Indeks witryny Indeks witryny

Kabanek Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 21 maja 2019, 11:28

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Witam

Jestem kierownikiem na chlewni w Lubeck. Szukamy pracownika na stanowisko opiekuna porod├│wki.
Interesuj─ů mnie jedynie osoby, kt├│re maj─ů poj─Öcie o tej pracy, s─ů pracowite, obowi─ůzkowe, umiej─ů pracowa─ç w zespole oraz znaj─ů j─Özyk angielski lub niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Chlewnia na 1000 macior. Co dwa tygodnie wyproszenie grup po 100. ┼Ürednia odsadzenia za ostatnie p├│┼é roku to 13.3. Roczna ┼Ťrednia odsadzenia od maciory to 31.7. Chcemy doj┼Ť─ç chocia┼╝ do 33 prosiak├│w od maciory, dlatego szukamy fachowca z otwartym umys┼éem, "dobrym okiem" do macior i prosiak├│w. Osoba musi te┼╝ oczywi┼Ťcie umie─ç takie podstawy jak: krycie macior, kastrowanie, szczepienie, grzebanie (pomaga─ç w porodach) czy szlifowanie z─ůbk├│w. Kilkuletnie do┼Ťwiadczenie na porod├│wce to tak┼╝e podstawa.
Praca w m┼éodym zespole (Polacy, Rumuni, Niemcy) po co najmniej 230 godzin w miesi─ůcu. Wynagrodzenie to ok. 2500 euro brutto (+ nadgodziny). Pracodawca mo┼╝e zapewni─ç pok├│j p┼éatny ok. 200 euro/mies. Umowa o prac─Ö po miesi─ůcu pr├│bnym. Ale zwykle ju┼╝ po tygodniu wiem czy kto┼Ť ma fach w r─Öce czy nie, wi─Öc okres pr├│bny mo┼╝e si─Ö sko┼äczy─ç szybciej.
W przypadku zatrudnienia pomożemy w załatwieniu meldunku, konta w banku, numerów identyfikacyjnych, ubezpieczenia itp.

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na mar.kubiesa@gmail.com

P.S : Oferta w przyszłym tygodniu może być już nieaktualna.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.