Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Tynki wewnÄ™trzne
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 13:27

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: Å›roda 07 paź 2020, 07:56 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 paź 2015, 20:58
Posty: 94
Zastanawiam się nad tym jakie tynki będą odpowiednie.

Lepiej będzie zdecydować się na tynki gipsowe czy jednak cementowo wapienne ?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: Å›roda 07 paź 2020, 08:30 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 26 paź 2015, 13:39
Posty: 120
U nas gipsowe twarde dolina nidy zeta, polecam (knauf diamant tez super). Powierzchnia gladka, nie trzeba robic gladzi i przy okazji jesttwarda. Przy mocniejszych uderzeniach zwykla gladzia smig z castoramy szybko latasz ubytki (a pojawia sie ich sporo). Przy cem-wap musisz juz raczej szpachlowac cala sciane bo struktury "ziarna" juz tak latwo nie odtworzysz. My na sufit dawalismy zwykle gipsowe, sa tansze i nikt nie bedzie raczej ich rysowal. W przypadku pekniec zwiazanych z praca stropu nie wiem czy sie moga pojawic, u nas tynkarze wzmacniali newralgiczne miejsca ale nadal wydaje mi sie ze latwiej bedzie je po prostu usunac na gipsie. https://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 22 gru 2020, 15:16 
Offline

Rejestracja: czwartek 28 lis 2019, 10:10
Posty: 41
to chyba bardziej zalezy od wnętrza, potrzeb, musiałbyć podać więcej szczegółów
_________________
[url=https:/xxxxxxxxxxxxxska[/url]


Ostatnio zmieniony piÄ…tek 18 lut 2022, 10:50 przez Krakowiak, Å‚Ä…cznie zmieniany 1 raz

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: czwartek 18 lut 2021, 11:56 
Offline

Rejestracja: czwartek 18 lut 2021, 11:29
Posty: 2
Lokalizacja: Wroclaw
Zgadzam się, ważne są dodatkowe informacje, bo bez nich trochę zgadujemy w stylu "mam kupić firanki, zasłony czy rolety? Nieważne gdzie, chcę tylko rady", a w necie pełno informacji np. www. ;-) Jak sam widzisz, to niestety tak nie działa, a jeżeli masz naprawdę problem, to poczytaj np. co wybrać, zapytaj majstra, który Ci planuje/robi remont, co lepsze i sprawdź, czy ma on rację. ;-)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 20 wrz 2021, 15:06 
Offline

Rejestracja: wtorek 04 cze 2019, 09:42
Posty: 14
A co planujecie postawić tak w ogóle na ściany? Ja zastanawiam się czy u mnie mozaika w kuchni nie sprawdziłaby się najlepiej... Nawet tutaj www.trzoda-chlewna.com.pl/ i widziałam przepiękne wzory, kolory takich płyteczek. Super... Nie wiem, ale do mnie przemawia takie rozwiązanie. A jak wam się ta koncepcja podoba?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 25 paź 2022, 10:57 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 maja 2017, 08:27
Posty: 65
A ja powiem tak jak mi powiedział wykonawca.
Zawsze zdarzajÄ… siÄ™ jakieÅ› uszkodzenia tynku w czasie eksploatacji budynku, czy to przed, w trakcie, czy po przeprowadzce.
Znacznie łatwiej załatać dziurę na gładkiej ścianie niż na chropowatej. Ja się zdecydowałem na gipsowe właśnie z tego względu. Ale z pewnością polecił bym odmianę twardą. Niestety mam miękkie i żałuję.

Dobrze jest kłaść za pomocą agregatu
https:xxxxxxxxxxxxxxxx

Polecam kontakt z firma. Powinna dostarczyć dobrej klasy agregat.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB