Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Promienniki podczerwieni- co kupić?
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 25 kwie 2024, 22:16

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 13:56 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Jakie promienniki polecacie żeby się za szybko nie przepalały? Ostatnio jakiś badziew na rynku. Ostatnia dostawa to porażka, niektóre egzemplarze kilka godzin ledwie palily


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 15:51 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4700
Lokalizacja: kuj-pom
ja kupuje filipsa 175 wat gwarancja roczna prawie bez problemow lecz raz tez udało mi się kupić serie badziewiu ale wymienili bez problemu


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 16:13 
Offline

Rejestracja: czwartek 14 mar 2013, 22:29
Posty: 56
Jeszcze chyba Philips z cienkiego hartowanego szkła trzyma najdłużej. ..u mnie niektóre już mają kilka lat. ..a trochę poświęca. ... jedną partię zwykłych za 10 złociszy kupiłem to wszystkie na drugi dzień swiecenia przy gwincie pekaly jakby je skalpelem obciąć ...kiedyś na targach widziałem żarówka jakby halogenowa z lekka oprawą jakby z grubego aluminium ponoć wieczne...ale nie moge nigdzie znaleźć tej firmy...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 17:33 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Arek a w jakim sklepie kupowałeś że Ci wymienili? Tez kupiłem kiedys karton philipsa (grube szkło) to chyba ze 2 nie działały, nastepne 2 albo 3 świeciły kilka godzin i padły a w sklepach zawsze twierdza ze pewnie gdzieś uderzyła i się wstrasnęła i umywają ręce. Ostatni karton mam z polnetu kupiony jakies 2 miesiące temu i kilka juz wymiękło :(
Pamietam jeszcze polskie heliosy to prędzej się stłukły jak przepaliły ale teraz to tez już hińska produkcja ino nazwa została.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 18:06 
Offline

Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 19:33
Posty: 839
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
baraki pisze:
Arek a w jakim sklepie kupowałeś że Ci wymienili? Tez kupiłem kiedys karton philipsa (grube szkło) to chyba ze 2 nie działały, nastepne 2 albo 3 świeciły kilka godzin i padły a w sklepach zawsze twierdza ze pewnie gdzieś uderzyła i się wstrasnęła i umywają ręce. Ostatni karton mam z polnetu kupiony jakies 2 miesiące temu i kilka juz wymiękło :(
Pamietam jeszcze polskie heliosy to prędzej się stłukły jak przepaliły ale teraz to tez już hińska produkcja ino nazwa została.

Ja kupuje Philipsa 175 całe kartony, i przed użyciem wpisuje mazakiem date, kiedy zacząłem użuwać, jak przepaki sie w ciągu roku to wymieniam i prawie każdą mi bez problemów reklamują.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 18:12 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4700
Lokalizacja: kuj-pom
kiedyś w grene kupowałem ale jak zaczęli tylko dla nich robić farmsy to zmieniłem miejsce teraz w hurtowni elektrycznej ale tu i tu zero problemu z reklamacja w hurtowni od reki wymieniają a w grene wysyłali do producenta ale nigdy nie było problemu z uznaniem gwarancji sklep stawia pieczątkę na kartonie wpisuje serie lamp no i datę sprzedazy


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 18:43 
Offline

Rejestracja: czwartek 14 mar 2013, 22:29
Posty: 56
Mowa o Philipsach z grubego szkła czy cienkiego ? Na cienkie szkło jest wogole gwarancja ? Z tego co pamiętam przy tych z grubego szkła przepalal się taki drucik który byl przy gwincie ...czy na to tez przyjmują reklamację..? .mi kiedyś odmówiono


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 18:56 
Offline

Rejestracja: piątek 23 paź 2015, 19:33
Posty: 839
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
maciej.wlkp pisze:
Mowa o Philipsach z grubego szkła czy cienkiego ? Na cienkie szkło jest wogole gwarancja ? Z tego co pamiętam przy tych z grubego szkła przepalal się taki drucik który byl przy gwincie ...czy na to tez przyjmują reklamację..? .mi kiedyś odmówiono

Tak, ja mówię o philipsie z grubego szkła, żadnych problemów z reklamacją u mnie. Kiedyś używałem też z cienkiego szkła, ale szkoda zachodu.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 00:44
Posty: 656
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
ja kupuje heliosa z cienkim szklem i jest ok, czasem sie zdaza, ze ktoras szybciej sie przepali ale za te kase co philipsa mam 3 zwykle wiec suma sumarum wychodzi lepiej... ja kupuje po 8,5 za sztuke


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 19:37 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2008, 17:42
Posty: 691
Lokalizacja: podlaskie
Ja też używam philipsa 175 z grubego szkla. Przepalaja sie dość czesto ale że hurtownia wymienia od ręki Wyszystkie oprócz pobitych to pracuja. Mam 32 na porodówkach i 4 na odchowalni to rocznie wymieniam ok 20 sztuk i ok5 kupuje. Koszt jakies 3 dychy szt.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Helios 250 W daje to co potrzeba prosiakom (ciepło), ale jakość pozostawia dużo do życzenia (przepalają się zbyt często )
kilkanaście lat temu to tego nie było ,świeciły 8-10 tygodni zanim ....


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: piÄ…tek 16 gru 2016, 22:50 
Offline

Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 15:16
Posty: 331
Lokalizacja: Wielkopolska
maciej.wlkp pisze:
Jeszcze chyba Philips z cienkiego hartowanego szkła trzyma najdłużej. ..u mnie niektóre już mają kilka lat. ..a trochę poświęca. ... jedną partię zwykłych za 10 złociszy kupiłem to wszystkie na drugi dzień swiecenia przy gwincie pekaly jakby je skalpelem obciąć ...kiedyś na targach widziałem żarówka jakby halogenowa z lekka oprawą jakby z grubego aluminium ponoć wieczne...ale nie moge nigdzie znaleźć tej firmy...

Kupiłem na próbę 6 tych halogenowych , na razie działają dobrze- choć światła dają dużo mniej i jego barwa zbliżona do czerwonego


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB