podrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
Bylaby to wspólpraca z delerem SANO (aha babsy i piggi zwykle -nie forte)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
witaj ja zywie na sano od 6 lat <br>jestem bardzo zadowolony <br>mam swietnego dordce i to jest podstawa do sukcesu <br>mam tez dobry kontakt z r.kujawiakiem <br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
ceny sa dobre i koncentraty tez sa ok ja juz jade 5 lat na sano i jest ok


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
dzieki za opinie!A wy jaki macie ceny?Jesli mozna wiedziec


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 07 lut 2007, 01:00 
jutro ci napisze bo mi przywioza<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
ile minimum trzeba brac aby dostac takie ceny?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
Na Premium forte sie posrały, na premium bałem sie spróbować. moim zdaniem marka przereklamowana<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
Kamil o takie komentarze mi rowniez chodziło.Jaka marke bys polecił i jesli mozesz to podaj jaka cene moglbym uzyskac przy zamowieniu 2 ton miesiecznie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
W pełni potwierdzam opinię Kamila!<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
ja stosowalem kilka firm produkujacych koncentraty obecnie od kilku lat uzywam premixow jednak w moim przypadku podobnie jak u kamila sono zostalo ocenione najgorzej najlepsze efekty byly na NUTRENIE i LNB ale lnb cena wysoka nutrena cena przyzwoita a i efekty byly zadowalajace probowale rowniez takie firmy jak dobropasz witamex i sentral soye wyniki wzgledne ale co najwazniejsze jak stosujesz koncentraty to zywieniowiec musi wiedziec co chcesz uzyskac i tak dopasowac ilosc koncentratu aby twoje oczekiwania zostaly spelnione i nie mozesz patrzec na to ze producent zaleca np.12% konentratu a dla twoich potrzeb trzeba np.13.5% to tyle trzeba dac ale to juz zalezy od madrego zywieniowca a o takich ciezko wszystkim zalezy na tym aby sprzedac a nie tobie chlopie pomoc<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
Odpowiednik Protamino Forte z Dobropaszu,<br>Dobromix 5 Plus 1,56PLN za kg


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 08 lut 2007, 01:00 
dwa lata stosowałem koncentraty sano, efekty były bardzo dobre, ostatnio kupiłem paszę pełnoporcjowa ( ze wzgledu na brak zboża) firma Nutrena osobiście nie polecam narobiłem sobie tylko problemów. Wróce do Sano, firma sprawdzona, dobra jakość i jeżeli chodzi o koncentraty i premiksy ceny przystepne. Polecam ta firmę i doradców.<br>Znam wiele opinii na temat wielu firm paszowych, tak naprawde Sano jest jeszcze póki co bezkonkurencyjne jednie premiksy lnb sa porównywalne. Obserwując sytuacje zauważyłem że konkurencja chcąc przebić się na rynku paszowych stosuje niezbyt ambitne zagrywki narzekając na sano i mówiąc że jest kiepskie sam chwyciłem ten haczyk niestety. Ja jestem zadowolony z tej firmy.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 09 lut 2007, 01:00 
Adam. Do kogo trzeba sie zglosic zeby mozna bylo kupowac po takich cenach jak podales ja z wielkopolski?<br>Pozdrawiam!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 09 lut 2007, 01:00 
Do "


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 09 lut 2007, 01:00 
w świętokrzyskim o 4-5 złoty drozej na worku pozdro


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek 09 lut 2007, 01:00 
adam.<br>ja polecam dwie firmy do wyboru z górnej półki na niemieckim rynku: są to DEUKA i BLATTIN. aktualnie po ciężkich testach porównawczych wybrałem BLATTIN. jest to firma z bdb serwisem doradczym oraz dosyć dużymi doświadczeniami w niemczech. po ponad rocznym doświadczeniu z BLATTIN mogę powiedzieć że są ok. co do cen musiałbyś się skontaktować z konkretnym doradcą tej firmy.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 10 lut 2007, 01:00 
dzieki kamil


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 lut 2007, 01:00 
Ja stosowałem wyłacznie Sanowskie produkty przez 6 lat zrezygnowałem bo zerwali ze mna umowe bo byłem bezposrednim odiorca a teraz wszystko przez dliera a ja zamawiłem prodktów ok 15 ton na mies a diler w okolicy 7. powiem tak stosunek ceny do jakosci średni. jezeli chodiz o efekt to musze powiedziec ze dobry do bardzo dobrego. miesnosc na pozomie 57-58% chociaz miałem i ponad 70% ale to juz nienormalne było. odsadzam od macory 24-25prosiat średnio w roku nie jest to szał ale na tle kraju na pozimie. na dzien dzisiejszy zwiazałem sie z firma LIRA lepsze ceny jakos taka sama jak w sano lepsze warunki współpracy sa bardziej elastyczne niz w sano. przy moim oecnym statusie zdrowotnym namiesaja mi pasze lecznicza na bardzo korzystnym wrunkach. płace tylko za premiks leczniczy i tak maja go taniej niz lekarz wet.doradztwo tez jest OK. no i najwazniejsze to jest firma POLSKA!!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 lut 2007, 01:00 
Do Kamila,wreszcie ktos poruszyl temat malo znanych firm!Deuka i Blattin to dwie wiodące firmy na rynku niemieckim a w Polsce mało kto o nich słyszał,moze z powodu braku rozglosu ala Sano.Ja stosuje produkty dla loch i prestartery Blattin i nie mam zastrzezen ani do jakosci ani do wiedzy doradcy, z którym współpracuje od ponad roku.A Sano to nawet wrogowi odradzam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 lut 2007, 01:00 
Do Kamila,wreszcie ktos poruszyl temat malo znanych firm!Deuka i Blattin to dwie wiodące firmy na rynku niemieckim a w Polsce mało kto o nich słyszał,moze z powodu braku rozglosu ala Sano.Ja stosuje produkty dla loch i prestartery Blattin i nie mam zastrzezen ani do jakosci ani do wiedzy doradcy, z którym współpracuje od ponad roku.A Sano to nawet wrogowi odradzam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 lut 2007, 01:00 
Niektorzy maja rowniez podejscie do bani to jest zle tamto nie dobre!!Koles podejrzewam ktorys tam w/w napisal ze cos mu sie zasralo po sano, z tym trzeba uwarzac nie konczy sie jedna pasza a ty sypiesz z innej firmy od razu dawke startowa i jak one maja ci sie nie zasrac to jest szok dla ich ukladu trawiennego,poprostu jak bys zrobil delikatna przejsciowke tygodniowa z jednej na druga to bys nie mial problemu, do sano nie mam zastrzerzen ale to moze i przez to ze o czesci firm u nas nie slychac o ktorych piszecie i nie ma mozliwosci proby tych produktow lub jest jeden diler ktory z miejsca chce sie na tym dorobic a jesli mi na tym dobrze rosna to po co psuc? obecnie maciory trzymam na LNB, prosiaki na CARGILU a caly tucz na sano, jednej firmy nie ma doskonalej pozdro.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 17 lut 2007, 01:00 
moim zdaniem sanoskie koncentraty troche kuleją ze wglendu na sruty białkowe stosowane w nich ja używam tylko ich premixów i jest okei już pszerobiłem pół wynalazków z rynku i wruciłem do sano ale jk muwie tylko premixy a doradztwo niechcem urażić fachowców ktuży napewno są ale ja znam trzech żaden nieumie policzyć białka ogulnego w pszygotownej paszy niemama mowy o układaniu dawek pokarmowych ludzie z łapanki niestety taka prawda piekne golfiki i zero pojecia był taki co twiwerdził że przy pomocy bezyny extrakcyjnei wypłukują z soii składniki anyżywieniowe


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 17 lut 2007, 01:00 
a jednak premixy gora!!!!!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 17 lut 2007, 01:00 
do cytronety. kolego gdzie ty byłeś jak uczyli ortografii? Przez takich jak ty oceniają nas rolników jako ostatnich debili. To naprawdę trzeba mieć talent żeby w jednym 5-cio literowym wyrazie popełnić 2 błędy.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 18 lut 2007, 01:00 
Kazik- bez nerw.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 lut 2007, 01:00 
premiksy ponad wszystko i zawsze,tanio i wiesz co masz


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 lut 2007, 01:00 
tanio????????


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 lut 2007, 01:00 
Albin zrob na forum wyliczenie kosztow przy uzyciu premixu-ok.95zl plus soja ok.110 zl-100kg i koncentrat, powiedzmy sano- zwykle premium 39.0zl-25kg. Nie mowie o jakosci, mowie o koszcie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 lut 2007, 01:00 
zakladając ze koncentrat jest 15% i porownamy to na poziomie białka jakie uzykamy w mieszance przy takim udziale to prosze koncentrat(156/100kg)-15%<br>jeczmien(60zl)30% pszenica(60zl)40% kukurydza(65zł) 15 i z takich proporcji masz ok.15% B.O. i jakieś 13MJ a cena to 75.15zł i teraz aby otrzymać podobne parametry na soji i premiksie to


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 lut 2007, 01:00 
z racji wygody pominołem takie elementy jak zakwaszacz,oleje czy inne "


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 lut 2007, 01:00 
ok.Albin, przekonales mnie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 lut 2007, 01:00 
No to fajnie teraz tylko kup dobry premix TYLKO NIE TO SANOWSKIE ŚCIERWO i walcz


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 lut 2007, 01:00 
Panowie pod uwagę musimy brać dysleksję, bo to jak pisze cytroneta nie mieści się w granicach analfabetyzmu?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 lut 2007, 01:00 
Każdy pisze jak umie. Na forum treść jest najważniejsza. Ja tam dużo z niego korzystam. <br>Zuzia without neurosis.<br>


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 20 lut 2007, 01:00 
Mnie to bawi, a nie denerwuje.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
z firmy EuRolPol produkt o nazwie Superkoncentrat MOCNY mający 42% białkai i 4.2% lizuny kosztuje 1.64zł./kg. Ale między forte a Mocnym niebo a ziemia. teraz lepiej kupić Maksyma Trochę droższy ale ma enzymy - super sprawa!!!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
Sano to dziadostwo. wypróbujcie EuRolPol. Super sprawa!!!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
Zakupilem na probe premix 2% dla tucznikow.Firmy nie bede podawac zeby nic nie sugerowac. Sklad to: Lizyna 10.0%,Metionina 2.0%,Treonina5.0% i takie tam inne.Prosze o wypowiedz kogos kto ma o tym jakies pojecie, na co nalezy jeszcze zwrocic uwage. Cena 20.0kg-95 zeta.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
Ile jest wapnia i fosforu, wit A ,E oraz selenu ?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
wapn-16.8, fosfor-11,1 , selen 15mg, wit A-437500JM, wit.E 2784mg


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
Ten premiks nie jest szczególnie bogaty,witaminy na średnim poziomie,niski wapń - więc musisz dołożyć kredy , niska treonina więc to też jest raczej produkt na II okres tuczu no i na końcu cena 4,75 za kg to nie jest tanio,ja stosuje premiks 2,5 % i worek 25 kg kosztuje mnie 85 zł, wprowadza do paszy taką samą ilość lizyny bo jest jej 8 % ale nieco więcej metioniny i aż 5 razy więcej treoniny bo jest jej 2 % a to nie jest bez znaczenia przy użyciu niepewnych zbóż ( a kto z nas je bada ?) Witamina A i selen będą na podobnych poziomach ale witaminy E będzie dużo więcej gdyż jest jej 6 g a w twoim niecałe 3 g. Oczywiście premiks 2,5 % z poziomem wapnia 19 % nie wymaga dodawania kredy !!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
dzieki za wyklad J.W.Jezeli mozesz to zdradz tajemnice i napisz jakiej firmy premix stosujesz.Pozdro.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa 21 lut 2007, 01:00 
Kowal napisał, że jego premiks zawiera 5% treoniny, jeśli to prawda, to daje0,5kg treoniny nat więcej.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota 10 mar 2007, 01:00 
co wy wiecie o SANO i ich produktach- pewnie nikt z was nigdy ich nie stosował bo nikt wam go nie sprzeda. Na ich produkty i na ich doradztwo to trzeba sobie zasłużyć ja stosuje SANO od początku ich istnienie i nie ukrywam iż stosowałem inne firmy i w pierwszych dniach była zawsze rewelacja i zawsze po kilkunastu dniach wracałem do Łsak SANO po to aby ponownie po pół roku coś spróbowac bo diler mi polecił. Teraz już wiem że dilerzy polecają jakieś LNB, Schauman Provimi czy tez inne bardziewia tylko dlatego ze mają konkretną kase z tego a Sano nie daje im tyle zarobków- bo daje tą kase na gadzety reklamowe i szkolenia swoich ludzi. Takze najpierw spróbujcie a dopiero po tem piszcie a te ceny na początku to paranoja z przed lat. BonnyM jest w cenie 4zł/kg Babsy Forte2,2zł/kg. Jednka jesli ktoś patrzy na cene tych produktów to jest zwykłym papudrakiem a nie rolnikiem. Ile to prosie zje tej paszy. nawet niech te scierwo konkurencji bedzie tańsze o 25 zł na worku to i takna prosikau na Bonny M wyjdzie zaledwie złotówka taniej ale za to lepsze przyswajenie i w ogóle nie ma co porównywac. Podsumowujac mam stado 400 loch C.Z. w północnej wielkopolsce.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 mar 2007, 01:00 
no coment


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela 11 mar 2007, 01:00 
ja tam nigdy nie zazucałem sano jakosci czy wyników osiaganychna ich produktach uzywałem koncentratów i pasz gotowych dla prosiat do 30 kg. ale nie zabardzo chce mi sie do nich wracac jezeli sprawdzi mi sie zywieny z Liry zostaje jesli cos bedzie nie tak to przezuce tucz na schaumanna prawdopodobnie premiksy. poza tym lochy i prosieta pozostawie na gotowej paszy


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 19 mar 2007, 01:00 
do świniarza ciebie to sano ładnie w chu.. robi właśnie dlatego ze tyle wydaja na gadzety i mydlenie oczu tym jak ty nazywasz hodowcą to produkty sa na niskim poziomie jakosciowym bo na te jakosc nie ma juz kasy,A ty dalej plac z ato scierwo a oni dadza ci wiaderko bidoku


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 12 cze 2007, 23:39 
Offline

Rejestracja: wtorek 12 cze 2007, 23:03
Posty: 7
Lokalizacja: opolskie
josera, basf, polfarm, hendrix , sano juz mozna odpuscic, bylo minelo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 12 cze 2007, 23:42 
Offline

Rejestracja: wtorek 12 cze 2007, 23:03
Posty: 7
Lokalizacja: opolskie
sukces
masz stado 400 loch i karmisz sano?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB