Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Budowa chlewni
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piątek 19 kwie 2024, 08:27

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: piątek 10 mar 2017, 09:17 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Tego tom jeszcze nie słyszał żeby chłopa do spodni dobierali , a nie na odwrót :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:13 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Ja jak o wiacie myślałem , to wpierw okazji szukałem . Rozbierali Agromę Kutno i mnóstwo konstrukcji w stanie jak nowa a w cenie złomu było . Śruby w ocynku i do dziś nigdzie rdzy nie ma . Mietek to kupił , projektant policzył i pokreślił i Mietek ma mocny i nie drogi kawał budynku :lol: :lol: :lol: :lol: . Stan jak masz głowę i *** , to kombinuj 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:33 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Jak rozkradaja , bo jak mozna nazwać inaczej sprzedaz konstrukcji stalowej w cenie złomu , to nasz MIETEK nie dośc że uczestniczy w tym procederze to jeszcze przypisuje sobie zaradnośc :lol: :lol: a jak inni kradną to każe ich gonić :lol: :lol: :lol: żeby im odebrali i jemu dali , bo jest zaradny :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:44 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Stanislaw pisze:
Gdy sie cos buduje to sie przed projektem rozmawia z projektantem i prosi o wykonanie projektu pod swoje materialy i wizje oczywiscie zgodnie ze sztuka budowlana .Ostatnio robilem wiate i posiadalem rury Fi 150 mm 2 mm grubosci , 1 szt 6m kosztowala 30 zl , poprosilem o mozliwosc ich wykorzystania .Projektant zaprojektowal zbrojenie tego slupa [4 x drut 12 ] + wibrowany beton . 100 zl jeden slup .Wiata juz stoi . 240 m 15 tys zl + 2000 papierki . Chief podal bardzo madry sposob wykonania slupow .Stan kazdy zbroi wedlug projektu u Ciebie widze ze sa to rowery .Projektant ich tyle zuzywa czy Ty ?
Nie prosciej napisac po chłopsku :lol: :lol: :lol: chciałem żeby mi słupy we wiacie nie zastępowały , zapie... rury w cenie złomu i chciałem mieć taka wiate jaka mi pasuje :lol: :lol: projektant na moja prośbę uwzględnił to w projekcie , kazal mi do rur napchac druta i zalac betonem zeby pręty i rura nie zgniła :lol: :lol: wiata stoi a ja czuje się jak projektant , takie to trudne ??????????? Nie głupi z Ciebie chłop , tylko nie umiesz napisać co myślisz , tylko kombinujesz i wychodzi często całkiem co innego z tego co chcesz powiedziec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:15 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
stan1069@o2.pl pisze:
Jak rozkradaja , bo jak mozna nazwać inaczej sprzedaz konstrukcji stalowej w cenie złomu , to nasz MIETEK nie dośc że uczestniczy w tym procederze to jeszcze przypisuje sobie zaradnośc :lol: :lol: a jak inni kradną to każe ich gonić :lol: :lol: :lol: żeby im odebrali i jemu dali , bo jest zaradny :lol: :lol: :lol:

O czy Ty pierdolisz :?: :?: :?: :?: :?: :?: Agroma odsprzedała część placu z halą firmie trudniącej się produkcją betonu . Ten co kupił musiał plac uporządkować i kto chciał i miał pieniądze to mógł kupić ile chciał . Było tego miliony ton i wszystko odbywało się legalnie cymbale . Jak place buraczane likwidowali , to Franek też trylinek miliony sztuk nakupił , ale Ty trolu zaraz jakąś historyjkę jesteś i tu w stanie dorobić , bo kupić to na pewno już nie :idea: :idea: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:30 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Panie stan po polsku nie rozumiesz a po chlopsku bys chcial .Po prostu nim zostan a wtedy bedzie Ci latwiej . :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:34 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Tak właśnie wszyscy sprzedawali i kupowali :lol: :lol: a teraz płacza że inni rozkradli , dobrze że nad morzem nie mieszkasz bo byś tez po stoczniach posprzątał :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 13:58 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
To moja wina że za rządów Tuska w Polsce zniszczono cały przemysł :?: :?: :?: :?: :?: Ja płaciłem i ratowałem to co Twoje PO rozkradało :idea: :idea: :idea: :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 15:52 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Tak więc Mieciu po części skorzystałeś z tego rozkradania gospodarki !!!! a peowców chcesz obwiniać :lol: :lol: :lol:

co jeszcze zapierdoliłeś ???????????? z naszego dobra narodowego :?: :?: :?: :?: pis wieczny nie będzie :lol: :lol: :lol: przyjdzie czas na odchudzanie , bo 6 kg. nadwagi na małego chłopka to nie mało !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 18:36 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Śmierdzący nygusie ja nie po to ciężko pracowałem , aby taki trol :!: :!: :!: równał moją osobę z marnotrawcami polskiego majątku . Weź się popaprańcu do roboty , a nie cały dzień zakłamujesz rzeczywistość . Ja szmaciarzu rotowałem resztki tego co Twoi sprzedawali aby niemiecka betoniarnia mogła powstać . Zapracowałem i zapłaciłem brudasie jebany i nie życzę sobie aby takie nic złodziejem mnie robiło :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 20:17 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Dla Ciebie kazdy jest złodziejem albo oszustem :lol: :lol: :lol: widzisz jak się czuje posądzony o złodziejstwo ????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Całkiem za darmo nikt majątku nie zajebał :lol: :lol: tylko kupił np. po cenie złomu to co metalowe podobnie jak Ty :lol: :lol: a co jak by dzondira mieli to byś na kg. nie kupił albo ziemi za cenę nieuzytków ?????? a potem odsprzedał z zyskiem :lol: :lol:
Porządny obywatel idzie do sklepu i towar kupuje i bierze fakturę albo paragon i ma prawo powiedzieć innym że sa złodziejami jak ukradli panimaju ????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 20:56 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
Stan po chlopsku bez tlumacza https://www.youtube.com/watch?v=6UgfQ6_WrWo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 11 mar 2017, 08:11 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Każdy mógł swobodnie tę stal kupować kto tylko płacił gotówką , było powszechnie w całej okolicy o tym wiadomo . Niestety szmaciarzu faktury mam do dnia dzisiejszego . Donald doprowadził do tego że polska firma musiała się zwinąć , Niemiec to wykupił , ale Polak musiał plac sprzątnąć i kwitem się okazać czy Szwabowi jakieś kilo stali nie ukradł .
Tak właśnie działa całe PEŁO . złodzieja nazywają bohaterem , a uczciwego złodziejem . :idea: :idea: Byś nygusie śmierdzący jakąś marnowaną przez Donalda firmę wykupił , to by choć jedna polska firma więcej na naszym rynku była . Gdybym ja tego nie kupił i inni mający fundusze , to bu wszystko do huty Katowice poszło . Tak z resztą uczynili , co na miejscu rozsprzedali to zostało wtórnie wykorzystane , resztę załadowali na wagony i do huty pojechało .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: sobota 11 mar 2017, 09:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
...właśnie , surowiec wtórny jakim jest złom musi być dowieziony do huty i przetworzony na pręty , blachę itp. ,bo to nakręca koniunkturę gospodarczą i przeciętny Kowalski ma m. in. na viskacza . 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 17 mar 2017, 08:58 
Offline

Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 08:42
Posty: 81
Co do zasady to się zgadzam z kolegą wyżej. Jedni i drudzy są siebie warci. Ale nie chcę wchodzić w politykę, bo jak kiedyś powiedział klasyk - polityka to bagno.
Budowa chlewni - trzeba mieć naprawdę spore fundusze na ten cel i gdybym nie miał ich zabezpieczonych +30% na nieplanowane wydatki, to chyba bym się nie podjął.
A jak się patrzy na https://www.ajprodukty.pl/6562790.wf czy http://www.polnet.poznan.pl/pl to bez większego kapitału nie ma co wchodzić.


Ostatnio zmieniony wtorek 28 mar 2017, 08:09 przez nikolas, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 19 mar 2017, 21:11 
Offline

Rejestracja: czwartek 21 lip 2016, 13:41
Posty: 5
Witam.
Jestem w trakcie montażu paszociągu koralikowego fi 60 dla loch prośnych na dozownikach togisa.
Pytanie .-czy śruta dla loch prośnych z dużym udziałem owsa tj.40% nie będzie blokować się po otwarciu dozownika.
Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami ,opiniami ,jakieś sugestie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 19 mar 2017, 21:50 
Offline

Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 19:33
Posty: 839
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
marek1023 pisze:
Witam.
Jestem w trakcie montażu paszociągu koralikowego fi 60 dla loch prośnych na dozownikach togisa.
Pytanie .-czy śruta dla loch prośnych z dużym udziałem owsa tj.40% nie będzie blokować się po otwarciu dozownika.
Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami ,opiniami ,jakieś sugestie .

Ja mam dyspensery firmy Roxel i też mam około 40% owsa w paszy dla LP. Zdarzy się czasami, że się zawiesi, ale jest to bardzo rzadko, chyba tylko wtedy, gdy do danego dyspensera trafi wyjątkowo dużo pyłu i włókna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 19 mar 2017, 21:53 
Offline

Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 19:33
Posty: 839
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Ja z kolei mam inne pytanie. Jak macie podłączone maty grzewcze dla prosiat na porodowkach zasilane CO. Rury do mat macie poprowadzone z ganku głównego i wchodzą pod ruszta? Podłączenia rurką PEX?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB