Indeks witryny Indeks witryny

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 10 gru 2018, 23:00

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: OC budynk├│w

Koledzy jak sobie radzicie z polisami bo mi akurat co roku podnosz─ů warto┼Ťc budynk├│w mimo ich oczywistego zu┼╝ycia . I tak z roku na rok coraz wi─Öcej si─Ö p┼éaci ,jeden agent m├│wi┼é mi ┼╝e mo┼╝na z┼éo┼╝y─ç wniosek o nie podnoszenie warto┼Ťci budynk├│w ale jak przysz┼éo co do czego to umy┼é r─Öce ,no ale ja od niego ju┼╝ te┼╝ 8) Dzi┼Ť przysz┼éa polisa na 2013 r. i zonk -wi─Öcej o 450 pln. Czy to tylko PZU tak robi bo dzi┼Ť si─Ö lekko zagotowa┼éem

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

450 czy 45 ile masz tych budynk├│w

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ja mam wszystko w TUW nie wiem jak w tym roku ale agent co┼Ť mi m├│wi┼é , ┼╝e troche si─Ö z terminami zaplaty pozmienia┼éo ale o podwy┼╝kach nie wspomina┼é
za poprzednie lata też podwyżki nie widziałem :o :o
to ┼╝e warto┼Ť─ç budynkow spada to oczywiste , ale kolego nie musi tak by─ç , bo przecie┼╝ jakie┼Ť tam remonty robisz itd .i to trzeba podawa─ç , bo w razie niedaj BOZE nieszcze┼Ťcia klapa
niektore firmy lekk─ů r─Ök─ů wyp┼éacaj─ů odszkodowania , za szkody kt├│rych nawet nie by┼éo i skladki musz─ů rosn─ů─ç :wink: a polaczek zdolny :lol: :lol:
swego czasu by┼éem u agenta i mu m├│wie ,┼╝e to i to remontowa┼éem i prosze mi warto┼Ť─ç podnie┼Ť─ç , a ch┼éopki siedzacy obok zdziwieni :roll: mowi─ů przecie┼╝ ci sk┼éadka wzro┼Ťnie ale┼Ť ty glupi :lol: :lol: a ja im na to g┼éupi to wy jeste┼Ťcie , bo nie wiecie po co s─ů ubezpieczenia i szcz─Öki im opadly :lol: :lol:
a te 450 to ile to % wychodzi ???????

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Ja sobie pare lat temu zmniejszy┼éem % zu┼╝ycia wszystkich budynk├│w i warto┼Ť─ç w pzu m├│wisz agentowi przyje┼╝dza i pisze sk┼éada oczywi┼Ťcie te┼╝ w g├│r─Ö jak to zrobisz stodo┼éa mia┼éa ponad 80 % zu┼╝ycia bo ju┼╝ stara jest a jeszcze stoi a wed┼éug ich wylicze┼ä ju┼╝ nie powinna co ciekawe jak budynek ma napisane 80 % zu┼╝ycia i co┼Ť sie stanie to ani grosza nie dostaniesz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

By─ç mo┼╝e u mnie tak to wychodzi bo sk┼éadk─Ö mam obliczan─ů od warto┼Ťci odtworzeniowej a nie rzeczywistej czyli teoretycznie w razie nieszcz─Ö┼Ťcia ubezpieczenie powinno zabezpieczy─ç mi ┼Ťrodki na odbudowanie czy te┼╝ napraw─Ö szkody ,a budynki mam do┼Ťc m┼éode i 3 z nich s─ů na 4% zu┼╝ycia a reszta 24% . W ka┼╝dym b─ůdz razie w minionym roku sk┼éadka wynosi┼éa 1660 a ta co dzi┼Ť przysz┼éa 2100

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

W ubezpieczeniu opr├│cz warto┼Ťci jest te┼╝ wa┼╝ne z jakich materia┼é├│w jest budynek zbudowany .
swego czasu u nas takie stodoły były łatwopalne , że w soboty strażaki po obiedzie już byli ubrani do akcji :lol:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Dzi┼Ť podzwoni┼éem troch─Ö i jednak przyznali si─Ö ┼╝e w ramach sta┼éego klienta jest mo┼╝liwo┼Ť─ç "urealnienia" wyceny. Najp├│zniej do po┼éowy przysz┼éego tygodnia b─Öd─Ö wiedzia┼é na ile wyceniaj─ů moj─ů lojalno┼Ť─ç :wink:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

W górę o 200zł wg tamtego..

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Na pewno w Internecie jest cała masa tego typu rankingów... Warto się z nimi bliżej zapoznać ;) Np. tu Rankingubezpieczennazycie.pl

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ostatno w miejscowo┼Ťci obok by┼é po┼╝ar obiektu, budynku gospodarczego. Pomy┼Ťla┼éem sobie, ┼╝e chyba najwy┼╝sza pora si─Ö ubezpieczy─ç... pytane gdzie i ile to mo┼╝e kosztowa─ç? Jak wyznacza si─Ö koszta ubezpieczenia i na jakie kwoty najlepiej jest sie ubezpieczy─ç?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Istniej─ů przecie┼╝ por├│wnywarki, kt├│re w miar─Ö jasno okre┼Ťlaj─ů, co gdzie i za ile. Ze swojej strony dodam, ┼╝e opr├│cz samego ubezpieczenia, warto jeszcze dok┼éadnie czyta─ç og├│lne warunki ubezpieczenia czyli zbi├│r tych wszystkich zasad okre┼Ťlaj─ůcych w jaki spos├│b ubezpieczenie dzia┼éa.
Jest to niezwykle istotna sprawa, z tego wzgl─Ödu, ┼╝e okre┼Ťlone s─ů tam zasady wy┼é─ůcze┼ä odpowiedzialno┼Ťci ubezpieczyciela.
Proponuj─Ö sprawdzi─ç jeszcze tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-domu

Ostatnio zmieniony pi─ůtek 26 pa┼║ 2018, 08:27 przez kajman, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

kajman pisze:
Istniej─ů przecie┼╝ por├│wnywarki, kt├│re w miar─Ö jasno okre┼Ťlaj─ů, co gdzie i za ile. Ze swojej strony dodam, ┼╝e opr├│cz samego ubezpieczenia, warto jeszcze dok┼éadnie czyta─ç og├│lne warunki ubezpieczenia czyli zbi├│r tych wszystkich zasad okre┼Ťlaj─ůcych w jaki spos├│b ubezpieczenie dzia┼éa.
Jest to niezwykle istotna sprawa, z tego wzgl─Ödu, ┼╝e okre┼Ťlone s─ů tam zasady wy┼é─ůcze┼ä odpowiedzialno┼Ťci ubezpieczyciela.

Ubezpieczalnie i banki to nie s─ů kaznodzieje , to typowi z....ie , kt├│rzy zwyk┼éego Kowalskiego wrrabiaj─ů w nadziej─Ö.
Przypominaj─ů si─Ö przedwojenne dzieje - by┼é sprzedany towar by┼éa w r─Ök─ů bezpo┼Ťrednia zap┼éata , kt├│ra omija┼éa g─Östwin─Ö biurokrata.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.