Indeks witryny Indeks witryny

a-one a-one agrobios

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 14 gru 2019, 00:16

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:
mam pytanie do u┼╝ytkownik├│w tuczarni na g┼é─Öbokiej ┼Ťci├│┼éce: czy macie jaki┼Ť zbiornik do kt├│rego sp┼éywa brudna woda od mycia kojc├│w, je┼Ťli tak to jaki du┼╝y powinien by─ç taki zbiornik i co najwa┼╝niejsze czy mog─Ö tak─ů wod─Ö (w kt├│rej jest przecie┼╝ pe┼éno detergent├│w pozosta┼éych po myciu) u┼╝ytkowa─ç rolniczo czy mo┼╝e musi to i┼Ť─ç na oczyszczalni─Ö

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
czesc.ja mam kojce na glebokiej sciulce ale nie mam zadnego zbiornika i buduje teraz nastepnom tuczarnie i zastanawim sie czy robic zbiornik, z tego co sie dowiedzialem od murarzy ktorzy budujam mi chlewnien to nikt nie robi zbiornika przy chlewni na glebokiej sciulce.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Beno nie mo┼╝esz wody kt├│r─ů myjesz kojce wpuszcza─ç do OCZYSZCZALNI!!!!Musisz mie─ç osobny zbiornik na te brudy.Ale czego┼Ť tu nie rozumiem.Buduj─ůc chlewnie na g┼é─Öbokiej ┼Ťci├│┼éce nie robicie kratek sp┼éywowych ┼╝eby po sprzeda┼╝y tucznik├│w wymy─ç kojce???Tylko wywieziecie gn├│j i wpuszczacie nast─Öpn─ů partie ┼Ťwi┼ä???????<br>Ja mam dosy─ç star─ů chlewnie z 1960r ale ju┼╝ wtedy mia┼éem porobione kratki sp┼éywowe w ka┼╝dym kojcu.I mam zbiornik na 30tys.litr├│w.Wi─Öc w miare mo┼╝liwo┼Ťci myje kojce myjk─ů wysokoci┼Ťnieniow─ů.Dodam ┼╝e mam stado 25 macior,tradycyjne usuwanie obornika.Wi─Öc nie wiem jak mo┼╝na budowa─ç chlewnie bez odp┼éyw├│w ┼Ťciekowych?????!!!!!

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
w głebokiej sciółce kratki sciekowe człowieku cos ci sie pomyliło przecierz to wszystko by sie zapchało a cała wilgoc ma słoma wypic i nie wiem czy wiesz ale słoma chłonie 300% wody tyle jest wstanie przyjac<br>

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Maciek jak by ci si─Ö zapcha┼éo???Przecie┼╝ na okres tuczu wiadomo ┼╝e kratka ┼Ťciekowa bedzie zas┼éoni─Öta.Wi─Öc jak ci si─Ö zapcha???To teraz wyt┼éumacz mi jak wymyjesz kojce po tucznikach???I czy wog├│le myjesz???Bedziesz zbiera┼é wod─Ö ┼éopat─ů do taczki i wywozi┼é???Wyt┼éumacz mi.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Ja mam chlewnie na g┼é─Öbokiej ┼Ťci├│┼éce na 360 tucznik├│w i w ka┼╝dym skojcu jest kratka ┼Ťciekowa. Je┼Ťli za┼Ť chodzi o mycie, to myje karcherem i bez ┼╝adnych detergent├│w, a wi─Öc woda leci prosto do zbiornika na gnojowic─Ö (314 tys. litr├│w), a potem tylko dezynfekcja i wpuszczam ┼Ťwinki:)

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
No wla┼Ťnie.Sambor powa┼╝nie masz zbiornik na 314 tys.litr├│w.M├│wisz powa┼╝nie??? Okr─ůg┼éy zbiornik czy kwadrat??? Ile lat temu budowa┼ée┼Ť???Pozdrawiam.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Koledzy Mam odchów od prosiaka do wrchlaka. Średnio 2100 na lot>

Na g├│r─Ö

Tytu┼é: ┼Ťciany

moje ┼Ťciany w chlewni s─ů bardzo brudne dawno nie by┼éo bielone czym najlepiej jest umy─ç te ┼Ťciany ┼╝eby mo┼╝na by┼éo pomalowa─ç ? a no i czy mog─Ö je pomalowa─ç farb─ů olejn─ů ┼╝eby pottem m├│c zmywa─ç te ┼Ťciany?? prosz─Ö o pomoc

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

http://allegro.pl/myjka-karcher-hd-5-15 ... 19049.html

Da rad─Ö w chlewni??
Mycia ok 30 godzin w miesi─ůcu.
Czekam na opinie posiadaczy takiego sprz─Ötu

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ja mam troche wyzszy model 7/18 - najmniejszy na siłę, z 8 lat chodzi.
Podstawa w myjce to dysza rotacyjna i odpowiednio d┼éugi w─ů┼╝ aby z ca┼éym karcherem nie biegac.
Z usterek to zmieni┼éem dysze rotacyjn─ů bo si─Ö rozsypa┼éa i klka w─Ö┼╝y bo p─Ökaj─ů.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Lukas. Kilka lat temu kupi┼éem now─ů, podobn─ů. Nie polecam. Po 2-3 latach wymieni┼éem z dop┼éat─ů na inn─ů u┼╝ywan─ů. 400 V, ciep┼éa (gor─ůca) woda. To jest to. Zupe┼énie inne mycie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ja dzisiaj z prowu dokonałem zakupu:

http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Profe ... 742180.htm

my┼Ťl─Ö ┼╝e ta da rad─Ö :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A ja jeszcze si─Ö waham na kt├│ry si─Ö zdecydowa─ç

http://www.google.pl/search?q=hamak+zdj ... 00&bih=775

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

stan przyczepę też kupiłem ... :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.