Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 24 sie 2019, 13:22

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Wielu producent├│w nie posiada Ksi─Ögi Rejestrowej ┼Ťwi┼ä, b─ůd┼║ ma j─ů nie kompletn─ů. Zajmuje si─Ö wypelnianiem usp├│jnianiem oraz korygowaniem liczebnym stanem stada w gospodarstwie oraz w systemie IRZ w ARiMR. Osoby zainteresowane us┼éug─ů prosz─Ö o kontakt.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Zadziwia mnie troch─Ö ta oferta, w jaki spos├│b usp├│jniasz? Jeste┼Ť pracownikiem ARiMR?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Jak to usp├│jnianie bedzie gratis to spoko

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Poradzi─ç owszem mog─Ö gratis :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

baraki pisze:
Zadziwia mnie troch─Ö ta oferta, w jaki spos├│b usp├│jniasz? Jeste┼Ť pracownikiem ARiMR?

Nie wiem dlaczego to dziwne... S─ů osoby, kt├│re maja z tym problem a ja takie problemy rozwi─ůzuje.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Mam totalny ba┼éagan nie wiem jak to uporz─ůdkowa─ç u mnie w biurze przewa┼╝nie komputer zawieszony a pani m├│wi ┼╝e mog─ů skierowa─ç do organ├│w ┼Ťcigania a po chwili ze ksiag trzody to nie sprawdzaj─ů wi─Öc wnioskuj─Ö ┼╝e biuro sobie a moja ksi─Öga mo┼╝e byc inaczej malowana

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

złotnicka pisze:
Mam totalny ba┼éagan nie wiem jak to uporz─ůdkowa─ç u mnie w biurze przewa┼╝nie komputer zawieszony a pani m├│wi ┼╝e mog─ů skierowa─ç do organ├│w ┼Ťcigania a po chwili ze ksiag trzody to nie sprawdzaj─ů wi─Öc wnioskuj─Ö ┼╝e biuro sobie a moja ksi─Öga mo┼╝e byc inaczej malowana

Witam serdecznie
Z ksi─Ögami oraz r├│┼╝nymi wypowiedziami pracownik├│w ARiMR bywa dosyc ci─Ö┼╝ko. jedyna metoda ustalenia stanu sztuk w systemie IRZ ARiMR jest ksi─Öga, poniewa┼╝ System nie jest w stanie zliczyc ilo┼Ťci sztuk trzody chlewnej. W skr├│cie m├│wiac je┼╝elei posiadamy ksi─Öge i sprawdzajac w agencji daty zda┼╝e┼ä oraz ilo┼Ťci sztuk dopiero jeste┼Ť w stanie doj┼Ťc ile jest zwierzak├│w w gospodarstwie oraz czy wszystkie zgloszenia doszly i zostaly wprowadzone w ARiMR. Przypominam i┼╝ obowiazek zglaszania nadal obowiazuje a w razie kontroli zwierzat w gospodarstwie czy przez ARiMR czy PIW podstawowym zdaniem jest "Poprosz─Ö o uzupeniona aktuana ksi─Ög─Ö ┼Ťwi┼ä" je┼╝eli jej nie posiadamy mamy lekki problem. Kar mo┼╝e byc zmniejszenie dopat oraz mandat. Dlatego proponuj─Ö wszystkim kto nie posiada ksi─Ögi o zrobienie z tym porzadku. Osoby nie majace czasu zdrowia nerw├│w badz umiej─Ötno┼Ťci w uregulowaniu tego tematu jestem w stanie pom├│c a dokadnie wykonac to za nich uzupelniajac brakujace zgloszenia bedne korygujac z ko┼äcowym finalem takim jaki jest w gospodarstwie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.