Indeks witryny Indeks witryny

a-one a-one agrobios

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 07 gru 2019, 12:08

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Witam!

Z tego co sie orientuje nie ma srodka ktory zabije wszystko. Ciekawi mnie jak wyglada sprawa uodparniania sie drobnoustrojstwa na dezynfekcje. Na farmie w ktorej pracuje od dluzszego czasu do odkazania sekcji po myciu zamglawia sie ja VirkonemS+ spryskiwanie wapnem lub(jesli bylo bardzo duzo problemow z chorobami) Hyparox+ wapno. Ostatnio, patrzac po statystykach wyglada jakby przestaly dzialac.

Myslicie, ze zmiana moze pomoc? Macie moze jakies typy?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

ja czytałem ze powinno zmieniac sie dezynfekant co pol rokuale sam juz dluzszy czas stosuje rapicid niewiem dlaczego ale mama zaufania no ale to zadko bo wiekszosc dezynfekcji robie soda zraca i mna to dopiero rapid

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Spr├│bujcie Virucidal Extra, nie dzia┼éa on tak jak wi─Ökszo┼Ťc ┼Ťrodk├│w odka┼╝aj─ůcych. Cz─ůsteczki przyczepiaj─ů sie do b┼éony kom├│rkowej bakterii, wirusa lub grzyba i rok┼éadaj─ů j─ů. Nie niszczy urz─ůdze┼ä metalowych i nie jest toksyczny, mo┼╝na go stosowac przy zwierzetach. O jego bezpiecze┼ästwie stosowani, a jednocze┼Ťnie skuteczno┼Ťci mo┼╝e swiadczyc fakt ze jest stosowany do dezynfekcji w szpitalach. Opis sk┼éadu i dzia┼éania na stronie www.bewet.pl lub tel 781 975 803

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.