Indeks witryny Indeks witryny

Vilomix a-one agrobios

akademiabiogazu ..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 18 pa┼║ 2019, 16:11

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: tucz na schaummanie

jak w temacie ...jakie macie wyniki co stosujecie i co polecacie

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

jest du┼╝o produkt├│w na rynku na pewno nie gorszych od tej niemieckiej firmy kt├│r─ů wymieni┼ée┼Ť w temacie i o wiele ta┼äszych ale jak kto┼Ť chce finansowa─ç niemieck─ů gospodark─Ö c├│┼╝ kto bogatemu zabroni

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Stosowa┼éem premiks M 120 RAM M... Ale wtedy mia┼éem jeszcze swoje lochy PBZ i swoje tuczniki i chyba w 100% nie wykorzystywa┼éy potencja┼éu tej paszy... Dlatego wyniki w tuczu nie odbiega┼éy od np. De Heusa.. i da┼éem si─Ö na spok├│j, bo cena Schaumanna kosmos... Teraz mam ch─Ö─ç spr├│bowa─ç na du┼äczyku, ale narazie nie mog─Ö si─Ö przekona─ç... Jak kolega wy┼╝ej napisa┼é, wol─Ö finansowa─ç polsk─ů gospodark─Ö i stosuj─Ö premiksy Agrocentrum :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

dlaczego na tym forum i reszczie innych nie ma kompetentnych i noramlnych ludz? jest forum jest temat i na temat prosze a nie jakies durne wypociny.........bez urazy......

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

kazik po wielu doswiadczeniach krajowe produkty nie daja mi satysfakcji i wyniku....jeden jedyny raz wyrobilem pona 1 kg przyrostu na premiksie 5% na maczce rybnej........cena zrobila sie kosmiczna i jest to nie do powtorzenia...duzo slyszalem wlasnie ze ta schaumanie wyniki sa konkretne

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

To┼╝ Ci napisa┼éem jakie mam do┼Ťwiadczenia z Schaumannem to o co chodzi??
A jak chcesz konkretnie, to już były tematy o firmie Schaumann

viewtopic.php?t=1952
viewtopic.php?f=6&t=341

Wi─Öc po co za┼Ťmiecasz forum nowym tematem?

A tak PS. baraki stosuje premiksy tej firmy, wi─Öc On Ci napisze swoj─ů opini─Ö..

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

te┼╝ stosowa┼éem m120ram tak jak Kazik i ┼╝adnego sz┼éu nie by┼éo w por├│wnaniu z konkurencj─ů poza tym ┼╝e kosztowal ze 20% wi─Öcej, stosowa┼éem ferkalstart 50% na odsadzenie wyniki zle nie by┼éy 1,3-1,4kg paszy na kg przyrostu zu┼╝ycie przez pierwsze dwa tygodnie przyrost dzienny jak dobrze pami─Ötam tym okresie cos oko┼éo 320g/dobe i najwa┼╝niejsze cena koncentratu ponad 6zl/kg, teraz mam du┼╝o taniej i wyniki lepsze

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Par─Ö lat temu chcia┼éem spr├│bowa─ç pasz pe┼énoporcjowych od nich. Producentem nie by┼é szauman ale na bazie ich premiks├│w firma kr─Öci┼éa pasz─Ö. Cena by┼éa wysoka. Nie wiem co tam sypali ale ┼Ťwinie nie chcia┼éy tego je┼Ť─ç.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Mówisz o firmie ROLPOL... Stosowałem koncentraty od nich na bazie premiksów z Schaumanna.. Szału nie było, ale tragedii też nie było...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tak to byla od nich. W ┼╝yciu ┼Ťwinie tak ma┼éo mi nie jad┼éy i tak du┼╝o nie wysypywa┼éy z tubomat├│w jak na ich paszy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nie ma czego┼Ť takiego jak koncentrat Shaumann. Chyba ┼╝e ferkelstart , ale to na odsad.Ja na ich produktach bazuje ju┼╝ 11 lat i powiem kr├│tko KOZAK. Poza premiksami zakwaszacze zakiszacze detoksykanty i inne specyfiki.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Brzydal gdzies Ty kupi┼é po 6z┼é ten ferkelstart? Ja kupuj─Ö go w cenie oko┼éo 4,80 a bywa┼éy jakie┼Ť promocje ┼╝e i po 4,20.
W schaumanie s─ů upusty zale┼╝nie od tona┼╝u, pierwszy pr├│g poni┼╝ej kt├│rego w zasadzie niema sensu zamawia─ç to jest 6 palet i wtedy cena juz si─Ö robi por├│wnywalna z innymi producentami. A co do wynik├│w to najlepiej jak sobie ka┼╝dy sam u siebie przetestuje.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Baraki a kt├│ry przedstawiciel do Ciebie zagl─ůda

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

jak kupowa┼éem ferkel start to wychodzil mi ko┼éo sze┼Ťciu z┼é, poszukam faktur─Ö to ci pode┼Ťle poza tym nie interesuje mnie 6 ton na raz bo ton─Ö zu┼╝ywam na miesi─ůc i nie widze sensu zaopatrywania si─Ö na p├│┼é roku. Premiks dla warchlak├│w kosztowa┼é jeden oko┼éo 9z┼é a drugi jak dobrze pami─Ötam z 7 z┼é. Powiem jeszcze raz ┼╝e s─ů na rynku lepsze produkty i ta┼äsze, ja te┼╝ chce na ┼Ťwiniach zarabia─ç a nie schumanowi zam├│wienia ca┼éosamochodowe robi─ç i p├│┼é roku si─Ö o ich towar przewraca─ç w magazynie albo myszy karmi─ç !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

wyposa┼╝enie gastronomii
brzydal pisze:
jak kupowa┼éem ferkel start to wychodzil mi ko┼éo sze┼Ťciu z┼é, poszukam faktur─Ö to ci pode┼Ťle poza tym nie interesuje mnie 6 ton na raz bo ton─Ö zu┼╝ywam na miesi─ůc i nie widze sensu zaopatrywania si─Ö na p├│┼é roku. Premiks dla warchlak├│w kosztowa┼é jeden oko┼éo 9z┼é a drugi jak dobrze pami─Ötam z 7 z┼é. Powiem jeszcze raz ┼╝e s─ů na rynku lepsze produkty i ta┼äsze, ja te┼╝ chce na ┼Ťwiniach zarabia─ç a nie schumanowi zam├│wienia ca┼éosamochodowe robi─ç i p├│┼é roku si─Ö o ich towar przewraca─ç w magazynie albo myszy karmi─ç !

Hej! Ja też kupowałem ostatnio ferkel start i w sumie podobie wychodził cenowo

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.