Indeks witryny Indeks witryny

Vilomix a-one a-one agrobios agrobios

akademiabiogazu insekpol ..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 15 lis 2019, 04:47

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: co dac prosietom

Witam wszystkich na forum mam male pytanie chcialbym kupic parke prosiat a nie wiem czym je karmic mam nadzieje ze mi pomozecie prosze o wyrozumialosc jestem pierwszy raz na forum :) pozdreawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ale ozdobne czy takie do konsumpcji, jak tak, to ile b─Öd─ů mia┼éy kg w przybli┼╝eniu i czym dysponujesz u siebie, chodzi np. o zborze, ┼Ťrut─Ö itp.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Kup wietnamskie pu┼Ť─ç wolno daj odpadki z kuchni w zasadzie na tym co znajdzie sie te┼╝ upasie same wykopi─ů nor─Ö a jak uro┼Ťnie na ro┼╝no jak znalaz┼é.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Takie do konsumpcji nie wiem ile kilo ale takie około7 tyg mam ziemniaki srute i otreby i zielsko co znajde na ogródku i polu :) chcem zebyscie mi doradzili pierwszy raz mam doczynienia ze swinkami a chcialbym miec wiecej niz 2szt doradzcie jak karmic mam 2,5 h pola na okolo 2 zasialem przenice na 25arach ziemniaki a reszte buraki pasterne powiecie jak wykożystac pozniej te plony z gory dzieki :) pozdrawiam.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Na przysz┼éy rok zasiej 2,5 ha kukurydzy i sprzedaj z pnia na kiszonk─Ö albo na ziarno za 5000z┼é/ha i b─Ödziesz mia┼é wi─Ökszy zysk ni┼╝ z tych ┼Ťwinek..

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

junior12 pisze:
Takie do konsumpcji nie wiem ile kilo ale takie około7 tyg mam ziemniaki srute i otreby i zielsko co znajde na ogródku i polu :) chcem zebyscie mi doradzili pierwszy raz mam doczynienia ze swinkami a chcialbym miec wiecej niz 2szt doradzcie jak karmic mam 2,5 h pola na okolo 2 zasialem przenice na 25arach ziemniaki a reszte buraki pasterne powiecie jak wykożystac pozniej te plony z gory dzieki :) pozdrawiam.

Do zbo┼╝a dokupi─ç koncentrat i pomiesza─ç tak jak jest napisane na worku z koncentratu
ziemniaki uparowa─ç a buraki nie , ca┼éo┼Ť─ç posieka─ç ┼╝eby si─Ö nie zad┼éawi┼éy
karmić według apetytu , małe 3 razy na dzień większe wystarczy 2 , nie zapomnieć o stałym dostępie do wody i to w dodatku czystej
ziarno z koncentratem traktowa─ç jako danie g┼é├│wne , a ziemniaki z burakami jako sa┼éatk─Ö , z zielska mog─ů by─ç motylkowe koniczyny , perska albo pokrzywy , pokrzywy najlepiej posieka─ç na drobno bo je b─Ödzie w bu┼╝k─Ö parzy┼éo a pozosta┼ée mog─ů by─ç w ca┼éo┼Ťci
jak ju┼╝ utuczysz i zrobisz kie┼ébask─Ö to zapraszam z dr─ů┼╝kiem kie┼ébaski do mnie :oops:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Zanim on upasie to wejdzie w zycie dyrektywa dymna i stan juz tego dr─ůzka zapewne nie zobaczysz :D :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

nemezis pisze:
Zanim on upasie to wejdzie w zycie dyrektywa dymna i stan juz tego dr─ůzka zapewne nie zobaczysz :D :D

A ta dyrektywa to chyba dotyczy zak┼éad├│w a jak robisz dla siebie to mo┼╝na si─Ö na dyrektyw─Ö wypi─ů─ç.
Nied┼éugo wymy┼Ťl─ů dyrektyw─Ö ile razy na dob─Ö palacz mo┼╝e si─Ö zaci─ůgn─ů─ç albo ┼╝eby przy ognisku siedzie─ç plecami do wiatru, a za posiadanie w─Ögla do grilla p├│jdzie si─Ö siedzie─ç :) pi─Ökna demokracja i wolno┼Ť─ç obywatela.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Dyrektywa dotyczy pseudo dobra konsumentów - w tym przypadku dobra naszego Stana i nie ważne kto wędzi zakład czy kowalski.
A jak ju┼╝ robisz dla siebie to nie wolno ci nikogo cz─Östowa─ç tym bardziej tru─ç dymem z krzywego pniaka,najwy┼╝ej mo┼╝na da─ç Stanowi pow─ůcha─ç i samemu ze┼╝re─ç-no ale taki scenariusz t─Ö┼╝ mo┼╝e by─ç szkodliwy dla stana :D :D :D jeszcze go w┼éasne ┼Ťlinianki ud┼éawi─ů :cry: :cry: :cry:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Panowie ale kiedys te 2 -3 lata temu nikomu to nie przeszkadzalo takie wedzenie teraz siedza i wymyslaja

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ma moze ktos jeszcze jakies pomysly zwiazane z tematem :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Daj gotowa pasze dla prosiat z jakiejkolwiek firmy

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

A po za gotow─ů pasza jakies jeszcze propozycje :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Albo ty jeste┼Ť idiota albo z nas chcesz ich zrobi─ç. Kanapkami je karm

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

junior na te hektary to utuczysz 60 duńskich warchlaków i bedziesz panem jak je sprzedasz a potem zasiej kukurydze i na wakacje na majorke :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.