Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - problematyczne zachowanie weterynarzy
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 14:35

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 11 kwie 2007, 00:00 
czy ktoś może mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie .Cz weterynarze mają obowiązek zakładania foliowych osłon na nogi? Z moich obserwacji wynika zupełnie coś innego,nie spotkałem się z takim zachowaniem.Jestem skłonny uwierzyć ,.że zależy im na tym aby roznosić choroby .więcej chorych zwierząt ,to więcej kasy dla nich.


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: Å›roda 11 kwie 2007, 00:00 
NIE MAJÄ„ TAKIEGO OBOWIÄ„ZKU ALE KAZDY SZANUJÄ„CY SIE HODOWCA POWINIEN MIEC SWOJÄ„ ODZIEZ OCHRONNÄ„ NA WYPADEK WIZYTY NP.LEK .WET W SPECJALNIE WYDZIELONYM DO TEGO POMIESZCZENIU PRZED WEJSCIEM DO CHLEWNI DODATKOWO W TYM POMIESZCZENIU MUSI BYC UMYWALKA SRODKI CZYSTOSCI I SRODKI DO DEZYNFEKCJI


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: czwartek 12 kwie 2007, 00:00 
swiadomy zagrozen lekarz weterynarii powinien planowac swoje wizyty w kolejnosci zaleznej od statusu zdrowotnego w chlewni.To o czym piszesz to sprawa hodowcy -pojecie bioasekuracji nie powinno byc juz obce powaznym hodowcom.Swoja droga lepsze byloby ustawienie wanienki ze srodkiem dezynfekcyjnym ,bo worki na buty i tak sie przecieraja wiec coa jesli na butach bedzie kal z poprzedniego gospodarstwa nic ci worki nie dadza.co za problem kupic gumiaki dla weterynarza? i pozostawic w swoim gospodarstwie ?


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 13 kwie 2007, 00:00 
pewnie każdy sznujący hodowca posiada w/wśrodki higieny lecz mimo tego ja nie widziałam aby sznujący się pan weterynarz korzystał z tych dodrodziejstw KTÓRE ROLNIK BY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO UE musiał ciężko wypracować


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 14 kwie 2007, 00:00 
jesli masz takiego nieswiadomego zagrozen lekarza to najwyzsza pora go po prostu zmienic


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 14 kwie 2007, 00:00 
to wcale nie takie proste-gdyby była taka możliwość to pownie by się to opłacalo


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: sobota 14 kwie 2007, 00:00 
wychowaj tego co masz


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 15 kwie 2007, 00:00 
lekarzr wet. wychowują nas a my dla śiętego spokoju musimy być cicho


Na górę
  
 
 TytuÅ‚:
Post: piÄ…tek 12 lis 2010, 21:58 
Offline

Rejestracja: czwartek 27 gru 2007, 14:57
Posty: 467
Lokalizacja: BLM
Weterynarze to nie ginozaury nie wyginą z dnia na dzień, na miejsce jednego czeka dwóch następnych, jak się nie chce dostosować to psem go roznosiciela brudu i zarazy... albo do gazu (dezynfekcji)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 14 lis 2010, 01:06 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 05 lis 2007, 01:14
Posty: 463
Lokalizacja: radomskie
Dzięki za ten nawias () kaciocha! A tak osobiście to powiem wam szczerze, że u mnie nie ma możliwości robić wizyt w kolejości statusu zdrowotnego, wizyty są planowane z godziny na godzinę, ot taki teren. :?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 14 lis 2010, 01:13 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 05 lis 2007, 01:14
Posty: 463
Lokalizacja: radomskie
A może jakiś neologizm wymyślicie np. weteryfekcja - znaczy się dezynfekcja weterynarza :D . Chociaż może nie, za bardzo mi się kojarzy z infekcją! :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: niedziela 14 lis 2010, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: niedziela 21 lut 2010, 00:18
Posty: 212
u mnie ostatnio pogoniłem weterynarza bo przyjechał na pobór krwi na Ajszkiego upaćkany z poprzednich gospodarstw .Powiedziałem mu albo się przebierze i umyje to go wpuszczę do chlewni a jak nie to niech spada , z początku się zbulwersował i wyjechał ale po godzinie przyjechał i ustalił inny termin .Powiedział że zacznie od mnie..................


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB