Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 21 wrz 2019, 19:16

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

do kogo nale┼╝y obowi─ůzek ┼éapania ┼Ťwinek w woj. mazowieckim?
mam informacje, ┼╝e wojewudzki lek wet. przeznaczy┼é pieni─ů┼╝ki dla tzw. ┼éapaczy ┼Ťwinek, kt├│rzy to wraz z wetkiem ┼éapi─ů ┼Ťwinki do pr├│bobrania.
niedawno wpada do mnie na podw├│rko jaki┼Ť m┼éody wetek z kierowc─ů i chce ┼╝eby mu ┼éapa─ç ┼Ťwinki, mnie nie by┼éo, a tata ma problemy z kr─Ögos┼éupem.
kierowca wetka m├│wi, ┼╝e do chlewni nie wejdzie bo mu zapaszekiem ciuchy przejd─ů.
dzwonimy do weterynarii i weterynarz sie wypiera, ┼╝e nie maj─ů kasy dla ┼éapi─ůcych, a od znajomego weterynarza wiem, ┼╝e powiatowy przeznaczy┼é kase na ten cel i weterynarze robi─ůcy pr├│bobrania wystawiaj─ů dwie faktury za us┼éug─Ö pr├│bobrania dla weterynarza i ┼éapi─ůcego. z┼éapa┼ébym te kilka ┼Ťwinek bez problemu, ale nie zniose, ┼╝e znowu kto┼Ť si─Ö na mojej krwawicy dorabia i k┼éamie w ┼╝ywe oczy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Powiatowy Lekarz Weterynarii podpisuje umow─Ö z lekarzem i osob─ů kt├│ra unieruchamia ┼Ťwinie podczas pobierania krwi,ale ┼╝e jest to bardzo skomplikowana czynno┼Ť─ç nie ka┼╝dy mo┼╝e ┼Ťwinie ┼éapa─ç.W moim powiecie,z pocz─ůtku akcji musia┼éa to by─ç osoba z wykszta┼éceniem min technik weterynarii.Teraz wystarczy zwyk┼éy personel po przeszkoleniu w rze┼║ni,ale ┼╝e nasze pa┼ästwo jest oszcz─Ödne wi─Öc taka osoba musi mie─ç op┼éacony ZUS.Wi─Öc cz─Östo znalezienie takiej osoby nie jest proste,tym bardziej ze za z┼éapanie jednej sztuki dostaje 60-70 gr,a po kilku dniach cz─Ö┼Ť─ç tych pieni─Ödzy trzeba wyda─ç na leki przeciwb├│lowe...
Lekarz raczej fortuny nie zarobi na pieni─ůdzach zaoszcz─Ödzonych na pomocniku,u mnie jest to ok 2000 pr├│bek x 70 gr=1400 z┼é
Za te pieni─ůdze lepiej jest mie─ç w┼éasnego pomocnika,sprawnie przeprowadzi─ç monitoring i zaj─ů─ç si─Ö ciekawszymi zaj─Öciami

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.