Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Zestaw kluczy do warsztatu
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 19 kwie 2024, 12:30

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: czwartek 22 cze 2023, 13:09 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 26 paź 2015, 13:39
Posty: 120
Mam do was pytanie. Planuje zakupić jakiś nie duży zestaw kluczy płasko oczkowych o najpopularniejszych rozmiarach. Do użytku amatorskiego, przeważnie pracę przy samochodzie. Cena ok. 100zl.
Wiem że jest mnóstwo firm które robią dobre klucze. Mój tata ma dużo kluczy różnych firm (king tony, jonnesway, honiton, toptul, coval,yato, neo,sata) i widzę jaka jest jakość tych narzędzi.
Znalazłem kilka ciekawych propozycji, między innymi neo (105zl 12kluczy ), coval (65zl 12kluczy), yato (120zl 12 kluczy).
Mój tata ma duży zestaw z coval takich kluczy, wykonanie pierwsza klasa, sa też już dosc długo, więc mógłbym skłaniać się do zakupu takich ale one były kupowane parę lat temu, I nie wien jak z jakością teraz tej firmy.
Kupiłem jakiś czas temu zestaw kluczy odgietych oczkowych z neo, oraz zestaw srubokretow, zauważyłem że w kilku miejscach są niedoróbki w materiale a ta firmę bardziej chwalą niż coval, a co do yato to najmniej używałem tej firmy więc nie wiem.
Biorę pod uwagę zamówienie tutaj https://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A co wy byście wybrali ?
Może cos innego sprawdzonego??


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: czwartek 22 cze 2023, 13:27 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4700
Lokalizacja: kuj-pom
Ja używam tylko kluczy że starej ruskiej damki są niezawodne ale z pewnością
Kajman będzie bardziej szczegółowy w udzieleniu ci odpowiedzi na tak zadane bezsensowne pytanie


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: czwartek 27 lip 2023, 12:32 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 paź 2015, 20:58
Posty: 94
Ogólnie z tanich narzędzi mogę zaproponować tylko rozwiązania akumulatorowe - fajne są narzędzia dedra sas all. Z sieciowych to na pewno kup sobie odkurzacz Karcher WD3 I worki z alledrogo materiałowe. Będziesz mega zadowolony. Ogarnie Ci cały remont i zostanie na lata. O reszcie narzędzi się nie wypowiem - no kątówki nie aa drogie i makite czy metabo bez regulacji obrotów kupisz już za 200zl. Staraj się wybrać z jak największą mocą kierując się zasada ze makita czy metabo 900w będzie i tak dwa razy mocniejsza niż jakiś parkside czy inny chłam 1200w.
https://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
W pracy również dobrze jest poczytać sobie o kwestiach bezpieczeństwa.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: czwartek 14 gru 2023, 13:46 
Offline

Rejestracja: wtorek 10 sie 2021, 07:25
Posty: 7
A model wkrętarki? Nie zależy mi na żadnej marce. Aby dawało radę przy codziennych potrzebach.
Tzn. potrzebujÄ™ jej raz/dwa razy w tygodniu...


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB