Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 19 sie 2019, 20:33

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:
czy kto┼Ť mo┼╝e mi odpowiedzie─ç na nurtuj─ůce mnie pytanie .Cz weterynarze maj─ů obowi─ůzek zak┼éadania foliowych os┼éon na nogi? Z moich obserwacji wynika zupe┼énie co┼Ť innego,nie spotka┼éem si─Ö z takim zachowaniem.Jestem sk┼éonny uwierzy─ç ,.┼╝e zale┼╝y im na tym aby roznosi─ç choroby .wi─Öcej chorych zwierz─ůt ,to wi─Öcej kasy dla nich.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
NIE MAJ─ä TAKIEGO OBOWI─äZKU ALE KAZDY SZANUJ─äCY SIE HODOWCA POWINIEN MIEC SWOJ─ä ODZIEZ OCHRONN─ä NA WYPADEK WIZYTY NP.LEK .WET W SPECJALNIE WYDZIELONYM DO TEGO POMIESZCZENIU PRZED WEJSCIEM DO CHLEWNI DODATKOWO W TYM POMIESZCZENIU MUSI BYC UMYWALKA SRODKI CZYSTOSCI I SRODKI DO DEZYNFEKCJI

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
swiadomy zagrozen lekarz weterynarii powinien planowac swoje wizyty w kolejnosci zaleznej od statusu zdrowotnego w chlewni.To o czym piszesz to sprawa hodowcy -pojecie bioasekuracji nie powinno byc juz obce powaznym hodowcom.Swoja droga lepsze byloby ustawienie wanienki ze srodkiem dezynfekcyjnym ,bo worki na buty i tak sie przecieraja wiec coa jesli na butach bedzie kal z poprzedniego gospodarstwa nic ci worki nie dadza.co za problem kupic gumiaki dla weterynarza? i pozostawic w swoim gospodarstwie ?

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
pewnie ka┼╝dy sznuj─ůcy hodowca posiada w/w┼Ťrodki higieny lecz mimo tego ja nie widzia┼éam aby sznuj─ůcy si─Ö pan weterynarz korzysta┼é z tych dodrodziejstw KT├ôRE ROLNIK BY DOSTOSOWA─ć SI─ś DO UE musia┼é ci─Ö┼╝ko wypracowa─ç

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
jesli masz takiego nieswiadomego zagrozen lekarza to najwyzsza pora go po prostu zmienic

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
to wcale nie takie proste-gdyby by┼éa taka mo┼╝liwo┼Ť─ç to pownie by si─Ö to op┼éacalo

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
wychowaj tego co masz

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
lekarzr wet. wychowuj─ů nas a my dla ┼Ťi─Ötego spokoju musimy by─ç cicho

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:

Weterynarze to nie ginozaury nie wygin─ů z dnia na dzie┼ä, na miejsce jednego czeka dw├│ch nast─Öpnych, jak si─Ö nie chce dostosowa─ç to psem go roznosiciela brudu i zarazy... albo do gazu (dezynfekcji)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Dzi─Öki za ten nawias () kaciocha! A tak osobi┼Ťcie to powiem wam szczerze, ┼╝e u mnie nie ma mo┼╝liwo┼Ťci robi─ç wizyt w kolejo┼Ťci statusu zdrowotnego, wizyty s─ů planowane z godziny na godzin─Ö, ot taki teren. :?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A mo┼╝e jaki┼Ť neologizm wymy┼Ťlicie np. weteryfekcja - znaczy si─Ö dezynfekcja weterynarza :D . Chocia┼╝ mo┼╝e nie, za bardzo mi si─Ö kojarzy z infekcj─ů! :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

u mnie ostatnio pogoni┼éem weterynarza bo przyjecha┼é na pob├│r krwi na Ajszkiego upa─çkany z poprzednich gospodarstw .Powiedzia┼éem mu albo si─Ö przebierze i umyje to go wpuszcz─Ö do chlewni a jak nie to niech spada , z pocz─ůtku si─Ö zbulwersowa┼é i wyjecha┼é ale po godzinie przyjecha┼é i ustali┼é inny termin .Powiedzia┼é ┼╝e zacznie od mnie..................

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.