Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Ogrodzenie posesji - panele ogrodzeniowe?
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 14:29

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 02 cze 2020, 14:44 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 20 lis 2015, 11:06
Posty: 68
Czy panele ogrodzeniowe, wykonane z drutow stalowych, to waszym zdaniem dobry sposób na ogrodzenie dużej powierzchni? Dużej, bo działka liczy sobie około 0,9ha.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 02 cze 2020, 15:11 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 01 cze 2007, 23:58
Posty: 4698
Lokalizacja: kuj-pom
ja ogrdzilem wskaznikiem laserowym wyglada to tak ze na naroznikach posesji wkopalem
dechy o szerokosci 40 cm i wysokosci 150 cm na kazdej z nich zamontowalek wskaznik laserowy
ustawiny jest tak aby punkt bylo widac na desce z przeciwka i tak na kazdej desce jest czerwony punkcik
rozpowiedzialem w wiosce ze jak sa punkty na desce to ktos kto sie zblizy do lini to zostaje spalony
i mam spokoj


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 02 cze 2020, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
piotr_bent pisze:
Czy panele ogrodzeniowe, wykonane z drutow stalowych, to waszym zdaniem dobry sposób na ogrodzenie dużej powierzchni? Dużej, bo działka liczy sobie około 0,9ha.


Obsadź areał tujami , czyli tzw. cmentarniakami i jest ogrodzenie jak marzenie. :D


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: Å›roda 03 cze 2020, 07:12 
Offline

Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 08:42
Posty: 81
Najtaniej wychodzi ogrodzenie z wykorzystaniem siatki. Np siatki leśnej. Drut stalowy jest na tyle wytrzymały, że żadna zwierzyna raczej się nie prześlizgnie. No chyba, że wiewiórka :)
Jeżeli ma być ładnie pod względem wizualnym, to z budżetowych opcji pozostają panele ogrodzeniowe, stalowe. Mogą być dodatkowo zabezpieczone farbą np proszkową, która chroni stal przed korozją.
Odsylam jeszcze tutaj: https://www.metalurgia.pl/druty/druty-gole


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 04 sie 2020, 05:26 
Offline

Rejestracja: piÄ…tek 31 lip 2020, 07:59
Posty: 1
Nieraz nie warto patrzeć na cenę ogrodzenia ale przede wszystkim na jakość. Możemy kupić najtańszą siatkę ale jeżeli np. po 2 latach trzeba będzie ją wymienić bo ta nie będzie już nadawała się do użytku to lepiej zainwestować w coś lepszego. Ja ogradzałam działkę panelami ogrodzeniowymi. Jest ich bardzo dużo. Panele ogrodzeniowe drewniane, panele ogrodzeniowe metalowe, ocynkowane, panel 2d, 3d. Aby zapoznać się z każdym rodzajem trafiłam przypadkiem na stronę https://panelogrodzeniowy.pl/ i bardzo polecam osobom szukającym idealnego rozwiązania przy wyborze ogrodzenia. Wszystko w jednym miejscu.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 11 sie 2020, 13:43 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2020, 14:42
Posty: 4
między najtańszą siatką a ciut lepszym ogrodzeniem nie ma takiej dużej różnicy w cenie żeby na tym oszczędzać.
_______________
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB